Νέα

Ρατσισμός και Διακρίσεις βάσει εμφάνισης στους οίκους ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 466
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μεταξουργείο σημαίνει : I CAN'T BREATHE

Αλληλεγγύη στις ταλαιπωρημένες κοπέλες των βρωμομπουρδέλων του Μεταξουργείου !

Metaxourghian Girls' Lives Matter

SMASH BEAUTYISM IN BROTHELS/HOUSES OF TOLERATION

*Υ.Γ : ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΩ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ΑΜΕΣΑ !!!
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Πρέπει να κάνει κάτι άμεσα μια ΜΚΟ για τις κοπέλες αυτές..

Είναι απροστάτευτες από τα ΣΜΝ και από τον COVID-19.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Εγώ έχω πέσει θύμα ρατσισμού σε μπουρδέλο.
Γάμησα μια πουτάνα και μετά ξαναπήγα και δε με ήθελε.
Μου πε λόγω ενός τατού ότι ήταν ο λόγος αλλά δε το πιστεύω.
Πιστεύω ότι ήταν λόγω εμφάνισης και ότι δεν γαμάω καλά.  :-(
Μη μασάς και μη το παίρνεις προσωπικά

Για άγνωστους λόγους έχω φάει κι εγώ πόρτα και μάλιστα από στανταράκι μου.

Η εμφάνιση δεν παίζει αν είσαι καθαρός.Αυτό μόνο.

Εχω δει σε μπουρδελο φαση με πελάτη που την είχε υπερβολικά μεγάλη να τρώει πόρτα.

Αυτά,αλλά μη κάθεσαι να σκας.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μπιουτισμός είναι όταν οι νταβατζήδες ή τσατσάδες δε φροντίζουν για την υγιεινή στα μπουρδέλα του Μεταξουργείου,απλά και μόνο επειδή οι κοπέλες είναι ωραίες,ενώ οι άλλες που είναι στα στούντιο κάνουν σεξ σε καθαρά σεντόνια με ντουζιέρες..Επίσης,μπιουτιστικό είναι όταν οι πελάτες δίνουν 10ρικο στο Μεταξουργείο και όχι τουλάχιστον 20,με αποτέλεσμα να μην έχει την οικονομική δυνατότητα ο οίκος του 10ρικου να φτιάξει ντουζιέρες για τις κοπέλες και τους πελάτες.

Ντουζ δικαιούνται και οι κοπέλες του Μεταξουργείου.

 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Επειδή οι πελάτες νιώθουν ότι διατίθενται να δώσουν περισσότερα να γαμήσουν μια <<μουνάρα>> από μία <<μπάζο>>,μιας και τους ελκύει η μία και δεν τους ελκύει η άλλη για βιολογικο-ψυχολογικούς λόγους,

οι μεγαλύτεροι μπιουτιστές είναι οι νταβατζήδες,που στις μεν μπορεί να πληρώνουν τις εξετάσεις για ΣΜΝ και να τις βάζουν σε καθαρά δωμάτια ενώ για τις άλλες ΔΕΝ προνοούν καθόλου,τις θεωρούν πολίτες Β' κατηγορίας.Οι αξιοπρεπείς συνθήκες εργασίας είναι κάτι που δικαιούνται όλες οι ιερόδουλες..

Αυτό το φαινόμενο λέγεται welfare beautyism,που είναι παραλαγή του welafare chauvinism,κάτι το οποίο σημαίνει ότι μια κοινωνική ομάδα δεν απολαμβάνει τα ίδια δικαιώματα στην περίθαλψη και στην παιδεία με μία άλλη.

Υπάρχει λοιπόν το beauty privilege στον τομέα του αγοραίου έρωτα.Οι εμφανίσιμες κατά πολλούς ιερόδουλες απολαμβάνουν άριστες συνθήκες εργασίας και ιατρική περίθαλψη ενώ οι άλλες είναι στο περιθώριο.Κάτι αντίστοιχα συμβαίνει στις ΗΠΑ με τους λευκούς και τους μαύρους.

Institutional beautyism.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Επειδή οι πελάτες νιώθουν ότι διατίθενται να δώσουν περισσότερα να γαμήσουν μια <<μουνάρα>> από μία <<μπάζο>>,μιας και τους ελκύει η μία και δεν τους ελκύει η άλλη για βιολογικο-ψυχολογικούς λόγους,

οι μεγαλύτεροι μπιουτιστές είναι οι νταβατζήδες,που στις μεν μπορεί να πληρώνουν τις εξετάσεις για ΣΜΝ και να τις βάζουν σε καθαρά δωμάτια ενώ για τις άλλες ΔΕΝ προνοούν καθόλου,τις θεωρούν πολίτες Β' κατηγορίας.Οι αξιοπρεπείς συνθήκες εργασίας είναι κάτι που δικαιούνται όλες οι ιερόδουλες..

Αυτό το φαινόμενο λέγεται welfare beautyism,που είναι παραλαγή του welafare chauvinism,κάτι το οποίο σημαίνει ότι μια κοινωνική ομάδα δεν απολαμβάνει τα ίδια δικαιώματα στην περίθαλψη και στην παιδεία με μία άλλη.

Υπάρχει λοιπόν το beauty privilege στον τομέα του αγοραίου έρωτα.Οι εμφανίσιμες κατά πολλούς ιερόδουλες απολαμβάνουν άριστες συνθήκες εργασίας και ιατρική περίθαλψη - που κατάντησαν ΠΡΟΝΟΜΙΑ και ΟΧΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ - ενώ οι άλλες είναι στο περιθώριο.Κάτι αντίστοιχα συμβαίνει στις ΗΠΑ με τους λευκούς και τους μαύρους.

Institutional beautyism.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom