Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως ότι κ αν λέτ,για ναπεράσουμε στα του ντέρμπι,εγώ θεωρώ ,εξαιρετική,για την ομάδα μας,συγκυρία το επεισόδιο που έγινε τώρα(αν δεν είναι στημένο,για να πάει ο Τζιμπούρι στον ΠΑΟ)γιατί τους εξής λόγους:
*σφυρηλατεί την ομάδα ενόψει του ντέρμπι.
*ανάβει τα αίματα των παιχτών και ανεβάζει την αδρεναλίνη,πάλι ενόψει του ντέρμπι,έτσι που σε βγάζει κ από την όποια νιρβάνα
*κάνει τους παίχτες να φαίνονται ότι είναι εν τέλει ενωμένοι,οπότε θα παλέψουν για αυτό κ μέσα στον αγωνιστικό χώρο
*επαναλαμβανόμενη σύμπτωση,παύει να είναι σύμπτωση.Πέρσι τέτοιες μέρες πλακωνόντουσαν οι Καλόν-Κωστένογλου.

Άντε τώρα να κουνηθεί η λουλού ο Ντιόγο σε κανέναν Αεκτζή.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.135
Like
212
Πόντοι
36
Καλημερα σας!!!!  :grin:
Νταρκ ολα αυτα τα τρελοκομεια θα μαζεψεις αυριο???  :dancing:  :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
δηλαδη δεν θα μου μιλας;;; κριμα εγω θα σου μιλαω ισε καλο πεδι
κ οξιθιμο.
Σκοτεινε καπνιζης;;;;


Πώς το κατάλαβες;;;;;
εύγε.
Μάλλον θα μυρισε μέσω του πληκτρολογίου.
Ένα πουράκι Wilde La Paz,πιλατεύω εδώ κ καμμιά ώρα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.540
Κριτικές
61
Like
42.951
Πόντοι
22.785
Σκοτεινε πες μου αν καπνιζης...
Γαυρακια την κυριακη θα κλαψετε.. ινε θεμα ΤΙΜΗΣ........
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.135
Like
212
Πόντοι
36
Ναι ρε.ΧΑΝΕΙΣ σου λέω.
Πραγματικά cult παρέα.
το ξερω ρε πουστη μου...γαμω τα χιονια μου γαμω  :headbang:

εχετε μαζευτει πολλοι επικινδυνοι  :grouphug:  :rockon: ...κοιταχτε μην τη διαλυσετε την ταβερνα του ανθρωπου   :headbang2:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Επειδή πηγαίνουμε μονίμως τις τελευταίες φορές(για να παίρνω μίζες από τον ταβερνιάρη με βάση τα λόγια του πεθαμένου :grin:),την τελευταία φορά πήγαμε στις 3 το μεσημέρι κ φύγαμε στις 21.30 :idiot:
Είχε φύγει ο ταβερνιάρης το απόγευμα για να πέσει για νάνι,και όταν γύρισε,μας είδε παλι εκεί κ μας λέει ΄΄ρε δεν πατε να φύγετε που σας βλέπω όλη την ώρα εδώ κ θέλω να στρώσω το μαγαζί;πήγα -κοιμήθηκα -ήρθα κ ακόμα εδώ είστε΄΄ :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όταν ο Τζιμπούρ,μαγάριζε τον Σκόκο,ξέρετε ποιοι προσπάθησαν να τον πιάσουν,εις μάτην όμως;;;;
Οι Κυργιάκος,Μαιστόροβιτς και Αλεξόπουλος. :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:,δίχως να τα καταφέρουν.

Εκεί ούτε κ ο Τσιρίλο να υπήρχε δεν θα γινόταν τίποτα.

Έχω ακούσει για ένα επεισόδιο,που γύρναγε ο Πανιώνιος από την Θεσσαλονίκη κ κάτι Παόκια,πέταγαν πέτρες στο πούλμαν της ομα΄δας.Σταματάει το πούλμαν ο Τζιμπούρ,κατεβαίνει ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΤΩ,και αρχίζει κ τιυς κυνήγαγε.Λούης τα καρντάσια μπροστά στον ΄΄τρομοκράτη΄΄ :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Όταν ο Τζιμπούρ,μαγάριζε τον Σκόκο,ξέρετε ποιοι προσπάθησαν να τον πιάσουν,εις μάτην όμως;;;;
Οι Κυργιάκος,Μαιστόροβιτς και Αλεξόπουλος. :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:,δίχως να τα καταφέρουν.

Εκεί ούτε κ ο Τσιρίλο να υπήρχε δεν θα γινόταν τίποτα.

Έχω ακούσει για ένα επεισόδιο,που γύρναγε ο Πανιώνιος από την Θεσσαλονίκη κ κάτι Παόκια,πέταγαν πέτρες στο πούλμαν της ομα΄δας.Σταματάει το πούλμαν ο Τζιμπούρ,κατεβαίνει ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΤΩ,και αρχίζει κ τιυς κυνήγαγε.Λούης τα καρντάσια μπροστά στον ΄΄τρομοκράτη΄΄ :uglystupid:

αδερφέ ο ραφίκ είναι Φάιτ κλάμπ....... Κλάμπ Ζιζού...  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

βόηθα παναγιά λέμε....

Πήγε και ο κίτρινος Σανμαρτεάν να κάνει μαγκιά στον μουτζαχεντίν.....
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.135
Like
212
Πόντοι
36
Γραφτηκε στο τροκτικο

Επεισοδιακή και με το παραπάνω ήταν η σημερινή μέρα για την ΑΕΚ. Τα...μπουκέτα και οι κουτουλιές έπεσαν σύννεφο.
Ο Τζιμπούρ είναι γνωστό ότι είναι παιδί για...σπίτι δηλαδή αρκετά οξύθυμος όμως ο Αργεντίνος Σκόκο τον έβρισε για μια λάθος πάσα.

Το κακό είναι ότι του είπε: "puta madre"!!! Στα Ισπανικά σημαίνει κάτι με την...μαμά του.

Ο Τζιμπούρ εκνευρίστηκε και όταν πήγαν στα αποδυτήρια του ζήτησε του Σκόκο να πει συγνώμη. Όμως ο Σκόκο του επιτέθηκε φραστικά. Και τότε γύρισαν τα ...λαμπιόνια του Αλγερινού και τον άρχισε στις κουτουλιές. Ο Σκόκο αντέδρασε και έπεσαν μπουνίδια. Ο Σκόκο πήγε στο νοσοκομείο αλλά ευτυχώς δεν είχε κάτι σοβαρό.Στην μέση μπήκε ο Εντίνιο να στηρίξει τον Τζιμπούρ μιας και ο τελευταίος δεν έχει και πολλούς φίλους στην ΑΕΚ. Ο Ντούσααν μπήκε και αυτός ενδιάμεσος και μάλιστα κάποιοι λένε ότι χαστούκισε τον Εντίνιο αλλά εμείς θα πούμε ότι απλά λογοφέρανε. Ο Μπάγεβιτς είχε...

κανονίσει από χθες να πάει όλη η ομάδα στον "κουρσάρο" για φαγητό και έτσι και έγινε πριν από λίγο. Εκεί ζητήθηκε συγνώμη αλλά το ραντεβού είχε κανονιστεί και δεν έγινε λόγω του επεισοδίου.
Η ουσία όμως είναι άλλη. Ότι κάποιοι άνθρωποι της ΑΕΚ πλησίασαν τον ΠΑΟ να δώσουν τον Τζιμπούρ με αντάλλαγμα τον Ίβανσιτς. Η ιστορία χάλασε αλλά ο ΠΑΟ και ο Τζιμπούρ γλυκάθηκαν. Τώρα μάλιστα που ο ΠΑΟ έχει ξεμείνει από επιθετικό ο Τζιμπούρ είναι μια καλή λύση. Έλα όμως που ο Ντούσαν είναι παλιά....καραβάνα και κατάλαβε που πάει το πράγμα. Δεμν θα τον διώξει. Δεν θα ενισχύσει τον βασικό διεκδικητή για το ...σεντόνι.

Νωρίτερα λογομάχησαν και ο Πλιάτσικας με τον Πελετιέρι. Με λίγα λόγια άρχισε το...πλιάτσικο στην ΑΕΚ.
Και όλα αυτά ενόψει του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε θα φάει η μύγα σίδερο και το κουνούπι ατσάλι,την Κυριακή λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :rockon:εεεεεεεεε :rockon:εεεεεεεε :rockon:εεεεεεεεε :rockon:εεεεεεεεεεεεε :rockon:εεεεεεεε :rockon:εεεεεεεεε :rockon:εεεεεεεεε :rockon:εεεεεεεεε :rockon:εεεεεεεε :rockon:εεεεεε
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.135
Like
212
Πόντοι
36
Το πουτα μαντρε αν δεν κανω λαθος εκτος απο βρισια χρησιμοποιειται και σαν εκφραση???
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ΝΑΙ.Είναι σαν το δικό μας ΄΄χέσε μας ρε΄΄
λάθος.
το έχω ξαναποστάρει εδώ.

de puta madre
(adj.) = fantastic, wicked, swell
Ex: GODORT has done a fantastic job of dealing with and solving documents problems. Ex: London in the 90s was wicked. Ex: I was reading this book in anticipatian of the movie and it was swell, it was so good I read it two days straight.

in Spain, "de puta madre" is not offensive, indeed is very good. But be careful and
dont´t use that phrase at a non-colloquial situation, or speaking to latinoamerican people.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ε καλα ,οτι θέλει ας είναι.
Εγώ αμα δω ποτέ τον Τζιπμούρι στον δρόμο μου,ούτε γεια δεν θα του πω :badair:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • _4.jpg
    _4.jpg
    10,3 KB · Εμφανίσεις: 16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom