Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλησπερα παιδια :-* :-*τι κανετε πως περνατε??
βρε την σαμανθούλα τι μου κάνεις, ξεκουράζεσαι ή είσαι στη <δουλειά>?σου είχα στείλει και πμ, το είδες? εσύ πως πέρασες αυτές τις μέρες?
κάτσε τώρα το βλέπω και το πμ σου για να σου απαντήσω.
 

Επισκέπτης
σαμανθούλα κάποιοι  όταν ήμασταν μαζί είπαν ότι είσαι πολύ στρουμπουλή και αντέδρασα λιγάκι. το άνοιγμα δεν εννόω με κακία. απλώς σαν άποψη ότι έχεις λίγο περιφέρεια που σε κάποιους αρέσει και σε κάποιους όχι.έτσι κι αλλιώς αν θυμάσαι είχα έρθει για τα μάτια σου και ειλικρινά είδα ένα πανέμορφο πρόσωπο.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
σαμανθούλα κάποιοι  όταν ήμασταν μαζί είπαν ότι είσαι πολύ στρουμπουλή και αντέδρασα λιγάκι. το άνοιγμα δεν εννόω με κακία. απλώς σαν άποψη ότι έχεις λίγο περιφέρεια που σε κάποιους αρέσει και σε κάποιους όχι.έτσι κι αλλιώς αν θυμάσαι είχα έρθει για τα μάτια σου και ειλικρινά είδα ένα πανέμορφο πρόσωπο.
Τι λέτε ρε σεις μην ακούω βλακείες η ομορφιά μου είναι θεογκόμενα . :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
αντωνάκι θα σε μαλώσω ξέρεις ότι όταν πρέπει να πω κάτι το λέω. και αν ήσουν μαζί εκείνη την μέρα ίσως ήμουν ο μόνος που γούσταρε πραγματικά την σαμάνθα και όχι απλως για γαμησάκι. έχω πει σε κοπέλα είσαι Θητα Εψιλον Αλφα.άλλες καταλαβαίνουν άλλες όχι. ε λοιπόν η σαμάνθα είναι Θ Ε Α
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
samantha που εισαι κοριτσαρα????????????????????????????????????
 

Σαμάνθα_2

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
644
Like
0
σαμανθούλα κάποιοι  όταν ήμασταν μαζί είπαν ότι είσαι πολύ στρουμπουλή και αντέδρασα λιγάκι. το άνοιγμα δεν εννόω με κακία. απλώς σαν άποψη ότι έχεις λίγο περιφέρεια που σε κάποιους αρέσει και σε κάποιους όχι.έτσι κι αλλιώς αν θυμάσαι είχα έρθει για τα μάτια σου και ειλικρινά είδα ένα πανέμορφο πρόσωπο.
σε οποιους αρεσουμε μωρακι μου γουστα ειναι αυτα..ναι το θυμαμαι πολυ καλα ;)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
αντωνάκι θα σε μαλώσω ξέρεις ότι όταν πρέπει να πω κάτι το λέω. και αν ήσουν μαζί εκείνη την μέρα ίσως ήμουν ο μόνος που γούσταρε πραγματικά την σαμάνθα και όχι απλως για γαμησάκι. έχω πει σε κοπέλα είσαι Θητα Εψιλον Αλφα.άλλες καταλαβαίνουν άλλες όχι. ε λοιπόν η σαμάνθα είναι Θ Ε Α
και εμένα τι μου λες νομίζεις πως δεν το ξέρω ? και για να ξέρεις δεν πηγαίνω ποτέ και μόνο για το γαμησάκι που λες εσύ αλλά μόνο για τον άνθρωπο που έχω μόνο δίπλα μου και τίποτα άλλο  ;) ;) ;) .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom