Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Eνας τίτλος πάντα είναι ένας τίτλος μην τα ισοπεδώνεις
Εαν εσύ δεν τον θέλεις δικαίωμα σου με γειά σου και χαρά σου εγώ τον θέλω αυτόν τον τίτλο 
Ας προσέχανε οι συνδιεκδικητές να μην χάνανε απο την ΑΕΚΑΡΑ και ούτε να είχανε αποκλειστεί απο άλλους
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Eνας τίτλος πάντα είναι ένας τίτλος μην τα ισοπεδώνεις
Εαν εσύ δεν τον θέλεις δικαίωμα σου με γειά σου και χαρά σου εγώ τον θέλω αυτόν τον τίτλο 
Ας προσέχανε οι συνδιεκδικητές να μην χάνανε απο την ΑΕΚΑΡΑ και ούτε να είχανε αποκλειστεί απο άλλους

Σωστός
Αν δεν ήταν τίτλος δεν θα γινόταν και το κύπελο
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486

Συνημμένα

  • baygon_scared.jpg
    baygon_scared.jpg
    213,1 KB · Εμφανίσεις: 17

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά.Χρόνια πολλά στους αγαπημένους Γιώργηδες του θρεντ :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τρεις και μια έμειναν για το Σαββάτο.Πάμε μωρή ΑΡΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Με τα 2.500 εισιτήρια που θα βγουν αύριο,αισίως θα φτάσουμε τους 45.000 ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ το Σάββατο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Η ανακοίνωση για τα εναπομείναντα αυριανά εισιτήρια:

Την Τετάρτη 27 Απριλίου τίθενται σε κυκλοφορία τα επιπλέον εισιτήρια που εξασφάλισε η ΠΑΕ ΑΕΚ ενόψει του τελικού Κυπέλλου με τον Ατρόμητο.
Η διάθεσή τους θα γίνει από το εκδοτήριο του Ολυμπιακού Σταδίου επί της λεωφόρου Κύμης από τις 11.00 μέχρι την εξάντλησή τους. Κάθε φίλαθλος έχει δικαίωμα αγοράς έως 2 εισιτηρίων, τα οποία τιμώνται 40 ευρώ στη θύρα 30 και 25 ευρώ στη θύρα 33.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όποιος ενδιαφερεται να πάει θα του πρότεινα να είναι στο ΟΑΚΑ από τις 4.00 τα ξημερώματα :humpleg:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Όποιος ενδιαφερεται να πάει θα του πρότεινα να είναι στο ΟΑΚΑ από τις 4.00 τα ξημερώματα :humpleg:
Μεσα σε μια ωρα (και πολυ λεω) θα εχουν εξαφανιστει τα εισητηρια... Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ο Ατρομητος δεν εχει επιστρεψει κανενα απο τα 12000 που πηρε... τιγκα στους βαζελογαυρους θα ειναι οι ατρομηταρες...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σεντερ φορ και εφαγε κλωτσια;;;
απιστευτα πραγματα....ο παντελιτσ το χει πιασει το νοημα..εχει καταλαβει με τι ζωα εχει να κανει και πουλαει οπαδιλικι...
φετος ΔΕΝ προσεφερε απολυτως τιποτα...προς θεου ρε ...

μετρατε αντιστροφα για εναν τελικο κυπελλου κοντρα στον ατρομητο;;;;

οπως το βλεπω η β' εθνικη και στη μπαλα δεν ειναι μακρια..
αναφορά μόνο για τον Πάντελιτς γιατί το άλλο το αφήνω ασχολίαστο (άλλο το τρώνε όλοι κλωτσιά κι άλλο το τι έφαγε αυτός την πρώτη του χρονιά - πέρα από τα θέατρα που έκανε μόνος του φυσικά)
οκ, δεν πρόσφερε απολύτως τίποτα
είπαμε εσύ τα ξέρεις όλα
εσύ είσαι καλύτερος και από τον Μουρίνιο και τον γκουαρντιόλα σε συσκευασία του ενός

βρες μου εσύ όμως που είσαι καλύτερος ένα παίκτη που να έπαιξε φέτος όσο αυτός και να έβαλε τόσο απλά τα γκολάκια του μόνο.
με το που έμπαινε ήξερες πως θα μπει γκολ.

τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ
δεν με απασχολεί ουδόλως το τι πουλάει στην κερκίδα. Έχουνε περάσει καν και καν παίκτες που ασχολούνται με την κερκίδα. Αυτός όμως τουλάχιστον ασχολείται και με το πώς να βάλει γκολ, κάτι για το οποίο πληρώνεται
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μεσα σε μια ωρα (και πολυ λεω) θα εχουν εξαφανιστει τα εισητηρια... Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ο Ατρομητος δεν εχει επιστρεψει κανενα απο τα 12000 που πηρε... τιγκα στους βαζελογαυρους θα ειναι οι ατρομηταρες...
ε, και τι έγινε;
τι σε απασχολεί αυτό;
άμα το πάρετε θα στενοχωρηθούν περισσότερο απλά....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
μμ
Μεσα σε μια ωρα (και πολυ λεω) θα εχουν εξαφανιστει τα εισητηρια... Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ο Ατρομητος δεν εχει επιστρεψει κανενα απο τα 12000 που πηρε... τιγκα στους βαζελογαυρους θα ειναι οι ατρομηταρες...


μέχρι και οπαδό του ΠΑΣ που ξέρω και μένει στο Πιτσουνοχωριό ξέρω ότι θα πάει με τους Ατρομητάρες.

Πάντως ο Ατρόμητος έχει πουλήσει μέχρι τώρα 9000 κομμάτια.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
μμ

μέχρι και οπαδό του ΠΑΣ που ξέρω και μένει στο Πιτσουνοχωριό ξέρω ότι θα πάει με τους Ατρομητάρες.

Πάντως ο Ατρόμητος έχει πουλήσει μέχρι τώρα 9000 κομμάτια.
9000? δηλαδη 5000 ατρομητοι και 4000 βαζελογαυροι και συγγενεις...  αντε να φανε κανα 2-0 στο ημιχρονο και να αρχισουν να φωναζουν θρυλε ολε και παο θεε  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Εγω δε μιλάω.....Μεχρι την ημερα του αγωνα -για το παιχνιδι εννοω-..
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
μμ

μέχρι και οπαδό του ΠΑΣ που ξέρω και μένει στο Πιτσουνοχωριό ξέρω ότι θα πάει με τους Ατρομητάρες.

Πάντως ο Ατρόμητος έχει πουλήσει μέχρι τώρα 9000 κομμάτια.

δεν θα χει ΑΕΚτζηδες απο Ατρομητο μερια που βρηκαν εκει εισητηριο? ακουσα καποιους που ψαχναν, οταν εβγαλα απο οακα τις προαλλες
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
δεν θα χει ΑΕΚτζηδες απο Ατρομητο μερια που βρηκαν εκει εισητηριο? ακουσα καποιους που ψαχναν, οταν εβγαλα απο οακα τις προαλλες


ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.Όλο και καμμιά κατοστή θα χουν παρεισφρήσει.Αν δεν προλάβουν και τα αυριανά που θα βγουν τότε σίγουρα κάποιοι πάνω στην απελπισία τους θα σπεύσουν στον Ατρόμητο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πολύ σιγουριά βγάζουν για τον τελικό οι παίκτες του Ατρόμητου.
Στο χέρι μας είναι να τους κοπεί η μιλιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom