Νέα

Ρατσισμός και Διακρίσεις βάσει εμφάνισης στους οίκους ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 466
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Γιατί,πώς θα μάθει ο νταβατζής ότι αυτή κάνει ελεύθερο στοματικό ; Έχει βάλει καμιά κάμερα ή μικροτσίπ ;

Αφού ήταν ο ιδιοκτήτης του μαγαζιου. Λες να μη ξέρει το πρόγραμμα;
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Αφού ήταν ο ιδιοκτήτης του μαγαζιου. Λες να μη ξέρει το πρόγραμμα;

Ναι,αλλά πώς θα μάθει ότι η κοπέλα κάνει ελεύθερο στοματικό σε πελάτες ενώ δεν την παρακολουθεί ;;;
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
ε κοιτα εμενα αν δεν μου κανει ελευθερο στοματικο ενω το εχουν στο προγραμμα στο σαλονι,θα το πω στη τσατσα..και απο κει και περα δε ξερω πραττουν αναλογως μαλιστα μια φορα ενω μπηκα στο δωματιο με κοπελα π ειπε για ελευθερο η τσατσα,αυτη τελικα δεν μου εκανε και σηκωθηκα,ντυθηκα και εφυγα..με ρωτησε η τσατσα "τι επαθες"?? της ειπα δηλωσατε ελευθερο στοματικο και δεν εκανε..η συμφωνια ειναι συμφωνια
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
ε κοιτα εμενα αν δεν μου κανει ελευθερο στοματικο ενω το εχουν στο προγραμμα στο σαλονι,θα το πω στη τσατσα..και απο κει και περα δε ξερω πραττουν αναλογως μαλιστα μια φορα ενω μπηκα στο δωματιο με κοπελα π ειπε για ελευθερο η τσατσα,αυτη τελικα δεν μου εκανε και σηκωθηκα,ντυθηκα και εφυγα..με ρωτησε η τσατσα "τι επαθες"?? της ειπα δηλωσατε ελευθερο στοματικο και δεν εκανε..η συμφωνια ειναι συμφωνια

Εντάξει,δεν είναι απαραίτητο να σου κάνει ελεύθερο στοματικό,μπορεί να είναι επικίνδυνο λόγω ΣΜΝ..Άσε που μπορεί να κολλήσεις και εσύ,κάν'το καλύτερα σε στούντιο όταν θα έχεις τα λεφτά.

 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
σε στουντιο δε παω εχω να πατησω χρονια και λογω οικονομικων προτιμω να δωσω 20 και δευτερον οι υπηρεσιες δε διαφερουν και πολυ με του 20ρικου οποτε αφου τη πατησα καμια 10ρια φορες δε ξανα πηγα...
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
σε στουντιο δε παω εχω να πατησω χρονια και λογω οικονομικων προτιμω να δωσω 20 και δευτερον οι υπηρεσιες δε διαφερουν και πολυ με του 20ρικου οποτε αφου τη πατησα καμια 10ρια φορες δε ξανα πηγα...

Το ξέρω,έχω πάει αρκετές φορές σε στουντέλα των 20 (με ντουζ),και έχω περάσει εξίσου καλά με τα στούντιο των 50..Απλά στα στούντιο,ο μέσος όρος ομορφιάς είναι μεγαλύτερος.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
η λογικη μ εμενα ειναι δινω πολλα λεφτα σε καποια για μια ωρα μονο οταν την εχω "δοκιμασει" με λιγα..αλλα ετσι 50ρικο η 120 και 200 χωρις να τη ξερω δε παιζει να δωσω..και εδω που τα λεμε και σαν αντρας δε θελω να δωσω τοσα για να γ@μησω..νιωθω καπως ρε παιδι μ
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
η λογικη μ εμενα ειναι δινω πολλα λεφτα σε καποια για μια ωρα μονο οταν την εχω "δοκιμασει" με λιγα..αλλα ετσι 50ρικο η 120 και 200 χωρις να τη ξερω δε παιζει να δωσω..και εδω που τα λεμε και σαν αντρας δε θελω να δωσω τοσα για να γ@μησω..νιωθω καπως ρε παιδι μ
Περίπου έτσι σκέφτονται σχεδόν όλοι..
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
Είχε μια τρύπα στον τοίχο που βλέπεις μέσα τι γίνεται.
ειναι πιο ομορφες ναι αλλα αμα πεσεις σε καβαλημενη..αστα..θα κλαις τα λεφτα σου εγω πλεον τις καταλαβαινω απο το σαλονι
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216

Μαλακία τους.
Αλλά κι εγώ εκτέθηκα αφού με έχουν πάρει μάτι οι ανώμαλοι να γαμάω.
Γιατί δε μιλάς λίγο και για τα δικαιώματα του πελάτη;
Δε πρέπει να πάρω αποζημιώση τώρα που έχω εκτεθεί και βγάλαν και λεφτά εκμεταλλευόμενοι εμένα;
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
ειναι πιο ομορφες ναι αλλα αμα πεσεις σε καβαλημενη..αστα..θα κλαις τα λεφτα σου εγω πλεον τις καταλαβαινω απο το σαλονι

Εγώ καταλαβαίνω κάποιες από το ύφος που βγάζουν στο σαλόνι,εάν είναι χαμογελαστές ή ξινές..
Βέβαια,μπορεί στο σαλόνι να σου φαίνονται γλυκές και πρόθυμες,αλλά στο κρεβάτι να φας φόλα..
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μαλακία τους.
Αλλά κι εγώ εκτέθηκα αφού με έχουν πάρει μάτι οι ανώμαλοι να γαμάω.
Γιατί δε μιλάς λίγο και για τα δικαιώματα του πελάτη;
Δε πρέπει να πάρω αποζημιώση τώρα που έχω εκτεθεί και βγάλαν και λεφτά εκμεταλλευόμενοι εμένα;

Ποιοι βγάλανε λεφτά ;
Έπρεπε να καταγγείλεις το συμβάν για ηδονοβλεψία και παραβίαση ιδιωτικής σφαίρας.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Ποιοι βγάλανε λεφτά ;
Έπρεπε να καταγγείλεις το συμβάν για ηδονοβλεψία και παραβίαση ιδιωτικής σφαίρας.

Οι νταβατζήδες και οι πουτάνες βγάλανε. Αφού ο παππούς πλήρωνε για να βλέπει. Και δεν το κάναν μόνο σε μένα αλλά υπάρχουν κι άλλα θύματα.
Που να κάνω καταγγελία; Αφού οι μπάτσοι τα παίρνουν από τα μπουρδέλα.
Και δεν έχω και αποδείξεις αφού την βουλώσανε την τρύπα.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Οι νταβατζήδες και οι πουτάνες βγάλανε. Αφού ο παππούς πλήρωνε για να βλέπει. Και δεν το κάναν μόνο σε μένα αλλά υπάρχουν κι άλλα θύματα.
Που να κάνω καταγγελία; Αφού οι μπάτσοι τα παίρνουν από τα μπουρδέλα.

Δε λαδώνονται όλοι οι αστυνομικοί..
Θα μπορούσατε να κάνετε καταγγελία σε όλο και περισσότερους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom