Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
πες μου ποσα κιλα μαλακας εισαι ρε ειλικρινα.δηλαδη πιστευεις τωρα οτι και να του το εκοψε η ΑΕΚ το κινητο,δεν ειχε αλλο για να πηγαινει στους γιατρους;ελεος ειπαμε να εισαι προβατο αλλα τοσο πολυ;

Έλα μωρέ πάψε να απαντάς στους βλακες μωρέ.
Δεν καταλαβαίνεις ότι μια ζωή την ΑΕΚ πολεμάνε,γιατι είναι ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ και ομάδα με μπέσα.
Οι χαρτινοπέτσινι δεν μπορούν να μιλανε για καμμία γυφτιά.Μα για καμμία όμως.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Έλα μωρέ πάψε να απαντάς στους βλακες μωρέ.
Δεν καταλαβαίνεις ότι μια ζωή την ΑΕΚ πολεμάνε,γιατι είναι ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ και ομάδα με μπέσα.
Οι χαρτινοπέτσινι δεν μπορούν να μιλανε για καμμία γυφτιά.Μα για καμμία όμως.
για αυτο ακριβως τους απανταω,επειδη ολοι εσεις οι υπολοιποι ΑΕΚτζηδες βλεπετε ποσο μαλακες ειναι και δεν ασχολειστε καν,μπας και καταλαβουν καποια πραγματα αλλα αυτοι εκει,την μια μαλακια μετα την αλλη πετανε.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Έλα μωρέ πάψε να απαντάς στους βλακες μωρέ.
[size=40pt]Δεν καταλαβαίνεις ότι μια ζωή την ΑΕΚ πολεμάνε,γιατι είναι ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ και ομάδα με μπέσα.[/size]
Οι χαρτινοπέτσινι δεν μπορούν να μιλανε για καμμία γυφτιά.Μα για καμμία όμως.
Κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Παντως αν και γαυρος μου λειπουν οι μερες που η αεκ ειχε ομαδα,ΚΑΙ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  δεν εχω κανενα μισος με την αεκ, ουτε ως προς της νικες,

μονο με τον βαζελο εχω.....

Οταν ειταν η αεκ σε φορμα, με νικολαιδη, τσιαρκα, λακη το πρωταθλημα ειχε τρελο ενδιαφερον....

τωρα ποια ειναι σκωτσέζικο  :grin: :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Παντως αν και γαυρος μου λειπουν οι μερες που η αεκ ειχε ομαδα,ΚΑΙ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  δεν εχω κανενα μισος με την αεκ, ουτε ως προς της νικες,

μονο με τον βαζελο εχω.....

Οταν ειταν η αεκ σε φορμα, με νικολαιδη, τσιαρκα, λακη το πρωταθλημα ειχε τρελο ενδιαφερον....

τωρα ποια ειναι σκωτσέζικο  :grin: :grin:
Τσιαρτα τον λεγανε ρε μαλακα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΣΙΓΟΥΡΑ.Ζηλεύεις που δεν είσαι Αεκτζής για να παίρνεις αυθεντικές χαρές,και όχι ψεύτικες.
Είμαι σίγουρος ότι αν ζούσαμε σε έναν κόσμο που έδειχνε στην τριλογία MATRIX μια χαρά θα ήουν αν ήσουν μέλος του ψεύτικου κόσμου.
Λοιπον μιας κ μείς είμαστε γύφτοι άντε πα΄ρτε 5 κινητά στον αλλοπρόσαλλο να μιλάει με τη μουνάρα που έχει δίπλα του συνέχεια.Και στην προπόνηση ακόμα να την παίρνει τηλ.δεν θα υπάρχει θέμα,αρκεί να μην του χαλάτε την διαθεσή του.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Eλατε αυθεντικοι και κρυσταλενιοι    ......  Ριξτε μια ματια να περασετε ομορφα την μαυρη ετσι και αλλιως Κυριακη σας.... !!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





άμα καθόμασταν αγορίνα μου ,να ασχοληθούμε με τα ΄΄πεπραγμένα΄΄ σας,28 φόρουμ θα έπρεπε να φτιαξουμε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Eλατε αυθεντικοι και κρυσταλενιοι    ......   Ριξτε μια ματια να περασετε ομορφα την μαυρη ετσι και αλλιως Κυριακη σας.... !!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




ΟΛΑ μα ΟΛΑ ειναι αληθεια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κατι μου λεει οτι τα εχει γραψει γαυρος αυτα δεν εξηγητε αλλιως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παιδια διαβαστε το ολοι οι ΑΕΚτζηδες να γελασετε με το ποσο μαλακες ειναι καποιοι ολυμπιακοι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
με μια διαφορά

ότι για κάθε φόρουμ θα υπήρχε και ένα πρωταθλημα.
τελικα εχεις παντελονια να παραδεχτεις οτι εισαι ο πλεζουρας;και ασε τις μαλακιες.βαζελο να υπερασπιζεται συνεχεια τον γαυρο σε καθε οπαδικο θρεντ πρωτη φορα βλεπω.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
τελικα εχεις παντελονια να παραδεχτεις οτι εισαι ο πλεζουρας;και ασε τις μαλακιες.βαζελο να υπερασπιζεται συνεχεια τον γαυρο σε καθε οπαδικο θρεντ πρωτη φορα βλεπω.


ε τότε ρε συ ο Περσόνα είναι,δίχως αμφιβολία.Μόνο αυτός δηλώνει βάζελος κ υπερασπίζεται τον γαύρο με τέτοια ψυχή και σθένος.
Ρώτα κ μένα τον παλέουρα εδώ μεσα.
αν κ θα θέλε πολύ στην ζωή του να είχε γεννηθεί ως Πλέζουρας.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ε τότε ρε συ ο Περσόνα είναι,δίχως αμφιβολία.Μόνο αυτός δηλώνει βάζελος κ υπερασπίζεται τον γαύρο με τέτοια ψυχή και σθένος.
Ρώτα κ μένα τον παλέουρα εδώ μεσα.
αν κ θα θέλε πολύ στην ζωή του να είχε γεννηθεί ως Πλέζουρας.
ε τοτε λεει μαλακιες οτι ειναι βαζελος.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ε τοτε λεει μαλακιες οτι ειναι βαζελος.


και σου ξανάπα.ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΩΣ ΠΛΕΖΟΥΡΑΣ.
Πώς τότε απορείς που υπερασπίζεται τον γαύρο.
Εδώ όταν είχαν φάει την τεσσάρα από τον γαύρο στο κύπελλο,βγήκε κ πανηγύριζε.
άσε δεν βγάζεις άκρη τύπε μου.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
ΔΟΞΑΣΤΕ ΤΟΝ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

 

Συνημμένα

  • 600_xatzixristos.jpg
    600_xatzixristos.jpg
    60,2 KB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom