Νέα

Ράνια Θρασκιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freeboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 596
  • Εμφανίσεις 144K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τι ευκολα θα ηταν ολα αν δεν ηταν τοσο βαρετη η γυμναστικη :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
α δε ξερω.. εγω κανω πιλατες... εσυ τι προτεινεις? :P :P :P
 

Επισκέπτης
α δε ξερω.. εγω κανω πιλατες... εσυ τι προτεινεις? :P :P :P
προτιμω μονοζυγο...για πλατες...κοιλιακους ανω/κατω....κ πους απς....:P :P :P

δεν παιζω με οργανα...ειμαι στην αναπτυξη...και δεν κανει...:) :) :)

αααα και 3.5 φορες το χρονο σεξ.... :boobies: :boobies: :boobies:

Υ/Γ-->δοκιμασε κ power yoga... ;) ;) ;)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μια χαρα σε βρισκω μικρε :P :P :P

υγ: εχω δοκιμασει... απειρες φορες  :cheesy: :cheesy:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πιλατες? απο αυτο που χανεις 1 κιλο στα 10 χρονια και παραλληλα καταληγεις κοριτσι λαστιχο ετοιμο για περιοδεια με την ασωματο κεφαλη και τη γυναικα με το μουσι? προτιμω τον διαδρομο :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εγω παλι τον βαριεμαι
στη γιογκα βασικα καταληγεις κ καλα κοριτσι λαστιχο, επρεπε να εβλεπες τι τρελλα κανει η τυπισσα που κανει τα μαθηματα. με το πιλατες γυμναζεσαι πιο πολυ ομως... παντως δεν ειναι ευκολα κ απλα οσο φαινονται.. δυστυχως :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μικρη ηθελα να γινω ακροβατης σε τσιρκο (αντι για δασκαλα ή αεροσυνοδος)....για πολλα χρονια το ηθελα και το δηλωνα στους δικους μου....ηταν η περιοδος που εκανα ενοργανη για να παρηγοριεμαι....νομιζω οτι η γιογκα και το πιλατες ειναι ενας τροπος για να βγαλεις το ιδιο βιτσιο απλα σε πιο μεγαλη ηλικια χωρις να σε πουν παλαβο.....χαχαχαχαχαχαχα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
χαχαχαχαχαχαχαχα... λες? ειναι ωραιο παντως να εχεις ευελιξια :P :P :P


υγ: θα τ ακουσουμε παλι να τo ξερεις... :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καλο ειναι μονο για το σεξ οπου προτιμω το ταντρικο (καθοτι ειμαι και διανοουμενιστικο γκομενακι εχουμε πει) παρα το γιογκικο....ε δε θα κοψομεσιαστω κι ολας.....χαχαχααχαχα
αντε να σου φανει χρησιμο για να σφουγγαριζεις τα πατωματα γονιπετης (το καλυτερο σφουγγαρισμα μπαι δε γουει) και να πιανεις και τις γωνιες οσαν το μαγικο χερακι σουιφερ.... :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
σιγα να μην κανουμε κ ακροβατικα ρε χαχαχαχαχαχαχ
φαντασου ενα ζευγαρι να κανει γιογκα κ αεροπλανικα.. κ οι 2 μαζι :2funny:

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγω εμαθα απο ενα πουλακι οτι πανε και αντρες για γιογκα και μου σηκωθηκε η προσφατως ισιωμενη κουαφ....μετα των κυριων τους μαλιστα......και απανταω λοιπον οτι ο αντρας ο σωστος ο προστυχος οφειλει να ασχολειται με την μπαλα ειτε σε 5χ5 ειτε σε γηπεδα να ουρλιαζει ειτε εστω (εστω λεμε) να παιζει προ.....και ουχι με τις γιογκες και τους ποντιους πιλατες....η αληθεια κρυβεται στον καραγκουνη.....γκεγκε?
ας ασχολειται εστω με το γκολφ...το τεννις...το μπαντμινγκτον....εαν ειναι πιο ευγενης....αλλα με τη γιογκα???? τι θα ακολουθησει μετα? να φοραει ποδιτσα και να πλαθει κουλουρακια (αφου εχει βαλει τα παιδια για υπνο και απλωσε τα ρουχα) την ωρα που θα γυρναει η γυναικα σπιτι απο τη δουλεια για να τον γμησει??? οιμεεεεεεεεεε :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν μπορω να διαφωνησω μαζι σου... παρ ολον που εγω ριχνω τρελλο γελιο (απο μεσα μου χαχαχα) οταν τους βλεπω..

παντως κ το γκολφ δεν ειναι καλυτερο... :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ωραιοτατο ειναι το γκολφ και πολυ εκλεπτυσμενο και μου αρεσουν και τα ρουχαλακια τους αλλα απιστευτα βαρετο για μενα.....επιμενω ομως....δεν ειναι γιογκα....ειδες παιδι μου τον ιβιτς να βγαζει ντιβιντι για γιογκα? οχι...η πετρουλακη το βγαλε...ο ιβιτς απλα την ξυλοφορτωνε...τι να λεμε τωρα.....χαχαχαχαχα
μετα απο αρκετη μπυροκαταποση και αφου σκισαμε αλλο ενα θρεντ και θα ακουσουμε καντηλια το πρωι παω να κοιμηθω μπας και καταφερω να παω μπανιο αυριο :)
 

PanosK32

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Απο μυαλο ειναι βλημα μάλλον,η καλυτερα η κλασσικη ξερόλας δηθεν δυναμικη κομπλεξικη εργαζομενη ελληνίδα,αλλα δέν θα έλεγα οχι σε ενα πάρτυ βουκολικο με ουζα μαζι της - αγελαδα με τα ολα της!!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:headbang:μονο και μονο που τα ειχε με τον γρηγορη-καραγκιοζη-αυτοεξευτελιστη την κατατασει στις ξενερωτες :grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Όλα σωστά, όχι πάρτυ, έλεος
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
γιογκα ρουλεζ οκ! εσυ νιτσα πινε μπαφους κ παιζε προ αφου ετσι κ αλλιως πιο πολυ φερνεις σε καραγκουνη!!!

γιογκα κ καποειρα ρεεε,αυτα ειναι!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πολύ γέλιο οι σημερινή εκπομπή. Βγαίνουν όλες οι κυρίες παντρεμένες και λένε τις περιπέτειές τους με μια φυσικότητα :2funny: Κακομαθημένες ακόμα και στο γαμήσι.
Α ρε που είναι οι εποχές που ήταν με τα μαδέρια στο κεφάλι και ο άντρας πάνω στο γάιδαρο :2funny: :2funny: :2funny: και ήταν και ευχαριστημένες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom