Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Αυτό το τραγούδι θες για το κατευόδιο αρισταρχε καταγράφηκε αυτό θα έχεις αν και θα έπρεπε να διαλέξεις ένα πιο χαρούμενο - ο θάνατος λένε δεν είναι παρά το σβήσιμο του κεριού επειδή έρχεται η αυγή - μάλλον δηλαδή έτσι λένε οι σοφοί:smiling-face-with-heart-eyes:
Άλλαξα γνώμη - αυτό
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Jimmy, είμαι πολύ κοντά στο να αρχίσω να κρατάω αρχείο με τις σοφίες που λες. Τι κοντά; Δίπλα. :smiling-face-with-heart-eyes:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Όταν είχε πρωτοβγεί, ε;
Σωστά Ωρίων η σοφία μου είναι τόσο μεγάλη καί τόσο στερεά καί την απέκτησα με μεγάλο κόπο και ήρθε μια πιτσιρίκα μια μέρα και την έριξε σαν χάρτινο πύργο :2funny:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Όταν είχε πρωτοβγεί, ε;
Ναι ήμουν νέος τότε..βγαίναμε στα μπουζούκια και μετά ξενοδοχεία με τα μωρά..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σωστά Ωρίων η σοφία μου είναι τόσο μεγάλη καί τόσο στερεά καί την απέκτησα με μεγάλο κόπο και ήρθε μια πιτσιρίκα μια μέρα και την έριξε σαν χάρτινο πύργο :2funny:
Ζενγκα
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Σωστά Ωρίων η σοφία μου είναι τόσο μεγάλη καί τόσο στερεά καί την απέκτησα με μεγάλο κόπο και ήρθε μια πιτσιρίκα μια μέρα και την έριξε σαν χάρτινο πύργο :2funny:
Ήρθε ο κακος λύκος, φύσηξε το σπιτάκι σου ,που ήταν από άχυρα, και σε έφαγε..:confused::confused:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Ήρθε ο κακος λύκος, φύσηξε το σπιτάκι σου ,που ήταν από άχυρα, και σε έφαγε..:confused::confused:
Μετρηθηκαμε υπό σληθεινας συνθήκας και βρεθήκαμε ελλιπής :smiling-face-with-heart-eyes:μονο θεωρία και με τον σωρό και εγώ το παραδέχομαι :angel:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.257
Κριτικές
2
Like
22.766
Πόντοι
6.236
Σωστά Ωρίων η σοφία μου είναι τόσο μεγάλη καί τόσο στερεά καί την απέκτησα με μεγάλο κόπο και ήρθε μια πιτσιρίκα μια μέρα και την έριξε σαν χάρτινο πύργο :2funny:
Jimmy, δεν έχει γεννηθεί (ακόμα) η γυναίκα που θα σου ρίξει τη σοφία σαν χάρτινο πύργο.:grin:
Μη λες ανοησίες, σε παρακαλώ.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.257
Κριτικές
2
Like
22.766
Πόντοι
6.236
Μετρηθηκαμε υπό σληθεινας συνθήκας και βρεθήκαμε ελλιπής :smiling-face-with-heart-eyes:μονο θεωρία και με τον σωρό και εγώ το παραδέχομαι :angel:
χαχαχα
Τι ελλιπής με το 20χρονο, βρε; Μπορεί να βγάλει κανείς άκρη με τα 20χρονα του σήμερα; Αυτό είναι ελλιπές και δεν θα ολοκληρωθεί ποτέ, δεν υπάρχει σωτηρία, ούτε για το ίδιο ούτε για τους γύρω του.

Jimmy, κάτσε καλά, ηρέμησε, ανασυντάξου και βάλε κανένα τραγουδάκι ξεσηκωτικό, καλοκαιρινό και όχι πεθαμενατζίδικο γιατί το επόμενο στάδιο θα είναι να βάλω τις φωνές. :tickedoff:

Κανόνισε!!
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Jimmy, δεν έχει γεννηθεί (ακόμα) η γυναίκα που θα σου ρίξει τη σοφία σαν χάρτινο πύργο.:grin:
Μη λες ανοησίες, σε παρακαλώ.
Χαχα μια χαρά Ωρίων - η πιτσιρίκα γκρέμισε τίς ψευδαισθήσεις μου- είναι ωραίο πράγμα ο άνθρωπος να χάνει τίς ψευδαισθήσεις και να βλέπει την αλήθεια έχει βέβαια τίμημα :smiling-face-with-heart-eyes: όπως λέει καί ο Ηράκλειτος ο άνθρωπος μαθαίνει αληθινά μόνο με τίμημα ψυχής :smiling-face-with-heart-eyes: μάλλον δηλαδή έτσι λένε
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
χαχαχα
Τι ελλιπής με το 20χρονο, βρε; Μπορεί να βγάλει κανείς άκρη με τα 20χρονα του σήμερα; Αυτό είναι ελλιπές και δεν θα ολοκληρωθεί ποτέ, δεν υπάρχει σωτηρία, ούτε για το ίδιο ούτε για τους γύρω του.

Jimmy, κάτσε καλά, ηρέμησε, ανασυντάξου και βάλε κανένα τραγουδάκι ξεσηκωτικό, καλοκαιρινό και όχι πεθαμενατζίδικο γιατί το επόμενο στάδιο θα είναι να βάλω τις φωνές. :tickedoff:

Κανόνισε!!
Οκ Ωρίων θα προσπαθήσω :angel: τα λόγια τα αληθινά που είναι ανώτερα από τα λόγια τα έξυπνα και τα σοφά - καλά λες ας σταματήσω τα δάκρυα έχει και καύσωνα μην πάθω και καμία αφυδάτωση :confused:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Ασ βάλω κάι ένα χαρούμενο τραγουδάκι στη κατάσταση που είμαι για χαρούμενο το βλέπω :grin: ( Ωρίων μην βάλεις τις φωνές)
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.257
Κριτικές
2
Like
22.766
Πόντοι
6.236
Ασ βάλω κάι ένα χαρούμενο τραγουδάκι στη κατάσταση που είμαι για χαρούμενο το βλέπω :grin: ( Ωρίων μην βάλεις τις φωνές)
Δεν μπορεί, εγώ κάνω κάτι λάθος.
Όλοι οι φίλοι της πραγματικής μου ζωής έχουν παντρευτεί. Το 25% παίρνει ψυχοφάρμακα και το 75% δεν παίρνει ακόμα ψυχοφάρμακα.
Από τους διαδικτυακούς μου φίλους, ο ένας εξαφανίστηκε και εμφανίστηκε μετά από δύο μήνες πιο απαισιόδοξος από ποτέ, ο άλλος μπάρκαρε και υποτίθεται ότι δεν έχει internet στο τάνκερ (την έκανε με ελαφρά και αυτός-τουλάχιστον, ευτυχώς, χαιρέτησε) και ο άλλος θεωρεί χαρούμενο το "δεν κλαίω για μένα" του Σφακιανάκη επειδή έφαγε χυλόπιτα από ένα 20χρονο.:headbang:

Πρέπει να κάνω την αυτοκριτική μου, δεν μπορεί, εγώ θα φταίω. Δεν γίνεται να είναι τυχαία όλα αυτά.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Δεν μπορεί, εγώ κάνω κάτι λάθος.
Όλοι οι φίλοι της πραγματικής μου ζωής έχουν παντρευτεί. Το 25% παίρνει ψυχοφάρμακα και το 75% δεν παίρνει ακόμα ψυχοφάρμακα.
Από τους διαδικτυακούς μου φίλους, ο ένας εξαφανίστηκε και εμφανίστηκε μετά από δύο μήνες πιο απαισιόδοξος από ποτέ, ο άλλος μπάρκαρε και υποτίθεται ότι δεν έχει internet στο τάνκερ (την έκανε με ελαφρά και αυτός-τουλάχιστον, ευτυχώς, χαιρέτησε) και ο άλλος θεωρεί χαρούμενο το "δεν κλαίω για μένα" του Σφακιανάκη επειδή έφαγε χυλόπιτα από ένα 20χρονο.:headbang:

Πρέπει να κάνω την αυτοκριτική μου, δεν μπορεί, εγώ θα φταίω. Δεν γίνεται να είναι τυχαία όλα αυτά.
Μήπως όταν πλησιάζεις λουλούδια μαραίνονται? Μήπως σε ακολουθούν μαύρες γάτες? Μήπως σου αρέσει να τρως τις μπριζόλες σου medium ή και καθόλου ψημένες? Μήπως όσοι αντιπαθείς παθαίνουν
" ατυχήματα"? Μήπως είσαι ο Ντέμιαν? ( Βλέπε παλιά ταινία με τον Σαμ Νιλ)
Εγώ δε θα με χαρακτήριζα ως απαισιόδοξο, αλλά ως ρεαλιστή.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Ασ βάλω κάι ένα χαρούμενο τραγουδάκι στη κατάσταση που είμαι για χαρούμενο το βλέπω :grin: ( Ωρίων μην βάλεις τις φωνές)
Ωραίο τραγούδι..να τις προσέχεις τις 20χρονες.. κρύβουν ενα κακό λύκο μέσα τους..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Χαχα μια χαρά Ωρίων - η πιτσιρίκα γκρέμισε τίς ψευδαισθήσεις μου- είναι ωραίο πράγμα ο άνθρωπος να χάνει τίς ψευδαισθήσεις και να βλέπει την αλήθεια έχει βέβαια τίμημα :smiling-face-with-heart-eyes: όπως λέει καί ο Ηράκλειτος ο άνθρωπος μαθαίνει αληθινά μόνο με τίμημα ψυχής :smiling-face-with-heart-eyes: μάλλον δηλαδή έτσι λένε
Ψίθυροι καρδιάς..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.257
Κριτικές
2
Like
22.766
Πόντοι
6.236
Μήπως όταν πλησιάζεις λουλούδια μαραίνονται? Μήπως σε ακολουθούν μαύρες γάτες? Μήπως σου αρέσει να τρως τις μπριζόλες σου medium ή και καθόλου ψημένες? Μήπως όσοι αντιπαθείς παθαίνουν
" ατυχήματα"? Μήπως είσαι ο Ντέμιαν? ( Βλέπε παλιά ταινία με τον Σαμ Νιλ)
Ναι, ναι, όλα αυτά! Επίσης, να προσθέσω ότι χρυσό πιάνω, σκατά γίνεται :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom