Νέα

Ράνια Τζίμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kkostas611
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 544
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.921
Κριτικές
63
Like
45.805
Πόντοι
9.297
Σιγά μη σφίξει κώλους η Λοάτκι friendly λαθρολάγνα Κούλα και το σκυλολοϊ των προσκυνημένων εθελόδουλων κωλογλυφτών που 'χει μαζέψει.
Ας κλείσει τώρα το ροζ κωλοχανειο και για τους άλλους υπάρχει μια ελπίδα να σωθούν αν ακούσουν υγιή στοιχεία από τη βάση τους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φίλε μου βγάζει κάτι πολύ διεστραμμένο. Θα ήθελα να την δω να κάνει ψαλίδια με την Έλενα Χριστοπούλου.
Συγκεκριμένα με αυτην;Γιατί;
Κυκλοφορούνε μαζί;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: satov1

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.921
Κριτικές
63
Like
45.805
Πόντοι
9.297
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.334
Κριτικές
32
Like
27.480
Πόντοι
8.346
ελα ομως που του αρεσουν τα καροτα
....καροτα ηταν πριν 10+ χρονια, λογικα μεχρι τωρα θα εχει περασει τα υπολοιπα (αγγουρια, μελιτζανες κτλ) και θα εχει φτασει στις κολοκυθες :2funny::2funny::2funny:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.334
Κριτικές
32
Like
27.480
Πόντοι
8.346

Η προσωπάρα της δεν υπάρχει.
Εχει ανεβάσει πολύ τις μετοχές της τελευταία η κυρία Τζίμα .Αλήθεια.
Καλά κάνει.Κάνει και ερωτήσεις που κάποιοι στο συνάφι της αποφεύγουν σαν το διάβολο με το λιβάνι.
Kαλή η κυρία Δώρα Αναγνωστοπούλου,αλλά η επιλογή της Ράνιας Τζίμα δικαίωσε το κανάλι που την εμπιστεύτηκε στο κεντρικό δελτίο.
Aτρόμητη η Ράνια.Και έχει να παλέψει και το γίγαντα Πρετεντέρη ε?
Τέτοια κουκλάρα σαν τη Ράνια Τζίμα δεν βρίσκει ο καθένας εύκολα.
...Ρανια εσυ?!!?! :think::think::think:
Σου εστειλα και ΠΜ, κωλαρακι δινεις ή μονο ο συζυγος?!!?
Τιμουλα????
:2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Φοβερή η Ράνια, η μόνη δημοσιογράφος που έχει απομείνει στην Ελλάδα και σχετικά βλέπεται.
Επίσης από τις συνεντεύξεις της ακούγεται κουλ τυπάκι.

Για φίλη είναι καλή γιατί για καριοφύλι φοβάμαι θα μπλέξουμε το ποιος γαμάει και ποιος τον τρώει.
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Φοβερή η Ράνια, η μόνη δημοσιογράφος που έχει απομείνει στην Ελλάδα και σχετικά βλέπεται.
Επίσης από τις συνεντεύξεις της ακούγεται κουλ τυπάκι.

Για φίλη είναι καλή γιατί για καριοφύλι φοβάμαι θα μπλέξουμε το ποιος γαμάει και ποιος τον τρώει.
Ισχύει αυτό...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.921
Κριτικές
63
Like
45.805
Πόντοι
9.297
Φοβερή η Ράνια, η μόνη δημοσιογράφος που έχει απομείνει στην Ελλάδα και σχετικά βλέπεται.
Επίσης από τις συνεντεύξεις της ακούγεται κουλ τυπάκι.

Για φίλη είναι καλή γιατί για καριοφύλι φοβάμαι θα μπλέξουμε το ποιος γαμάει και ποιος τον τρώει.
Μόνο Μέγα πιάνει η τηλεόραση σου;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: satov1

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.438
Κριτικές
1
Like
35.566
Πόντοι
6.256
....καροτα ηταν πριν 10+ χρονια, λογικα μεχρι τωρα θα εχει περασει τα υπολοιπα (αγγουρια, μελιτζανες κτλ) και θα εχει φτασει στις κολοκυθες :2funny::2funny::2funny:
Αυριο θα κανω μπριαμ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: satov1

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μόνο Μέγα πιάνει η τηλεόραση σου;
Έχω πάψει να βλέπω ειδήσεις τα τελευταία 11 χρόνια και πλέον δεν έχω ούτε τηλεόραση. Εσύ μπορείς να βλέπεις τα άλλα κανάλια αλλά δεν βλέπεις τίποτα πέρα από αυτά. Πχ. Ότι πήραν και νέα λίστα Πέτσα (για την Ουκρανία ντε...), τόσο φαγοπότι πέφτει κι εσύ γράφεις τζάμπα.
 

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.851
Like
18.362
Πόντοι
3.556
Έχω πάψει να βλέπω ειδήσεις τα τελευταία 11 χρόνια και πλέον δεν έχω ούτε τηλεόραση. Εσύ μπορείς να βλέπεις τα άλλα κανάλια αλλά δεν βλέπεις τίποτα πέρα από αυτά. Πχ. Ότι πήραν και νέα λίστα Πέτσα (για την Ουκρανία ντε...), τόσο φαγοπότι πέφτει κι εσύ γράφεις τζάμπα.
Τα ξέρει αυτά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.921
Κριτικές
63
Like
45.805
Πόντοι
9.297
Έχω πάψει να βλέπω ειδήσεις τα τελευταία 11 χρόνια και πλέον δεν έχω ούτε τηλεόραση. Εσύ μπορείς να βλέπεις τα άλλα κανάλια αλλά δεν βλέπεις τίποτα πέρα από αυτά. Πχ. Ότι πήραν και νέα λίστα Πέτσα (για την Ουκρανία ντε...), τόσο φαγοπότι πέφτει κι εσύ γράφεις τζάμπα.
Και έκοψες τις ειδήσεις για να μη στενοχωριέσαι;
Πάλι καλά,εσύ ενημερώνεται εδώ στο bou.
Aλλοι όμως μπορεί να βλέπουν τι φόρεσε η Ζήνα Κουτσελινη και αυτό να το θεωρούν...ενημέρωση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom