Νέα

S/M studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egw25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 232
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πρόταση στον moderator να προσθεσει στη λιστα και s/m στουντιο.
 

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια επειδη το εχω ψαξει καλα το θεμα αν ψαχνετε για καλο στουντιο s/m τοτε παρτε σε αυτο το τηλ...1.67, με υπεροχο σωμα) καμια σχεση με τις προαναφερθεντες πατσαβουρες 45+
Η διευθυνση ειναι Καλλιροης... στον Ν.Κοσμο και η γκομενα διαθετει μεγαλη συλλογη απο ψιλοτακουνα και δερματινα εσωρουχα και ειναι με διαφορα οτι καλυτερο και πιο επαγγελματικο στην Αθηνα θα βρειτε. Προγραμματα εχει Καθαρο αυταρχικο (μαστιγια/υποταγη), ποδολατρεια, και δονητες. Τα προγραμματα ξεκινανε απο τα 150 ευρω.
Φίλε μου έχω πάει πολλές φορές. Είναι καλή στην εμφάνιση αλλά πολύ βιαστική. Τις τιμές τις αύξησε πρόσφατα μέχρι πρότινος ήταν 120 και με παζάρια πήγαινε στο 100ρικο. Το αρνητικό είναι οτι δεν σε αφήνει να της πιάσεις το μουνί ούτε σου κάνει τσιμπούκι. Το περισσότερο που κάνει είναι να σου το παίξει αρκετά άγαρμπα θα έλεγα. Νομίζω οτι είναι πολύ ακριβή. Στα αρνητικά επίσης είναι οτι οι κινήσεις της είναι καρμπόν οι ίδιες. Βάζει τον αυτόματο και τρέχει. Η ουσία είναι οτι έχει κάνει ολόκληρη περιουσία με μας τα κορόιδα. ¨ολο διαμερίσματα αγοράζει όπως μου έξομολογήθηκε μια φορά.
Συμπέρασμα¨: είναι ΄΄ομορφη, νέα αλλά θα πρέπει να της την πει κάποιος για τις τιμές και να βάλει περισσότερο φαντασία στα προγράμματά της.
 

specialguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε arrogant εχεις δικιο, ειναι πολυ βιαστική και καμια φορα πολύ αγρια!

Ειναι παντος η κοπελα που με ξεπαρθενεψε και που μπορώ να πω οτι την εχω ερωτευτει, ειναι καλο κοριτσι κατα βαθος απλα εκμεταλεβετε ενα παθος και το κανει καλα... χερομε να κανει επενδυσεις κανεις παρα αν του τα τρώνε οι νταβατζιδες
 

specialguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Σχετικα με το Sameplace θα πω οτι η ξανθιά μεγαλης ηλικιας πια ειναι απο τις γυναικες που έχουν και θεωρητική γνώση πανω στο BDSM και γενικα στο Alternative τοπίο. Δεν ξερω αν ήταν παλια πουτανα στο μεταξουργείο που μπορεί να ήταν κιολας αλλά είναι από τα άτομα που ξέρουν τι κάνουν πώς το κάνουν και γιατί το κάνουν με θεωρητικό background στην όλη κατάσταση και αρκετά διαβασμένη.

Αν παρακολουθεί κάποιος απο κάμερες που πράγματι υπάρχουν δεν το γνωρίζω και πραγματικά μου φένεται απίθανο να υπάρχει κατάστημα του είδους που να μην υπάρχει κάποιος που να παρακολουθεί διακρητικά απο κάπου και να επέμβει την κατάληλη στιγμή, γιατι όπως ξέρετε είναι ενα επικίνδυνο επάγγελμα! Δεν ειναι οραία αλλα ξέρει να σε φτιάχνει αν εισαι οπαδός του BDSM....

Η Τινα ειναι ένα κατα την γνώμη μου καλό κορίτσι όπως είπα και ποιο πάνω που είναι πραγματικά πανέμορφη αλλα τις λίπει η θεωρητική κατάρτηση. Ξέρει να κάνει κάποια πράγματα και τα κάνει παρα πολύ καλα! περα από αυτό δεν νομίζω πώς κάνει κάτι παραπάνω.. ειναι πεντακάθαρη απολύμένει τα πάντα μετά την χρήση  και είναι αυτό που λέμε καλός ανθρωπος...

Βεβαια ακριβή αλλα στις μέρες μας όλα ακριβά ειναι ....

Εγω θα ξαναπάω αλλα σίγουρα αν πέσει και κάτι άλλο στην αωτίλυψη μου θα πάω να δοκιμάσω....

Σχετικά με αυτούς που λένε ότι πάμε σε αυτα τα κλάμπ για να μας δείρουν και να μας γαμήσουν απλά θα πώ οτι δεν είναι ακριβώς ετσι και ότι όποιος έχει νιώσει τέτοιο session πραγματικά θα καταλάβει την πολαπλάσια εκσπερμάτηση μετά από ένα τέτοιο αισθησιακό παιχνίδι!
 

ΠΑΙΧΤΗS

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0

Αν παρακολουθεί κάποιος απο κάμερες που πράγματι υπάρχουν δεν το γνωρίζω και πραγματικά μου φένεται απίθανο να υπάρχει κατάστημα του είδους που να μην υπάρχει κάποιος που να παρακολουθεί διακρητικά απο κάπου και να επέμβει την κατάληλη στιγμή, γιατι όπως ξέρετε είναι ενα επικίνδυνο επάγγελμα! Δεν ειναι οραία αλλα ξέρει να σε φτιάχνει αν εισαι οπαδός του BDSM....



ο συγκεκριμενος που παρακολουθει δεν ειναι ουτε μπραβος ουτε νταβας!!ειναι ο γκομενος της ξανθιας!!!τωρα αν δε σε νοιαζει την ωρα που κανεις τα προσωπικα κολπα σου να καταγραφονται απο οποιωνδηποτε παρανοικο αυτο ειναι αλλο θεμα!το
τι κανεις δε με αφορα εκει ουτε και αλλον!εγω απλα ενημερωσα απο κει και υστερα καντε οτι θελετε.......
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
απ οτι καταλαβα πηγενεις σε εναν χωρο ειδικα διαμορφωμενο με γκομενες πατσαβουρες ..σε μαστιγωνουν ακους διαφορα μπινελικια και στο τελος σου παιζουν και μια  μαλακια και για ολα  αυτα πληρωνεις 150 ευρω...μεγαλυτερη μαλακια δεν εχω ακουσει στη ζωη μου ...ελεος νυχτιατικο ..
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
λοιπον αγαπητοι συναγωνιστες οσο αναφορα για το same place στην οδο μαρνη!!!!
ολοι μακριαααααααααααααααα
ακομη και αν ειστε fun του ειδους ,επειδη τυγχανει να γνωριζω πολλα γιαυτο το μερος οποιος παει εκει,παρακολουθει ενας γκομενος της ξανθιας(ευας)απο ειδικες καμερες και τον παιζει!η συγκεκριμενη δουλευε παλια στο μεταξουργειο σε ενα μπουρδελο και τωρα το παιζει και mistress!!!!!πας και τρως ξυλο και δονητες και τιποτα αλλο!!!το μερος ειναι μονο για κρυφες!!!

Μαλλον δεν ξερεις τι σου γινεται..παικτη :jerking:
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
απ οτι καταλαβα πηγενεις σε εναν χωρο ειδικα διαμορφωμενο με γκομενες πατσαβουρες ..σε μαστιγωνουν ακους διαφορα μπινελικια και στο τελος σου παιζουν και μια  μαλακια και για ολα  αυτα πληρωνεις 150 ευρω...μεγαλυτερη μαλακια δεν εχω ακουσει στη ζωη μου ...ελεος νυχτιατικο ..

Δεν ειναι τοσο απλο φιλε μου.Δεν μπορεις να το καταλαβεις.Ποιο πανω ο φιλος παιχτης εδωσε μια μικρη ιδεα για το τι προκειται κ την φιλοσοφια του bdsm.Ειναι οντως πολυ αισθησιακο παιχνιδι.βεβαια δεν ειναι για ολους!Κ ο νοον νοειτο!;)
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
παιδια το bdsm ειναι ολοκληρη φιλοσοφια και καλο θα ναι οποιος γραφει κατι να γνωριζει πρωτα περι τινος προκειται!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Τι είδους φιλοσοφία είναι αυτή θετικιστική ή αναλυτική;
 

Επισκέπτης
Kαι ο άλλος στη Γερμανία με την συγκατάθεση του φίλου του, του έκοψε τα αρχίδια αφού τον είχε ναρκώσει τοπικά και τα μαγείρεψαν και τα έφαγαν μαζί...Oπότε να βάλουμε και ένα session "κανιβαλισμός"...Λοιπόν σοβαρά τώρα: Σε αυτό το site μπαίνουν και παιδιά 16-17 που θέλουν να ξεπαρθενιαστούν σε καμμία καλή πουτανίτσα...Nομίζω ότι δεν χρειάζεται να τους κάνουμε introduction στον κόσμο του βίαιου sex.Moderators παρακαλώ να το σκεφτείτε αυτό.Kατά τα άλλα σεβασμός σε αυτούς που έχουν αυτήν την επιλογή.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Kαι ο άλλος στη Γερμανία με την συγκατάθεση του φίλου του, του έκοψε τα αρχίδια αφού τον είχε ναρκώσει τοπικά και τα μαγείρεψαν και τα έφαγαν μαζί...Oπότε να βάλουμε και ένα session "κανιβαλισμός"...Λοιπόν σοβαρά τώρα: Σε αυτό το site μπαίνουν και παιδιά 16-17 που θέλουν να ξεπαρθενιαστούν σε καμμία καλή πουτανίτσα...Nομίζω ότι δεν χρειάζεται να τους κάνουμε introduction στον κόσμο του βίαιου sex.Moderators παρακαλώ να το σκεφτείτε αυτό.Kατά τα άλλα σεβασμός σε αυτούς που έχουν αυτήν την επιλογή.

συμφωνω απολυτα και καλω τους διαχειριστες να διαγραψουν αυτο το ποστ αν θελουμε να ειμαστε σοβαροι......ειναι απαραδεκτο μικρα παιδια να διαβαζουν αυτες τις μαλακιες....το πληρωμενο σεχ ηταν και ειναι μια μορφη σεχ και θαπρεπε ολα τα παιδια να πηγεναν πρωτα με μια σωστη πουτανα ωστε να μαθουν μερικα πραματα σωστα... αλλα αυτες οι μαλακιες ειναι παρα πολυ επικυνδυνες....
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Kαι ο άλλος στη Γερμανία με την συγκατάθεση του φίλου του, του έκοψε τα αρχίδια αφού τον είχε ναρκώσει τοπικά και τα μαγείρεψαν και τα έφαγαν μαζί...Oπότε να βάλουμε και ένα session "κανιβαλισμός"...Λοιπόν σοβαρά τώρα: Σε αυτό το site μπαίνουν και παιδιά 16-17 που θέλουν να ξεπαρθενιαστούν σε καμμία καλή πουτανίτσα...Nομίζω ότι δεν χρειάζεται να τους κάνουμε introduction στον κόσμο του βίαιου sex.Moderators παρακαλώ να το σκεφτείτε αυτό.Kατά τα άλλα σεβασμός σε αυτούς που έχουν αυτήν την επιλογή.

Φιλε μου δεν προτρετρουπε κανεναν να δοκιμασει τιποτα.Εδω postaroun οσοι εχουν καποιο ενδιαφερον για το θεμα οι υπολοιποι νομιζω οτι δεν μπενουν καν στον κοπο.Κ ιδιαιτερα τα 16-17χρονα που ψαχνουν να ξεπαρθενιαστουν.Στο site υπαρχουν πολλα θεματα κ δεν τα βρισκουμε ολα ενδιαφεροντα.Επισης το παραδειγμα που εφερες με τον κανιβαλισμο ηταν λιγο ατυχες φιλε μου.Λιγακι υπερβολικο.Φιλικα!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Φιλε μου δεν προτρετρουπε κανεναν να δοκιμασει τιποτα.Εδω postaroun οσοι εχουν καποιο ενδιαφερον για το θεμα οι υπολοιποι νομιζω οτι δεν μπενουν καν στον κοπο.Κ ιδιαιτερα τα 16-17χρονα που ψαχνουν να ξεπαρθενιαστουν.Στο site υπαρχουν πολλα θεματα κ δεν τα βρισκουμε ολα ενδιαφεροντα.Επισης το παραδειγμα που εφερες με τον κανιβαλισμο ηταν λιγο ατυχες φιλε μου.Λιγακι υπερβολικο.Φιλικα!

ρε συ φιλε θα μας τρελανεις αποψε.. δεν ειναι κανιβαλισμος να σε μαστιγωνουν και να σου χωνουν μπινελακια και στο τελος να σκας και το 150ρι.... και να μεινεις και με το παπαρι στο χερι...χωρις να γαμισεις...μηπως ειναι μαλακια???.τοτε τι ειναι κανιβαλισμος??  φιλε με το συμπαθιο αλλα σε κοβω για ανωμαλο η στην καλυτερη περιπτωση ψιλοανωμαλο...
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
koproni είναι το ίδιο ανώμαλο με το να γαμάς τραβεστί (και μάλιστα με "προσόντα" και να παρεξηγιέσαι όταν σε λένε κρυφολούγκρα), να κάνεις ακάποτα, να ψάχνείς για ποδολαγνεία, να ψωνίζεις ζάκια απο τις πουτανόπιατσες, να σου αρέσουν οι milf, να γαμάς τσιγκάνες και γύφτισες, να μπαίνεις σε άθλια παρακμιακά μπουρδέλα στο μεταξουργείο και στην λιοσίων, να τρυγυρνάς το βράδυ σε μπουρδελότσαρκες ψάχνοντας να γαμήσεις παρέα με μεθυσμένους και αλλοδαπούς κακοποιούς, να σκάς 80 και 100 ευρώ για δήθεν μασάζ και για μια μόνο μαλακία (δεν την βαράω μόνος μου και να μου μείνουν και τα 100 ???) κτλ. κτλ.

Όπως καταλαβαίνεις, κάτι που σε μένα αρέσει στον άλλο φαίνεται χαζό και ηλίθιο. Άρα σε αυτά τα πράγματα δεν υπάρχει σωστό και λάθος. Δεν μπορείς να κάνεις κουμάντο και κριτική στην καύλα του άλλου.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
koproni είναι το ίδιο ανώμαλο με το να γαμάς τραβεστί (και μάλιστα με "προσόντα" και να παρεξηγιέσαι όταν σε λένε κρυφολούγκρα), να κάνεις ακάποτα, να ψάχνείς για ποδολαγνεία, να ψωνίζεις ζάκια απο τις πουτανόπιατσες, να σου αρέσουν οι milf, να γαμάς τσιγκάνες και γύφτισες, να μπαίνεις σε άθλια παρακμιακά μπουρδέλα στο μεταξουργείο και στην λιοσίων, να τρυγυρνάς το βράδυ σε μπουρδελότσαρκες ψάχνοντας να γαμήσεις παρέα με μεθυσμένους και αλλοδαπούς κακοποιούς, να σκάς 80 και 100 ευρώ για δήθεν μασάζ και για μια μόνο μαλακία (δεν την βαράω μόνος μου και να μου μείνουν και τα 100 ???) κτλ. κτλ.

Όπως καταλαβαίνεις, κάτι που σε μένα αρέσει στον άλλο φαίνεται χαζό και ηλίθιο. Άρα σε αυτά τα πράγματα δεν υπάρχει σωστό και λάθος. Δεν μπορείς να κάνεις κουμάντο και κριτική στην καύλα του άλλου.
Θα συμφωνησω σε ολα εκτος απο το μπουρδελο-scouting φιλε
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Θα συμφωνησω σε ολα εκτος απο το μπουρδελο-scouting φιλε

Γιατί δεν υπάρχουν άνθρωποι που να θεωρούν οτι πηγαίνοντας μπουρδελότσαρκα εκτός απο ξεφτύλα και επικύνδυνο ταυτόχρονα μην σε φάει λάχανο κανένας ?
Γι' αυτό και προτιμούν να παίρνουν cg ή να πηγαίνουν σε στούντιο ??
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
koproni είναι το ίδιο ανώμαλο με το να γαμάς τραβεστί (και μάλιστα με "προσόντα" και να παρεξηγιέσαι όταν σε λένε κρυφολούγκρα), να κάνεις ακάποτα, να ψάχνείς για ποδολαγνεία, να ψωνίζεις ζάκια απο τις πουτανόπιατσες, να σου αρέσουν οι milf, να γαμάς τσιγκάνες και γύφτισες, να μπαίνεις σε άθλια παρακμιακά μπουρδέλα στο μεταξουργείο και στην λιοσίων, να τρυγυρνάς το βράδυ σε μπουρδελότσαρκες ψάχνοντας να γαμήσεις παρέα με μεθυσμένους και αλλοδαπούς κακοποιούς, να σκάς 80 και 100 ευρώ για δήθεν μασάζ και για μια μόνο μαλακία (δεν την βαράω μόνος μου και να μου μείνουν και τα 100 ???) κτλ. κτλ.

Όπως καταλαβαίνεις, κάτι που σε μένα αρέσει στον άλλο φαίνεται χαζό και ηλίθιο. Άρα σε αυτά τα πράγματα δεν υπάρχει σωστό και λάθος. Δεν μπορείς να κάνεις κουμάντο και κριτική στην καύλα του άλλου.

φιλε τι σχεση εχει το ακαποτο και η ποδολαγια και το σεχ με τοξικομανη ιεροδουλο .. αληθεια βλεπεις καμμια ανωμαλια??με το να σε μαστιγωνουν και να σου ριχνουν μπινελικια και στο τελος να σκας και 150 χωρις να γαμισεις.. αληθεια δεν σε καταβαινω οι συγκρισεις σου ειναιεπιεικως λανθασμενες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom