Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
για πες τους αδελφέ την βγάζουν στην Κρήτη? που τους την έχεις στημένη?

Δεν πάω σε γήπεδο εδώ καθόλου. Προτιμώ τηλεόραση να μην έχω και μπλεξίματα γιατί ροπιάζω εύκολα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
σκοτεινε αλλαξε ψηφοφορια τωρα που εισαστε πρωτοι(την ξαναβαζεις στην επομενη γκελα)..

Δεν έχω λόγο φίλε να την αλλάξω.Αν βγει κατι ενδιαφέρον μπορεί.Άσε που είναι κ ενδιαφέρουσα ως προς το αποτέλεσμα της.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και ρωτάω με το φτωχό μου νιονιό που διαθέτω;;αν παίξουν μπροστά βασικοί Ζορρό-Παυλής τώρα που είναι εξαιρετικά ντεφορμέ ο Λυμπερόπουλος,τι παππάδες μπορεί να κάνουν κ οι 2 τους με την ταχύτητα που διαθέτουν;;;

Pleasure πήρες κ την απάντηση σου στο εύστοχο σου ερώτημα την προηγούμενη βδομάδα για τον Παυλή.
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Ειναι ωραια στην κορφη δε κατεβαινω απο κει
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Πάμε στα δικά αμς.Καταρχάς θα αρχίσω με την εξέδρα.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ που ορισμένα λαλακισμένα στο όνομα του ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΑΕΚ έκραξαν.Δεν γουστάρεις κάποιον;;;Μώκο όπως κ εγώ.ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΈΧΟΥΝ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.ΤΕΛΟΣ.

+1000000. Και απαράδεκτη και μερίδα οπαδών της Original που αποδοκίμασε άλλους οπαδούς-αδερφούς της ΑΕΚ προς το τέλος της ΑΕΚ (γειά σας πελάτες κτλπ). Μόνο ένας εμφύλλιος μας έλλειπε παλι.....
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα κιτρινόμαυρα αδέλφια μου.Είμαστε και πάλι κορυφή και απ'ότι φαίνεται ο θεός είναι μαζί μας φέτος.Αν βοηθήσουμε και λίγο εμείς τον εαυτό μας μπορούμε να το πάρουμε.Αν κοπούν οι μαλακίες και οι μέτοχοι κάνουν καμιά καλή μεταγραφή για να βοηθήσουν την ομάδα και να της δώσουν την τελική ώθηση, μας βλέπω να πανυγηρίζουμε στο τέλος. :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα στα καλά αδέρφια μας.Romph σε περιμέναμε στο ραντεβού αλλά δεν ήρθες αδερφέ μου.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα στα καλά αδέρφια μας.Romph σε περιμέναμε στο ραντεβού αλλά δεν ήρθες αδερφέ μου.

Αδερφέ ότι και να πεις έχεις δίκιο. Μαλακία μου και λόγοι ανωτέρας βίας...Υπόσχομαι στο επόμενο ματς με Λεβαδειά!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Για μερικές μέρες βρήκανε γειτονικό thread να τσακώνοντε και είμαστε μια χαρά εδώ........μέχρι να θυμηθούν ότι ΔΕΝ είναι πρώτοι!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε σταμάτα να φυτιλιάζεις με τις παπαριές σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom