Νέα

Ρατσισμός και Διακρίσεις βάσει εμφάνισης στους οίκους ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 466
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Όχι.
Νομοθετικές ρυθμίσεις για τις συνθήκες εργασίας κάθε οίκου ανοχής.
Αν γίνουν αυτά,το Μετάξι θα αναβαθμιστεί και θα δίνουν περισσότερα οι πελάτες,επειδή έτσι θα θέλουν..

Το Μεταξουργείο πριν 10-15 χρόνια,ήταν στα 20ευρώ,μετά στο 10ρικο..

Αν αναβαθμιστει το μεταξουργειο επειδη η κυβερνηση θα εχει θεση υψηλα στανταρ για το πως πρεπει να ειναι οι οικοι ανοχης, θα εχεις εναν ωραιο οικο ανοχης αλλα με μια ιεροδουλη στην οποια δε θα παταει ανθρωπος.
Οποτε η θα κλεισει, η μαντεψε. Θα φερει μια αλλη ιεροδουλη την οποια οι πελατες θα θεωρουν " ομορφη" ωστε να ειναι σε τιμη τετοια που να μπορει να ανταποκριθει στα εξοδα ο οικος.
Οποτε παλι μια η αλλη θα ειναι : το υψηλοτερων στανταρ και κοστους μπουρδελο, για να βγει θα πρεπει να εχει γυναικες με μεγαλυτερη ζητηση σε υψηλοτερη τιμη.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Αν αναβαθμιστει το μεταξουργειο επειδη η κυβερνηση θα εχει θεση υψηλα στανταρ για το πως πρεπει να ειναι οι οικοι ανοχης, θα εχεις εναν ωραιο οικο ανοχης αλλα με μια ιεροδουλη στην οποια δε θα παταει ανθρωπος.
Οποτε η θα κλεισει, η μαντεψε. Θα φερει μια αλλη ιεροδουλη την οποια οι πελατες θα θεωρουν " ομορφη" ωστε να ειναι σε τιμη τετοια που να μπορει να ανταποκριθει στα εξοδα ο οικος.
Οποτε παλι μια η αλλη θα ειναι : το υψηλοτερων στανταρ και κοστους μπουρδελο, για να βγει θα πρεπει να εχει γυναικες με μεγαλυτερη ζητηση σε υψηλοτερη τιμη.

Λάθος κάνεις.
Εάν οι συνθήκες βελτιωθούν,θα πάει 20 με τις ίδιες κοπέλες..
Να ξέρεις,ότι οποιαδήποτε κοπέλα θα έπρεπε να δουλεύει σε σωστές συνθήκες.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Πού ξέρεις ; Μια κοπέλα στο Μετάξι,εάν φτιάξουν οι συνθήκες,να παίρνει σχετικά περισσότερα.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Aν ηταν ετσι θα ειχες βρει κανα μπαζακι να γαμας καθημερινα και να πηγαινεις ρομαντικες βολτες και τωρα δεν θα εγραφες αρλουμπες

Δεν είναι ανάγκη να είναι μουνάρα η άλλη,αρκεί να φροντίζει και να περιποιείται τον εαυτό της και να έχει ένα συμπαθές και γενικά γαμάτο στυλ.

 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Λάθος κάνεις.
Εάν οι συνθήκες βελτιωθούν,θα πάει 20 με τις ίδιες κοπέλες..
Να ξέρεις,ότι οποιαδήποτε κοπέλα θα έπρεπε να δουλεύει σε σωστές συνθήκες.

Σε τι κανω λαθος? Δεν απαντας σε αυτο που εγραψα. Αλλο καταλαβες.
20 μπορει να παει και με τις ιδιες κοπελες, και 50 και 100 μπορει να παει.
Ποιος πελατης θα παει με 20 με τις ιδιες κοπελες ειναι το θεμα.
Αν το κριτηριο που θετεις ειναι η ομορφια, τοτε ο πελατης λογω ομορφιας δινει 10 σε αλλες 20 σε αλλες 50 σε αλλες και οχι λογο κτηριου.
Επομενως - συμφωνα με τα δικα σου λογια παντα- εαν παει 20 θα χασει πελατεια η πουτανα που πριν ειχε 10.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Και επίσης είναι ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ να λές κάποια <<μπάζο>>.
Εγώ δε λέω καμία έτσι,ακόμα και να μη μου αρέσει καθόλου.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Σε τι κανω λαθος? Δεν απαντας σε αυτο που εγραψα. Αλλο καταλαβες.
20 μπορει να παει και με τις ιδιες κοπελες, και 50 και 100 μπορει να παει.
Ποιος πελατης θα παει με 20 με τις ιδιες κοπελες ειναι το θεμα.
Αν το κριτηριο που θετεις ειναι η ομορφια, τοτε ο πελατης λογω ομορφιας δινει 10 σε αλλες 20 σε αλλες 50 σε αλλες και οχι λογο κτηριου.
Επομενως - συμφωνα με τα δικα σου λογια παντα- εαν παει 20 θα χασει πελατεια η πουτανα που πριν ειχε 10.

Όχι.
Μέχρι στιγμής,ΔΕΝ είναι κριτήριο μόνο η ομορφιά,αλλά και οι συνθήκες εργασίας.

Συν το ότι έχω πάει να δω τι παίζει στο Μεταξουργείο - δεν έχω όμως γαμήσει εκεί ποτέ - αλλά είχε αρκετές τύπισσες συμπαθητικές εμφανισιακά,όπως και στη Φυλής εάν το θέσουμε από οπτική γωνιά πελάτη που γαμάει με κριτήριο το πόσο μουνάρα είναι η άλλη - και προσωπικά εγώ ΔΕΝ κρίνω με πρωτεύον κριτήριο την εμφάνιση.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.887
Κριτικές
21
Like
11.150
Πόντοι
4.546
Ρε συ δικηγόρος έπρεπε να γίνεις, έχεις μία απάντηση για όλα
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Όχι.
Μέχρι στιγμής,ΔΕΝ είναι κριτήριο μόνο η ομορφιά,αλλά και οι συνθήκες εργασίας.

Συν το ότι έχω πάει να δω τι παίζει στο Μεταξουργείο - δεν έχω όμως γαμήσει εκεί ποτέ - αλλά είχε αρκετές τύπισσες συμπαθητικές εμφανισιακά,όπως και στη Φυλής εάν το θέσουμε από οπτική γωνιά πελάτη που γαμάει με κριτήριο το πόσο μουνάρα είναι η άλλη - και προσωπικά εγώ ΔΕΝ κρίνω με πρωτεύον κριτήριο την εμφάνιση.

Για να συνεννοηθουμε : ο κοσμος δινει 10 στο μεταξουργειο εξαιτιας των συνθηκων η εξαιτιας του οτι δεν ειναι τοσο ομορφες οι πουτανες?
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Για να συνεννοηθουμε : ο κοσμος δινει 10 στο μεταξουργειο εξαιτιας των συνθηκων η εξαιτιας του οτι δεν ειναι τοσο ομορφες οι πουτανες?

Κυρίως συνθήκες.
Αλλά επίσης,να ξέρετε ότι έχω ακούσει για πελάτες που παραπονιούνται ότι στα στούντιο βάζουν ¨μπάζα¨.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Κυρίως συνθήκες.
Αλλά επίσης,να ξέρετε ότι έχω ακούσει για πελάτες που παραπονιούνται ότι στα στούντιο βάζουν ¨μπάζα¨.

Αφου ειναι συνθηκες τοτε τι λες στην αρχη για ομορφια και το αλλο πως το πες beuty -ism κατι ?
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Αφου ειναι συνθηκες τοτε τι λες στην αρχη για ομορφια και το αλλο πως το πες beuty -ism κατι ?

Για τους νταβατζήδες το έγραψα,που κάποιες τις βάζουν να δουλεύουν στη βρώμα και άλλες σε σωστά μέρη.
Αλλά ΚΑΙ οι πελάτες έχουν ένα μερίδιο ευθύνης.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Για τους νταβατζήδες το έγραψα,που κάποιες τις βάζουν να δουλεύουν στη βρώμα και άλλες σε σωστά μέρη.
Αλλά ΚΑΙ οι πελάτες έχουν ένα μερίδιο ευθύνης.

δε τις βαζει κανενας νταβατζης. Αν θελουν πανε αν δεν θελουν δε πανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom