Νέα

Ρατσισμός και Διακρίσεις βάσει εμφάνισης στους οίκους ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 466
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Κανείς σχεδόν δε με υπερασπίζεται..
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Τι σχέση έχει αυτό ;
Τα εργασιακά δικαιώματα δεν τίθενται υπό διαπραγμάτευση.
νομιζω στο λεει γιατι αν ειχες εργαστει δεν θα λεγες αυτες τις μαλακιες που λες θα ξερες τι παιζει στην πιατσα και την αγορα γενικα,εστω αν ειχες δουλεψει μιση σεζον σαν τριτος βοηθος σερβιτορου...Σιγουρα ολοι 23 ειχαμεε πολιτικες ανυσιχιες κτλπ αλλα δεν τις εκφραζαμε στο bou.....
τα εργασιακα σου δικαιωματα και παπαριες.....Οταν θα αρχισει να σε ποναει η μεση σου απ τη δουλεια οταν θα σφιγγει η κωλοτριπιδα και θα σε ποναει απ την ορθοστασια,οταν θα κοιμασε 3 ωρες την ημερα αν τοτε τα πεις αυτα τοτε μαγκια σου...αλλα δεν νομιζω οτι θα τα πεις..και αυτα δε στα λεει καποιος 50αρης αλλα ενας 32αρης που δουλευει απ τα 16
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
νομιζω στο λεει γιατι αν ειχες εργαστει δεν θα λεγες αυτες τις μαλακιες που λες θα ξερες τι παιζει στην πιατσα και την αγορα γενικα,εστω αν ειχες δουλεψει μιση σεζον σαν τριτος βοηθος σερβιτορου...Σιγουρα ολοι 23 ειχαμεε πολιτικες ανυσιχιες κτλπ αλλα δεν τις εκφραζαμε στο bou.....
τα εργασιακα σου δικαιωματα και παπαριες.....Οταν θα αρχισει να σε ποναει η μεση σου απ τη δουλεια οταν θα σφιγγει η κωλοτριπιδα και θα σε ποναει απ την ορθοστασια,οταν θα κοιμασε 3 ωρες την ημερα αν τοτε τα πεις αυτα τοτε μαγκια σου...αλλα δεν νομιζω οτι θα τα πεις..και αυτα δε στα λεει καποιος 50αρης αλλα ενας 32αρης που δουλευει απ τα 16

Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι τα εργασιακά δικαιώματα στην Ελλάδα αποτελούν θέμα ταμπού.. Και όποιος σκέφτεται out of the box και τα συζητάει τον κράζουν.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ελλάς το μεγαλείο σου!
Τα εργασιακά δικαιώματα για τους Ελληναράδες είναι μαλακίες.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Ελλάς το μεγαλείο σου!
Τα εργασιακά δικαιώματα για τους Ελληναράδες είναι μαλακίες.
ποια εργασιακα δικαιωματα ρε τραχανα???τι ταμπου???χαρτζιλικωμενος απο το μπαμπα πρεπει να σε......Εχω ματωσει να δουλευω απ τα 16 και μπορω να σου πω με σιγουρια οτι δεν ειμαστε κινα..Μια χαρα και τα δωρα σου περνεις και τις αδειες σου και ολα...τωρα εσυ εισαι πισω απο τιποτα βιβλια και μας τσαμπουνας μαλακιες,εισαι με τα τσοφλια απ το αυγο ακομα στο κεφαλι και μας μιλας για εργασιακα δικαιωματα....οταν ενας ντελιβερας ενα που μοιραζει φυλλαδια περνει 3,4 ευρω την ωρα μαζι με τιπς φευγει με ενα 40-50αρι στο 8ωρο εγω που δουλευα τα περισσοτερα χρονια μαγειρας εφευγα με ενα 50αρι και σεζον κανα 80-100 τη μερα,σαν φορτοεκφορτωτης που χω δουλεψει εφευγα απο 50 και πανω...σε χασαπικο εχω δουλεψει παλι ενα 50αρι....
ενας υπαλληλος  γραφειου μπορει να παρει τα ιδια,κοκ......
δεν εχεις ιδεα για τι μιλας τυπε,δεν εχεις ιδεα απο την αγορα και το τι παιζει δεν μπορω απ την αρχη να καταλαβω τι εννοεις μαλλον γιατι εχεις πολλα πραγματα μπερδεμενα στο μυαλο σου....εχω φτασει να ειμαι ο ιδιος πλεον αφεντικο,πληρωνω 8ωρα ενσημα σε ολους+δωρα+ρεπο+κυλιομενα ωραρια+αδειες πληρωμενες,και θα μου μιλησει ο σπιρτουλης1997 για τα εργασιακα δικαιωματα...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.137
Πόντοι
27.261
εχω φτασει να ειμαι ο ιδιος πλεον αφεντικο,πληρωνω 8ωρα ενσημα σε ολους+δωρα+ρεπο+κυλιομενα ωραρια+αδειες πληρωμενες

Τι μηνιατικο (καθαρο) δινεις φιλε αν επιτρεπεται και σε τι ειδους δουλεια???
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
ποια εργασιακα δικαιωματα ρε τραχανα???τι ταμπου???χαρτζιλικωμενος απο το μπαμπα πρεπει να σε......Εχω ματωσει να δουλευω απ τα 16 και μπορω να σου πω με σιγουρια οτι δεν ειμαστε κινα..Μια χαρα και τα δωρα σου περνεις και τις αδειες σου και ολα...τωρα εσυ εισαι πισω απο τιποτα βιβλια και μας τσαμπουνας μαλακιες,εισαι με τα τσοφλια απ το αυγο ακομα στο κεφαλι και μας μιλας για εργασιακα δικαιωματα....οταν ενας ντελιβερας ενα που μοιραζει φυλλαδια περνει 3,4 ευρω την ωρα μαζι με τιπς φευγει με ενα 40-50αρι στο 8ωρο εγω που δουλευα τα περισσοτερα χρονια μαγειρας εφευγα με ενα 50αρι και σεζον κανα 80-100 τη μερα,σαν φορτοεκφορτωτης που χω δουλεψει εφευγα απο 50 και πανω...σε χασαπικο εχω δουλεψει παλι ενα 50αρι....
ενας υπαλληλος  γραφειου μπορει να παρει τα ιδια,κοκ......
δεν εχεις ιδεα για τι μιλας τυπε,δεν εχεις ιδεα απο την αγορα και το τι παιζει δεν μπορω απ την αρχη να καταλαβω τι εννοεις μαλλον γιατι εχεις πολλα πραγματα μπερδεμενα στο μυαλο σου....εχω φτασει να ειμαι ο ιδιος πλεον αφεντικο,πληρωνω 8ωρα ενσημα σε ολους+δωρα+ρεπο+κυλιομενα ωραρια+αδειες πληρωμενες,και θα μου μιλησει ο σπιρτουλης1997 για τα εργασιακα δικαιωματα...

Εσύ υποτίμησες τα εργασιακά δικαιώματα και το ότι έχεις δουλέψει από τα 16 σου δε σε κάνει καλύτερο και πιο ολοκληρωμένο άνθρωπο, αλλά και η ηθική που έχεις σαν άτομο και οι αντιλήψεις σου για το πώς θα έπρεπε να αντιμετωπίζονται οι εργαζόμενοι ανά κλάδο. Εγώ τώρα δεν έχω καιρό για δουλειά γιατί διαβάζω και δίνω για πτυχίο στο πιάνο σε τέσσερις εβδομάδες.

Πολύ χαίρομαι που έχεις βγάλει αρκετά χρήματα ανά επάγγελμα στη ζωή σου, αλλά σκέψου ότι κάποιοι που είναι σε χειρότερη μοίρα από εσένα και δε βγάζουν ούτε 20 ευρώ τη μέρα έχουν ανάγκη για την προστασία των εργασιακών δικαιωμάτων τους και τη διασφάλιση της ιατρικής τους περίθαλψης και του βιοτικού τους επιπέδου.
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606

Συνημμένα

  • ETSI.jpg
    ETSI.jpg
    4,8 KB · Εμφανίσεις: 23

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
417
Πόντοι
21
Καλλιτέχνη εἶσαι νὰ τὰ φτιάξουμε;
Σὲ ἔχει ἐντοπίσει ἐσένα ὁ Σαντάμ, ὁ κύριος Χρηστίδης, τρελοί, Λάκηδες, Ὀδοντογιατροὶ κά;
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Εσύ υποτίμησες τα εργασιακά δικαιώματα και το ότι έχεις δουλέψει από τα 16 σου δε σε κάνει καλύτερο και πιο ολοκληρωμένο άνθρωπο, αλλά και η ηθική που έχεις σαν άτομο και οι αντιλήψεις σου για το πώς θα έπρεπε να αντιμετωπίζονται οι εργαζόμενοι ανά κλάδο. Εγώ τώρα δεν έχω καιρό για δουλειά γιατί διαβάζω και δίνω για πτυχίο στο πιάνο σε τέσσερις εβδομάδες.

Πολύ χαίρομαι που έχεις βγάλει αρκετά χρήματα ανά επάγγελμα στη ζωή σου, αλλά σκέψου ότι κάποιοι που είναι σε χειρότερη μοίρα από εσένα και δε βγάζουν ούτε 20 ευρώ τη μέρα έχουν ανάγκη για την προστασία των εργασιακών δικαιωμάτων τους και τη διασφάλιση της ιατρικής τους περίθαλψης και του βιοτικού τους επιπέδου.

ΑΚΟΥΣ ΤΙ ΛΕΣ????????δεν εχω καιρο για δουλεια???πως βιοποριζεσε???πως γαμεις στα μπουρδελα???με τα λεφτα του μπαμπα????
Φιλε οποιος δεν θελει να ζημωσει 10 μερες κοσκινιζει...δεν υπαρχει ανθρωπος που να θελει και να μην περνει αυτα που ειναι αρκετα για να ζησει κατω απο 20 ευρω δεν βγαζουν ουτε οι ζητιανοι.....
Να στο κανω λιανα???εχω γνωρισει αποφοιτους πολυτεχνειου που δουλευαν λαντζα και επερναν εντολες απο μενα που τελειωσα μαγειρας σε τεχνικο....Ξερω ομως και ρεμαλια που σταμτησαν στη 2γυμνασιου και χουν φτασει 30 χρονων και περιμενουν το 10 ευρω απο τη μαμα και παραπονιουνται για την αδικια της ζωης....Εισια πιτσιρικας δεν ξερεις απ τη ζωη πηγαινε σε καμια σελιδουλα στο fb να βγαλεις ακρη...δεν στεκουν σε τιποτα αυτα που λες δεν εχουν κανεναν απολυτως ειρμο
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
ΑΚΟΥΣ ΤΙ ΛΕΣ????????δεν εχω καιρο για δουλεια???πως βιοποριζεσε???πως γαμεις στα μπουρδελα???με τα λεφτα του μπαμπα????
Φιλε οποιος δεν θελει να ζημωσει 10 μερες κοσκινιζει...δεν υπαρχει ανθρωπος που να θελει και να μην περνει αυτα που ειναι αρκετα για να ζησει κατω απο 20 ευρω δεν βγαζουν ουτε οι ζητιανοι.....
Να στο κανω λιανα???εχω γνωρισει αποφοιτους πολυτεχνειου που δουλευαν λαντζα και επερναν εντολες απο μενα που τελειωσα μαγειρας σε τεχνικο....Ξερω ομως και ρεμαλια που σταμτησαν στη 2γυμνασιου και χουν φτασει 30 χρονων και περιμενουν το 10 ευρω απο τη μαμα και παραπονιουνται για την αδικια της ζωης....Εισια πιτσιρικας δεν ξερεις απ τη ζωη πηγαινε σε καμια σελιδουλα στο fb να βγαλεις ακρη...δεν στεκουν σε τιποτα αυτα που λες δεν εχουν κανεναν απολυτως ειρμο
. Νταξει μου δίνουν χαρτζιλίκι αλλά θα βρω δουλειά, τι νομίζεις, ότι είμαι κάνας τεμπέλης;; λάθος κάνεις.

Όσο για τους άλλους που τελείωσαν Δευτέρα γυμνασίου έκαναν μεγάλο λάθος που έμειναν αμόρφωτοι.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Τι μηνιατικο (καθαρο) δινεις φιλε αν επιτρεπεται και σε τι ειδους δουλεια???
εχω ενα εμπορικο μαγαζι που κανω ο ιδιος εισαγωγες και εχω και ενα καφε αναψυκτιριο που εχω 2 μπουφετζηδες και 2 delivery
βαρδια 6-14
και 14-22 περνουν μεροκαματο οι μπουφετζηδες 40 ευρω+τα τιπς τους 30 οι ντελινερυ +τα τιπς τους 1 ρεπο την εβδομαδα δινω δωρο χριστουγενων γι αυτο εδω και 2 χρονια δεν εχει φυγει κανεις εχω τα ιδια παιδια....το εμπορικο το δουλευω μονος μου μαζι με μια κοπελα που ειναι φοιτητρια και δουλευει μονο σαββατο και δευτερα και περνει για να καθετε σε μια καρεκλα να σηκωνει τηλεφωνα να εξυπηρετει λιανικη σε ενα καταστημα 50τμ και να καταγραφει παραγγελιες e shop 40 ευρω τη φορα....εγω με οτι βγαζω για μενα πληρωνω ενοικιο στο σπιτι ρευματα βοηθαω τους δικους μου και μου μενει και κανα 300 αρι για διασκεδαση και για τανες,
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Ακριβως γιατι ξεκολιαζομαι απο πιτσιρικας μου τη βαραει στο κεφαλι να ακουω πουθεναδες να λενε για εργασιακα δικαιωματα ενω δεν εχουν συπληρωσει μισο ενσημο και ναι σπιρτουλη κοπροσκυλο εισιαι 23 και να λες θα βρω δουλεια και τι νομιζω  στο ειπα,εισια με τσοφλια στο κεφαλι και μιλας για εργασιακα δικαιωματα χωρις να εχεις δουλεψει μια φορα......Να ξερεις και σκατα θα καθαρισεις,και μπινελικια θα φας κτλπ κτλπ.....Αν δε γουσταρεις τραβα κινα που εχουν εργασιακα δικαιωματα εχουν βεβαια και κουπονακι για το ψωμι και αν εχεις και διαφορετικη αποψη σου περνουν και το κεφαλι...Αν αυτα που χεις στο νου σου αδερφε ηταν επιτιχυμενα δεν θα ηταν οι Ρωσσιδες οι πιο επιχυμενς πουτανες, της  ευρωπης ουτε θα γαμιωντουσαν οι Βουλγαρες για ενα μηλο με τους Βορειοελλαδιτες καποτε(μπορουν να επιβαιβεωσουν αυτοι που προλαβαν τις καλες εποχες) :takethis: :takethis: :takethis: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :respect: :respect: :respect:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.137
Πόντοι
27.261
εχω ενα εμπορικο μαγαζι που κανω ο ιδιος εισαγωγες και εχω και ενα καφε αναψυκτιριο που εχω 2 μπουφετζηδες και 2 delivery
βαρδια 6-14
και 14-22 περνουν μεροκαματο οι μπουφετζηδες 40 ευρω+τα τιπς τους 30 οι ντελινερυ +τα τιπς τους 1 ρεπο την εβδομαδα δινω δωρο χριστουγενων γι αυτο εδω και 2 χρονια δεν εχει φυγει κανεις εχω τα ιδια παιδια....το εμπορικο το δουλευω μονος μου μαζι με μια κοπελα που ειναι φοιτητρια και δουλευει μονο σαββατο και δευτερα και περνει για να καθετε σε μια καρεκλα να σηκωνει τηλεφωνα να εξυπηρετει λιανικη σε ενα καταστημα 50τμ και να καταγραφει παραγγελιες e shop 40 ευρω τη φορα....εγω με οτι βγαζω για μενα πληρωνω ενοικιο στο σπιτι ρευματα βοηθαω τους δικους μου και μου μενει και κανα 300 αρι για διασκεδαση και για τανες,

Εισαι απο τους λιγους και καλους δηλαδη, συμφωνα με τα λεγομενα σου. Οκ σεβαστοτατο και μαζι σου.
Απλα φανταζομαι οτι ξερεις ηδη και απο προσωπικες σου παλιες εμπειριες, αλλα και απο γνωστους σου προφανως, οτι δεν ειναι τοσο ροδινα τα πραγματα (ιδιως τη νυχτα).
Γι'αυτο σου εκανα και την ερωτηση πριν και ευχαριστω για την απαντηση.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ακριβως γιατι ξεκολιαζομαι απο πιτσιρικας μου τη βαραει στο κεφαλι να ακουω πουθεναδες να λενε για εργασιακα δικαιωματα ενω δεν εχουν συπληρωσει μισο ενσημο και ναι σπιρτουλη κοπροσκυλο εισιαι 23 και να λες θα βρω δουλεια και τι νομιζω  στο ειπα,εισια με τσοφλια στο κεφαλι και μιλας για εργασιακα δικαιωματα χωρις να εχεις δουλεψει μια φορα......Να ξερεις και σκατα θα καθαρισεις,και μπινελικια θα φας κτλπ κτλπ.....Αν δε γουσταρεις τραβα κινα που εχουν εργασιακα δικαιωματα εχουν βεβαια και κουπονακι για το ψωμι και αν εχεις και διαφορετικη αποψη σου περνουν και το κεφαλι...Αν αυτα που χεις στο νου σου αδερφε ηταν επιτιχυμενα δεν θα ηταν οι Ρωσσιδες οι πιο επιχυμενς πουτανες, της  ευρωπης ουτε θα γαμιωντουσαν οι Βουλγαρες για ενα μηλο με τους Βορειοελλαδιτες καποτε(μπορουν να επιβαιβεωσουν αυτοι που προλαβαν τις καλες εποχες) :takethis: :takethis: :takethis: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :respect: :respect: :respect:

Σε όλες τις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης είναι διασφαλισμένα τα εργασιακά δικαιώματα όχι μόνο στις δήθεν κομμουνιστικές χώρες της Άπω Ανατολής.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Εισαι απο τους λιγους και καλους δηλαδη, συμφωνα με τα λεγομενα σου. Οκ σεβαστοτατο και μαζι σου.
Απλα φανταζομαι οτι ξερεις ηδη και απο προσωπικες σου παλιες εμπειριες, αλλα και απο γνωστους σου προφανως, οτι δεν ειναι τοσο ροδινα τα πραγματα (ιδιως τη νυχτα).
Γι'αυτο σου εκανα και την ερωτηση πριν και ευχαριστω για την απαντηση.

αδερφε,εχω μεινει 3 μηνες σε πλησταριο σε ξενοδοχειο που δουλευα σεζον τιναζα καθε μερα το σεντονι για να φυγουν οι ψαλιδες,δουλευα στη βαρβακειο και ετρωγα το μπινελικι του αιωνα,δουλευα με φασιστα σεφ που εβριζε χυδαια τους πακιδες της λαντζας(ουτε εγω τους παω αλλα δεν θα κατσω να τον βρισω γιατι ειναι σκουρος η γιατι μυριζει)και με φωναζε λουγκρα γιατι ειχα σκουλαρικι(οταν ομως τσιμπιδωσα το νετο της υποδοχης με φωναζε καβλιαρη μου)..Ξερω οτι δεν ειναι καθολου ροδινα τα πραγματα
αλλα ετσι πορευτηκα και ετσι εμαθα οτι τιποτα δεν σου χαριζετε και οτι πρεπει να σφιγγειςς τα δοντια...Συγκεκριμενα ο τυπος μας το παιζει μητερα τερεζα για τις τανες...Σεβαστες ολες για μενα και πιο τιμιες απ τις κανονικες γκομενες.
Αλλα στο 80% ειναι επιλογη τους...Ειναι ελαχιστες οι περιπτωσεις που τις υποχρεωνουν και σε αυτο ειμαι και εγω αμειλικτος..Ομως ο τροπος κααι τα λεγομενα του τυπου ειναι φουλ ασυναρτητα,αν εκανε ενα απλο ποστ στο νημα για το trafficking που ηδη υπαρχει θα επικρωτουσα
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Σε όλες τις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης είναι διασφαλισμένα τα εργασιακά δικαιώματα όχι μόνο στις δήθεν κομμουνιστικές χώρες της Άπω Ανατολής.
σπιρτουλη μου επειδη εισαι μπεμπης θα στο πω για να καταλαβεις...κατσε κανε τα μαθηματα σου χρησημοποιησε το χαρτζιλικι σου για να γαμας μουνακια πουτανακια κτλπ και για να περνας ομορφα....Γιατι αδερφε οταν θα βγεις στη πιατσα θα απογοητευτεις τοσο που μαλλον θα το γυρισεις και θα γραφεις στο gay/lesbian ,no offence για οσουςς εχουν τα αρχιδια και ειναι ανοικτοι και γραφουν εκει και δεν ειναι κρυφες,για να μην παρεξηγηθω για ομοφοβικος,αλλα πιστευω καταλαβαινεις και συ και οσοι διαβαζουν τι εννοοω.....
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
. Νταξει μου δίνουν χαρτζιλίκι αλλά θα βρω δουλειά, τι νομίζεις, ότι είμαι κάνας τεμπέλης;; λάθος κάνεις.

Όσο για τους άλλους που τελείωσαν Δευτέρα γυμνασίου έκαναν μεγάλο λάθος που έμειναν αμόρφωτοι.
Πες μας ρε τύπε ότι είσαι της θεωρητικής και δεν έχεις μυρωδιά απο πραγματικό κόσμο!
Οταν βγεις στον πραγματικό κόσμο ξανα έλα να μας πεις αν πιστευεις τις ίδιες παπαριές που λες τώρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom