Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
παρτε την μεζουρα μετρηστε την ψωλη στηθειτε και στα τεσσερα στον κωλο σας να μπει
που ειναι η ποεδραρα ρε ο πετροσταθης που τους ειχε δωσει εντολη να κανουν τους πεθαμενους:tooth:
:heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:

HE2ZcUx.jpg
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
δεν το ειδατε φιλε... σας το σφυριξε η ΕΠΟ σας. ασε τα παραμυθια
εχεις αποδειξεις για αυτο τυπε?
γιατι και εγω λεω οτι σας το σφυριξαν αυτο με τα δοκαρια...βεβαια εσεις λετε οτι το ειδε ο αμπραμπατ.... :2funny:
αλλα και να μας το σφυριξαν ποιο ειναι το προβλημα τυπε???γουσταρεις την παρανομια τυπε? γουσταρεις να παιζουν οι αλλες ομαδες με λαθος παιχτες εναντιον σου????
ελα μην το κουραζεις...ζητα συγγνωμη και παραδεξου το νομιμο πρωταθλημα που πηραμε το 2008....ολοι ειμαστε εναντιον των λαθασμενων παικτων και των λαθασμενων δοκαριων...
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456
η Ωρα ηδη δουλευει πανω στο εξωφυλλο της Παρασκευης. Ηδη διαμαρτυρεται για ενα πεναλτι και ενα οφ σαιντ. Και ακομα δεν εχουμε παει στα Φιλαδελφεια.

Σήμερα γράφει οτι έπαθε αγωνιστική ζημιά ο αλμέιδα που δεν έγινε το παιχνίδι :2funny::2funny::2funny:
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.320
Κριτικές
13
Like
10.979
Πόντοι
5.784
Πάω να μετρήσω τα δοκαρια στην Τούμπα και αν είναι πιο χαμηλα να δω αν θα κάνει έφεση ο ολυμπιακος για το δοκάρι του Χάμες... σοβαρευτειτε... να τιμωρηθεί ο Ατρομητος και να γίνει το παιχνίδι .. για εμένα αυτό είναι το πιο σωστό.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Το βιντεο βαλε που φαναζανε παρτε την ομάδα και φυγετε και πεστε κατω.

Α, και το βιντεο που σβηνουν τα φωτα στο παλιο γηπεδο της Φιλαδελφειας.
1)Πρέπει να ποστάρω το video με όλα τα στιγμιότυπα από το ματς αδερφέ για να ακουστεί το σύνθημα που φώναζαν
2)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
514
Κριτικές
37
Like
3.668
Πόντοι
5.396

Τον Ποντίκη πάντα θα τον θυμόμαστε, για το συγκεκριμένο ματς.
Το ίδιο και Δημητρόπουλο και για τις 23 αγωνιστικές τιμωρία του Κασάπη!!!!!!!
Σίγουρα δεν είναι όμορφο να αντιδράς έτσι.
Έπρεπε να κάνουμε τουλούμι στο ξύλο τον διαιτητή και να τιμωρηθούμε και όχι να πέσουμε κάτω ως αντίδραση.

Φυσικά άλλες ομάδες δεν κατέβηκαν να παίξουν τελικούς για τους δικούς τους "δίκαιους λόγους" (πέρα από την πλάκα σεβαστοί) αλλά αβαβα...
Ενώ αποκορύφωμα το μπάσκετ όπου η δειλία δικαιολογείται ως τάχα μου εξυγίανση.

Καλή και θεμιτή η πλάκα για τα τέρματα.
Σε εμένα και όσους ξέρω δε μας αρέσει.
Αν το πάρουμε στα χαρτιά θα τους κράξω.
Μέχρι τότε δεν έχουμε πάρει στα χαρτιά τίποτα για να απολογηθούμε και μακάρι να μη πάρουμε.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
το 2008 πρωτο δεν επρεπε να βγει καν το ΔΕΛΤΙΟ του παικτη απο την γαυροκρατουμενη επο που του το σφυριξε κιολας για να το παρει στα χαρτια
δευτερον δεν αφησαν την υποθεση να εκδικαστει στο cas γιατι φροντισατε η καλαμαρια να μην εχει "εννομο συμφερον" ριχνοντας την κατηγορια ενω ο παναθηναικος αποσυρθηκε και η ΑΕΚ δεν ειχε ουτε και αυτη "εννομο συμφερον" ασχετως οτι εβγαινε πρωταθλητρια!!!!!

απο που και ως που βγαινει δελτιο σε παικτη που δεν εχει δικαιωμα συμμετοχης για πες μας!

ρε τυπε το γεγονος οτι νομιζεις οτι αυτα που λες ισχυουν, πραγματικα ειναι για γελια....σας δουλεουν τα αρδακια εδω και δεκαετιες και ερχεσαι εδω και μας λες πιπες...
ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ Η ΕΠΟ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ???????
το εβγαλες απο το μυαλο σου και ερχεσαι και μας το λες εδω????

κανονισμοι μεταγραφων που ισχυουν μια ζωη...σελίδα 12 :
Οι επαγγελματίες και ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές δύνανται να εγγραφούν στην δύναμη κατά μέγιστο αριθμό τριών Σωματείων στην διάρκεια της χρονικής περιόδου που ξεκινά από την 9η Ιουνίου μέχρι την 31 Μαΐου του επομένου έτους. Κατά τη διάρκεια της περιόδου αυτής ποδοσφαιριστής έχει την δυνατότητα να αγωνιστεί σε Επίσημους Αγώνες για δύο Σωματεία.

καταλαβαινεις ελληνικα ή να στο μεταφρασω?????
Ο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΕ 3 ΟΜΑΔΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΕΖΟΝ, ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΙΣ 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΡΑ Η ΕΠΟ ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΔΕΛΤΙΟ!!!!!!
ο βαλνερ ειχε αγωνιστει σε δύο σκωτσέζικες ομάδες από το περασμένο καλοκαίρι (Φόλκερκ και Χάμιλτον) και η καλαμαρια ηταν η 3η ομαδα του....ΑΡΑ Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΗΤΑΝ ΝΟΜΙΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΩΣΤΑ ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΔΕΛΤΙΟ Η ΕΠΟ....
και μαντεψε φιλε μπουφε, και εμεις οταν παιρνουμε παιχτη απο το εξωτερικο ο οποιος εχει φαει κοκκινη στο τελευταιο ματς του εκει, δεν μπορουμε να τον βαλουμε στο πρωτο ματς εδω.....αλλα το δελτιο βγαινει κανονικα....τι να μας πει η επο, δεν σου βγαζω δελτιο γιατι εχει κοκκινη στην ισπανια ο αμπινταλ???!!!!!

ΖΩΑ Ε ΖΩΑ
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Τον Ποντίκη πάντα θα τον θυμόμαστε, για το συγκεκριμένο ματς.
Το ίδιο και Δημητρόπουλο και για τις 23 αγωνιστικές τιμωρία του Κασάπη!!!!!!!
Σίγουρα δεν είναι όμορφο να αντιδράς έτσι.
Έπρεπε να κάνουμε τουλούμι στο ξύλο τον διαιτητή και να τιμωρηθούμε και όχι να πέσουμε κάτω ως αντίδραση.

Φυσικά άλλες ομάδες δεν κατέβηκαν να παίξουν τελικούς για τους δικούς τους "δίκαιους λόγους" (πέρα από την πλάκα σεβαστοί) αλλά αβαβα...
Ενώ αποκορύφωμα το μπάσκετ όπου η δειλία δικαιολογείται ως τάχα μου εξυγίανση.

Καλή και θεμιτή η πλάκα για τα τέρματα.
Σε εμένα και όσους ξέρω δε μας αρέσει.
Αν το πάρουμε στα χαρτιά θα τους κράξω.

Μέχρι τότε δεν έχουμε πάρει στα χαρτιά τίποτα για να απολογηθούμε και μακάρι να μη πάρουμε.
Είσαι από τους λίγους καλούς Αεκτζήδες φίλε μου
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.708
Like
28.333
Πόντοι
5.006
ρε τυπε το γεγονος οτι νομιζεις οτι αυτα που λες ισχυουν, πραγματικα ειναι για γελια....σας δουλεουν τα αρδακια εδω και δεκαετιες και ερχεσαι εδω και μας λες πιπες...
ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ Η ΕΠΟ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ???????
το εβγαλες απο το μυαλο σου και ερχεσαι και μας το λες εδω????

κανονισμοι μεταγραφων που ισχυουν μια ζωη...σελίδα 12 :
Οι επαγγελματίες και ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές δύνανται να εγγραφούν στην δύναμη κατά μέγιστο αριθμό τριών Σωματείων στην διάρκεια της χρονικής περιόδου που ξεκινά από την 9η Ιουνίου μέχρι την 31 Μαΐου του επομένου έτους. Κατά τη διάρκεια της περιόδου αυτής ποδοσφαιριστής έχει την δυνατότητα να αγωνιστεί σε Επίσημους Αγώνες για δύο Σωματεία.

καταλαβαινεις ελληνικα ή να στο μεταφρασω?????
Ο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΕ 3 ΟΜΑΔΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΕΖΟΝ, ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΙΣ 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΡΑ Η ΕΠΟ ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΔΕΛΤΙΟ!!!!!!
ο βαλνερ ειχε αγωνιστει σε δύο σκωτσέζικες ομάδες από το περασμένο καλοκαίρι (Φόλκερκ και Χάμιλτον) και η καλαμαρια ηταν η 3η ομαδα του....ΑΡΑ Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΗΤΑΝ ΝΟΜΙΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΩΣΤΑ ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΔΕΛΤΙΟ Η ΕΠΟ....
και μαντεψε φιλε μπουφε, και εμεις οταν παιρνουμε παιχτη απο το εξωτερικο ο οποιος εχει φαει κοκκινη στο τελευταιο ματς του εκει, δεν μπορουμε να τον βαλουμε στο πρωτο ματς εδω.....αλλα το δελτιο βγαινει κανονικα....τι να μας πει η επο, δεν σου βγαζω δελτιο γιατι εχει κοκκινη στην ισπανια ο αμπινταλ???!!!!!

ΖΩΑ Ε ΖΩΑ
Τάκη δεν εισαι βολλευ?
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.088
Πόντοι
28.246
Τον Ποντίκη πάντα θα τον θυμόμαστε, για το συγκεκριμένο ματς.
Το ίδιο και Δημητρόπουλο και για τις 23 αγωνιστικές τιμωρία του Κασάπη!!!!!!!
Σίγουρα δεν είναι όμορφο να αντιδράς έτσι.
Έπρεπε να κάνουμε τουλούμι στο ξύλο τον διαιτητή και να τιμωρηθούμε και όχι να πέσουμε κάτω ως αντίδραση.

Φυσικά άλλες ομάδες δεν κατέβηκαν να παίξουν τελικούς για τους δικούς τους "δίκαιους λόγους" (πέρα από την πλάκα σεβαστοί) αλλά αβαβα...
Ενώ αποκορύφωμα το μπάσκετ όπου η δειλία δικαιολογείται ως τάχα μου εξυγίανση.

Καλή και θεμιτή η πλάκα για τα τέρματα.
Σε εμένα και όσους ξέρω δε μας αρέσει.
Αν το πάρουμε στα χαρτιά θα τους κράξω.
Μέχρι τότε δεν έχουμε πάρει στα χαρτιά τίποτα για να απολογηθούμε και μακάρι να μη πάρουμε.
Υπαρχει και αυτο. Για κατι πιο συντομο.

 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456
Λετε να εχουμε τιποτα αναστροφες στο νο3 της Δεκελειας εν τ μεταξυ??
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.924
Like
12.964
Πόντοι
2.606
αν ειχανε βγαλει τις μεζουρες καμποσα χρονια πριν και ειχανε στο αναλ ιτ ντιπεντς ον σαιζ θα γλυτωνανε κατι τεσσαρες εξαρες κλπ εμεις δεν φταιγαμε :dunno:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
514
Κριτικές
37
Like
3.668
Πόντοι
5.396
Είσαι από τους λίγους καλούς Αεκτζήδες φίλε μου
Σε ευχαριστώ αδερφέ μεταλά και ανταποδίδω! (αν και ξέρω πολλούς καλούς ενεργούς οπαδικά γαύρους)
Αναγνωρίζω το χιούμορ και το δέχομαι.
Ειδικά τέτοιες μέρες σκέφτομαι το γειτονόπουλο που χάσαμε στην θύρα 7 μαζί με τις υπόλοιπες ψυχες και αυτών που έμειναν πίσω.
Δεν μου βγαίνουν καβγάδες όταν σκέφτομαι την οικογένεια του.

Την Πέμπτη θέλω να σας κερδίσω όχι να σας κλέψω.
Κατά τα άλλα φυσικά χωράει δούλεμα η φάση κι εγώ το ίδιο θα έκανα και κάνω.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Σε ευχαριστώ αδερφέ μεταλά και ανταποδίδω! (αν και ξέρω πολλούς καλούς ενεργούς οπαδικά γαύρους)
Αναγνωρίζω το χιούμορ και το δέχομαι.
Ειδικά τέτοιες μέρες σκέφτομαι το γειτονόπουλο που χάσαμε στην θύρα 7 μαζί με τις υπόλοιπες ψυχες και αυτών που έμειναν πίσω.
Δεν μου βγαίνουν καβγάδες όταν σκέφτομαι την οικογένεια του.

Την Πέμπτη θέλω να σας κερδίσω όχι να σας κλέψω.
Κατά τα άλλα φυσικά χωράει δούλεμα η φάση κι εγώ το ίδιο θα έκανα και κάνω.
clap-ryan-gosling.gif
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.622
Κριτικές
1
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Τον Ποντίκη πάντα θα τον θυμόμαστε, για το συγκεκριμένο ματς.
Το ίδιο και Δημητρόπουλο και για τις 23 αγωνιστικές τιμωρία του Κασάπη!!!!!!!
Σίγουρα δεν είναι όμορφο να αντιδράς έτσι.
Έπρεπε να κάνουμε τουλούμι στο ξύλο τον διαιτητή και να τιμωρηθούμε και όχι να πέσουμε κάτω ως αντίδραση.

Φυσικά άλλες ομάδες δεν κατέβηκαν να παίξουν τελικούς για τους δικούς τους "δίκαιους λόγους" (πέρα από την πλάκα σεβαστοί) αλλά αβαβα...
Ενώ αποκορύφωμα το μπάσκετ όπου η δειλία δικαιολογείται ως τάχα μου εξυγίανση.

Καλή και θεμιτή η πλάκα για τα τέρματα.
Σε εμένα και όσους ξέρω δε μας αρέσει.
Αν το πάρουμε στα χαρτιά θα τους κράξω.
Μέχρι τότε δεν έχουμε πάρει στα χαρτιά τίποτα για να απολογηθούμε και μακάρι να μη πάρουμε.
οι κανονισμοι τυπε ειναι για να εφαρμοζονται! αν οι αλλες ομαδες πιστευεις οτι παιζαν τα ματς στα γηπεδα στα ισα σε στυλ ριζουπολης και τα λοιπα ωραια μπαλα θελεις να δεις! ο αλλος εξισωνει τα βασικα του ποδοσφαιρου που απαιτουνται απο τον κανονισμο με το αν η καλαμαρια εβαλε το μπαμπη το σουγια απο τα φαναρια να παιξει και να ξεσκισει κιολας το γαυρο!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.622
Κριτικές
1
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Για πες μας εναν τίμιο καγαθός ιδιοκτήτη που έχει περάσει από το αεκάκι να γελάσουμε. όλα τα καθιζήματα, ο πιο τίμιος ήταν ο μάκαρος που πούλαγε τη μάνα του,15 φορές χαρίστηκαν τα χρέη στο αεκάκι και έκανε και τζαμπα γήπεδο με συνεχή κλάψα για τον κακό ολυμπιακό, κλαίει,κλαίει για να κάνει στο τέλος χειρότερα.
για να ηταν στην ΑΕΚ ηταν σιγουρα περισσοτερο τιμιος απο καθε ιδιοκτητη του γαυρου!!!
εχετε τα πρωτεια σε μεταγραφες αεροδρομιου και σε αυτο το ποστο με το καθε ρεμαλι που περασε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πάω να μετρήσω τα δοκαρια στην Τούμπα και αν είναι πιο χαμηλα να δω αν θα κάνει έφεση ο ολυμπιακος για το δοκάρι του Χάμες... σοβαρευτειτε... να τιμωρηθεί ο Ατρομητος και να γίνει το παιχνίδι .. για εμένα αυτό είναι το πιο σωστό.
πρεπει να τιμωρουνται οι πρακτικες τυπε!!
στην ελλαδα δεν ειμαστε ουτε για τα βασικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom