Νέα

Ρατσισμός και Διακρίσεις βάσει εμφάνισης στους οίκους ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 466
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Εγώ θα έδινα 50ε για όλες για σεξ διάρκειας 20',αλλά οι περισσότεροι πελάτες δε θα έδιναν 50 για οποιαδήποτε.

Εάν ήταν τουλάχιστον 20ε-30ε,κάποιες θα είχαν περισσότερα έσοδα,ρεαλιστικά,από ότι εάν ήταν στα 50 το σεξ μαζί τους..

Το μη χείρον βέλτιστον δηλαδή,από το να είναι στο 10ρικο..

Νομίζεις ότι αν έτσι βγάζαν περισσότερα λεφτά δε θα τοκαναν;
Απλά είναι μπάζα. Κανείς δε θα τις γάμαγε με 20 και 50. Θα πήγαιναν στη Φυλής ή σε στούντιο να γαμήσουν μια μουνάρα.
Αυτό που λες μπιουτισμός είναι μια μαλακία και δεν ισχύει στον αγοραίο έρωτα. Θα ίσχυε σε έναν εργασιακό χώρο άλλο. Π.χ. σε μια εταιρία αν κάποια έπερνε προαγωγή επειδή είναι όμορφη, θα ήταν μπιουτισμός. Ή αν κάποια έπαιρνε λιγότερα λεφτά γιατί ήταν μπάζο, θα ήταν μπιουτισμός.
Αλλά στον αγοραίο έρωτα δεν ισχύει. Από τη στιγμή που εμπορευματοποιείς το κορμί σου, τότε το κορμί σου είναι το προϊόν και άρα αυτό θα κριθεί.
Το ίδιο ισχύει περίπου και στο μοντελινγ. Είναι σαν να πάει ένα μπάζο και να πει είναι ρατσιμός που δεν με κάνετε μοντέλο στη Victoria Secret. Δεν είναι ρατσισμός. Αυτή είναι η αγορά και αυτό το προϊόν που πουλάει.
Ή είναι σα να πάει ένας βλάκας και να πει είναι ρατσισμός κατά των χαζών που δεν μου δίνετε Νομπελ Πυρηνικής Φυσικής.
Για να υπάρχει ρατσισμός πρέπει να κριθείς βάσει κάποιου χαρκτηριστικού ΑΣΧΕΤΟΥ με την αγορά που εκπροσωπείς.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Νομίζεις ότι αν έτσι βγάζαν περισσότερα λεφτά δε θα τοκαναν;
Απλά είναι μπάζα. Κανείς δε θα τις γάμαγε με 20 και 50. Θα πήγαιναν στη Φυλής ή σε στούντιο να γαμήσουν μια μουνάρα.
Αυτό που λες μπιουτισμός είναι μια μαλακία και δεν ισχύει στον αγοραίο έρωτα. Θα ίσχυε σε έναν εργασιακό χώρο άλλο. Π.χ. σε μια εταιρία αν κάποια έπερνε προαγωγή επειδή είναι όμορφη, θα ήταν μπιουτισμός. Ή αν κάποια έπαιρνε λιγότερα λεφτά γιατί ήταν μπάζο, θα ήταν μπιουτισμός.
Αλλά στον αγοραίο έρωτα δεν ισχύει. Από τη στιγμή που εμπορευματοποιείς το κορμί σου, τότε το κορμί σου είναι το προϊόν και άρα αυτό θα κριθεί.
Το ίδιο ισχύει περίπου και στο μοντελινγ. Είναι σαν να πάει ένα μπάζο και να πει είναι ρατσιμός που δεν με κάνετε μοντέλο στη Victoria Secret. Δεν είναι ρατσισμός. Αυτή είναι η αγορά και αυτό το προϊόν που πουλάει.
Ή είναι σα να πάει ένας βλάκας και να πει είναι ρατσισμός κατά των χαζών που δεν μου δίνετε Νομπελ Πυρηνικής Φυσικής.
Για να υπάρχει ρατσισμός πρέπει να κριθείς βάσει κάποιου χαρκτηριστικού ΑΣΧΕΤΟΥ με την αγορά που εκπροσωπείς.

Το μόντελινγκ και η πορνεία δεν είναι το ίδιο.Μην ξεχνάμε ότι τόσο τα μοντέλα όσο και οι ιερόδουλες έχουν δικαιώματα,είναι άνθρωποι.
Μπιουτισμός υπάρχει στις συνθήκες εργασίας,όπου κάποια μη δημοφιλής αναγκάζεται να δουλεύει σε βρώμικα δωμάτια,ενώ θα έπρεπε να είναι καθαρά..Οι συνθήκες εργασίας πρέπει να είναι αξιοπρεπείς,ανεξάρτητα του πόσο ωραία είναι η άλλη..

Εάν έφτιαχναν τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου,θα πήγαινε 20 και οι γυναίκες θα είχαν περισσότερα λεφτά.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Το μόντελινγκ και η πορνεία δεν είναι το ίδιο.Μην ξεχνάμε ότι τόσο τα μοντέλα όσο και οι ιερόδουλες έχουν δικαιώματα,είναι άνθρωποι.
Μπιουτισμός υπάρχει στις συνθήκες εργασίας,όπου κάποια μη δημοφιλής αναγκάζεται να δουλεύει σε βρώμικα δωμάτια,ενώ θα έπρεπε να είναι καθαρά..Οι συνθήκες εργασίας πρέπει να είναι αξιοπρεπείς,ανεξάρτητα του πόσο ωραία είναι η άλλη..

Δεν την αναγκάζει κανείς. Ας τα καθαρίσει μόνη της στην τελική. Αφού γαμιέται με όλους τους άπλυτους Πακιστανούς τα σεντόνια την πειραξαν;
Παλεύει σε μια αγορά με κατώτερο προϊόν. Δε μπορεί να έχει τις ίδιες απαιτήσεις με ένα μοντέλο.
Αυτά έχει η ζωή. Αν δε γουστάρει ας βρει άλλη δουλειά.

Εάν έφτιαχναν τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου,θα πήγαινε 20 και οι γυναίκες θα είχαν περισσότερα λεφτά.

Κανείς δε θα γάμαγε με 20, θα πήγαιναν Φυλής να γαμήσουν μια πιο όμορφη. Αν ανέβαινε το Μεταξουργείο, θα έπρεπε να ανέβει και η Φυλής και τα στούντιο. Μόνο που στην Ελλάδα δεν υπάρχουν λεφτά και δε θα πήγαινε κανείς.
Αυτός είναι ο νόμος της αγοράς και της προσφοράς και ζήτησης.

Είναι σκληρό, γιατί η αγορά είναι σκληρή. Όταν εφαρμόζεις τους νόμους της αγοράς στο κορμί σου, αυτές είναι οι συνέπειες.
Γιαυτό δεν έχουν όλες τα αρχίδια να γίνουν πουτάνες.
Αν δε μπορούν ας πάνε να πλύνουν καμιά σκάλα. Εμφανισιακά και πνευματικά για εκεί είναι.
Αλλά θέλουν το γκλάμουρ να κάνουν τις πουτάνες.
Αυτό είναι το τίμημα που πρέπει να πληρώσουν.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
εγω λεω να αλλαξουμε τον τιτλο-βραβειο ο μαλακας της χρονιας και να το κανουμε ο σπιρτουλης της χρονιας
ο σπιρτουλης θα ειναι εφ ορου ζωης ο προεδρος και θα μπορουμε να βγαζουμε καθε χρονο καποιον αναπληρωματικο
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Δεν την αναγκάζει κανείς. Ας τα καθαρίσει μόνη της στην τελική. Αφού γαμιέται με όλους τους άπλυτους Πακιστανούς τα σεντόνια την πειραξαν;
Παλεύει σε μια αγορά με κατώτερο προϊόν. Δε μπορεί να έχει τις ίδιες απαιτήσεις με ένα μοντέλο.
Αυτά έχει η ζωή. Αν δε γουστάρει ας βρει άλλη δουλειά.

Σαν δικαιολογία ακούγεται αυτό.
Και όπως είπα.ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να πάει το Μεταξουργείο 50,ας πάει και 20.Αρκεί οι συνθήκες εργασίας να είναι αξιοπρεπείς και να έχουν ένα πιο ασφαλές βιοτικό επίπεδο.

Εάν αναβαθμιστεί το Μεταξουργείο,θα έχει και ντουζιέρες,οπότε οι Πακιστανοί  που λες ότι είναι βρώμικοι και οι υπόλοιποι,θα μπορείτε να κάνουν μπάνιο ώστε να μη συχαίνεται η ιερόδουλη
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Σαν δικαιολογία ακούγεται αυτό.
Και όπως είπα.ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να πάει το Μεταξουργείο 50,ας πάει και 20.Αρκεί οι συνθήκες εργασίας να είναι αξιοπρεπείς και να έχουν ένα πιο ασφαλές βιοτικό επίπεδο.

Εάν αναβαθμιστεί το Μεταξουργείο,θα έχει και ντουζιέρες,οπότε οι Πακιστανοί  που λες ότι είναι βρώμικοι και οι υπόλοιποι,θα μπορείτε να κάνουν μπάνιο ώστε να μη συχαίνεται η ιερόδουλη

Εάν πάει το Μεταξουργείο 20 η Φυλής πόσο θα πάει;
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Κανείς δε θα γάμαγε με 20, θα πήγαιναν Φυλής να γαμήσουν μια πιο όμορφη. Αν ανέβαινε το Μεταξουργείο, θα έπρεπε να ανέβει και η Φυλής και τα στούντιο. Μόνο που στην Ελλάδα δεν υπάρχουν λεφτά και δε θα πήγαινε κανείς.
Αυτός είναι ο νόμος της αγοράς και της προσφοράς και ζήτησης.

Είναι σκληρό, γιατί η αγορά είναι σκληρή. Όταν εφαρμόζεις τους νόμους της αγοράς στο κορμί σου, αυτές είναι οι συνέπειες.
Γιαυτό δεν έχουν όλες τα αρχίδια να γίνουν πουτάνες.
Αν δε μπορούν ας πάνε να πλύνουν καμιά σκάλα. Εμφανισιακά και πνευματικά για εκεί είναι.
Αλλά θέλουν το γκλάμουρ να κάνουν τις πουτάνες.
Αυτό είναι το τίμημα που πρέπει να πληρώσουν.
Το Μεταξουργείο για να πάει 20 όπως και κάποια 20ευρα μπουρδέλα με ντουζ,θα πρέπει αυτό να αναβαθμιστεί και να παρέχει ντουζιέρες.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Εάν πάει το Μεταξουργείο 20 η Φυλής πόσο θα πάει;

ΟΛΑ τα μπουρδέλα θέλουν ανακαίνιση,και να έχουν ντουζιέρες..
20-30 και τα δύο έχοντας εξίσου καλές συνθήκες με τα στούντιο,με τη διαφορά ότι Φυλής-Μετάξι θα δουλεύουν με περισσότερα λεφτά όσες δεν είναι τόσο δημοφιλείς.

Στο 2020 ζούμε και πρέπει να γίνουν αλλαγές.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Νομίζει ότι είναι άπλυτοι γιατί δεν έχουν ντουζιέρα; Έχουν απλά είναι τσακωμένοι με το νερό.

Ούτε καν.
Η ντουζιέρα υπάρχει για να δίνουν το μήνυμα στον πελάτη ότι πρέπει να κάνει μπάνιο.
Ανεξαρτήτως φυλής και εθνικότητας.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
ΟΛΑ τα μπουρδέλα θέλουν ανακαίνιση,και να έχουν ντουζιέρες..
20-30 και τα δύο έχοντας εξίσου καλές συνθήκες με τα στούντιο,με τη διαφορά ότι Φυλής-Μετάξι θα δουλεύουν με περισσότερα λεφτά όσες δεν είναι τόσο δημοφιλείς.

Στο 2020 ζούμε και πρέπει να γίνουν αλλαγές.

Λες μαλακίες. Αν πάνε όλα το ίδιο κανείς δε θα τις γαμάει. Αφού με τα ίδια λεφτά θα γαμάει μια πιο όμορφη.
Οπότε στην ουσία με αυτά που λες πάς να τις καταστρέψεις.
Οπότε εσύ είσαι ο μπιουτιστής.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Λες μαλακίες. Αν πάνε όλα το ίδιο κανείς δε θα τις γαμάει. Αφού με τα ίδια λεφτά θα γαμάει μια πιο όμορφη.
Οπότε στην ουσία με αυτά που λες πάς να τις καταστρέψεις.
Οπότε εσύ είσαι ο μπιουτιστής.
Ούτε καν.
Εγώ θα ήθελα να είναι για όλες 50.Ε,αφού δε γίνεται,ας υπάρχουν στούντιο με τιμή τουλάχιστον 20-30 για τις όχι και τόσο <<δημοφιλείς>> και των 50 για τις πιο <<δημοφιλείς>>.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Ούτε καν.
Η ντουζιέρα υπάρχει για να δίνουν το μήνυμα στον πελάτη ότι πρέπει να κάνει μπάνιο.
Ανεξαρτήτως φυλής και εθνικότητας.

Εγώ δεν κάνω ποτέ μπάνιο στα μπουρδέλα γιατί σιχαίνομαι. Σιγά πλυθώ μες στα χύσια του κάθε μαλάκα. Κάνω μπάνιο σπιτάκι μου που είναι καθαρά.
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
αυτες στο μεταξουργιο ειναι πιο "καθαρες"..εχω ρωτησει γκομενα πολυ ωραια πως και δε πας φυλης με 20 εστω και μ λεει δε θελω να κανω ελευθερο στοματικο και οτι εκει τις αναγκαζουν.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Ούτε καν.
Εγώ θα ήθελα να είναι για όλες 50.Ε,αφού δε γίνεται,ας υπάρχουν στούντιο με τιμή τουλάχιστον 20-30 για τις όχι και τόσο <<δημοφιλείς>> και των 50 για τις πιο <<δημοφιλείς>>.

Ο Πακιστανός κι ο κάθε καρμοίρης που γαμάει με 10 στο Μεταξουργείο δεν έχει τόσα λεφτά για σεξ.
Οπότε με αυτό που λες τους κάνεις κακό γιατί θα χάσουν την πελατεία τους.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
αυτες στο μεταξουργιο ειναι πιο "καθαρες"..εχω ρωτησει γκομενα πολυ ωραια πως και δε πας φυλης με 20 εστω και μ λεει δε θελω να κανω ελευθερο στοματικο και οτι εκει τις αναγκαζουν.

Εμπάργκο σε όσα μπουρδέλα υπάρχει εξαναγκασμός.
Ανακοινώστε στο στη μαύρη λίστα μπουρδέλων-στούντιο άμεσα !!
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.915
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
ΟΛΑ τα μπουρδέλα θέλουν ανακαίνιση,και να έχουν ντουζιέρες..
20-30 και τα δύο έχοντας εξίσου καλές συνθήκες με τα στούντιο,με τη διαφορά ότι Φυλής-Μετάξι θα δουλεύουν με περισσότερα λεφτά όσες δεν είναι τόσο δημοφιλείς.

Στο 2020 ζούμε και πρέπει να γίνουν αλλαγές.
Ο πιπαλεκος τυπε ειχε μαγαζι με ειδη υγιεινης......καμια συγγενεια?
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
αυτες στο μεταξουργιο ειναι πιο "καθαρες"..εχω ρωτησει γκομενα πολυ ωραια πως και δε πας φυλης με 20 εστω και μ λεει δε θελω να κανω ελευθερο στοματικο και οτι εκει τις αναγκαζουν.

Αρχίδια. Εγώ ξέρω πουτάνα Φυλής που έκανε ελεύθερο και μετά το σταμάτησε. Κι όταν τη ρώτησα γιατί, μου είπε γιατί βρήκε γκόμενο (το νταβατζή).
Οπότε ισχύει ακριβώς το αντίθετο από αυτό που λες.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ο Πακιστανός κι ο κάθε καρμοίρης που γαμάει με 10 στο Μεταξουργείο δεν έχει τόσα λεφτά για σεξ.
Οπότε με αυτό που λες τους κάνεις κακό γιατί θα χάσουν την πελατεία τους.

Όχι,γιατί εάν το Μεταξουργείο αναβαθμιστεί,που είναι και όμορφη περιοχή γενικά και όλα τα κτίρια τα νεοκλασικά,θα θέλουν όλο και περισσότεροι να δίνουν περισσότερα.

Αν τώρα κάποιοι δεν πηγαίνουν,ας αποταμιεύουν.
Δεν πάνε μόνο Πακιστανοί.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Αρχίδια. Εγώ ξέρω πουτάνα Φυλής που έκανε ελεύθερο και μετά το σταμάτησε. Κι όταν τη ρώτησα γιατί, μου είπε γιατί βρήκε γκόμενο (το νταβατζή).
Οπότε ισχύει ακριβώς το αντίθετο από αυτό που λες.

Γιατί,πώς θα μάθει ο νταβατζής ότι αυτή κάνει ελεύθερο στοματικό ; Έχει βάλει καμιά κάμερα ή μικροτσίπ ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom