Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (4 μέλη και 9 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.260
Πόντοι
12.056
Moυ χαλασες την διαθεση τωρα... :'(
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
...σε φτιάχνω με την πρώην που μου λείπει λίγο τελευταία. :uglystupid:
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα παικταράδες μου!!! Αυτόν το μαύρο που πήραμε τον έχει δει κανένας να μου περιγράψει τι στυλ σεντερ-φορ είναι? Τα κωλο-site δείχνουν σε βιντεάκι μόνο μια κεφαλιά που πετάει με Μπενφίκα και δε μπορώ να βγάλω συμπέρασμα. Η Χελάκης-Day τον χαρακτηρίζει ταχύτατο...Εγώ τον βλέπω ψιλο-θηρίο (σωματότυπος)...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλή περιπτωσούλα μου ακούγεται.
25 χρονών μόνο,ψοφάει να έρθει στην ΑΕΚ όπως δηλώνει,3ος σκόρερ τώρα στην Πορτογαλία με λίγες κιόλας συμμετοχές,νομίζω ότι βρήκαμε,αν τον παρουμε τελικά,λαβράκι.
Και με συμβόλαιο κανονικά,όχι τίποτα δανεικά

Βέβαια έχουμε γίνει ΟΗΕ με τους ξένους,αλλά τέλος πάντων.Ας μου βγει εμένα ο παίχτης κ οι άλλοι που έχουν τα φράγκα ας πάνε να κάνουν τους προέδρους της Σούπερ Λίγκα πλουσιους.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Καλή περιπτωσούλα μου ακούγεται.
25 χρονών μόνο,ψοφάει να έρθει στην ΑΕΚ όπως δηλώνει,3ος σκόρερ τώρα στην Πορτογαλία με λίγες κιόλας συμμετοχές,νομίζω ότι βρήκαμε,αν τον παρουμε τελικά,λαβράκι.
Και με συμβόλαιο κανονικά,όχι τίποτα δανεικά

Βέβαια έχουμε γίνει ΟΗΕ με τους ξένους,αλλά τέλος πάντων.Ας μου βγει εμένα ο παίχτης κ οι άλλοι που έχουν τα φράγκα ας πάνε να κάνουν τους προέδρους της Σούπερ Λίγκα πλουσιους.

Ναι κι εμενα δε με χάλασε ετσι όπως τα διάβασα...Σε 4 ματς από τα 15 έχει ξεκινήσει βασικός και έχει 6 γκολ. Απλά ρωτάω μήπως ξέρει κανείς αν είναι τύπου Καπετάνος-Κωνσταντίνου ή τύπου Σαλπιγγίδης-Ντέμης?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Η καριέρα του Εντίνιο στο πορτογαλικό πρωτάθλημα με αριθμούς
2003/04: Μπράγκα 1, 0
2004/05: Μπράγκα 5, 0
2005/06: Πάσος Φερέιρα 21, 2
2006/07: Ζιλ Βιθέντε 25, 6
2007/08: Σετούμπαλ 15, 6


Μακάρι να είναι καλός,αν και τα στατιστικά του δεν δείχνουν κάτι το ιδιαίτερο!Δεν είναι δυνατόν να ενθουσιαζόμαστε με τέτοιες μεταγραφές!Ο Αστέρας Τρίπολης φέρνει παίχτες με καλύτερο βιογραφικό!!!!Επαναλαμβάνω για να μην παρεξηγηθώ...μακάρι να βγει ΣΟΥΠΕΡ!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
σπυροπουλος στον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν παραξενεύομαι.Ουσιαστικά παίχτης του ήταν.Τον είχε πάρει πακέτο με Μάντζιο-Τζιώλη από τον Μπέο,απλώς την ακύρωσε λόγω ντοπαρίσματος.Ουσιαστικά τον πήρε με 2 χρόνια αργοπορία.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Να άλλο ένα γκολάκι του που βρήκα. Ωραία κίνηση στην περιοχή!!!Αλλά πάλι δε καταλαβαίνω  :think:

[youtube=425,350]kb8vxTZ-aww[/youtube]


Δε μπορώ να το βάλω το βιντεάκι να παίζει κατευθείαν, αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει...Πατάω το κουμπί το YouTube ανοίγουν τα tags και αντιγράφω το url του βίντεο ανάμεσα στα tags. Τι κάνω λάθος?
 

Επισκέπτης
Να άλλο ένα γκολάκι του που βρήκα. Ωραία κίνηση στην περιοχή!!!Αλλά πάλι δε καταλαβαίνω   :think:


Δε μπορώ να το βάλω το βιντεάκι να παίζει κατευθείαν, αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει...Πατάω το κουμπί το YouTube ανοίγουν τα tags και αντιγράφω το url του βίντεο ανάμεσα στα tags. Τι κάνω λάθος?
πρεπει να βαζεις μονο τα γραμματα που ειναι μετα το =
 

Επισκέπτης
ξαναβαλτετο αλλη μια φορα για να το εμπεδωσουμε ρε παιδια..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
αδελφέ πως πάει η προετοιμασία για την τετάρτη? θα ΄χουμε και συμμετοχή αλλόθρησκων?
αδελφέ πως πάει η προετοιμασία για την τετάρτη? θα ΄χουμε και συμμετοχή αλλόθρησκων?

Μια χαρά πάει.Σήμερα θα κανονίσω κ τα events.Η συμμετοχή θα είναι η ίδια ακριβώς όπως την προηγούμενη φορά συν κανά-δυο αλλόθρησκους κ τα όποια αδέρφια που δεν έχουν έρθει μέχρι στιγμής κ έχουν ειδοποιηθεί.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μια χαρά πάει.Σήμερα θα κανονίσω κ τα events.Η συμμετοχή θα είναι η ίδια ακριβώς όπως την προηγούμενη φορά συν κανά-δυο αλλόθρησκους κ τα όποια αδέρφια που δεν έχουν έρθει μέχρι στιγμής κ έχουν ειδοποιηθεί.

Φάε κουφάλα να ξεκωλιαστείς πάλι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom