Νέα

Ράνια Θρασκιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freeboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 596
  • Εμφανίσεις 144K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ειμαι σιγουρος οτι γλυκεια αυτη κοπελα με το ζουμερα βυζια θα μου κλεβε την καρδια...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δεν καταλαβαίνει από τέτοια, μόνο τι θα πει η μαμά :jerking:
 

PanosK32

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Αμα εχει φαει "ψωμι" ο ρεζιλης ο Αρναουτογλου (γλου-γλου),τοτε μαπα το καρπουζι....
Ουτε με απειλη οπλο στο κεφάλι δέν πηγαινα μαζι της !!!
 

Επισκέπτης
Πάντως η Θρασκιά ήταν ΠΟΛΥ μουνάκι όταν είχε πρωτοβγεί στο γυαλί. Τώρα έχει πάρει κιλά και χρονάκια. Το βυζί όμως... είναι ακόμα Vyzous Christ!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λοιπον θελω να μοιραστω μια σκεψη μου...
  Η ρανια εχει οραιο ζουμερο βυζι
μα αν βαλει και γυαλι
ιδια η νταρια θα γενει
γιατι να μιν τιν παρο απο πισω εγο και να την πουλησω για μερικα ευρο
και σας τα δινο στο λεπτο
μονο ετσι θε οφεληθει η μκρη μου αγρια ψολη
 

Foogy

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Την Ρανια την ξερω πριν γινει ακομα διασιμη. Τωρα εχει παχυνει λιγο. Αλλα οι βυζαρες της ειναι φανταστικες. Ειχαμε βγει μερικες φορες εξω και την ειχα βαλει πανω στην μηχανη ειχα τα ποιο ωραια μαχιλαρακια στην πλατη μου. Αφου οταν κατεβηκε τα ενοιθα στην πλατη 2 μερες. Την ειχα δει και με μαγιο και κοντεψα να τα παιξω. :think:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Λίγο μόνο; Που πολλές φορές η κάμερα τη δείχνει μόνο από το λαιμό και πάνω για ευνόητους λόγους;

Τέλος πάντων, και μόνο στη σκέψη ότι ήταν με τους άντρες που ήταν στο παρελθόν προτιμώ να προσπεράσω.
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Κα εγώ την πηδάω την Ράνια και ας έχει πάει με όποιους έχεις πάει,
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
την έιδα σχετικά πρόσφατα σε γνωστή ταβέρνα στην Αθήνα,
Μάλιστα ήμουν με τους συναγωνιστές BABY, giorgospapa & antisthenis !!!
Πολύ όμορφη και γλυκιά κοπέλα.
Πιό ωραία απο την τηλεόρααση.
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Την Ρανια την ξερω πριν γινει ακομα διασιμη. Τωρα εχει παχυνει λιγο. Αλλα οι βυζαρες της ειναι φανταστικες. Ειχαμε βγει μερικες φορες εξω και την ειχα βαλει πανω στην μηχανη ειχα τα ποιο ωραια μαχιλαρακια στην πλατη μου. Αφου οταν κατεβηκε τα ενοιθα στην πλατη 2 μερες. Την ειχα δει και με μαγιο και κοντεψα να τα παιξω. :think:

αγαμιες...???
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Την Ρανια την ξερω πριν γινει ακομα διασιμη. Τωρα εχει παχυνει λιγο. Αλλα οι βυζαρες της ειναι φανταστικες. Ειχαμε βγει μερικες φορες εξω και την ειχα βαλει πανω στην μηχανη ειχα τα ποιο ωραια μαχιλαρακια στην πλατη μου. Αφου οταν κατεβηκε τα ενοιθα στην πλατη 2 μερες. Την ειχα δει και με μαγιο και κοντεψα να τα παιξω. :think:

καλή είναι αλλα όχι τίποτε ιδιαίτερο...
 

pa14s3g3

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει μια φώτο της με στρινγκ στην παραλία. Την έβαλε κάποιο κουτσομπολίστικο περιοδικό το καλοκαίρι.
Πάντως είναι χοντρή και άσχημη.
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Υπάρχει μια φώτο της με στρινγκ στην παραλία. Την έβαλε κάποιο κουτσομπολίστικο περιοδικό το καλοκαίρι.
Πάντως είναι χοντρή και άσχημη.
Τώρα τελευταία έχει αδυνατίσει πολύ μάλιστα..Αλλά γενικά δεν μου κάνει και πολύ κλικ σαν γυναίκα ;)
 

biggest

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
252
Like
332
Πόντοι
21
Tην είδα λίγο πριν τα Χριστούγεννα στο TheMall και δεν μου έλεγε τίποτα. Σαν μια απλή κοινή κοπελίτσα και τίποτε άλλο. Αν δεν ήταν και γνωστή , ούτε που θα γύρναγε να την κοιτάξει κανείς.

Μην τρελαθούμε κιόλας , στην τηλεόραση όλες γίνονται θεές και καρακουκλάρες. Έλεος ρε παιδιά , ε όχι και την Θρασκιά , την πρώην του Γιαουρτο-Αρναούτογλου. :idiot: :idiot: :idiot:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Πολύ μπλα-μπλα αυτό το θρεντ.
Καμιά φώτο με τις θεοβυζάρες της θα ανεβάσει κανένας συναγωνιστής ;;;
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
αφηστε τα πολλα λογια ρε σαπικλες
Οι πιο πολλοι απο εδω μεσα (μαζι και εγω) εγουμε γαμησει με τρελα παρα πολυ χειροτερες απο την Θρασκια
Κομμενες οι κακιουλες λοιπον , του στυλ  ειναι χοντρη , ειναι μπαζωλα και λοιπες μ@λ@κιες
Σωστα συναδελφοι??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom