Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.460
Κριτικές
5
Like
67.679
Πόντοι
12.056
Ασχετο με το τόπικ και με ότι συζητάται παιδιά αλλά θέλω να πω κάτι,για τον κλωνοποιό:

εγώ την μαμά σου χοντρέ παλιομαλάκα,δεν την βρίζω την γυναίκα,γιατί κ σέβομαι τους νεκρούς κ τους γονείς άλλων,ειδικά όταν δεν μου φταίνε σε τίποτα.

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΟΓ/ΣΜΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΣ....και θα σε περιλάβω.

Αυριο ξέρεις ,εκεί που θα μάστε όλοι μαζεμένοι,με υπαρκτά πρόσωπα κ όχι 3 άτομα συμπεριλαμβανομένου και του γιου σου,ξέρεις τι θα κάνεις έτσι;στέλνε μηνύματα στα παιδιά ότι τα κλέβω για να προσέχουν το πορτοφόλι του.


Αντε φτιάξε κανά κλώνο να σε χαιρετάει την ΄΄όμορφη παρέα εδώ μέσα΄΄ που όλος περιέργως όλα τα νέα σου μέλη,έχουν τον ίδιο χαιρετισμό,και άσε την άμοιρη μανουλα μου ήσυχη όπως ήθελες κ απαιτούσες για την δική σου την μαμα΄.


ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΧΟΝΤΡΕ;


Tι εγινε ρε συ??
Παλι ξεφυγε ο Μπαρμπα-Γιαννης??? :uglystupid: :jerking:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν τον ξέρω αυτόν.
Εγώ για τον πεθαμένο μιλάω.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τα τελευταία νέα της ομάδας μας:

«Είναι πολύ σημαντικό να πετύχουμε πολύ γρήγορα γκολ. Θα μας δώσει πολύ μεγάλο πλεονέκτημα σε εντός έδρας ντέρμπι. Πρέπει να επιβάλουμε το δικό μας παιχνίδι από την αρχή και να προσπαθήσουμε να σκοράρουμε γρήγορα», ανέφερε μεταξύ άλλων στους παίκτες της ΑΕΚ ο Ντούσαν Μπάγεβιτς. Για βασικοί προορίζονται οι Σκόκο, Τζεμπούρ, παρά το χθεσινό επεισόδιο. Τα άλλαξε η ΠΑΕ για το γήπεδο.

«Θέλω γρήγορο γκολ»

Να προσπαθήσουν να σκοράρουν πολύ νωρίς στο κυριακάτικο(1/2, 19:00) ντέρμπι με τον Ολυμπιακό ζήτησε από τους παίκτες του ο Ντούσαν Μπάγεβιτς. «Είναι πολύ σημαντικό να πετύχουμε πολύ γρήγορα γκολ. Θα μας δώσει πολύ μεγάλο πλεονέκτημα σε εντός έδρας ντέρμπι. Πρέπει να επιβάλουμε το δικό μας παιχνίδι από την αρχή και αν καταφέρουμε να σκοράρουμε γρήγορα, τα πράγματα μετά θα είναι πιο εύκολα. Ο κόσμος θα ενθουσιαστεί περισσότερο, θα μας στηρίξει πολύ δυναμικά και η ψυχολογία θα είναι με το μέρος μας από κάθε άποψη. Δεν χρειάζεται και δεν ψάχνουμε έξτρα κίνητρο για αυτό το παιχνίδι. Αυτά τα ματς δίνουν από μόνα τους μεγάλο κίνητρο και θα πρέπει να σκεφτόμαστε ότι ο κόσμος θα είναι μαζί μας και θα πρέπει να του δώσουμε χαρά», τόνισε ο 60χρονος τεχνικός. Εξάλλου, στο περυσινό παιχνίδι μεταξύ των δύο ομάδων στο ΟΑΚΑ, στο οποίο η «Ένωση» είχε επικρατήσει με 4-0, είχε καταφέρει να σκοράρει μόλις στο 10ο λεπτό και απέκτησε σημαντικό αβαντάζ.

Ο Σερβοέλληνας τεχνικός αναμένεται να παρατάξει την ομάδα του στον αγώνα με τους "ερυθρόλευκους" με το σύστημα(4-3-1-2) που χρησιμοποιεί στις τελευταίες αγωνιστικές. Όμως, θα υπάρξουν κάποιες μικροαλλαγές συγκριτικά με τον αγώνα κόντρα στον Πανιώνιο. Οι τιμωρημένοι στο παιχνίδι με τους «κυανέρυθρους», Μπασινάς και Τζεμπούρ, στην τελευταία προπόνηση πήραν τη θέση των Γεωργέα και Εντίνιο. Ο Έλληνας μέσος χρησιμοποιήθηκε ως δεξί μπακ, αλλά στην πορεία του διπλού μπήκε στη θέση του ο Γεωργέας. Στη σημερινή προπόνηση πιθανόν να ξεκαθαρίσει η κατάσταση και θα φανεί εάν υπολογίζονται οι Τζεμπούρ και Σκόκο. Από όσα δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας ο Μπάγεβιτς, φαίνεται πως δεν τίθεται θέμα τιμωρίας τους πριν από τον αγώνα, δηλαδή αναμένεται να είναι βασικοί.

Ναι μεν, αλλά…

Κινητικότητα για τα εισιτήρια του κυριακάτικου αγώνα υπήρξε χθες, καθώς πουλήθηκαν 5.000 κομμάτια, με την προπώληση να φτάνει τα 10.000 συνολικά. Σε αυτά προστίθενται και τα διαρκείας, που θα είναι όπως φαίνεται τουλάχιστον 13.000 από τα 18.200. Πάντως, sold out δεν προβλέπεται.

«Είναι εξαιρετικά δύσκολο»

Ο διευθύνων σύμβουλος, Νίκος Θανόπουλος, τοποθετήθηκε, ως γνωστόν, προχθές για το θέμα του νέου γηπέδου της ομάδας, αφήνοντας να εννοηθεί ότι εξετάζεται ακόμα και η περίπτωση της Νέας Φιλαδέλφειας. Από την επίσημη ΑΕΚ πάντως τα άλλαξαν, τονίζοντας πως «το θέμα της ανέγερσης έργων είναι εξαιρετικά δύσκολο, λόγω της οικονομικής κατάστασης παγκοσμίως. Και τα πράγματα θα δυσκολέψουν ακόμα περισσότερο. Αυτό που προέχει είναι να μείνουμε ενωμένοι και να βρούμε την καλύτερη δυνατή λύση για την ομάδα. Έχουν στενέψει πολύ τα οικονομικά περιθώρια για ένα τέτοιου είδους έργο. Για τη Νέα Φιλαδέλφεια, άλλωστε, υπάρχουν δύο νόμοι που κρίνουν αδύνατη την κατασκευή νέου γηπέδου. Αν θεωρεί κάποιος ότι μπορεί να κάνει γήπεδο εκεί, ας το κάνει».
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.540
Κριτικές
61
Like
42.951
Πόντοι
22.785
[size=30pt]2 1 [/size] υπερ της ΑΕΚ ...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΟΧΙ ρε μαλάκα,αυτά τα έκανε ο Παπαρίωνας όταν ζούσε.

Απλά παράθεσα μια φράση από το ρεπορτάζ της ΑΕΚ που πόσταρα,που αφορά ότι δεν πάει για sold out.

Καλά ,δεν είχα αξιώσεις για sold out,ειδικά με το ψιλοαδιάφορο βαθμολογικό ενδιαφέρον που έχει,αλλά περιμένω και ΘΕΛΩ κόσμο την Κυριακή,για πολλούς λόγους.
 

Επισκέπτης
ΟΧΙ ρε μαλάκα,αυτά τα έκανε ο Παπαρίωνας όταν ζούσε.

Απλά παράθεσα μια φράση από το ρεπορτάζ της ΑΕΚ που πόσταρα,που αφορά ότι δεν πάει για sold out.

Καλά ,δεν είχα αξιώσεις για sold out,ειδικά με το ψιλοαδιάφορο βαθμολογικό ενδιαφέρον που έχει,αλλά περιμένω και ΘΕΛΩ κόσμο την Κυριακή,για πολλούς λόγους.
Χωρίς αξιόλογους στόχους μην περιμένεις να γεμίσει το γήπεδο και εκτός από αυτό υπάρχουν και οπαδοί που δεν βλέπουν τα παιχνίδια με τον ολυμπιακό σαν τελικό και μην ξεχνάς και την παρουσία του βατράχου!
Βάλε όλα αυτά μαζί και θα δείς γιατί δεν θα γεμίσει το γήπεδο! ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χοντρούλη,μια συμβουλή θα σου δώσω.Κάτσε κ κάνε κανά κλώνο μπας κ ανέβεις στο αlexa,και άσε μας εδώ να κάνουμε την δουλειά μας.Εξάλλου έχεις αποποιηθεί το σάιτ κ όλους μας εδώ μέσα.

Και αν μια στο εκατομμύριο είσαι ο πατέρας μου,σε αποποιούμαι από πατέρα,γιατί δεν θέλω να έχω πατέρα κοιλιόδουλο,ηλίθιο και φαντασιόπληκτο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χωρίς αξιόλογους στόχους μην περιμένεις να γεμίσει το γήπεδο και εκτός από αυτό υπάρχουν και οπαδοί που δεν βλέπουν τα παιχνίδια με τον ολυμπιακό σαν τελικό και μην ξεχνάς και την παρουσία του βατράχου!
Βάλε όλα αυτά μαζί και θα δείς γιατί δεν θα γεμίσει το γήπεδο! ;)


Δηλαδη υπάρχει μερίδα του κόσμου,σεβαστή κατά τα λεγόμενά σου,που δεν έρχεται λόγω Μπάγεβιτς;
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.460
Κριτικές
5
Like
67.679
Πόντοι
12.056
Με μεγάλη επιτυχία έγινε η κοπή της πίτας του forum μας και στην συνέχεια ακολούθησε τραπέζι με ψητά και και μεζέδες σε ταβερνάκι του κέντρου πάνω από 20 τα άτομα που μας τίμησαν με την παρουσία τους ενώ είχαμε και το πέρασμα για τα χρόνια πολλά μελλών και φίλων από άλλα φόρουμ... επίσης δεχτήκαμε και αρκετά τηλέφωνα και μηνύματα από αρκετά μέλη μας τα οποία δεν μπορούσαν να παρευρεθούν λόγο του εργάσιμου της ημέρας.. και του χρόνου ακόμα ποιο δυνατοί και μαζικοί

Μια ζωη στο ψεμμα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Δηλαδη υπάρχει μερίδα του κόσμου,σεβαστή κατά τα λεγόμενά σου,που δεν έρχεται λόγω Μπάγεβιτς;
Ναι έτσι πιστεύω και ειδικά για το παιχνίδια με τον γαύρο που αν έρθουν θα έρθουν μόνο για περίπτωση στραβής για να τον βρίσουν!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.135
Like
213
Πόντοι
36
Χοντρούλη,μια συμβουλή θα σου δώσω.Κάτσε κ κάνε κανά κλώνο μπας κ ανέβεις στο αlexa,και άσε μας εδώ να κάνουμε την δουλειά μας.Εξάλλου έχεις αποποιηθεί το σάιτ κ όλους μας εδώ μέσα.

Και αν μια στο εκατομμύριο είσαι ο πατέρας μου,σε αποποιούμαι από πατέρα,γιατί δεν θέλω να έχω πατέρα κοιλιόδουλο,ηλίθιο και φαντασιόπληκτο
για ποιον μιλαμε???  :think:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εχει και site αυτος που λες....


Ολα τα μελη του εκει ειναι... :priest: :2funny: :2funny: :2funny:


Ω τώρα την πάτησες.Κάτσε κ θα σου στέλνει μηνύματα κ σε σένα στο κινητό σου.Θα σε πει γιο του κλπ,κλπ.
Πάντως πρέπει να χει δίκιο που ψάχνει για παιδιά του.Με τόσες πουτάνες που χει γαμήσει,γιατί μόνο πουτάνες μπορεί να γαμήσει έτσι όπως είναι,φυσιολογικό είναι να αναζητάει κανά ξώγαμο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ναι έτσι πιστεύω και ειδικά για το παιχνίδια με τον γαύρο που αν έρθουν θα έρθουν μόνο για περίπτωση στραβής για να τον βρίσουν!

Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπυο(του Αεκτζή συγκεκριμένα)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Με μεγάλη επιτυχία έγινε η κοπή της πίτας του forum μας και στην συνέχεια ακολούθησε τραπέζι με ψητά και και μεζέδες σε ταβερνάκι του κέντρου πάνω από 20 τα άτομα που μας τίμησαν με την παρουσία τους ενώ είχαμε και το πέρασμα για τα χρόνια πολλά μελλών και φίλων από άλλα φόρουμ... επίσης δεχτήκαμε και αρκετά τηλέφωνα και μηνύματα από αρκετά μέλη μας τα οποία δεν μπορούσαν να παρευρεθούν λόγο του εργάσιμου της ημέρας.. και του χρόνου ακόμα ποιο δυνατοί και μαζικοί

Μια ζωη στο ψεμμα  :rockon: :rockon: :rockon:


ΕΛα ρε μαλάκα ποιο ψέμα.Είχε κλείσει όλη η Γ'Σεπτεμβρίου κ η Ομόνοια από την ουρά που έκαναν για να μπουν μέσα.

Θα θελά να δω την φάτσα του άμοιρου του ταβερνιάρη που του έκλεισε ολο το μαγαζί για πάρτη του,και τελικά του πήγαν ΜΟΝΟ 3 άνθρωποι
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.460
Κριτικές
5
Like
67.679
Πόντοι
12.056
Ω τώρα την πάτησες.Κάτσε κ θα σου στέλνει μηνύματα κ σε σένα στο κινητό σου.Θα σε πει γιο του κλπ,κλπ.
Πάντως πρέπει να χει δίκιο που ψάχνει για παιδιά του.Με τόσες πουτάνες που χει γαμήσει,γιατί μόνο πουτάνες μπορεί να γαμήσει έτσι όπως είναι,φυσιολογικό είναι να αναζητάει κανά ξώγαμο


To πολυ πολυ να μου γραψει οτι ψωνιζω απο το womans club... :grin: :grin: :grin:

Aσε που αμα μου στειλει κανενα μνμ θα του ερθουν και ασφαλιστικα μετρα θυροκολλημενα και θα ζηταει συγγνωμες παλι.. :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom