Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
3
Like
9.728
Πόντοι
1.336

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.622
Κριτικές
1
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Ο νομος λεει εγραψες. Τον νομο καναμε πραξη και εμεις. Αλλα εμεις βηκαμε χαρτινοι ενω εσυ το θέλεις αλλα να μην λουστεις τη ρετσινια. Συγγνωμιζε αλλα δεν θα σου κανω τη χαρη.... Συγγνωμιζε.

Πως το ειπε η Αεκ; Το οτι οι αλλες ομαδες παιξανε με αυτα τα δοκαρια δεν σημαινει οτι ειναι υποχρεωμενη η αεκ να κανει το ιδιο. Το οτι εσυ δεν εκσνες ενσταση δεν σημαινει οτι ειναι και υποχρεωμενος ο Ολυμπιακος να μην κανει και αυτος. Συγνωμιζε παλι αλλα μονα ζυγα δικα σου εγω δεν θα στη κανω την χαρη και δεν βρισκω κανεναν γαυρο να στην κανει.

Χαρτινος ο Ολυμπιακος; Χαρτινη και η Αεκ. Μαζι θα το γυρναμε το χαρτι.
αν μπορεις να αποδειξεις οτι το δοκαρι ηταν οντως πειραγμενο αρα το γηπεδο αντικανονικο ειχες περιθωριο 48 ωρες απο το ματς για να το κανεις τυπε!!! δε τα γραφω εγω τα βιβλια των κανονισμων ουτε τα βιβλια των ποινων!

και σου υπενθυμιζω οτι το χαρτινο σου πρωταθλημα μπορουσα να στο ειχα σηκωσει και εγω αλλα ηταν αλλη η νοοτροπια τοτε! πλεον θα σας κανουμε οτι κανατε και κανετε και εσεις! οπως τα ιδια κανει ο βαζελος οπως τα ιδια και ο παοκ. και ξερεις γιατι! γιατι πλεον η μπαλα ειναι μπιζνα και παιζοντα αρκετα εκατομυρια για να χαρισουμε χιλιαρικα για την ψυχη της μανας μας!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.085
Πόντοι
28.246
αν μπορεις να αποδειξεις οτι το δοκαρι ηταν οντως πειραγμενο αρα το γηπεδο αντικανονικο ειχες περιθωριο 48 ωρες απο το ματς για να το κανεις τυπε!!! δε τα γραφω εγω τα βιβλια των κανονισμων ουτε τα βιβλια των ποινων!

και σου υπενθυμιζω οτι το χαρτινο σου πρωταθλημα μπορουσα να στο ειχα σηκωσει και εγω αλλα ηταν αλλη η νοοτροπια τοτε! πλεον θα σας κανουμε οτι κανατε και κανετε και εσεις! οπως τα ιδια κανει ο βαζελος οπως τα ιδια και ο παοκ. και ξερεις γιατι! γιατι πλεον η μπαλα ειναι μπιζνα και παιζοντα αρκετα εκατομυρια για να χαρισουμε χιλιαρικα για την ψυχη της μανας μας!
Επιτελους γιατι αρκετα το αναλυσαμε. Παραδεχεσαι οτι πολυ σωστα επραξε ο Ολυμπιακος τοτε και το πηρε μιας και θα εκανες και εσυ το ιδιο οπως κανεις και τωρα. Επιτελους συνεννοηθήκαμε και συμφωνουμε.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Άλλοι μαλάκες από δω , τα κοτόπουλα του Λουτσέσκου, οι κομπλεξάρες του βορρά.

Τα κοτόπουλα του Λουτσέσκου, ΝΑΙ τους κομπλεξάρες του βορρά έκανες να τους κερδίσεις 3 χρόνια εάν ΔΕΝ απατώμαι...
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
3
Like
9.728
Πόντοι
1.336
Τα κοτόπουλα του Λουτσέσκου, ΝΑΙ τους κομπλεξάρες του βορρά έκανες να τους κερδίσεις 3 χρόνια εάν ΔΕΝ απατώμαι...
Ναι, όντως , κάθε αιώνα έχετε 3 χρόνια που τα πάτε καλά . Δες τα στατιστικά μεταξύ των δύο ομάδων όμως. Εκεί θα γυρίσετε για άλλα 100. Στην φάπα και στην κλαψα. Ούτε ένα δικέφαλο σωστό δεν μπορείτε να έχετε σαν σήμα , μιλάτε κι από πάνω , κωλογαυροι του βορρά. Τέρμα οι μαλακίες. Στην φαπα για πάντα .
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456
Ναι, όντως , κάθε αιώνα έχετε 3 χρόνια που τα πάτε καλά . Δες τα στατιστικά μεταξύ των δύο ομάδων όμως. Εκεί θα γυρίσετε για άλλα 100. Στην φάπα και στην κλαψα. Ούτε ένα δικέφαλο σωστό δεν μπορείτε να έχετε σαν σήμα , μιλάτε κι από πάνω , κωλογαυροι του βορρά. Τέρμα οι μαλακίες. Στην φαπα για πάντα .
Τα ίδια σκατά είναι το αεκάκι με το παοκάκι,, κότες και οι δύο οι δικέφαλες, αντιγράφονται και μεταξύ τους, η μία βγάζει μεζούρες και δεν παίζει, ο άλλος κρυώναν οι παίκτες και δεν πήγαν καν στη λαμία.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
3
Like
9.728
Πόντοι
1.336
Τα ίδια σκατά είναι το αεκάκι με το παοκάκι,, κότες και οι δύο οι δικέφαλες, αντιγράφονται και μεταξύ τους, η μία βγάζει μεζούρες και δεν παίζει, ο άλλος κρυώναν οι παίκτες και δεν πήγαν καν στη λαμία.
Μόνο που η ΑΕΚ έχει 9 πρωταθλήματα και 7 κύπελλα περισσότερα από τα γαυρακια του βορρά.

Εσείς στο μπακάλικό σας φίλε μου , πουλάτε μαριναρισμένο γαύρο;
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
1
Like
2.406
Πόντοι
456
θα φατε μια πουτσα στην Τουμπα.... δεν θα ξερετε απο που σας ηρθε
Σα το διπλο που θελατε στη φιλαδελφεια.
Δε μου λες το διπλο να ειναι μπιφτεκι η μπουγατσα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τζουλια πονας;
Γαμιεται ο πειραιας!!!
IMG_20230210_105022.jpg
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.622
Κριτικές
1
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Επιτελους γιατι αρκετα το αναλυσαμε. Παραδεχεσαι οτι πολυ σωστα επραξε ο Ολυμπιακος τοτε και το πηρε μιας και θα εκανες και εσυ το ιδιο οπως κανεις και τωρα. Επιτελους συνεννοηθήκαμε και συμφωνουμε.
εγω θα το εκανα εκ των υστερων τυπε με ολα οσα εχετε κανει αυτα τα χρονια και πιο πριν και στο ενδιαμεσο! δε βρισκω το λογο να γυριζει πια η ΠΑΕ και το αλλο μαγουλο! οπως ειπαμε πριν δεν ειναι πια ερασιτεχνικο! παιζονται καριερες, εκατομμυρια κ.λ.π. ουτως η αλλως ηθικα ανωτεροι ηταν ολοι απο αυτο το εκτρωμα της αρμαδας του κοκκαλη που ακομη και εντος γηπεδων τα ματς ηταν unfair! για αυτο και εκ του ασφαλους ελεγε τα παιχνιδια να παιζονται στα γηπεδα οταν οι διαιτητες ειναι 90-10 υπερ μας! οπως σου ειπα το χαρτινο του 2008 μπορουσε να ειναι και χαρτινο δικο μας! δε το θελαμε και καλα καναμε. σας εμεινε η ρετσινια αντι να κανετε επαναληψη του ματς οπως με τον πανιωνιο.

το αν ειναι ηθικο η οχι πια το εχει αποδειξει η "ηθικη" της καθε ομαδας με κουτακια μπυρας, εισβολες σε γηπεδα με πιστολια, εισβολες σε γηπεδα χωρις πιστολια, με ρολα απο χαρτια υγειας, με ριζουπολες, με κομμενα δοκαρια για να μην παιχτουν τα ματς, με στραβα δοκαρια γνωριζοντας οτι ο τερματοφυλακας μας το χανει για 7 ποντους στις εκτιναξεις οποτε το εχουμε στα μετρα του, με μαχαιρωματα οπαδων εκτος αγωνιστικου χωρου, με μαχαιρωματα οπαδων γενικα εκτος γηπεδων! τελειωσε απο χρονια το ρομαντικο ποδοσφαιρο!

και αν θες να το παμε ενα βημα παρακατω προσωπικα το χαρηκα περισσοτερο γιατι ο ολυμπιακος των μισθοφορων χθες εχασε απο μια σχετικα ελληνογενη ΑΕΚ αν και γενικα καιρο ειχαμε να δουμε 4 ελληνες στην εντεκαδα....

ντροπη για την αλφα εθνικη να μην βρισκεις συνολικα 10 ελληνες να παιζουν στις 4 11αδες των μεγαλυτερων ομαδων...
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456
Τα ίδια σκατά είναι το αεκάκι με το παοκάκι,, κότες και οι δύο οι δικέφαλες, αντιγράφονται και μεταξύ τους, η μία βγάζει μεζούρες και δεν παίζει, ο άλλος κρυώναν οι παίκτες και δεν πήγαν καν στη λαμία.
Μου ριχνεις 3αρες ειμαι αεκακι σου ριχνω 3αρες με τα δευτερα παλι ειμαι αεκακι....Δε θελω να παιξω με κοντα δοκαρια παλι αεκακι...Ενω εσυ που εχεις γαμηθει με ανακοινωσεις για αναστροφες η ξερω γω εκτακτα ΔΣ 1 μερα πριν το ματς μπας και σωσεις τι?Παλι αεκακι...Για να μην πουμε οτι θα πας κυπρο να παιξεις...Εισαι αρρωστος ανθρωπε να πας σε κανα γιατρο...Μεχρι τοτε θα πεφτει πουτσα να ξες...Και εχεις αλλα 3 ματς μαζι μου φετος..Κοιτα να δεις πως θα τα μαζεψεις
 

proctologos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
172
Like
51
Πόντοι
1
ρε μαγκες βρηκα μια μεζουρα να μετρησω το καβλι του γκαρσια και δεν εφτανε και τελικα μου εδωσες ενας αλλο μία καινουργια που την εβγαλε απο το κατακοκκινο κωλαρακι του γαυρουλη:2funny::2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
οπως σου ειπα το χαρτινο του 2008 μπορουσε να ειναι και χαρτινο δικο μας! δε το θελαμε και καλα καναμε. σας εμεινε η ρετσινια αντι να κανετε επαναληψη του ματς οπως με τον πανιωνιο.

ποια ρετσινια τυπε???που εφαρμοσαμε τον νομο????
εσεις γιατι εφαρμοσατε τον νομο για τα λαθος δοκαρια????εμεις απαγορευεται να εφαρμοσουμε τον νομο για τους λαθους παιχτες????
:confused: :confused: :confused: :confused:

υγ : α επισης ο νομος για αντικανονικη χρησιμοποιηση παιχτη λεει 3-0 σκορ...δεν λεει επαναληψη αγωνα...
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.225
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456
στο Περιστερι θα παιξετε χαρτινες η' κοοοο κοκοκοκο ?
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
στο Περιστερι θα παιξετε χαρτινες η' κοοοο κοκοκοκο ?
Δηλαδη σοβαρα τωρα....πιστευεις στα αληθεια οτι η φετινη ΑΕΚ φοβαται να παιξει στο Περιστερι?
Με +4 απο παοκ κ ολυμπιακο? (με εναν αγωνα λιγοτερο)

Πρεπει να πας να γαμησεις επιγοντως κανα μουνι...σημερα κιολας...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.085
Πόντοι
28.246
Δηλαδη σοβαρα τωρα....πιστευεις στα αληθεια οτι η φετινη ΑΕΚ φοβαται να παιξει στο Περιστερι?
Με +4 απο παοκ κ ολυμπιακο? (με εναν αγωνα λιγοτερο)

Πρεπει να πας να γαμησεις επιγοντως κανα μουνι...σημερα κιολας...
Η φετινη Αεκ ητανε που εχασε στα Γιαννενα. Η φετινη αεκ ητανε που αν και κερδισε τα βρηκε σκουρα με τον Ιωνικο. Γιατι να μην τα εβρισκε μπαστουνια και στο Περιστερι. Το γηπεδο με τις καιρικες συνθηκες δεν βοηθουσε και σε τετοια γηπεδα εχουν κυριως προβλημα οι παιχτες με υψηλη τεχνικη καταρτηση.
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
Η φετινη Αεκ ητανε που εχασε στα Γιαννενα. Η φετινη αεκ ητανε που αν και κερδισε τα βρηκε σκουρα με τον Ιωνικο. Γιατι να μην τα εβρισκε μπαστουνια και στο Περιστερι. Το γηπεδο με τις καιρικες συνθηκες δεν βοηθουσε και σε τετοια γηπεδα εχουν κυριως προβλημα οι παιχτες με υψηλη τεχνικη καταρτηση.
Δεν διαφωνω, κανενα ματς δεν ειναι ευκολο.Ολοι οι μεγαλοι κανανε γκελες φετος με μικρους και εντος και εκτος.
Βεβαια αναφερεσαι σε μια περιοδο που η ΑΕΚ ειχε πολλες μακροχρονιες σημαντικες απουσιες.Τωρα ειναι αλλιως.
Αλλο αυτο ομως και αλλο το οτι φοβομαστε τον Ατρομητο στο Περιστερι...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.085
Πόντοι
28.246
Δεν διαφωνω, κανενα ματς δεν ειναι ευκολο.Ολοι οι μεγαλοι κανανε γκελες φετος με μικρους και εντος και εκτος.
Βεβαια αναφερεσαι σε μια περιοδο που η ΑΕΚ ειχε πολλες μακροχρονιες σημαντικες απουσιες.Τωρα ειναι αλλιως.
Αλλο αυτο ομως και αλλο το οτι φοβομαστε τον Ατρομητο στο Περιστερι...
Το σημαντικοτερο ξεχασα που δεν το υπολογιζεις.

Σε τετοια γηπεδα, επισης, κινδυνευουν παιχτες σου και δη τα ατου σου απο τραυματισμους.
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
Το σημαντικοτερο ξεχασα που δεν το υπολογιζεις.

Σε τετοια γηπεδα, επισης, κινδυνευουν παιχτες σου και δη τα ατου σου απο τραυματισμους.
Θα συμφωνησω μαζι σου παλι, αλλα να σου πω και εγω κατι που δεν υπολογιζεις και εσυ...
Τα μισα γηπεδα στην Ελλαδα, ετσι ειναι, δεν ειναι μονο του Περιστεριου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom