Νέα

S/M studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egw25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 232
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Γιατί δεν υπάρχουν άνθρωποι που να θεωρούν οτι πηγαίνοντας μπουρδελότσαρκα εκτός απο ξεφτύλα και επικύνδυνο ταυτόχρονα μην σε φάει λάχανο κανένας ?
Γι' αυτό και προτιμούν να παίρνουν cg ή να πηγαίνουν σε στούντιο ??
Ξεφτιλα και επικινδυνο για ποιο λογο?Στα @@ μου οταν παω σε μπουρδελο,μαλιστα καποτε επαιρνα μονο βιζιτες αλλα τις εκοψα καθοτι η τιμη/αποδοση σε σχεση με καποια μπουρδελακια ειναι κατω της βασης
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
φιλε τι σχεση εχει το ακαποτο και η ποδολαγια και το σεχ με τοξικομανη ιεροδουλο .. αληθεια βλεπεις καμμια ανωμαλια??με το να σε μαστιγωνουν και να σου ριχνουν μπινελικια και στο τελος να σκας και 150 χωρις να γαμισεις.. αληθεια δεν σε καταβαινω οι συγκρισεις σου ειναιεπιεικως λανθασμενες...

O sperbob καλα τα ειπε φιλε μου αλλα μαλλον τα βλεπεις τα πραγματα λιγο απο την δικια σου πλευρα μονο κ ισως οχι αδικα γιατι απλα κ μονο δεν σου αρεσει το bdsm.δεν ειναι υποχρεωτικο κ αλλωστε να σαρεσει κιολας.Ειπες οτι με κοβεις για ανωμαλο.Θα σε ρωτισω κατι φιλικα παντα κ χωρις ιχνος ειρωνειας η επιθετικοτητας.Ποιος οριζει την ανωμαλια?τι ανωμαλια?Για τον καθενα ειναι κατι διαφορετικο.Εμενα πχ μου φενετε ανωμαλο να πηδας πρεζακι δλδ εναν αρρωστο ανθρωπο.Για εναν αλλον ισως να μην ειναι.Κατα την γνωμη μου ανωμαλια δεν υπαρχει οταν μια σεξουαλικη πραξη οιποαδηποτε μορφης γινεται με την συνενεσαι 2 ΕΝΗΛΙΚΩΝ ανθρωπων.
 

spt

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Για μερικούς, ανώμαλοι είναι όσοι δεν έχουν τα ίδια γούστα με τους ίδιους.

Η νοοτροπία αυτή ισχύει και σε άλλους τομείς όπως για παράδειγμα το αυτοκίνητο που αγόρασαν είναι το καλύτερο και όποιος έχει οτιδήποτε άλλο είναι μαλάκας ή άσχετος ή με τα γούστα,την ομάδα,το κόμμα που ψηφίζουν, όποιος δεν συμφωνεί μαζί τους έχει σίγουρα κάποιο πρόβλημα ή ανωμαλία.
Το χειρότερο είναι οτι προσπαθούν να "γιατρέψουν" τους διαφωνούντες και να τους μεταπίσουν να γυρίσουν "στον ορθό δρόμο".
Αυτή τη νοοτροπία μάλλον φασιστική θα την έλεγα,με την κοινωνική και όχι την πολιτική έννοια.

Τώρα για το συμβάν της Γερμανίας που αναφέρθηκε πιό πάνω,αυτό δεν έχει καμιά σχέση με το BDSM.Αν κάποιος είναι άρρωστος, είναι άρρωστος τελεία και παύλα.Ακόμα και στα Dolcett Sessions, που είναι αρκετά διαδεδομένα στη Δ.Ευρώπη, η όλη εμπειρία κυμαίνεται αυστηρά στο πλαίσιο του ιδεατού.Ακόμα και οι συμμετέχοντες/συμπαθούντες δεν θα ήθελαν ποτέ να ξεφύγει από αυτό το πλαίσιο.
 

solger

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
file mporeis na mou steileis ena pm me thn dieuthinsh kai to thl

Παιδια επειδη το εχω ψαξει καλα το θεμα αν ψαχνετε για καλο στουντιο s/m τοτε παρτε σε αυτο το τηλ...1.67, με υπεροχο σωμα) καμια σχεση με τις προαναφερθεντες πατσαβουρες 45+
Η διευθυνση ειναι Καλλιροης... στον Ν.Κοσμο και η γκομενα διαθετει μεγαλη συλλογη απο ψιλοτακουνα και δερματινα εσωρουχα και ειναι με διαφορα οτι καλυτερο και πιο επαγγελματικο στην Αθηνα θα βρειτε. Προγραμματα εχει Καθαρο αυταρχικο (μαστιγια/υποταγη), ποδολατρεια, και δονητες. Τα προγραμματα ξεκινανε απο τα 150 ευρω.
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
O sperbob καλα τα ειπε φιλε μου αλλα μαλλον τα βλεπεις τα πραγματα λιγο απο την δικια σου πλευρα μονο κ ισως οχι αδικα γιατι απλα κ μονο δεν σου αρεσει το bdsm.δεν ειναι υποχρεωτικο κ αλλωστε να σαρεσει κιολας.Ειπες οτι με κοβεις για ανωμαλο.Θα σε ρωτισω κατι φιλικα παντα κ χωρις ιχνος ειρωνειας η επιθετικοτητας.Ποιος οριζει την ανωμαλια?τι ανωμαλια?Για τον καθενα ειναι κατι διαφορετικο.Εμενα πχ μου φενετε ανωμαλο να πηδας πρεζακι δλδ εναν αρρωστο ανθρωπο.Για εναν αλλον ισως να μην ειναι.Κατα την γνωμη μου ανωμαλια δεν υπαρχει οταν μια σεξουαλικη πραξη οιποαδηποτε μορφης γινεται με την συνενεσαι 2 ΕΝΗΛΙΚΩΝ ανθρωπων.

φιλε αν νομιζεις οτι σε βριζει η λεξη ανωμαλια συγνωμη...παντως οτιδηποτε που ξεπερναει καποια ορια στο σεξ αν το θες ετσι θεωρω οτι ειναι ανωμαλια...η ομοφιλοφυλια δεν ειναι ανωμαλια για μενα...αλλα το να κανεις σεχ με ομοφυλοφιλο και να σε μαστιγωνουν  ειναι ανωμαλια...το να παρεις ακριβο αυτοκινητο ενω εισαι χρεωμενος μεχρι το κοκκαλο ειναι μαλακια οχι ανωμαλια,,,βασικα νομιζω οτι μπερδευεις τις λεξεις αλλο ανωμαλια αλλο μαλακια...δεν λεω οτι εισαι μαλακας προς θεου αλλα ανωμαλος ...με το συμπαθειο..το αν πηγενω και πηδαω ενα πρεζακι που εχει  ειντζ η ηππατιτιδα ειμαι μαλακας...οχι ανωμαλος...μπερδευεις το νοημα της ανωμαλιας με το νοημα της μαλακιας... φυσικα υπαρχουν και αλλες μορφες ανωμαλιας πολυ ποιο σοβαρες οπως ειναι η παιδεραστια...η η κοπρολαγνια...προς θεου μην μπερδευτεις απο το νικ ναμε μου και με πεις κοπρολαγνο ετσι...
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Φιλε μου καλα προσπαθεις να τα πεις.Εκει που πηγαινα να συμφωνησω μαζι σου καπου μου τα χαλαγες.Ουτε προσβαλομαι ουτε το παιρνω σαν βρισια το να με πεις ανωμαλο (στα αριχιδια μου κιολας δηλαδη) οποτε μην ανυσηχεις.Απλα πιστευω οτι θελεις λιγο ακομα για να τα ξεκαθαρισεις λιγο στο μυαλο σου τους ορους μαλακια κ ανωμαλια.Ισως δεν διαβασες την τελαυταια γραμμη απο το μυνημα που εγραψα κ εκει φιλε μου ειναι ολο το νοημα."ανωμαλια δεν υπαρχει οταν μια σεξουαλικη πραξη οιποαδηποτε μορφης γινεται με την συνενεσαι 2 ΕΝΗΛΙΚΩΝ ανθρωπων". Μπορεις να το καταλαβεις αυτο?Εφοσον σε 2 ενηλικους ανθρωπους αρεσει το ιδιο πραγμα κ κανουν μια σεξουαλικη πραξη οποιας μορφης ειναι αυτη ποιος εισαι εσυ που θακρινεις οτι αυτοι οι 2 ανθρωποι ειναι ανωμαλοι?Και γιατι ειναι ανωμαλοι?Γιατι τους αρεσει κ κανουν κατι που δεν αρεσει σε εσενα?Ανωμαλοι θα ηταν αν σε υποχρεωναν να συμετασχεις κ εσυ η αν σου το καναν χωρις την θεληση σου.Μην τα βλεπεις μονοπλευρα τα πραγματα σκεψου λιγο αυτη την περιπτωση κ ισως δεις πως ειναι τα πραγματα.Βεβαια αυτο θα το καταλαβεις μεγαλονοντας κ οριμαζοντας μπορει κ παλι οχι αλλα δεν πειραζει.Αυτου του ειδους τα παιχνιδια δεν ειναι για ολους.Και δεν το λεω αυτο ουτε με σκοπο να σ επροσβαλω ουτε ειρωνικα.Το λεω γιατι απλα ετσι ειναι κ ισως μπορεσουν να συμφωνησουν κ οι υπολοιποι που τους αρεσει το bdsm.
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6


Ξέρει κανείς κάτι γι αυτό το "σπίτι"?

Αυτη την εποχη παιζει ''εκει''
μια κοκκινομαλα ελληνιδα Mistress ''κατσε καλα!''
24χρ, ελληνιδα, αψογο κορμι,ψηλη,μουναρα,Γκαβλαααα λεμε :bigdick:...
Απιστευτα παιχνιδιαρα..καβλοραπανο σκετο!
Οι ποδολατρες κ ολοι οι fun του bdsm πρεπει ν'αισθανονται ευτυχισμενοι..
το κακκο ειναι οτι δεν τον χωνεις,αλλα ολα τ'αλλα ''παιζουν''
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
Οτι μπορει να παιξει σ ενα s/m studio :o...
τωρα τι ακριβως παιχνιδια γινονται,μαλλον δεν ειμαι ο καταλληλος
ν'απαντησω αφου ειμαι ποδολατρης..καλυτερα να ρωτησεις εκει..
παντως πηδημα,πιπες κ τα συναφη σιγουρα δεν παιζουν.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ξερει κανεις για την τινα εχω ακουσει πολυ καλα λογια
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Φιλε μου καλα προσπαθεις να τα πεις.Εκει που πηγαινα να συμφωνησω μαζι σου καπου μου τα χαλαγες.Ουτε προσβαλομαι ουτε το παιρνω σαν βρισια το να με πεις ανωμαλο (στα αριχιδια μου κιολας δηλαδη) οποτε μην ανυσηχεις.Απλα πιστευω οτι θελεις λιγο ακομα για να τα ξεκαθαρισεις λιγο στο μυαλο σου τους ορους μαλακια κ ανωμαλια.Ισως δεν διαβασες την τελαυταια γραμμη απο το μυνημα που εγραψα κ εκει φιλε μου ειναι ολο το νοημα."ανωμαλια δεν υπαρχει οταν μια σεξουαλικη πραξη οιποαδηποτε μορφης γινεται με την συνενεσαι 2 ΕΝΗΛΙΚΩΝ ανθρωπων". Μπορεις να το καταλαβεις αυτο?Εφοσον σε 2 ενηλικους ανθρωπους αρεσει το ιδιο πραγμα κ κανουν μια σεξουαλικη πραξη οποιας μορφης ειναι αυτη ποιος εισαι εσυ που θακρινεις οτι αυτοι οι 2 ανθρωποι ειναι ανωμαλοι?Και γιατι ειναι ανωμαλοι?Γιατι τους αρεσει κ κανουν κατι που δεν αρεσει σε εσενα?Ανωμαλοι θα ηταν αν σε υποχρεωναν να συμετασχεις κ εσυ η αν σου το καναν χωρις την θεληση σου.Μην τα βλεπεις μονοπλευρα τα πραγματα σκεψου λιγο αυτη την περιπτωση κ ισως δεις πως ειναι τα πραγματα.Βεβαια αυτο θα το καταλαβεις μεγαλονοντας κ οριμαζοντας μπορει κ παλι οχι αλλα δεν πειραζει.Αυτου του ειδους τα παιχνιδια δεν ειναι για ολους.Και δεν το λεω αυτο ουτε με σκοπο να σ επροσβαλω ουτε ειρωνικα.Το λεω γιατι απλα ετσι ειναι κ ισως μπορεσουν να συμφωνησουν κ οι υπολοιποι που τους αρεσει το bdsm.
λυπαμε διαφωνω ριζικα .το σεχ  πρεπει και εχει ορια... οταν δυο ανθρωποι μαστιγωνοντε και κατουραει ο ενας τον αλλο για να καυλωσει ... για μενα ειναι ανωμαλια ασχετο εαν γουσταρουν μεταξυ τους....φυσικα το να εισαι ανωμαλος δεν σημενει οτι εισαι κακος η μαλακας αφου δεν ενοχλεις κανενα...επομενως γιατι σε ενοχλει η λεξη ανωμαλια..??εμενα προσωπικα εαν ηξερα οτι ενα ανδρογυνο κανει αυτο που αναφερω ποιο πανω θα ελεγα οτι ειναι ανωμαλοι και με καταπιεσμενη προσωπικοτητα που εχει σιγουρα προβληματα η ειχε η τραυματικες εμπειριες....και σιγουρα ψυχοπαθης...αλλωστε και με ψυχολογους που εχω συζητησει βγαζουν το ιδιο συμπερασμα...
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
μα καλα ρε παιδια ειναι δυνατον ποτε να συμφωνησουμε σε αυτο το θεμα??
τι αρεσει στον αλλο αν ειναι ομαλο Η ανωμαλο??
δεν υπαρχει περιπτωση.
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
Πριν 1 χρονο περιπου στο sameplace club ''επαιζε'' για μια βδομαδα περιπου μια σκλαβιτσα η Τζενη...εχει ακουσει κανεις τιποτε γι αυτη???  η''  για καποια αλλη σκλαβιτσα???.
Δυστυχως στο sameplace παιζουν μονο mistress..αλλα και σε αλλα s/m studio που ''κοιταξα'' δεν βρηκα κατι αξιολογο..αν μπορει να βοηθησει κανεις μπουρδελιαρης ας στειλει pm
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αλλωστε και με ψυχολογους που εχω συζητησει βγαζουν το ιδιο συμπερασμα...
κάτι τέτοιοι καριόληδες απόκαμαν μια φίλη μου.
είχε που το είχε καμένο, έβγαλαν το πόρισμα "οι δικοί σου δεν σε άφηναν να αυνανίζεσαι όταν ήσουν μικρή, πρέπει να βγάλεις το παιδί μέσα σου" και τα έκανε όλα μπουρδέλο στη ζωή της
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Πριν 1 χρονο περιπου στο sameplace club ''επαιζε'' για μια βδομαδα περιπου μια σκλαβιτσα η Τζενη...εχει ακουσει κανεις τιποτε γι αυτη???  η''  για καποια αλλη σκλαβιτσα???.
Δυστυχως στο sameplace παιζουν μονο mistress..αλλα και σε αλλα s/m studio που ''κοιταξα'' δεν βρηκα κατι αξιολογο..αν μπορει να βοηθησει κανεις μπουρδελιαρης ας στειλει pm
.
Εγω παντως εχω παει αρκετες φορες στο club και δεν βρηκα ποτε σκλαβα εκει. Επαγγελματιες σκλαβες φιλε δεν υπαρχουν στην Ελλαδα. Τωρα τελευταια η Κυρια Ευα παιζει με μια Ελληνιδα Μistress ολα τα λεφτα...Αναλογιες μοντελου, 25-26 χρονων και πολυ καλη στο παιχνιδι του SM και των φετιχ. Φυσικα το sex δεν παιζει στον χωρο. Αυτοι που ξερουν ομως απο S/M ξερουν και το γιατι. Οι υπολοιποι απλα ας απορριτε. Οσο για καμερες που γραφετε μερικοι...απλα λετε μαλακιες. :jerking:

 

Επισκέπτης
Αυτη την εποχη παιζει ''εκει''
μια κοκκινομαλα ελληνιδα Mistress ''κατσε καλα!''
24χρ, ελληνιδα, αψογο κορμι,ψηλη,μουναρα,Γκαβλαααα λεμε :bigdick:...
Απιστευτα παιχνιδιαρα..καβλοραπανο σκετο!
Οι ποδολατρες κ ολοι οι fun του bdsm πρεπει ν'αισθανονται ευτυχισμενοι..
το κακκο ειναι οτι δεν τον χωνεις,αλλα ολα τ'αλλα ''παιζουν''




πως φαινεται πως εισαι κραχτης ρε παιδι μου......... :jerking:
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Και γαμω τις απαντησεις εδωσες!Σωστοοος! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom