Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Διαρκώς...
Πώς είσαι εσύ; Η 25άρα προχωράει;;
Τα παράτησα με την 25 άρα δύο χυλοπίτες σε τόσο μικρό διάστημα θα μου πέσουν βαριές - ωραίος φίλος είσαι παντός αντί να με προστατεύσεις και να μου πεις που πας ρε Καραμήτρο με τα πιπινια με ρωτάς πώς πάει :angry:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.256
Κριτικές
2
Like
22.759
Πόντοι
6.236
Τα παράτησα με την 25 άρα δύο χυλοπίτες σε τόσο μικρό διάστημα θα μου πέσουν βαριές - ωραίος φίλος είσαι παντός αντί να με προστατεύσεις και να μου πεις που πας ρε Καραμήτρο με τα πιπινια με ρωτάς πώς πάει :angry:
Εγώ είμαι υπέρ του να ζεις ό,τι σου τυχαίνει και ας φας και τα μούτρα σου. Μπορεί και να μην τα φας.
Δεν θέλω να σε βάλω σε μια γυάλα...θέλω να σε σκληραγωγήσω, Jimmy!

Δεν κατάλαβα, θα νιώσω εγώ κάτι και θα φοβηθώ να το ζήσω; Αμ δε! Λες και έχω πολλές ευκαιρίες να νιώθω ...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.256
Πόντοι
10.336
Εγώ είμαι υπέρ του να ζεις ό,τι σου τυχαίνει και ας φας και τα μούτρα σου. Μπορεί και να μην τα φας.
Δεν θέλω να σε βάλω σε μια γυάλα...θέλω να σε σκληραγωγήσω, Jimmy!

Δεν κατάλαβα, θα νιώσω εγώ κάτι και θα φοβηθώ να το ζήσω; Αμ δε! Λες και έχω πολλές ευκαιρίες να νιώθω ...
Regret of not trying is much heavier than regret of failure

θα παω, κι ας μου βγει και σε κακο (ειμαι ενα μηνα μπροστα)
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Εγώ είμαι υπέρ του να ζεις ό,τι σου τυχαίνει και ας φας και τα μούτρα σου. Μπορεί και να μην τα φας.
Δεν θέλω να σε βάλω σε μια γυάλα...θέλω να σε σκληραγωγήσω, Jimmy!

Δεν κατάλαβα, θα νιώσω εγώ κάτι και θα φοβηθώ να το ζήσω; Αμ δε! Λες και έχω πολλές ευκαιρίες να νιώθω ...
Με προβληματίζεις Ωρίων και μου βάζεις δύσκολα και εγώ εν μέρει συμφωνώ - να ξέρεις θα έρθει ο Αρίσταρχος με την τετράγωνη λογική τού και θα μας τα ανατρέψει όλα - να είσαι έτοιμος και με επιχειρήματα - εγώ είμαι το θύμα δεν μπορώ να σκεφτώ καθαρά ακόμα αμφιταλαντεύομαι :think:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.256
Πόντοι
10.336




Dance Dancing GIF by AFV Pets
Happy Hour Dancing GIF by New Girl
Winnie The Pooh Happy Dance GIF by Leon Denise
Happy Season 9 GIF by The Office
Channing Tatum Dance GIF by TV4
Dance GIF
Awkward Dance GIF by MOODMAN
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Τα παράτησα με την 25 άρα δύο χυλοπίτες σε τόσο μικρό διάστημα θα μου πέσουν βαριές - ωραίος φίλος είσαι παντός αντί να με προστατεύσεις και να μου πεις που πας ρε Καραμήτρο με τα πιπινια με ρωτάς πώς πάει :angry:
Ο Ωρίων σε σπρώχνει στην καταστροφή..στο τέλος δε θα κυκλοφορείς έξω από σπίτι σου απτην ντροπή τόσων χυλοπιτων..θα σε κουτσομπολευουν οι πιτσιρίκες μεταξύ τους και θα γελάνε..θα βγουν ανέκδοτα για σένα ..
Στο τέλος θα σε κατηγορήσουν για παρενοχλητη και θα σε συλλάβουν..( μπροστά στις κάμερες να φωνάξεις: " αρισταρχε είχες δίκιο τελικαααά!")
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Με προβληματίζεις Ωρίων και μου βάζεις δύσκολα και εγώ εν μέρει συμφωνώ - να ξέρεις θα έρθει ο Αρίσταρχος με την τετράγωνη λογική τού και θα μας τα ανατρέψει όλα - να είσαι έτοιμος και με επιχειρήματα - εγώ είμαι το θύμα δεν μπορώ να σκεφτώ καθαρά ακόμα αμφιταλαντεύομαι :think:
Μέτρα τις πιθανότητες. Αν σε παίρνει κάνε κίνηση. Μη παίζεις για να χάσεις. Αν δεις ότι η μικρή δεν έχει καλές προθέσεις, άστο ..μη φας τα μούτρα σου
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Ο Ωρίων σε σπρώχνει στην καταστροφή..στο τέλος δε θα κυκλοφορείς έξω από σπίτι σου απτην ντροπή τόσων χυλοπιτων..θα σε κουτσομπολευουν οι πιτσιρίκες μεταξύ τους και θα γελάνε..θα βγουν ανέκδοτα για σένα ..
Στο τέλος θα σε κατηγορήσουν για παρενοχλητη και θα σε συλλάβουν..( μπροστά στις κάμερες να φωνάξεις: " αρισταρχε είχες δίκιο τελικαααά!")
Χαχα λες να μου τα λέει αυτά για να έχει να γελάει - ήδη οι περισσότερες πιτσιρίκες όταν τίς μιλάω χαμογελάμε καί έχουν αυτό το βλέμμα έλα σέ καταλάβαμε :cheesy: η λογική σου μου αρέσει αρισταρχε αλλά όλες οι προτάσεις σου τελειώνουν με εμένα φυλακή :confused: είπαμε ΕΓΩ είμαι το θύμα :confused:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Μέτρα τις πιθανότητες. Αν σε παίρνει κάνε κίνηση. Μη παίζεις για να χάσεις. Αν δεις ότι η μικρή δεν έχει καλές προθέσεις, άστο ..μη φας τα μούτρα σου
Χαχα μάλλον θα φάμε τα μουτρα μας - θα είχαμε καταστραφεί εάν δεν είχαμε "καταστραφεί " από μια άποψη δηλαδή :angel:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
@Ωρίων τελικά πως θα πορευτούμε? Συναίσθημα και απόλαυση του ταξιδιού με ρίσκο βέβαια να χάσουμε η λογική? ακόμα και ο Αριστοτέλης αφήνει κενά στο θέμα αυτό με την περίφημη ατάκα τού - η νους είναι ο κόσμος η κάτι παραπέρα απο του νου :angel:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Χαχα λες να μου τα λέει αυτά για να έχει να γελάει - ήδη οι περισσότερες πιτσιρίκες όταν τίς μιλάω χαμογελάμε καί έχουν αυτό το βλέμμα έλα σέ καταλάβαμε :cheesy: η λογική σου μου αρέσει αρισταρχε αλλά όλες οι προτάσεις σου τελειώνουν με εμένα φυλακή :confused: είπαμε ΕΓΩ είμαι το θύμα :confused:
Εντάξει, αν τελικά γίνεις απλά γραφικός, θα τη γλυτώσεις τη φυλακή..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Χαχα μάλλον θα φάμε τα μουτρα μας - θα είχαμε καταστραφεί εάν δεν είχαμε "καταστραφεί " από μια άποψη δηλαδή :angel:
Αν δεν είχαμε καταστραφεί τώρα θα είμαστε σε άλλη φάση..ίσως καλύτερη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom