Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Χωρίς να είμαι και 100% σίγουρος ΝΟΜΙΖΩ πως το ΣτΕ έχει κρίνει και δε μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο. Αλλά δε παίρνω και όρκο



μου φαίνεται πως έτσι είναι.


αλλά ο Μελισσάν τους είχε πει ότι θα τους ενημερώσει πότε να φοβηθούν. αυτοί γιατί χέστηκαν από τώρα;
να σημειωθεί πως δεν είμαι ειρωνικός, μην αφυδατωθούν φοβάμαι.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μου φαίνεται πως έτσι είναι.


αλλά ο Μελισσάν τους είχε πει ότι θα τους ενημερώσει πότε να φοβηθούν. αυτοί γιατί χέστηκαν από τώρα;
να σημειωθεί πως δεν είμαι ειρωνικός, μην αφυδατωθούν φοβάμαι.
Χέστηκαν γιατί δε γουστάρουν την ΑΕΚ με το δικό της γήπεδο. Δε θέλουν την ΑΕΚ της ερασιτεχνικής με τ 8χιλιάδες διαρκείας (χωρίς να υπολογίζονται οι σύνδεσμοι). Δε θέλουν την ΑΕΚ και του ΑΕΚτζήδες όλους ενωμένους κάτω από το λάβαρο του δικεφάλου. Αυτοί ήθελαν την ΑΕΚ του Δημητρέλου με τα χίλια δυο πρόσωπα που μάλωναν μεταξύ τους. Γι αυτό και ασχολούνται. Εδώ ο άλλος έγραφε στις 1 μετά τα μεσάνυχτα κατεβατά και γκουγλάριζε και τελίωσε με τη φράση "για μένα δεν υπάρχει ΑΕΚ" τι να λέμε τώρα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Να μη ξεχάσω να δώσω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στους Πανιώνιους για την ανακοίνωση σου τους προς τη Χ.Α. Χ.Α ούτε στη Ν. Σμύρνη, ούτε στη Φιλαδέλφεια ούτε σε μία προσφυγική περιοχή, ούτε πουθενά.
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Να μη ξεχάσω να δώσω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στους Πανιώνιους για την ανακοίνωση σου τους προς τη Χ.Α. Χ.Α ούτε στη Ν. Σμύρνη, ούτε στη Φιλαδέλφεια ούτε σε μία προσφυγική περιοχή, ούτε πουθενά.
Και ο ΠΑΟΚ και ο Ηρακλής δεν έβγαλαν ανακοινώσεις κατά της ΧΑ?
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Ο ΠΑΟΚ ναι εξάλλου τους έκανα και μαύρους τα ΠΑΟΚια. Για τον Ήρα δεν γνωρίζω
Ο Ηρακλής νομίζω έκανε ντου σε γραφεία της ΧΑ....στον ΠΑΟΚ έχουν "εμφύλιο" τώρα με το θέμα του Κάτσε...πολλά εθνίκια κρύβονταν....ντροπή για ομάδα προσφύγων....φαντάσου ΧΑ μέσα στην ΑΕΚ....
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τσουπ τσιμπάει η ΠΑΕ ΟΣΦΠ και βγάζει ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.
Τόσο πολύ έχουν χάσει τον ύπνο τους που μιλάνε για κατέβασμα στα φώτα, ξέρετε η γνωστή καραμέλα.
Μαλάκες ΣΚΑΤΟΓΑΥΡΟΙ της ΠΑΕ ΟΣΦΠ σας έχει πιάσει τέτοιο τρέμουλο που ξεχάσατε πως ο Μελισσάν ΑΝ θέλει αύριο τη διαρροή τη διαψεύδει γιατί πολύ απλά στα σχετικά ρεπορτάζ αναγράφεται πως ο Μελισσάν ΦΕΡΕΤΕ να δήλωσε. Εσείς κάνατε ΕΠΙΣΗΜΗ δήλωση η οποία και ΦΥΣΙΚΑ δε μπορείτε να την πάρετε πίσω.
Δε νομίζω ότι είναι επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ.

Το γκαζέτα λέει "Χαρακτηριστικά άνθρωποι των ερυθρόλευκων σχολίαζαν πως:"

Ο σπορ-φμ λέει "Οι άνθρωποι του Ολυμπιακού στα γραφεία της ΠΑΕ ανέφεραν:"

Κύκλοι και καλά "σχολίασαν" και "ανέφεραν", αλλιώς θα τρώγανε μια αγωγούλα να γουστάρουν.

Εγώ ξέρω πάντως ότι ο χοντρός είναι κατηγορούμενος για κακούργημα και όχι ο Τίγρης.  :think: :think: :police: :police:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Χέστηκαν γιατί δε γουστάρουν την ΑΕΚ με το δικό της γήπεδο. Δε θέλουν την ΑΕΚ της ερασιτεχνικής με τ 8χιλιάδες διαρκείας (χωρίς να υπολογίζονται οι σύνδεσμοι). Δε θέλουν την ΑΕΚ και του ΑΕΚτζήδες όλους ενωμένους κάτω από το λάβαρο του δικεφάλου. Αυτοί ήθελαν την ΑΕΚ του Δημητρέλου με τα χίλια δυο πρόσωπα που μάλωναν μεταξύ τους. Γι αυτό και ασχολούνται. Εδώ ο άλλος έγραφε στις 1 μετά τα μεσάνυχτα κατεβατά και γκουγλάριζε και τελίωσε με τη φράση "για μένα δεν υπάρχει ΑΕΚ" τι να λέμε τώρα.
Αγόρασε φαρμακευτικές από τώρα, σε δυο χρόνια θα χεστούνε στο τάληρο όσες πουλάνε ψυχοφάρμακα. :zombie: :zombie:
 

Επισκέπτης
Ο Ηρακλής νομίζω έκανε ντου σε γραφεία της ΧΑ....στον ΠΑΟΚ έχουν "εμφύλιο" τώρα με το θέμα του Κάτσε...πολλά εθνίκια κρύβονταν....ντροπή για ομάδα προσφύγων....φαντάσου ΧΑ μέσα στην ΑΕΚ....
ντροπη ειναι ενα λειψανεβατο πρεζακι 40 κιλων με το μουσι σαν το χατζηχρηστο τον μαοικο να καταστρεφει μια ομαδα 11 πρωταθληματων ...με τα 2 στα χαρτια...και 1 πρωταθλημα ανα 10 plus χρονια μ.ο ...EΘΝΙΚΙΣΤΕΣ εχει και με συνδεσμους η καθε ομαδα...τα καταντηματα ας κατσουν να μιλανε για προσφυγια....οταν οι κεμαλιστες και οι σταλινικοι τους ξεπαστρεψανε και τα ξεχασανε ολα...ορθια ζωα με δυο ματια...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Κλαίω από τα γέλια!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • nufiko-fouro-stul-24.jpg
    nufiko-fouro-stul-24.jpg
    17,4 KB · Εμφανίσεις: 15

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν είναι επίσημη ανακοίνωση Γρηγόρη...καραπαπαροδιαρροές είναι!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Τελικά δεν θα γίνω ποτέ πλούσιος και επιτυχημένος.........εχω πάει φαντάρος ο μαλάκας.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δεν είναι επίσημη ανακοίνωση Γρηγόρη...καραπαπαροδιαρροές είναι!
Δε νομίζω ότι είναι επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ.

Το γκαζέτα λέει "Χαρακτηριστικά άνθρωποι των ερυθρόλευκων σχολίαζαν πως:"

Ο σπορ-φμ λέει "Οι άνθρωποι του Ολυμπιακού στα γραφεία της ΠΑΕ ανέφεραν:"

Κύκλοι και καλά "σχολίασαν" και "ανέφεραν", αλλιώς θα τρώγανε μια αγωγούλα να γουστάρουν.

Εγώ ξέρω πάντως ότι ο χοντρός είναι κατηγορούμενος για κακούργημα και όχι ο Τίγρης.  :think: :think: :police: :police:
Καλημέρες. ΣυνΑΕΚτζήδες δε γίνεται να είναι και καλά διαρροές. Μιλάμε για ΟΛΟΚΛΗΡΟ κείμενο όχι για λόγια. Κοιτάξτε τι ΦΕΡΕΤΕ να είπε ο Μείσσανίδης σε "πηγαδάκια" και κοιτάξτε και τη "διαρροή" από τη ΠΑΕ ΟΣΦΠ.
Τεσπά. Στον πόλεμο αυτό μεταξύ των 2 είμαστε ακόμα στον πρόλογο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ντροπη ειναι ενα λειψανεβατο πρεζακι 40 κιλων με το μουσι σαν το χατζηχρηστο τον μαοικο να καταστρεφει μια ομαδα 11 πρωταθληματων ...με τα 2 στα χαρτια...και 1 πρωταθλημα ανα 10 plus χρονια μ.ο ...EΘΝΙΚΙΣΤΕΣ εχει και με συνδεσμους η καθε ομαδα...τα καταντηματα ας κατσουν να μιλανε για προσφυγια....οταν οι κεμαλιστες και οι σταλινικοι τους ξεπαστρεψανε και τα ξεχασανε ολα...ορθια ζωα με δυο ματια...
Αμοιβάδες υπάρχουνε σε κάθε ομάδα...ευτυχώς στην ΑΕΚ το φαινόμενο είναι περιορισμένο! :sunglasses:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα, σε ολους τους απανταχου, Α . Ε . Κ . τζηδες !!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρες. ΣυνΑΕΚτζήδες δε γίνεται να είναι και καλά διαρροές. Μιλάμε για ΟΛΟΚΛΗΡΟ κείμενο όχι για λόγια. Κοιτάξτε τι ΦΕΡΕΤΕ να είπε ο Μείσσανίδης σε "πηγαδάκια" και κοιτάξτε και τη "διαρροή" από τη ΠΑΕ ΟΣΦΠ.
Τεσπά. Στον πόλεμο αυτό μεταξύ των 2 είμαστε ακόμα στον πρόλογο.
Ε ναι αλλά είναι ανυπόγραφο...με τη μορφή non paper όπως ήταν και η προχθεσινή διαρροή ότι δεν θέλουνε να έχουνε πια τον Οπάπ!!!

Αν τη θέλουν έχει καλώς, να την πάρουν. Αλλιώς... φιλάκια. :2funny:
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Ο Ηρακλής νομίζω έκανε ντου σε γραφεία της ΧΑ....στον ΠΑΟΚ έχουν "εμφύλιο" τώρα με το θέμα του Κάτσε...πολλά εθνίκια κρύβονταν....ντροπή για ομάδα προσφύγων....φαντάσου ΧΑ μέσα στην ΑΕΚ....

βλεπω είσαι μέσα στα πράγματα του ΠΑΟΚ  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom