Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Αστην να λέει ωραία ατάκα :smiling-face-with-heart-eyes: από την πρώτη φορά που άκουσε ο άνδρας (Αδάμ) την γυναίκα (Εύα) από τον παράδεισο βρέθηκε στη γη καί από τότε έτσι πάει το πράγμα :confused: και είς τούς αιώνας των αιώνων αμήν και βοήθεια μας :tooth:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.256
Κριτικές
2
Like
22.759
Πόντοι
6.236
Ο Ωρίων σε σπρώχνει στην καταστροφή..στο τέλος δε θα κυκλοφορείς έξω από σπίτι σου απτην ντροπή τόσων χυλοπιτων..θα σε κουτσομπολευουν οι πιτσιρίκες μεταξύ τους και θα γελάνε..θα βγουν ανέκδοτα για σένα ..
Στο τέλος θα σε κατηγορήσουν για παρενοχλητη και θα σε συλλάβουν..( μπροστά στις κάμερες να φωνάξεις: " αρισταρχε είχες δίκιο τελικαααά!")
Μην φέρνεις την καταστροφή, Αρίσταρχε!

Εσύ, δηλαδή, που έχεις εφαρμόσει στη ζωή σου, αυτά που συμβουλεύεις τον @jim2323, είσαι ευχαριστημένος;
:smiling-face-with-heart-eyes:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.256
Κριτικές
2
Like
22.759
Πόντοι
6.236
Χαχα λες να μου τα λέει αυτά για να έχει να γελάει - ήδη οι περισσότερες πιτσιρίκες όταν τίς μιλάω χαμογελάμε καί έχουν αυτό το βλέμμα έλα σέ καταλάβαμε :cheesy:
Μα είναι δυνατόν να σκέφτεσαι έτσι για μένα; Σε συγχωρώ επειδή σε παρασύρει αυτός ο Αρίσταρχος ανπλάγκντ...:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
@Ωρίων τελικά πως θα πορευτούμε? Συναίσθημα και απόλαυση του ταξιδιού με ρίσκο βέβαια να χάσουμε η λογική? ακόμα και ο Αριστοτέλης αφήνει κενά στο θέμα αυτό με την περίφημη ατάκα τού - η νους είναι ο κόσμος η κάτι παραπέρα απο του νου :angel:
Εγώ είμαι υπέρ της άποψης να εκδηλώνεσαι, Jimmy, αλλά μόνο εκεί που πρέπει. Όλες οι γυναίκες θέλουν να αισθάνονται μοναδικές και ένας άντρας που την πέφτει αδιακρίτως σε όλες, είναι ένας άντρας λιγούρης. Οι λιγούρηδες δεν είναι θελκτικοί. Βρες μία, όχι 10άρι αν δεν είσαι και εσύ αντίστοιχος, μία πιο μέτρια αλλά που να σου αρέσει, στόχευσε εκεί και δώσε πόνο. Εκείνο που κολακεύει περισσότερο αυτόν που γίνεται στόχος, είναι το γεγονός ότι θεωρείται άξιος για να στοχευτεί.
Συνοψίζω : συναίσθημα και απόλαυση του ταξιδιού αλλά με λογική σε ό,τι έχει να κάνει με την επιλογή και την προσέγγιση, για την μεγιστοποίηση της πιθανότητας επιτυχίας. :grin:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Μα είναι δυνατόν να σκέφτεσαι έτσι για μένα; Σε συγχωρώ επειδή σε παρασύρει αυτός ο Αρίσταρχος ανπλάγκντ...:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

Εγώ είμαι υπέρ της άποψης να εκδηλώνεσαι, Jimmy, αλλά μόνο εκεί που πρέπει. Όλες οι γυναίκες θέλουν να αισθάνονται μοναδικές και ένας άντρας που την πέφτει αδιακρίτως σε όλες, είναι ένας άντρας λιγούρης. Οι λιγούρηδες δεν είναι θελκτικοί. Βρες μία, όχι 10άρι αν δεν είσαι και εσύ αντίστοιχος, μία πιο μέτρια αλλά που να σου αρέσει, στόχευσε εκεί και δώσε πόνο. Εκείνο που κολακεύει περισσότερο αυτόν που γίνεται στόχος, είναι το γεγονός ότι θεωρείται άξιος για να στοχευτεί.
Συνοψίζω : συναίσθημα και απόλαυση του ταξιδιού αλλά με λογική σε ό,τι έχει να κάνει με την επιλογή και την προσέγγιση, για την μεγιστοποίηση της πιθανότητας επιτυχίας. :grin:
Ααααα.. έρχεσαι στα λόγια μου ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μην φέρνεις την καταστροφή, Αρίσταρχε!

Εσύ, δηλαδή, που έχεις εφαρμόσει στη ζωή σου, αυτά που συμβουλεύεις τον @jim2323, είσαι ευχαριστημένος;
:smiling-face-with-heart-eyes:
Φυσικά είμαι ευχαριστημένος που γλύτωσα τη διαπόμπευση και τη φυλακή
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.256
Κριτικές
2
Like
22.759
Πόντοι
6.236
Ααααα.. έρχεσαι στα λόγια μου ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φυσικά είμαι ευχαριστημένος που γλύτωσαν τη διαπόμπευση και τη φυλακή
Θα ερχόμουν στα λόγια σου, μόνο αν του έλεγα να μην βγαίνει από το σπίτι εκτός αν είναι να πάει στη λαϊκή ή στο γιατρό.:2funny:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Μα είναι δυνατόν να σκέφτεσαι έτσι για μένα; Σε συγχωρώ επειδή σε παρασύρει αυτός ο Αρίσταρχος ανπλάγκντ...:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

Εγώ είμαι υπέρ της άποψης να εκδηλώνεσαι, Jimmy, αλλά μόνο εκεί που πρέπει. Όλες οι γυναίκες θέλουν να αισθάνονται μοναδικές και ένας άντρας που την πέφτει αδιακρίτως σε όλες, είναι ένας άντρας λιγούρης. Οι λιγούρηδες δεν είναι θελκτικοί. Βρες μία, όχι 10άρι αν δεν είσαι και εσύ αντίστοιχος, μία πιο μέτρια αλλά που να σου αρέσει, στόχευσε εκεί και δώσε πόνο. Εκείνο που κολακεύει περισσότερο αυτόν που γίνεται στόχος, είναι το γεγονός ότι θεωρείται άξιος για να στοχευτεί.
Συνοψίζω : συναίσθημα και απόλαυση του ταξιδιού αλλά με λογική σε ό,τι έχει να κάνει με την επιλογή και την προσέγγιση, για την μεγιστοποίηση της πιθανότητας επιτυχίας. :grin:
Σαν έχεις δίκιο Ωρίων ΠΑΛΙ:angry: - μου θυμίζει αυτό που λέγεται ότι έκαναν οι αρχαίοι Έλληνες - το βράδυ που ανεβαίνει το θυμικον του ανθρώπου συλλάμβαναν τίς μεγάλες ιδέες με λίγο κρασάκι η σε κάποιο συμπόσιο -το πρωί με καθαρή σκέψη έβαζαν λογική στις μεγάλες ιδέες και κάπως έτσι λέγεται ότι γεννιέται το μεγαλείο
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Σαν έχεις δίκιο Ωρίων ΠΑΛΙ:angry: - μου θυμίζει αυτό που λέγεται ότι έκαναν οι αρχαίοι Έλληνες - το βράδυ που ανεβαίνει το θυμικον του ανθρώπου συλλάμβαναν τίς μεγάλες ιδέες με λίγο κρασάκι η σε κάποιο συμπόσιο -το πρωί με καθαρή σκέψη έβαζαν λογική στις μεγάλες ιδέες και κάπως έτσι λέγεται ότι γεννιέται το μεγαλείο
Ο Ωρίων ως συνήθως μου κλέβει τις ιδέες, τις αλλάζει λίγο, και τις πασάρει για δικές του και περνει τη δόξα και την αναγνώριση..
Κάποια στιγμή πρέπει να μπει φρένο στην ασυδοσία..:woldman:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.256
Κριτικές
2
Like
22.759
Πόντοι
6.236
Ο Ωρίων ως συνήθως μου κλέβει τις ιδέες, τις αλλάζει λίγο, και τις πασάρει για δικές του και περνει τη δόξα και την αναγνώριση..
Κάποια στιγμή πρέπει να μπει φρένο στην ασυδοσία..:woldman:
Το παραδέχομαι! Είσαι η έμπνευσή μου, Αρίσταρχε!!
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Ο Ωρίων ως συνήθως μου κλέβει τις ιδέες, τις αλλάζει λίγο, και τις πασάρει για δικές του και περνει τη δόξα και την αναγνώριση..
Κάποια στιγμή πρέπει να μπει φρένο στην ασυδοσία..:woldman:
Δίκαιο και εσύ Αρισταρχε έχεις :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:εισαι το μυαλό τής παρέας οφείλω να το ομολογήσω- ο Ωρίων όμως έβαλε και αύτος τίς πινελιές του όμως :smiling-face-with-heart-eyes:οταν κονομισω ΚΑΙ ΕΑΝ δεν προλάβουν να μου τα φάνε οι πιτσιρίκες υπόσχομαι να πληρώσω εγώ τα πνευματικά δικαιώματα :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.256
Κριτικές
2
Like
22.759
Πόντοι
6.236
Είμαι ο μούσος σου!
Surprise Shock GIF by The Great British Bake Off
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Δίκαιο και εσύ Αρισταρχε έχεις :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:εισαι το μυαλό τής παρέας οφείλω να το ομολογήσω- ο Ωρίων όμως έβαλε και αύτος τίς πινελιές του όμως :smiling-face-with-heart-eyes:οταν κονομισω ΚΑΙ ΕΑΝ δεν προλάβουν να μου τα φάνε οι πιτσιρίκες υπόσχομαι να πληρώσω εγώ τα πνευματικά δικαιώματα :smiling-face-with-heart-eyes:
Εντάξει θα στείλω το IBAN σε PM
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χρυσό μου τι κάνεις?:kiss-mark:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom