Νέα

S/M studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egw25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 232
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Πληρώνεις να σε δείρουν,να σε εξευτιλήσουν και να σε   :knockinb:?Απαπαπα...... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

stathis1971

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Αν και δεν γνωρίζω το συγκεκριμένο μέρος (ούτε σκοπεύω να μάθω...), και στο εξωτερικό (κυρίως Γερμανία, Αυστρία) που παίζουν παρόμοιες καταστάσεις δεν είναι και πολύ καλύτερα τα πράγματα...Υπάρχουν βέβαια και mistresses που είναι πολύ μουνιά (αλλά εντελώς psycho) αλλά στην πλειοψήφία είναι κάτι 45-50φεύγα γαλότσες, για να μην πω για τις πουστάρδες με latex catsuits και πλατφόρμες....Κάντε ένα σερφάρισμα στο νετ και θα καταλάβετε..
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
στο κεντρο της ΑΘΗΝΑΣ(ΜΑΡΝΗΣ) λειτουργει το πρωτο οργανωμενο s/m studio,εκτος απο την mistress eva που δεν νομιζω να ενδιαφερει τους περισσοτερους εδω μεσα,ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ομως μια εξαιρετικη επιλογη.. ...τη σκλαβα ΤΖΕΝΗ...ελληνιδα 18χρ,150ε,την σκιζεις και της κανεις ''διαφορα''παρουσια της EVAS...τη δοκιμασα προ μηνος και εμεινα ενθουσιασμενος!!!!!αναζητηστε τη σε λιγες μερες γιατι δινει πανελλαδικες!(δε κανω πλακα),ειπαμε εξαιρετικη περιπτωση :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
τι μπορειs να τιs κανειs δηλαδη?
καμια ποδοαφεντρα παιζει?
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
1
φιλε μου εισαι σιγουρος οτι αυτη η Τζενη ειναι Τζενη και οχι...Τζενος? Ειναι τουλαχιστον ομορφη/ος?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Η δνση δεν ισχύει.....
Τώρα ισχύει....
φιλε μου εισαι σιγουρος οτι αυτη η Τζενη ειναι Τζενη και οχι...Τζενος? Ειναι τουλαχιστον ομορφη/ος?
Είναι...Τζένος...οι φωτό αυτό δείχνουν....άνδρακλας...οικοδόμος...πρέπει να μεταφερθεί στο ''Τραβέλια με προσόντα''... :headbang: :headbang: :headbang:
Γαμώ το κερατό μου...γέμισε ο τόπος τραβέλια....εγχειρισμένα και μή..... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

pad123

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
ΤΙ παιζεται εκει εξηγησε μασ λιγο.
 

pad123

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
ουτε και εμενα απλα δεν μπορω να καταλαβω τι ειδους ευχαριστιση προσφερουν αυτες οι μαλακιες.να τρως ξυλο απο μπαζα να πληρωνεις και να μην χυνεις ελεος.ακουσα ατι η μια ειναι και τριχωτη.μηπως να πληρωσουμε για να μασ κανουν καμια φαλαγκα?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αν ρωτάς εμένα φίλε...δεν έχω ιδέα...το site είδα με τις φωτό...δεν με ενδιαφέρουν τέτοιου είδους παιχνίδια.....
ουτε και εμενα απλα δεν μπορω να καταλαβω τι ειδους ευχαριστιση προσφερουν αυτες οι μαλακιες.να τρως ξυλο απο μπαζα να πληρωνεις και να μην χυνεις ελεος.ακουσα ατι η μια ειναι και τριχωτη.μηπως να πληρωσουμε για να μασ κανουν καμια φαλαγκα?
Ωχ...λές να είμαστε ανώμαλοι? :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

MPOMPIRAS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μα τί λέτε τώρα η Ευα και η Δέσποινα θεορόυνται οι πιο είδικες στον χόρο του S/M  :dancing: :dancing: :dancing:
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Ειναι απιστευτο ποση στενομυαλια υπαρχει στον Κόσμο. Στο σεξ ολα επιτρεπονται οταν συμφωνουν και οι 2,3,4 κτλ

Αλλωστε οσο ηλιθιο σας φενεται να πληρωσετε για να σας δειρει μια εκπαιδευμενη αφεντρα με ολα τα αξεσουαρ της και τον ειδικο της χωρο αλλο τοσο φενεται ηλιθιο να πληρωνεις 250 και 300 Ε για ενα ψευτικο GFE... σο θεατρο ειναι το ενα τοσο ειναι και το αλλο. Στο κτω κατω πολλοι ιδιοφυεις αντρες της ιστοριας υπηρξαν BDSM. Nte Sade, von Mazoh, G. Appolinaire και αλλοι. Διβαστε και κανενα βιβλιο αγορια εκτος απο το Sportime και τον Φιλαθλο Αντε ντε να ανοιξει και λιγο το  μυαλο.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
1
εχω βαρεθει καθε φορα να διαβαζω την ιδια μαλακια οσον αφορα το bdsm οτι και καλα πληρωνεις για να φας ξυλο κλπ.φυσικα και δεν ισχυει κατι τετοιο.κανεις δεν κανει κατι με μια επαγγελματια αφεντρα αν δεν το εχουν συμφωνησει απο πριν και οι δυο.ο φιλος countVronsky εχει απολυτο δικιο.μεγαλυτερη βλακεια ειναι να πληρωνεις 100-300 ευρω για να γαμησεις μια ουγγαρεζα, ρωσσιδα κλπ οταν υπαρχουν τοσα ωραια γκομενακια εκει εξω. στις αφεντρες τουλαχιστον πληρωνεις για κατι το οποιο δεν μπορεις να το βρεις ευκολα εξω.ικανοποιεις καποιες κρυφες σου φαντασιωσεις οι οποιες δεν ειναι ευρεως αποδεκτες.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
To πιο παραδοξο altgreek δεν ειναι το να πληρώνεις 300 E για να πηδηξεις μια ωραι ρωσιδα που πιθανον δεν θα σου μιλαγε στη ελευθερη αγορα...ειναι να πληρωνεις για GFE και να κανεις αγκαλιτσες και χουχουλιασματα μετα το σεξ.
Αλλα οπως ειπαμε "ο πελατης εχει παντα δικιο" Το αστειο ειναι σε ενα site αφιερωμενο στον ελευθερο και κυριως στον ΑΓΟΡΑΙΟ ερωτα να βλεπουμε τετοια παραδειγματα συντηρητισμου και παρωπιδων... Anyway the world is a big place. Pαντως μολις τελειώσουν οι Πανελληνιες θα παω να μπατσισω λιγο το μωρό!
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
1
ποσο μαλλον φιλε μου οταν πληρωνεις 300 για να γαμησεις μια πορνοσταρ απο την ανατολικη Ευρωπη που την εχει χυσει, γλυψει και γαμησει η μιση Ευρωπη (και βαλε)
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ειναι απιστευτο ποση στενομυαλια υπαρχει στον Κόσμο. Στο σεξ ολα επιτρεπονται οταν συμφωνουν και οι 2,3,4 κτλ

Η λέξη κλειδί εδώ είναι το συμφωνούν: ενήλικα άτομα συμφωνούν με την ελεύθερη θέληση τους, χωρίς κανένα εξαναγκασμό και είναι ελεύθερα ανά πάσα στιγμή, ακόμη και όταν έχει αρχίσει η σεξουαλική πράξη ή ότι τέλος πάντων έχει συμφωνηθεί, να αποχωρήσουν.

Για αυτό εξαιρούνται τα ζώα και οι ανήλικοι: γιατί δεν είναι σε θέση να συνεναίσουν και να συμφωνήσουν.
Για αυτό ο βιασμός είναι εγκληματική ενέργεια.

Οτιδήποτε άλλο είναι αποδεκτό και από την στιγμή που κλείνει η πόρτα πίσω από 2 ή περισσότερους ενήλικες δεν μπορεί να μπουν μέσα τα media, το κράτος, η εκκλησία και οποιοσδήποτε άλλος τρίτος.

. Nte Sade, von Mazoh, G. Appolinaire και αλλοι. Διβαστε και κανενα βιβλιο αγορια εκτος απο το Sportime και τον Φιλαθλο Αντε ντε να ανοιξει και λιγο το  μυαλο.

G. Appolinaire, 11.000 Βέργες, το απόλυτο πορνογράφημα. Διαμορφωτικό της προσωπικότητας μας μπορώ να πω.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Eπισης και η πολη των γυναικων του Ιδιου και μπορω να ποω και το "ασεμνο ημερολογιο μιας νεαρας δεσποινιδος" Ανωμυμου συγγραφεως και εκδοσεις Ερατω. Η βιβλος της εκλεπτυσμενης διαστροφης
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ειναι απιστευτο ποση στενομυαλια υπαρχει στον Κόσμο. Στο σεξ ολα επιτρεπονται οταν συμφωνουν και οι 2,3,4 κτλ

Αλλωστε οσο ηλιθιο σας φενεται να πληρωσετε για να σας δειρει μια εκπαιδευμενη αφεντρα με ολα τα αξεσουαρ της και τον ειδικο της χωρο αλλο τοσο φενεται ηλιθιο να πληρωνεις 250 και 300 Ε για ενα ψευτικο GFE... σο θεατρο ειναι το ενα τοσο ειναι και το αλλο. Στο κτω κατω πολλοι ιδιοφυεις αντρες της ιστοριας υπηρξαν BDSM. Nte Sade, von Mazoh, G. Appolinaire και αλλοι. Διβαστε και κανενα βιβλιο αγορια εκτος απο το Sportime και τον Φιλαθλο Αντε ντε να ανοιξει και λιγο το  μυαλο.
Ρε φιλαράκι,εγώ δεν γουστάρω τέτοια πράγματα...δεν κατηγορώ και κανέναν που γουστάρει....όμως το να διαβάσω βιβλία για να μου αρέσει μου φαίνεται κάπως βλακεία...τί να κάνουμε τώρα?Και αυτό που έγραψα παραπάνω
Ωχ...λές να είμαστε ανώμαλοι? :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
είναι απλά για χαβαλέ....σώνει και καλά να γουστάρουμε δλδ?Δεν σε καταλαβαίνω....
 

exatmisas

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Μα τί λέτε τώρα η Ευα και η Δέσποινα θεορόυνται οι πιο είδικες στον χόρο του S/M  :dancing: :dancing: :dancing:

Καλα ρε, τις εχεις δει απο κοντα πως ειναι? Εμενα δεν με ενδιαφερει αν εχουν PHD ή ειναι ικανες να γραψουν βιβλιο στο s/m, με ενδιαφερει ΝΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ.
Δυστυχως, ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ.
Δεν μπορω να καταλαβω πως την βρισκει καποιος με μια αφεντρα που ειναι κατωτερη απο τραβελο της Λεωφορου Καβαλας. Οσο για το αν θεωρουνται ικανες στο s/m, πηγαινε σε κανα ευρωπαικο dungeon να δεις ποσο πισω ειναι οι λεγαμενες.
Θα μου πεις βεβαια βιτσια ειναι αυτα και εσενα σου αρεσουν αυτες. Δεκτο.

ΥΓ Για τον countVronsky: Εγω δεν πληρωνω ουτε CG/CT ουτε αφεντρες. Αλλα αν ειχα να διαλεξω αναμεσα σε μια θεα που λεγεται BIBI BLACK και να της γαμησω μια φορα (300 Ε) το στομα και την απιστευτη κωλοτρυπα και αναμεσα σε ενα ατομο 90 kg αθλιας εμφανισης που θα με μαστιγωσει 2 φορες (2x150=300 Ε), τοτε δεν τιθενται θεμα επιλογης.
Και κατι αλλο: τι σημαινει εκπαιδευμενη αφεντρα; Υπαρχει κανα ΙΕΚ που βγαζει αφεντρες; Απλα αυτες οι κυριες ως πουτανες θα ηταν στα αζητητα, οποτε σκεφτηκαν να την ψαξουν αλλιως την δουλεια, μπηκαν στο ιντερνετ και εμαθαν 2-3 πραματα, και ανοιξαν χωρο με s/m υπερεσιες.

ΥΓ1 Για καποιον που ειπε οτι ειναι τραβελια: 100% Γυναικες ειναι και οι 3. Απλα αν περιμενεις να δεις πανεμορφες υπαρξεις θα απογοητευτεις.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom