Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Ρε μαγκες συγνωμη και παλι...
o Dark θα ερθει η τσαμπα περιμενω στο Ιστορια????
αντε με τα αθλητικα σας...

 Εχει βγει σήμερα η Στρατιωτικη ιστορια του Οκτωβριου και μελετα ο Dark  :2funny: :2funny:

 φαγωθηκες και συ που ειναι και που ειναι. Παρτον στο κινητο!!!! :2funny:

 Αν δειτε οτι και γω δεν μπαινω κατι θα εχει το pc μου να μου στειλετε εναν τεχνικο!!!!!!!!!!!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εγω γελαω μαζι του.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κερδισαμε εχθες 3-0 και δεν μπορει να γραψει....ΦΙΜΩΣΤΕ ΤΟΝ!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
URL]]
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα Αλέξανδρε.Στα υπόλοιπα φαιδρά κωλοχάνουμα του θρεντ δεν μιλάω.Έλειψα λίγο κ βγάλατε χολή;
Λοιπόν πάμε τώρα στα της κωλοομάδας σας την χανούμα.

Στο Α' Ημίχρονο η ομάδα σας δεν βλεπόταν.Στο δεύτερο μπήκε με τσαμπουκά  κ έδειξε ότι βρίσκετε σε καλή κατάσταση κ σε αρκετή φόρμα.Πάμε στους επι μέρους ποδοσφαιριστές:

*Για τον Μάχο που όλοι περιμέναμε με αγωνία να δούμε τι καπνό φουμάρει,εκ πρώτης σας λέω ότι έδειξε καλά στοιχεία.Δεν χρειάστηκε να κάνει την δύσκολη απόκρουση,αλλά εμπνέει κάποιας εμπιστοσύνης.Του χρεώνω την λανθασμένη έξοδό του στο Α'ημίχρονο.Πάντως χειρότερος του Ρουφέττο αποκλείεται να είναι.Πρώτος ο Μάχο κ μετά Αραμπατζής κ τέλος ο Ρουφέττο να πάει Κρήτη να βοηθήσει τον sony στον τρύγο.
*Τα μπακ μας,για άλλη μια φορά έδειξαν την αξία τους.
*Τώρα τα 2 λίμπερο ,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ,έκαναν πολύ καλή δουλειά κ καθάρισαν όλες τις φάσεις.Δεν ξέρω αν έφταιγε η μικρή δυναμική του αντιπάλου,αλλά έδειξαν να είναι σταθεροί κ σίγουροι.Ειδικά ο Ζεράλντο κ με το γκολ που έβαλε θα έκανε πολλούς στην ομάδα να ξανασκεφτούν την αξία του...ειδικά αυτόν που μίλησε με ατυχές τρόπο.
*Ο Ενσαλίβα καθάριζε στο κέντρο αλλά δεν απέφυγε κάποια λάθη που παραλίγο να στοιχίσουν.
*Ο Καφές απλά θετικός ως μέτριος
*Ο Μανού έδειξε πολύ καλα στοιχεία αλλά πρέπει να πάρει παιχνίδια στα πόδια του για να βρίσκεται με τον Ράμος.Πάντως έχει γρηγοράδα κ διεισδυτικότητα.
*Ο Ρίμπο γκολάρα,αλλά πάλι κουτούλαγες με τον Λύμπε.
*Τον Λύμπε δύσκολα τον βλέπω να ξαναπαίζει βασικός.Έχασε κ 2 ευκαιρίες που άλλοτε δεν θα τις έχανε.Ελπίζω ο Σέρα να ξεστραβωθεί.
*Ο Μπλάνκο είναι ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ με τα όλα του.
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Συμφωνω απολυτα με αυτα που λεει ο Φιλος dark και εχω να συμπληρωσω οτ και υπηρξε και ενα καλο ο Σεζαρ τραυματιστικε .........
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Συμφωνω απολυτα με αυτα που λεει ο Φιλος dark και εχω να συμπληρωσω οτ και υπηρξε και ενα καλο ο Σεζαρ τραυματιστικε .........
Δεν  καταλαβαίνω  αυτή  την  εμπάθεια  με  τον  Σέζαρ!Μια  χαρά  παίχτης  είναι  για  τα  δεδομένα  του  Ελληνικού  ποδοσφαίρου  και  δίκαια  έχει  θέση  στην  ενδεκάδα!Μπορεί  να  μην  είναι  σταθερός  αλλά  είναι  σίγουρα  ποιοτικός  παίχτης  και  το  έχει  αποδείξει  αρκετές  φορές!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Βλέπω ότι οι μπαμπάδες του΄θρεντ το διασκέδασαν με τα χανουμάκια τους από το σπίτι τους.Θέλω να δω τι θα γίνει που ένας αδερφός θα ξαναγίνει πατέρας κα΄τα τας αρχάς Οκτώβρη.Σου'ρχεται. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


[move]Κουπεπε-κουπεπέ,κουπεπέ-κουπεπέ[/move]

Πάντως ο αδερφός trelos21 το φέρνει το χανουμάκι του κ στο γήπεδο.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Βλέπω ότι οι μπαμπάδες του΄θρεντ το διασκέδασαν με τα χανουμάκια τους από το σπίτι τους.Θέλω να δω τι θα γίνει που ένας αδερφός θα ξαναγίνει πατέρας κα΄τα τας αρχάς Οκτώβρη.Σου'ρχεται. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


[move]Κουπεπε-κουπεπέ,κουπεπέ-κουπεπέ[/move]

Πάντως ο αδερφός trelos21 το φέρνει το χανουμάκι του κ στο γήπεδο.

Κι εγώ θα τη φέρω ,απλώς περιμένω την κατάλληλη στιγμή.Όσο για τη δεύτερη κόρη,αυτή θα τη νανουρίζω με τον Ύμνο του Σάαααααααακης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Βλέπω ότι οι μπαμπάδες του΄θρεντ το διασκέδασαν με τα χανουμάκια τους από το σπίτι τους.Θέλω να δω τι θα γίνει που ένας αδερφός θα ξαναγίνει πατέρας κα΄τα τας αρχάς Οκτώβρη.Σου'ρχεται. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


[move]Κουπεπε-κουπεπέ,κουπεπέ-κουπεπέ[/move]

Πάντως ο αδερφός trelos21 το φέρνει το χανουμάκι του κ στο γήπεδο.

Μια χαρά περάσαμε!!!Τώρα τη μαθαίνω το Ρίμπο - Ρίμπο!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Nai δεν διαφωνώ ,αλλα θα σου ζηλεύει η μεγάλη.Την έχεις ανεβάσει κ στο ίντερνετ να το τραγουδάει.Οπότε δικαιωματικά θα σου ζητάει πνευματικά δικαιώματα.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Nai δεν διαφωνώ ,αλλα θα σου ζηλεύει η μεγάλη.Την έχεις ανεβάσει κ στο ίντερνετ να το τραγουδάει.Οπότε δικαιωματικά θα σου ζητάει πνευματικά δικαιώματα.

Καταρχήν όταν θα βγει με το καλό θα μπεί στη Scorlive.Μετά θα τραγουδήσει και αυτή στο διαδίκτυο.Κάτσε να σε δω εσένα όταν θα γίνεις μπαμπάς,κουφαλίτσα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Koυζουλάθηκες(που λέει κ ο sony) ωρέ KALI που θα αφήσω εγώ τα βουλγαράκια μου,τα μιλφάκια μου κ ένα γκομενάκι που έχω τώρα που τα κάνει  Ο Λ Α  για να ξεσκατώνω κουτσούβελα κ να βάζω PAMPERS :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot:

'Η μήπως για να μην μπορώ να πάω γήπεδο; :uglystupid: :idiot: :headbang: :uglystupid: :idiot: :headbang: :uglystupid: :idiot: :headbang: :idiot: :uglystupid: :headbang:
 

Επισκέπτης
φόρτσα ΑΕΚάραααααααααααααααααααα ο θρίαμβος της προσφυγιάς.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Aδέρφια κ φίλοι καλό απόγευμα κ καλό Π/Σ/Κ.
Την Κυριακή έχουμε ματς με τον Ατρόμητο στο ΟΑΚΑ στις 19.00.Καιρός να κάνουμε κ πρεμιέρα στο πρωτάθλημα-ένα πρωτάθλημα ελπιδοφόρο.
Περιμένουμε κ τους πατεράδες να έρθουν.Αφήστε ρε τις πάνες κ τις πιπίλες κ ελάτε :rockon: :rockon: :rockon:

ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


[move]ΑΕΚ γερά-γερά πρωτάθλημα ξανά.[/move]


Η συνάντηδη θα πραγματοποιηθεί κανονικά στο ημίχρονο του ματς στο γνωστό σημείο.
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
θα ηθελα να θεσω το εξης κουιζ την απαντηση του οποιου κ εγω ο ιδιος ψαχνω... ποιος ειναι ο νεοτερος σκορερ στην ιστορια της αεκ σε ευρωπαικο παιχνιδι?? μηπως εγινε χθες ο κονε? αν καποιος το ξερει η βρει την απαντηση θα μου λυσει μια μεγαλη απορια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom