Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.257
Κριτικές
2
Like
22.768
Πόντοι
6.236
Ο καπετάνιος ωραία τα έλεγε αλλά τι τα θες από θηλυκό την πάτησε και αυτός τη θάλασσα :buck2:
Να το διάβαζε τώρα αυτό ο @CaptainK , να σου έλεγε "δεν έχει γεννηθεί ακόμη η γυναίκα από την οποία θα την πατήσει ο Καπετάνιος":2funny:
:smiling-face-with-heart-eyes:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Ωραία τα είπες αρισταρχε σαν πολιτικός του ΠΑΣΟΚ μίλησες συμφωνώ με όλα- με έπεισες - το έχεις κατεβα για βουλευτης να ξαναπρασινισει η χώρα :smiling-face-with-heart-eyes:τελικα ούτε εσύ είσαι ερωτευμένος με 20 άρα μόνο εγώ την πάτησα - πρέπει να είμαι ο πιο χαζός τελικά :cry:
Όχι εντάξει είσαι..εσύ τουλάχιστον για μια βδομάδα είχες " δεσμό" (?) με 20 χρινη...εμένα ούτε με κοιτάνε πλέον..
( Σήμερα είδα ένα μωρό πολύ τέλειο..κόκκινο μαλακι, γυμνασμενο..άστα να πάνε..πολύ όμορφη..high max 20)
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Όχι εντάξει είσαι..εσύ τουλάχιστον για μια βδομάδα είχες " δεσμό" (?) με 20 χρινη...εμένα ούτε με κοιτάνε πλέον..
( Σήμερα είδα ένα μωρό πολύ τέλειο..κόκκινο μαλακι, γυμνασμενο..άστα να πάνε..πολύ όμορφη..high max 20)
Μακριά αρισταρχε από 20 Χρονά είναι πειρασμός μη ελεγχόμενος - εντάξει δεν τα είπα όλα :smiling-face-with-heart-eyes:καταλαθος το κάναμε και 3 φορές εκεί κόλλησα -ειδικά όταν μου έλεγε μερικές φορές αγάπη μου τι έχεις εκεί ελιωνα - μακριά αρισταρχε μακριά
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Να το διάβαζε τώρα αυτό ο @CaptainK , να σου έλεγε "δεν έχει γεννηθεί ακόμη η γυναίκα από την οποία θα την πατήσει ο Καπετάνιος":2funny:
:smiling-face-with-heart-eyes:
Μεγάλες κουβέντες θαλασσινών :2funny:- ο άντρας ο σωστός ο κυμπαρης είναι και μαπας έτσι να του πεις :buck2:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Μακριά αρισταρχε από 20 Χρονά είναι πειρασμός μη ελεγχόμενος - εντάξει δεν τα είπα όλα :smiling-face-with-heart-eyes:καταλαθος το κάναμε και 3 φορές εκεί κόλλησα -ειδικά όταν μου έλεγε μερικές φορές αγάπη μου τι έχεις εκεί ελιωνα - μακριά αρισταρχε μακριά
Δεν κινδυνεύω πλέον.. με βλέπουν και τρομάζουν..
Είμαι ασφαλής ..:confused:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Μακριά αρισταρχε από 20 Χρονά είναι πειρασμός μη ελεγχόμενος - εντάξει δεν τα είπα όλα :smiling-face-with-heart-eyes:καταλαθος το κάναμε και 3 φορές εκεί κόλλησα -ειδικά όταν μου έλεγε μερικές φορές αγάπη μου τι έχεις εκεί ελιωνα - μακριά αρισταρχε μακριά
Σε αποπλάνησε και σε παράτησε η μικρή..χάθηκαν οι αξίες..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.257
Κριτικές
2
Like
22.768
Πόντοι
6.236
Μακριά αρισταρχε από 20 Χρονά είναι πειρασμός μη ελεγχόμενος - εντάξει δεν τα είπα όλα :smiling-face-with-heart-eyes:καταλαθος το κάναμε και 3 φορές εκεί κόλλησα -ειδικά όταν μου έλεγε μερικές φορές αγάπη μου τι έχεις εκεί ελιωνα - μακριά αρισταρχε μακριά
Κάτσε, Jimmy, περίμενε γιατί χρειάζονται επεξηγήσεις...
Τι εννοείς ότι το κάνατε 3 φορές κατά λάθος; Πώς το κάνει κανείς κατά λάθος;;
Και για ποιο πράγμα έλεγε "αγάπη μου, τι έχεις εκεί;"


Μεγάλες κουβέντες θαλασσινών :2funny:- ο άντρας ο σωστός ο κυμπαρης είναι και μαπας έτσι να του πεις :buck2:
Χαχαχαχα αν με βγάλει από το μπαλαούρο ποτέ, θα του το πω. Αν και κάποια εξυπνάδα θα βρει να απαντήσει πάλι, οπότε δεν ξέρω αν έχει νόημα:2funny:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.257
Κριτικές
2
Like
22.768
Πόντοι
6.236
Δεν κινδυνεύω πλέον.. με βλέπουν και τρομάζουν..
Είμαι ασφαλής ..:confused:
Παρουσιάζεις έτσι τον εαυτό σου γιατί βαριέσαι να απορρίπτεις τα κορίτσια που σου την πέφτουν διαδικτυακά. Χαλάρωσε, Αρίσταρχε..δεν χρειάζεται να λες ψέματα εδώ...κανένα κορίτσι δε διαβάζει το Βou, είναι άβατο.
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Κάτσε, Jimmy, περίμενε γιατί χρειάζονται επεξηγήσεις...
Τι εννοείς ότι το κάνατε 3 φορές κατά λάθος; Πώς το κάνει κανείς κατά λάθος;;
Και για ποιο πράγμα έλεγε "αγάπη μου, τι έχεις εκεί;"
Κατά λάθος Ωρίων αλλιώς τα ειχα σχεδιάσει στο μυαλό μου είχα σχεδιάσει έναν πλατωνικό έρωτα άντε με χαδακια και φιλάκια λόγο διαφοράς ηλικίας -αλλά χαδακια φιλάκια έγινε το σεξ μια φορά και είπαμε ότι δεν θα το ξανακάνουμε αλλά το ξανακαναμε άλλες 2 φορές :(- αγάπη μου μου έλεγε τι έχεις γιατί ήμουν σκεφτικός πολλές φορές σκεφτόμουν τι γυναίκα μου τι κάνω εγώ με ένα 20 χρόνο δεν έχει νόημα όλο αυτό και διάφορα τέτοια - οι γυναίκες τα καταλαβαίνουν αυτά
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Σε αποπλάνησε και σε παράτησε η μικρή..χάθηκαν οι αξίες..
Λέγεται ότιέξυπνοι αποφεύγουν τα εμπόδια αλλά οι φιλόσοφοι περνάν από μέσα οικειοθελώς - έτσι το πήρα για να μην με πιάσει κατάθλιψη :2funny::2funny::2funny:εχεις δίκιο νεολαία αξίες μηδέν :confused:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Δεν κινδυνεύω πλέον.. με βλέπουν και τρομάζουν..
Είμαι ασφαλής ..:confused:
Οι γυναίκες είναι παλαβιαρες αφού μου έκατσε πιπινι εμένα θα βρεθεί και για σένα αρισταρχε κανείς δεν είναι ασφαλής κάνεις :2funny:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Λέγεται ότιέξυπνοι αποφεύγουν τα εμπόδια αλλά οι φιλόσοφοι περνάν από μέσα οικειοθελώς - έτσι το πήρα για να μην με πιάσει κατάθλιψη :2funny::2funny::2funny:εχεις δίκιο νεολαία αξίες μηδέν :confused:
Όπως κάποιοι πιτσιρικάδες πηδάνε (και μετά παρατάνε) μιλφονια που ψάχνονται ( και μετά οι πιτσιρικάδες συζητάνε τα κατορθώματα με τους φίλους), έτσι και η δικιά σου ..
Οι κοπέλες πλέον φέρονται σαν άντρες..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι γυναίκες είναι παλαβιαρες αφού μου έκατσε πιπινι εμένα θα βρεθεί και για σένα αρισταρχε κανείς δεν είναι ασφαλής κάνεις :2funny:
Μπα.. δύσκολο σε μένα..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Παρουσιάζεις έτσι τον εαυτό σου γιατί βαριέσαι να απορρίπτεις τα κορίτσια που σου την πέφτουν διαδικτυακά. Χαλάρωσε, Αρίσταρχε..δεν χρειάζεται να λες ψέματα εδώ...κανένα κορίτσι δε διαβάζει το Βou, είναι άβατο.
Το μπου φυσικά και δεν είναι αβατο.. διαβάζεται από όλες τις κοπέλες του επαγγέλματος και τις φίλες τους κλπ..
Δε μου την πέφτει καμία διαδικτυακά..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.257
Κριτικές
2
Like
22.768
Πόντοι
6.236
καταλαθος το κάναμε και 3 φορές εκεί κόλλησα -ειδικά όταν μου έλεγε μερικές φορές αγάπη μου τι έχεις εκεί ελιωνα

Κατά λάθος Ωρίων αλλιώς τα ειχα σχεδιάσει στο μυαλό μου είχα σχεδιάσει έναν πλατωνικό έρωτα άντε με χαδακια και φιλάκια λόγο διαφοράς ηλικίας -αλλά χαδακια φιλάκια έγινε το σεξ μια φορά και είπαμε ότι δεν θα το ξανακάνουμε αλλά το ξανακαναμε άλλες 2 φορές :(- αγάπη μου μου έλεγε τι έχεις γιατί ήμουν σκεφτικός πολλές φορές σκεφτόμουν τι γυναίκα μου τι κάνω εγώ με ένα 20 χρόνο δεν έχει νόημα όλο αυτό και διάφορα τέτοια - οι γυναίκες τα καταλαβαίνουν αυτά
Jimmy, τι "κατά λάθος" τρεις ολόκληρες φορές! Κατά λάθος, άντε να γίνει μία! "Κατά συρροή έγκλημα" και
"κατά λάθος" γίνεται;

Α, νόμιζα ότι σου έλεγε "αγάπη μου, τι έχεις εκεί;" και ήθελε να της δείξεις τι έχεις μέσα στο παντελόνι σου! Και εσύ έλιωνες, της το έδειχνες και έτσι γινόταν το "κατά λάθος":2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom