Νέα

Ρατσισμός και Διακρίσεις βάσει εμφάνισης στους οίκους ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 466
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Ναι νταξει αλλά δε δικαιολογείται να δουλεύουν σε άθλιες συνθήκες οι ιερόδουλες.
στην αρχη νομιζα οτι τρολαρεις αργοτερα μου μπηκε η ιδεα οτι εισαι μαλακας
τελικα εκανα λαθος εισαι μπετοβλακας με δομητικη ενισχυση σκυροδερματος
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
στην αρχη νομιζα οτι τρολαρεις αργοτερα μου μπηκε η ιδεα οτι εισαι μαλακας
τελικα εκανα λαθος εισαι μπετοβλακας με δομητικη ενισχυση σκυροδερματος

Άκου να σου πω. Αρχικά στο Μεταξουργείο η τιμή ήταν 20 ευρώ, πριν 15 χρόνια.. Μετά επειδή οι νταβατζήδες δεν ενδιαφέρθηκαν για την απαραίτητη ανανέωση των χωρών που είναι πάνω από 100 χρόνων, έχασαν την αξία τους.. Και έκτοτε αποφάσισαν οι πελάτες να δίνουν 10ρικο..μόνο για τα κέρδη, τα άλλα στα αρχίδια τους.. Αν όμως έκαναν ο, τι έπρεπε, η τιμή θα πήγαινε 20 γιατί θα αναβαθμίζονταν οι χώροι και οι πελάτες θα ήθελαν να δίνουν παραπάνω.. Έτσι, θα ανέβαινε το εισόδημα των ιεροδούλων.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Οι νταβατζήδες είναι μπιουτιστές γιατί με τις "μουνάρες" είναι γενναιόδωροι όσον αφορά για τις συνθήκες εργασίας τους, τις ντουζιέρες κλπ ενώ για τις άλλες αδιαφορούν και τις βάζουν να δουλεύουν σε τρισάθλια δωμάτια στο Μεταξουργείο και στη Φυλής.. Δεν υπολογίζουν την ανθρώπινη υπόσταση των ιεροδούλων, τις βλέπουν σαν αντικείμενα μεγάλης ή μηδενικής αξίας. Για αυτούς οι μη μουνάρες δεν έχουν δικαιώματα.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μπιουτισμός (beautyism) = ρατσισμός βασισμένος στην εξωτερική εμφάνιση ενός ατόμου
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
513
Κριτικές
1
Like
655
Πόντοι
86
Κοινωνική αδικία δεν είναι που οι κοπέλες δεν μπορούν να βγάλουν λεφτά για εξετάσεις ;;;;
[quote author=spirtoulis1997 notid=194952 link=topic=318118.msg9533274#msg9533274
date=1590920380]
Ζητήστε να αυξηθούν οι τιμές, να αυξήσουν τον τζίρο τους για να μπορούν να θεραπεύονται
[/quote]

Ρε σπιρτουλη 2 μυνήματα μου πρίν δεν τα διάβασες; Σου είπα έχει πει κανείς ότι οι κοπέλες του Μεταξουργείου δεν κάνουν εξετάσεις η ότι δεν βγάζουν αρκετά για να ζουν αξιοπρεπώς; από εσένα και εμένα βγάζουν περισσότερα επί 100. Μην σου πω ότι ποιο πολλά βγάζουν αυτές από φυλής. Συνεχίζεις τα δικά σου τελείως.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ρε σπιρτουλη 2 μυνήματα μου πρίν δεν τα διάβασες; Σου είπα έχει πει κανείς ότι οι κοπέλες του Μεταξουργείου δεν κάνουν εξετάσεις η ότι δεν βγάζουν αρκετά για να ζουν αξιοπρεπώς; από εσένα και εμένα βγάζουν περισσότερα επί 100. Μην σου πω ότι ποιο πολλά βγάζουν αυτές από φυλής. Συνεχίζεις τα δικά σου τελείως.

Ναι αλλά οι νταβατζήδες τις βάζουν να δουλεύουν σε τρισάθλια δωμάτια ενώ τις άλλες που θεωρούν μουνάρες τις βάζουν σε αξιοπρεπείς πολυτελείς χώρους, λες και οι δεύτερες είναι ανώτεροι άνθρωποι και έχουν ειδικά προνόμια.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
513
Κριτικές
1
Like
655
Πόντοι
86
Ναι αλλά οι νταβατζήδες τις βάζουν να δουλεύουν σε τρισάθλια δωμάτια ενώ τις άλλες που θεωρούν μουνάρες τις βάζουν σε αξιοπρεπείς πολυτελείς χώρους, λες και οι δεύτερες είναι ανώτεροι άνθρωποι και έχουν ειδικά προνόμια.

Ναι αλλά αυτό που λες δεν έχει σχέση με την τιμή ούτε πρέπει να αυξήσει η τιμή. Απλώς οι υπεύθυνοι να φτιάξουν τους χώρους. Από χθές λες ότι οι πελάτες φταίνε για αυτό.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ναι αλλά οι νταβατζήδες τις βάζουν να δουλεύουν σε τρισάθλια δωμάτια ενώ τις άλλες που θεωρούν μουνάρες τις βάζουν σε αξιοπρεπείς πολυτελείς χώρους, λες και οι δεύτερες είναι ανώτεροι άνθρωποι και έχουν ειδικά προνόμια.
Ανοιξε δικό σου μπουρδέλο και φτιάξτο όπως θες.Και βάλε αυτες που θες.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ναι αλλά αυτό που λες δεν έχει σχέση με την τιμή ούτε πρέπει να αυξήσει η τιμή. Απλώς οι υπεύθυνοι να φτιάξουν τους χώρους. Από χθές λες ότι οι πελάτες φταίνε για αυτό.

Κυρίως οι νταβατζήδες είχα πει, μετά οι πελάτες
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.887
Κριτικές
21
Like
11.150
Πόντοι
4.546
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Η φάση είναι ότι call-girl είναι πολύ πιο επικίνδυνο επάγγελμα από ότι να δούλευε σε μπουρδέλο-στούντιο

Για όλες είναι επικίνδυνο να κλείνουν ραντεβού σε ξενοδοχείο,και ειδικά στο σπίτι τους,αφού δεν έχουν σεκιουριτάδες ή μπράβους..
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Εάν Μετάξι πήγαινε τουλάχιστον 20 θα ήμουν ευχαριστημένος.
Γιατί με 50,ουσιαστικά - δε ζούμε σε μια ιδανική κοινωνία - δε θα είχαν πολλούς πελάτες μερικές κοπέλες και ίσως,στα 20-30ε,θα είχαν περισσότερα λεφτά και άρα μεγαλύτερο μεροκάματο στο τέλος της ημέρας.

 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Εάν Μετάξι πήγαινε τουλάχιστον 20 θα ήμουν ευχαριστημένος.
Γιατί με 50,ουσιαστικά - δε ζούμε σε μια ιδανική κοινωνία - δε θα είχαν πολλούς πελάτες μερικές κοπέλες και ίσως,στα 20-30ε,θα είχαν περισσότερα λεφτά και άρα μεγαλύτερο μεροκάματο στο τέλος της ημέρας.

Κανείς δε σε εμποδίζει να τους δίνεις 20 και 50 στο Μετάξι, αφού αυτό θες.
Γίνε η αλλαγή που θες να δεις.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Κανείς δε σε εμποδίζει να τους δίνεις 20 και 50 στο Μετάξι, αφού αυτό θες.
Γίνε η αλλαγή που θες να δεις.

Εγώ θα έδινα 50ε για όλες για σεξ διάρκειας 20',αλλά οι περισσότεροι πελάτες δε θα έδιναν 50 για οποιαδήποτε.

Εάν ήταν τουλάχιστον 20ε-30ε,κάποιες θα είχαν περισσότερα έσοδα,ρεαλιστικά,από ότι εάν ήταν στα 50 το σεξ μαζί τους..

Χίλιες φορές κάποιες να δουλεύουν σε μπουρδέλα των 20-30 παρά να δουλεύουν στο 10ρικο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom