Νέα

S/M studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egw25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 232
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Εχει το στουντιο καπου στην καλλιροης.Ακριβως νουμερο δεν θυμαμαι.καλυτερα να την παρεις τηλ.
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Μηπως ξερεις που θα βρω το τηλεφωνο της?Εχω παρει ολεσ τισ εφημεριδες αλλα τιποτα.
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου και ελπιζω να ειναι αυτο,οσο για νεα μου θα εχεις σιγουρα.
 

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Την Τίνα την έχω γνωρίσει μέσω αγγελίας στο Εθνος στην αρχή της καρρίερας της. Αρκετά χρόνια (1998)που ήταν 20 χρονών. Τότε την γαμούσες κιόλλας αλλά πρόσφερε και αυταρχικό.Εκτός του ότι ήταν αρκετά όμορφη και κορασίδα με είχε τρελλάνει η επιδερμίδα της καθώς η καθαριότητα  της και τα προσεγμένα της πόδια (ιδανικά για feet lovers). Την πρώτη φορά την είχα πηδήξει . Την δεύτερη φορά 2-3 μηνες μετά που ξαναπήγα μου το ξέκοψε. Στην κουβέντα που κάναμε μου είπε ότι δεν αξίζει να πηδηχτεί αφού η τιμή του γαμησιού είναι πολύ  φτηνότερη από την τιμή του μή γαμησιού. Και είναι βέβαιο ότι είχε δίκιο. Ασε που κατά τα άλλα είχε φυσιολογική ζωή (με τον γκόμενο της που δεν γνώριζε τις δραστηριότητες της) και έτσι είχε το κέφι να ξεκαυλώνει μαζί του. Είχε και site αλλά τώρα δεν το βρίσκω.

Ξέρω και εγώ την Τίνα αρκετά χρόνια. Όντως πολύ καλό κορίτσι, ωραία πόδια αλλά ποτέ δεν με άφησε να της τον χώσω. Το μόνο παράπονό μου ήταν οτι έβαζε πάντα τον αυτόματο και έκανε τα ίδια και τα ίδια σε λιγότερο από 15 λεπτά. Θα μπορούσε να διαβάσει λίγο και να αφήσει την φαντασία της να καλπάσει γιατι το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς. Πάντως εδώ και πολλά χρόνια η ηλικία της μένει αμετάβλητη. Ερώτηση κρίσεως σε άλλους πελάτες της. 1) Τι κάνει όταν σε αφήνει 5-10 λεπτά στην αρχή στο δωμάτιο? Μήπως βάζει την καινούργια άδεια βιντεοκασέτα? 2) Υπάρχει άλλο πρόσωπο στο άλλο δωμάτιο? Περιμένω απαντήσεις.
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
Ζούμε σε μια πόλη 6 εκατομυρίων (Αθήνα) και αναφερόμαστε για την τίνα και την εύα για S/M... 2/6,000,000 ...BAD STATISTICS...
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Απιστευτη εμπειρια ! Η νεα κοκκινομαλλα κοπελα γυρω στα 26 εχει μεγαλο ταλεντο κ εξαιρετικη εμφανιση. Το καλυτερο 150αρι που εχω δωσει μεχρι στιγμης σε κοπελα. Απο την καυλα που ειχα οταν γινοταν τα "παιχνιδια" τραβαγα αποτομα τα λουρια που μου ειχε δεσει στα χερια κ στα ποδια. Το αποτελεσμα ηταν οτι πριν που γυρισα στο σπιτι κ ετρωγα στο τραπεζι, η αδερφη μου (νοσηλευτρια) παρατηρησε αυτα τα σημαδακια που μενουν για λιγο στο δερμα κ με καταλαβε !!! Μου λεει " Καλα, τι στο καλο, σε εδεσε καμια;; !!!  Εκει παρεθεσα ως δικαιολογια το ρολοι αλλα δεν την επεισα !
 

captainiglo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ακου ρε να πληρωνεις για να φας ξυλο............ :think:
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Δεν εφαγα ξυλο. Οι γνωστες του αντικειμενου γνωριζουν οτι δεν προκειται για ξυλο αλλα για αισθησιακα πειραγματα που ανεβαζουν σε μεγαλα επιπεδα την αδρεναλινη αλλα κ την καυλα. Την επομενη εβδομαδα θα ξαναπαω.
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
φιλε μου για την ευα μιλας?
 

player21

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
ρε παιδιά μήπως μπορείτε να μου στείλετε σε pm την διεύθυνση ή κάποιον τρόπο επικοινωνίας?
ευχαριστώ.
 

corfiot

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα σε ολο το λαο
ειμαι απο επαρχια κ θα κατεβω αθηνα την επομενη εβδομαδα.εχω ηδη μπει στο σαιτ της ευας κ ηδη μιλησα μαζι της μιας κ δεν ξερω τιποτα περι bdsm κτλ. σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παω.
θα θελα καποιες τελευταιες πληροφοριες. δηλ οπως μου πε η ευα υπαρχει προγραμμα που ειναι μονη της κ αλλο που ειναι με αλλη κοπελα. τι λεει? η αλλη κοπελα ειναι αυτη που περιγραφεται πιο πανω?
κ επισης παρακαλω γραφτε περισσοτερες λεπτομερεις για το τι γινεται εκει μεσα. οκ το χω πιασει οτι δεν γινεται σεξ κτλ αλλα σα φαση τι παιζει? μου πε γυρω στα 150 για μια ωρα μονη της κ 200 με τη φιλη της.
σκεφτομαι να δοκιμασω κ τα δυο προγραμματα τις 3 μερες που θα μεινω αθηνα.
παρακαλω βοηθηστε το φτωχο σας φιλο..χαχαχα

υ.γ θα παρακαλουσα να μην εχω απαντησεις του στυλ πληρωνεις για να φας ξυλο, ανωμαλε κτλ...οκ μπουχτησαμε με τους παραπανω διαλογους. πηδιομαστε που πηδιομαστε στα 8ωρα μας κ στα 10ωρα μας , ας κανουμε οτι θελουμε τουλαχιστον στο σεξ κ στον υπνο μας!

 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Η 26χρονη κοκκινομαλλα ειναι τουλαχιστον κολαση !!! Αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω που δινει καποιος για παρτυ της.
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Η 26χρονη ειναι η συναιτερος της ευας?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Πιθανον δουλευει για εκεινην καποιες ωρες της ημερας. Μαλλον κανει τις απογευματινες βαρδιες.
 

corfiot

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
δηλ? για μπειτε σε λεπτομερειες ρε παιδια η αν δε γινεται απο δω μεσ στειλτε κανα pm.
υπαρχει περιπτωση να βρεθουμε με κανα πειραγμενο κωλαρακι αν δεν το θελουμε?παιζει κανα τετοιο ενδεχομενο?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Στην αρχη μιλατε σχετικα με την φαντασιωση που θα σου αρεσε κ πανω εκει ρωταει για παθητικο ρολο. Εγω της ξεκαθαρισα οτι δεν το επιθυμω σε καμια περιπτωση. Εαν της πεις οτι δεν θες κατι τετοιο απλα δεν στο κανει. Μην φοβασαι ! Κανει μονο αυτα που θα σε ενδιαφεραν κ εαν παλι κατι δεν σου παει καλα κατα την διαρκεια του παιχνιδιου τοτε της το λες και το σταματαει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom