Νέα

Ράνια Τζίμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kkostas611
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 544
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86

Συνημμένα

  • 1684684717712.png
    1684684717712.png
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 130
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Πολύ πεσμένη τη βλέπω...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: BATMAN

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.921
Κριτικές
63
Like
45.796
Πόντοι
9.297
Της κόπηκε η μαγκιά
Τι ζόρι τραβάει ;
Ο άντρας της ευτυχώς έχει ξεκόψει από το κόμμα...τι να πουν άλλοι που χάνουν τις έδρες τους!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και από τη Σία για σένα?Της κάνεις απιστίες?
Η αλήθεια να λέγεται...
Και η Ζαχαρέα καλύτερη ήταν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.846
Like
18.351
Πόντοι
3.556
Τι ζόρι τραβάει ;
Ο άντρας της ευτυχώς έχει ξεκόψει από το κόμμα...τι να πουν άλλοι που χάνουν τις έδρες τους!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η αλήθεια να λέγεται...
Και η Ζαχαρέα καλύτερη ήταν.
Για Ζαχαρέα,αν και δεν είμαι φαν της,συμφωνώ μαζί σου.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Like
789
Πόντοι
81
Λοιπον μαγκες , και εγω συμφωνω μαζι σας ειναι ωραια γυναικα καυλαρα τιμια και σεξυ . ΟΜΩΣ εχει κουρασει λιγο τους τελευταιους μηνες αυτη η υπερβολικη προωθηση της στον κοσμακι για το ποσα σταρατα τα λεει . Η συγκεκριμενη γκομενα δεν σηκωθηκε ενα πρωι και λεει "α τι θα κανω σημερα ? θα το παιζω διπλωματης και bad bitch στο κοσμακι " οχι μαλακες μου δειτε λιγο ποιος ειναι το αφεντικο της στο καναλι και τι σχεσεις εχει πλεον με οικογενεια κουλη κλπ. Κανει απο μπαμ απο μακρια για το τι ρολο παιζει .....το χρημα να ρειιιιιι.........αντε γτ ο κοσμος ακομα κοιμαται ορθιος
 

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.846
Like
18.351
Πόντοι
3.556
Λοιπον μαγκες , και εγω συμφωνω μαζι σας ειναι ωραια γυναικα καυλαρα τιμια και σεξυ . ΟΜΩΣ εχει κουρασει λιγο τους τελευταιους μηνες αυτη η υπερβολικη προωθηση της στον κοσμακι για το ποσα σταρατα τα λεει . Η συγκεκριμενη γκομενα δεν σηκωθηκε ενα πρωι και λεει "α τι θα κανω σημερα ? θα το παιζω διπλωματης και bad bitch στο κοσμακι " οχι μαλακες μου δειτε λιγο ποιος ειναι το αφεντικο της στο καναλι και τι σχεσεις εχει πλεον με οικογενεια κουλη κλπ. Κανει απο μπαμ απο μακρια για το τι ρολο παιζει .....το χρημα να ρειιιιιι.........αντε γτ ο κοσμος ακομα κοιμαται ορθιος
Να πάρει θέση ο συναγωνιστής argyrotoxos επί του ζητήματος αυτού.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.898
Like
1.780
Πόντοι
216
Ράνια Τζίμα είχαμε. Αντε να κανει λιγο ντόρο μέχρι το δευτερο γυρο και μετά θα χαθεί. Εξάλλου στο Mega δουλευει, τί περιμένατε; Αντικειμενικότητα;

Απλά η παρουσιαση πολιτικής ατζέντας είναι πλεον τελείως απροκάλυπτη. 500μικροσεκόντ Σουπερ Μπάλας είναι αρκετά για καταλάβουν όλοι.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.241
Πόντοι
10.336
Εξάλλου στο Mega δουλευει, τί περιμένατε; Αντικειμενικότητα;
ο ΣΚΑΙ ή ο ΑΝΤ1 δηλαδη ειναι οασεις αντικειμενικοτητας; :confused:
ολοι εχουν ατζεντα. δεν υπαρχει ουτε ενας δημοσιογραφος (πολιτικου) που να ειναι αντικειμενικος. ουτε, ενας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom