Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
φταίω μετά εγώ που ρωτάω...πώς στον κόρακα μπορείτε και κάνετε μεταγραφές ξαφνικά;;;;;;;;;
Τι εννοεις? Δεν νομιζω να δωσαμε λεφτα σε κανεναν νεο παικτη. Υποσχεση οτι ισως παρουν κατι στο μελλον , ναι. Θεωρω οτι προτιμησαν να ερθουν στην ΑΕΚ γιατι οπως και να το κανεις η φανελα παραμενει φανέλα. Δηλαδη προτιμαει ο παικτης να παιζει και να μην πληρωνεται στην ΑΕΚ παρα στην Κερκυρα.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
το ξαφνικα ποιο ειναι ρε τυπε;ειχε δικαιωμα για μια κανονικη μεταγραφη και οσες θελει για παιχτες κατω των 21.Σαν ελευθεροι ηρθαν με συμφωνια οτι ΘΑ παρουν λεφτα.
Έτσι ακριβώς όπως τα λες,είναι!
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Χα,Χα,Χα!!!!!!! Τρομερός!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πώ,πώ,θα εισπράξει,495.000 ευρώ,με την τελευταία δόση,να καταβάλλεται τον Φεβρουάριο,του 2016!!!  :grin:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
φταίω μετά εγώ που ρωτάω...πώς στον κόρακα μπορείτε και κάνετε μεταγραφές ξαφνικά;;;;;;;;;
Με προσωρινή φορολογική ενημερότητα βάσει του αρθρου 15 όπως και ο Άρης κομπλεξάρα, σε χαλάει; :2on1:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Και ο Τσουμάγκας καλός ήταν!Και μόνο που δεν περιφέρονται τα πατσοκοίλια του Λαγού εκεί από τα αριστερά είναι πρόοδος!
Γενικά βοηθήσανε και οι 3 μεταγραφές και κυρίως ο Πετρόπουλος που είναι κανονικό σέντερ φορ....
αμυντικα ειμαστε ανυπαρκτοι γατε..τοσο ατομικα οσο και συνολικα..
ο μπουγαιδης ειναι 2μετρος και ψηλα ειναι τραγικος..ο αλλος καλυπτει οφ σαιντ 3 μετρα..
και χθες σε ματσ που ναι για 3-0,τρως φαση του θανατου στο 85 στη μικρη περιοχη ενω εισαι μπροστα..
αλλες δυο τρεις τετοιες ειναι ικανες να σε ριξουν οπως τα κανανε..
σα να μην εφταναν αυτα τους βλεπω να παιζουν αμυνα στη σεντρα..αστεια πραματα δηλαδη..
καθε βδομαδα εναλλασονται στην τετραδα πισω 20χρονα παιδια και υπαρχει η απαιτηση απο τον παγκο
να παιξεις αμυνα στα 30 μετρα απο την περιοχη σου..αυτοκτονικες επιλογες..στην τριπολη προηγεισαι και τρως δυο γκολ στην κοντρα..με το ρουλη τα ιδια..δε μπορω να καταλαβω,σκατα εχουν στο κεφαλι τους ή θεωρουν πως η ομαδα πρεπει να αμυνεται με τον ιδιο τροπο ειτε εχει πισω τον Κυριγακο ειτε τον Κουτρουμπη...

οταν πεθαινεις για βαθμους για να γλιτωσεις τη μεγαλυτερη ΔΙΑΠΟΜΠΕΥΣΗ της ιστοριας σου

το μηδεν πισω ειναι πρωτεραιοτητα..

ενα στοπερ ειναι πολυ πιο σημαντικο απο τον καραλη κ οποιο αλλο εξτρεμακι φερουν..

 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Τα νεοσμυρνιώτικα κοτοπουλα σπρώξανε τη Βεροια...Δεν πειράζει όμως,περιμένω να μπεί ο ΠΟΥΣΤΑΡΧΟΣ......
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Γεια  σου  ΡΟΥΛΗ  παλι ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γεια σου ΒΛΑΜΜΕΝΕ,όλα καλά???Ανοίξατε τη σούφρα σας στη Βεροια έτσι???Κοτοπουλάκι και στη Ε' Ερασιτεχνική να είσαι δεν τρεχει μια,αρκεί να πέσουμε εμείς ε???με τη χαρά θα μείνεις κομπλεξικο ΒΟΚΤΑΣ....
:2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

Συνημμένα

  • boktas1.png
    boktas1.png
    311,2 KB · Εμφανίσεις: 17

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το ξαφνικα ποιο ειναι ρε τυπε;ειχε δικαιωμα για μια κανονικη μεταγραφη και οσες θελει για παιχτες κατω των 21.Σαν ελευθεροι ηρθαν με συμφωνια οτι ΘΑ παρουν λεφτα.
Nai, alla den tha eixan dikaiwma na paiksoyn. Kati den eixe plhrwsei h omada sou, den to thymasai? Kai xafnika meta tis giortes brethike na to exei plerw... Ala xrhmata den exei oute gia fai... Ok, an esu ta dika sou den ta blepeis, den sou ftaiw.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Nai, alla den tha eixan dikaiwma na paiksoyn. Kati den eixe plhrwsei h omada sou, den to thymasai? Kai xafnika meta tis giortes brethike na to exei plerw... Ala xrhmata den exei oute gia fai... Ok, an esu ta dika sou den ta blepeis, den sou ftaiw.
Με προσωρινή φορολογική ενημερότητα βάσει του αρθρου 15 όπως και ο Άρης κομπλεξάρα, σε χαλάει; :2on1:
Αφού δεν το είδες στο ξαναβάζω.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
H B'εθνικη ρωταει και ανησυχει...
την αγχωσατε λιγο χτες με τη νικη σας (με απλετο σπρωξιμο απο τον κορακα) αλλα ολοι αυχομαστε να ειστε συνεπεις στο ραντεβου μαζι της...
αντε να αποκατασταθει εστω μετα απο χρονια η ταξη και να παιξετε εκει που πραγματικα αξιζετε...
Εντάξυ τώρα το γάμησες. Προσωπικά δε το είδα το ματς αλλά δε γίνεται όταν κερδάει (όπως θα έλεγε και κάποιος) η ΑΕΚ να έχει "απλετο" σπρώξιμο και όλες οι άλλες ομάδες να κερδίζουν με το σπαθί τους. Σόρρυ αλλά τελικά ποιος κάλυπτε τον Κατσουράνη;
Και δεν εκφράζεις προσωπική άποψη λέγοντας "όλοι ευχόμαστε.." κτλπ κτλπ. Νταξ καταλαβαίνω ότι μάλλον σε χάλασε που η ΑΕΚ κέρδισε μια από τις "θυγατρικές" του ΟΣΦΠ (τουλάχιστον στο παρελθόν) αλλά απ ότι διάβασα (ξαναλέω δε το είδα το ματς)η ΑΕΚ ήταν καλύτερη από την Ξάνθη. Και δε το έγραψε κανένας Μιοαύλης ή κανένας Σαμπριάκος ή δε ξέρω και εγώ ποιος άλλος. Το διάβασα σ ένα άρθρο του Χελάκη που δεν τον λες και ΑΕΚτζή.
Και πριν πάμε έστω και μετά από χρόνια εκεί που αξίζουμε ας ξεκινήσουμε πρώτα αναδρομικά, οπότε ας πάρει πρώτος σειρά ο ΟΣΦΠ, μετά ο ΠΑΟΚ, ο Πανιώνιος, ο ΠΑΟ και δε ξέρω και εγώ ποια άλλη ομάδα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Γρηγόρη δεν σε ενοχλεί κανένας Βιντιάδης για να βγάζεις τέτοιες κραυγές!Ούτε κόβει την φόρα κάποιου επίδοξου επενδυτή!Οι πόρτες είναι ανοιχτές και τα σκυλιά δεμένα!Δηλαδή αν μιλάμε έτσι για κάποιον που έστω κοροιδεύει (για να πάω με το σκεπτικό σου)...πως πρέπει να μιλήσουμε γι' αυτούς που έχουνε τις μετοχές και φέρανε την ομάδα σε αυτή την κατάντια?Γιατί γι' αυτούς δεν σε έχω δει να μιλάς ποτέ έτσι...μόνο δηλώσεις συμπάθειας έχω δει!
ΑΝ κατάλαβα καλά γάτε, εσύ πιστεύεις ότι ο Βιντιάδης ΔΕ κοροϊδευει. Εσύ πιστεύεις ότι οι συνεχείς αλλαγές ημερομηνιών από τον Βιντιάδη (μη ξεχνάμε ότι ξεκίνησε από τέλη Αυγούστου με αρχές Σεπτεμβρίου και είμαστε πλέον μέσα ΓΕΝΑΡΗ 2-0-1-3 και έχουμε ακόμα δρόμο) ΔΕΝ είναι στοιχείο κοροϊδείας. Εσύ πιστεύεις ότι μετά από εξοχυνιστικό έλεγχο που έκανε αυτός και οι άλλοι επενδυτές από τα μέσα προς τέλη Σεπτεμβρίου (όπως έλεγαν) μετά από 4 μήνες θυμήθηκε να πει ότι τελικά το ποσό που χρειάζεται τελικά είναι παραπάνω από το ποσό που υπολόγιζε αρχικά. Εσύ πιστεύεις ότι ΔΕΝ είναι κοροϊδεια να αφήνει να διαρρεύσει πως ενώ έχει μαζέψει καμιά 10μύρια και του υπολοίπονται άλλα 4, αυτός να δίνει το εξοφρενικό ποσό των...15 χιλιάδων ευρώ (!!!) τη στιγμή μάλιστα που ο Φωτίου (που δεν είναι κανένας επενδυτής και δεν είναι ΚΑΝ εφοπλιστής) έδωσε τα 10πλάσια χρήματα!!! Εσύ δηλαδή σε νοιώθεις ότι σε κοροϊδευει ο Βιντιάδης. Να με συμπαθάς αλλά εγώ πιστεύω ότι είναι περίπτωση Κοζώνη. Έτσι μου δείχνει με την όλη συμπεριφορά του. Μακάρι να κάνω και λάθος.
Πάμε και για τους προηγούμενους. Το 2004 πριν μπει το παρεάκι ΚΑΝΕΝΑΣ (ουτέ καν Κοζώνης) δεν ήθελε να μπει στην ομάδα και πήγαινες ντουγρου ΟΧΙ για υποβιβασμό αλλά για διάλυση. Καλώς ή κακώς μπήκε το παρεάκι και για 4-5 χρόνια είδες χαρά. Έπαιξες και Τσ.Λ γάμησες και τη Μίλαν, έπαιξες και μπάλα (και ας λέει ο Χριστίδης ότι θέλει) με Ριβαλντο Μπλάνκους. Πήρες και ένα πρωτάθλημα στο χορτάρι μέσα (εκεί δηλαδή που παίζεται το γαμημένο το άθλημα). Μετά σαφώς και τα σκάτωσαν. Αλλά δε ξεχνώ (προσωπικά εγώ) ότι για 4 χρονάκια δεν είχα κανέναν πουσταρά να μου λέει για "κούλες" και μαλακίες. Ποιος; Βάζελος; Πελάτη τον είχα. ΠΑΟΚι; Δε προλάβαινε να μετράει τα γκολ στη τούμπα μέσα; Γαύρος; 4 τα δάκτυλα του Ρίμπο. Από το 2008 και μετά που το παρεάκι χώρησε τα τσανάκια του είχα κατρακύλα και γαμήθηκε ο Δίας. Ναι. Το δέχομαι. Αλλά εσύ μου ζητάς να βρίσω έναν γιατρό που ενώ είχα καρκίνο μου έδωσε 4 χρόνια ζωής και να τον βάλω στην ίδια μοίρα με έναν ο οποίος μου ΤΑΖΕΙ (γιατί ο Βιντιάδης δε κάνει τίποτε άλλο από το να τάζει) θεραπεία και με κοροϊδεύει ότι θα ξεκινήσει αύριο, το οποίο 6 μήνες τώρα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ το γαμημένο.
Τον κοντό δε το κρύβω ότι τον συμπαθώ, αλλά από την άλλη δε νομίζω ότι μεροληπτώ υπέρ του. Δε με ταϊζει για να κάνω κάτι τέτοιο. Ασφαλώς και λέω ότι με έσωσε από τη διάλυση το 2004 (τότε που κανένας δεν ήθελε να μπει μπροστάρης, ούτε καν η αγάπη σου ο Τίγρης) αλλά από την άλλη ασφαλώς και έκανε και λάθη.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
αμυντικα ειμαστε ανυπαρκτοι γατε..τοσο ατομικα οσο και συνολικα..
ο μπουγαιδης ειναι 2μετρος και ψηλα ειναι τραγικος..ο αλλος καλυπτει οφ σαιντ 3 μετρα..
και χθες σε ματσ που ναι για 3-0,τρως φαση του θανατου στο 85 στη μικρη περιοχη ενω εισαι μπροστα..
αλλες δυο τρεις τετοιες ειναι ικανες να σε ριξουν οπως τα κανανε..
σα να μην εφταναν αυτα τους βλεπω να παιζουν αμυνα στη σεντρα..αστεια πραματα δηλαδη..
καθε βδομαδα εναλλασονται στην τετραδα πισω 20χρονα παιδια και υπαρχει η απαιτηση απο τον παγκο
να παιξεις αμυνα στα 30 μετρα απο την περιοχη σου..αυτοκτονικες επιλογες..στην τριπολη προηγεισαι και τρως δυο γκολ στην κοντρα..με το ρουλη τα ιδια..δε μπορω να καταλαβω,σκατα εχουν στο κεφαλι τους ή θεωρουν πως η ομαδα πρεπει να αμυνεται με τον ιδιο τροπο ειτε εχει πισω τον Κυριγακο ειτε τον Κουτρουμπη...

οταν πεθαινεις για βαθμους για να γλιτωσεις τη μεγαλυτερη ΔΙΑΠΟΜΠΕΥΣΗ της ιστοριας σου

το μηδεν πισω ειναι πρωτεραιοτητα..

ενα στοπερ ειναι πολυ πιο σημαντικο απο τον καραλη κ οποιο αλλο εξτρεμακι φερουν..
Έτσι είναι αδελφέ και χειρότερα...αλλά είπαμε να κάνουμε λίγο τους μαλάκες φέτος σε τέτοιου είδους θέματα μπας και βγει η χρονιά αναίμακτα....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ΑΝ κατάλαβα καλά γάτε, εσύ πιστεύεις ότι ο Βιντιάδης ΔΕ κοροϊδευει. Εσύ πιστεύεις ότι οι συνεχείς αλλαγές ημερομηνιών από τον Βιντιάδη (μη ξεχνάμε ότι ξεκίνησε από τέλη Αυγούστου με αρχές Σεπτεμβρίου και είμαστε πλέον μέσα ΓΕΝΑΡΗ 2-0-1-3 και έχουμε ακόμα δρόμο) ΔΕΝ είναι στοιχείο κοροϊδείας. Εσύ πιστεύεις ότι μετά από εξοχυνιστικό έλεγχο που έκανε αυτός και οι άλλοι επενδυτές από τα μέσα προς τέλη Σεπτεμβρίου (όπως έλεγαν) μετά από 4 μήνες θυμήθηκε να πει ότι τελικά το ποσό που χρειάζεται τελικά είναι παραπάνω από το ποσό που υπολόγιζε αρχικά. Εσύ πιστεύεις ότι ΔΕΝ είναι κοροϊδεια να αφήνει να διαρρεύσει πως ενώ έχει μαζέψει καμιά 10μύρια και του υπολοίπονται άλλα 4, αυτός να δίνει το εξοφρενικό ποσό των...15 χιλιάδων ευρώ (!!!) τη στιγμή μάλιστα που ο Φωτίου (που δεν είναι κανένας επενδυτής και δεν είναι ΚΑΝ εφοπλιστής) έδωσε τα 10πλάσια χρήματα!!! Εσύ δηλαδή σε νοιώθεις ότι σε κοροϊδευει ο Βιντιάδης. Να με συμπαθάς αλλά εγώ πιστεύω ότι είναι περίπτωση Κοζώνη. Έτσι μου δείχνει με την όλη συμπεριφορά του. Μακάρι να κάνω και λάθος.
Πάμε και για τους προηγούμενους. Το 2004 πριν μπει το παρεάκι ΚΑΝΕΝΑΣ (ουτέ καν Κοζώνης) δεν ήθελε να μπει στην ομάδα και πήγαινες ντουγρου ΟΧΙ για υποβιβασμό αλλά για διάλυση. Καλώς ή κακώς μπήκε το παρεάκι και για 4-5 χρόνια είδες χαρά. Έπαιξες και Τσ.Λ γάμησες και τη Μίλαν, έπαιξες και μπάλα (και ας λέει ο Χριστίδης ότι θέλει) με Ριβαλντο Μπλάνκους. Πήρες και ένα πρωτάθλημα στο χορτάρι μέσα (εκεί δηλαδή που παίζεται το γαμημένο το άθλημα). Μετά σαφώς και τα σκάτωσαν. Αλλά δε ξεχνώ (προσωπικά εγώ) ότι για 4 χρονάκια δεν είχα κανέναν πουσταρά να μου λέει για "κούλες" και μαλακίες. Ποιος; Βάζελος; Πελάτη τον είχα. ΠΑΟΚι; Δε προλάβαινε να μετράει τα γκολ στη τούμπα μέσα; Γαύρος; 4 τα δάκτυλα του Ρίμπο. Από το 2008 και μετά που το παρεάκι χώρησε τα τσανάκια του είχα κατρακύλα και γαμήθηκε ο Δίας. Ναι. Το δέχομαι. Αλλά εσύ μου ζητάς να βρίσω έναν γιατρό που ενώ είχα καρκίνο μου έδωσε 4 χρόνια ζωής και να τον βάλω στην ίδια μοίρα με έναν ο οποίος μου ΤΑΖΕΙ (γιατί ο Βιντιάδης δε κάνει τίποτε άλλο από το να τάζει) θεραπεία και με κοροϊδεύει ότι θα ξεκινήσει αύριο, το οποίο 6 μήνες τώρα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ το γαμημένο.
Τον κοντό δε το κρύβω ότι τον συμπαθώ, αλλά από την άλλη δε νομίζω ότι μεροληπτώ υπέρ του. Δε με ταϊζει για να κάνω κάτι τέτοιο. Ασφαλώς και λέω ότι με έσωσε από τη διάλυση το 2004 (τότε που κανένας δεν ήθελε να μπει μπροστάρης, ούτε καν η αγάπη σου ο Τίγρης) αλλά από την άλλη ασφαλώς και έκανε και λάθη.
Μα εγώ πήρα το μέρος σου...ότι ο Βιντιάδης κοροιδεύει...απλά περιμένω να μου πεις ποιο μεγάλο κακό δημιουργεί στην ΑΕΚ αυτή του η ανάμειξη!Πρόσεχε μόνο γιατί μετά το τελευταίο επίμαχο ποστ σου ο Βίντι πήρε το αεροπλάνο και ξαναπήγε Κίνα...ΣΕ ΨΑΧΝΕΙ! :2funny:
Αντίθετα τα κακά που προξένησαν οι άλλοι με αρχηγό τον αγαπητικό σου τα είδαμε και τα βλέπουμε τώρα ακόμα πιο έντονα (αλλά ξέχασα ο Μαύρος φταίει για το σημείο που φθάσαμε)!Στα 4 χρόνια δηλαδή τέλειωσε ο ρόλος τους?Και η υπόσχεση του δικού σου ότι θα παραδώσουν την ΑΕΚ σε καλά χέρια και σε πολύ καλύτερη κατάσταση από αυτή κατά την οποία την παραλάβανε τι έγινε?Ξέχασα τον αδειάσανε οι υπόλοιποι μέτοχοι...αυτούς που κάλυπτε κατά την αποχώρηση του φορτώνοντας τους λόγους της φυγής του στους οργανωμένους και δημιουργόντας διχόνοια στην κερκίδα!Τόσο μεγάλη αγάπη για την ΑΕΚ!
Από που έχει προκύψει ότι αγαπάω τον τιγράκο?Από το γεγονός ότι λέω ότι ήταν ΕΓΚΛΗΜΑ αυτό που έγινε το 2005?Έγκλημα ήταν τι να κάνουμε?Και ο Γιδόπουλος να ήταν στην θέση του και ο Τροχανάς τα ίδια θα έλεγα!
Κατά τα άλλα μόνος σου παραδέχεσαι ότι συμπαθείς τον κοντοπούτανο και ότι ενημερώνεσαι από Χελάκηδες , Σαυράκους και προφανώς και από το υπόλοιπο τεχνείο οπότε είναι περιτή η οποιαδήποτε κουβέντα...δεν έχουμε ολοι ΚΟΝΤΗ μνήμη!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εντάξυ τώρα το γάμησες. Προσωπικά δε το είδα το ματς αλλά δε γίνεται όταν κερδάει (όπως θα έλεγε και κάποιος) η ΑΕΚ να έχει "απλετο" σπρώξιμο και όλες οι άλλες ομάδες να κερδίζουν με το σπαθί τους. Σόρρυ αλλά τελικά ποιος κάλυπτε τον Κατσουράνη;
Και δεν εκφράζεις προσωπική άποψη λέγοντας "όλοι ευχόμαστε.." κτλπ κτλπ. Νταξ καταλαβαίνω ότι μάλλον σε χάλασε που η ΑΕΚ κέρδισε μια από τις "θυγατρικές" του ΟΣΦΠ (τουλάχιστον στο παρελθόν) αλλά απ ότι διάβασα (ξαναλέω δε το είδα το ματς)η ΑΕΚ ήταν καλύτερη από την Ξάνθη. Και δε το έγραψε κανένας Μιοαύλης ή κανένας Σαμπριάκος ή δε ξέρω και εγώ ποιος άλλος. Το διάβασα σ ένα άρθρο του Χελάκη που δεν τον λες και ΑΕΚτζή.
Και πριν πάμε έστω και μετά από χρόνια εκεί που αξίζουμε ας ξεκινήσουμε πρώτα αναδρομικά, οπότε ας πάρει πρώτος σειρά ο ΟΣΦΠ, μετά ο ΠΑΟΚ, ο Πανιώνιος, ο ΠΑΟ και δε ξέρω και εγώ ποια άλλη ομάδα.
Στον κοσμο σου εισαι ρε Γρηγορη. :S
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αφού δεν το είδες στο ξαναβάζω.
μάλιστα...
κι εγώ λέω πως αν έπρεπε να έχουμε πρωτάθλημα νόμιμο και δίκαιο, έπρεπε να έχουνε πέσει οι μισές ομάδες για φορολογικούς λόγους.
και οι άλλες μισές για κακοποίηση του πρωταθλήματος.

κι εσείς όλοι οι βαμμένοι, αντί να θέλετε να γίνει αυτό, αναζητάτε τρόπους για να συνεχίζετε να βλέπετε το χάλι και να προσπαθείτε να ρίξετε σε μία ομάδα τις μαλακίες όλων των άλλων και να μη βλέπετε τις παπαρομάδες σας.

Υπόψην πως για την κακοποίηση του πρωταθλήματος συμπεριλαμβάνω και τον Ολυμπιακό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom