Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Γιατί όχι, Jimmy;
Εσύ;
Μια χαρά Ωρίων και εγώ - αν βγεί και Αρίσταρχος και πει και αυτός ότι είναι καλά χτυπάμε Τζακ Ποτ :smiling-face-with-heart-eyes: να είχαμε και ένα εκατομμύριο ευρώ και μια δεκαριά πιπινια θα ήταν πιο ωραία μάλλον- αλλά πάλι κανείς δεν ξέρει -ποιος ξέρει τι θα λαχταρούσε πάλι το αχόρταγο μυαλό μας :smiling-face-with-heart-eyes::angel:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.254
Κριτικές
2
Like
22.750
Πόντοι
6.236
Μια χαρά Ωρίων και εγώ - αν βγεί και Αρίσταρχος και πει και αυτός ότι είναι καλά χτυπάμε Τζακ Ποτ :smiling-face-with-heart-eyes: να είχαμε και ένα εκατομμύριο ευρώ και μια δεκαριά πιπινια θα ήταν πιο ωραία μάλλον- αλλά πάλι κανείς δεν ξέρει -ποιος ξέρει τι θα λαχταρούσε πάλι το αχόρταγο μυαλό μας :smiling-face-with-heart-eyes::angel:
Η ευτυχία είναι εσωτερική υπόθεση και δεν εξαρτάται από χρήματα και πιπίνια.
Βάλε ένα τραγουδάκι να γουστάρουμε, Jimmy.
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Η ευτυχία είναι εσωτερική υπόθεση και δεν εξαρτάται από χρήματα και πιπίνια.
Βάλε ένα τραγουδάκι να γουστάρουμε, Jimmy.
Μια χαρά είναι τα πιπινια Ωρίων - σήμερα το πρωί είδα την μικρή χαιρετηθηκαμε και της ζήτησα να μου δώσει το μπουκαλάκι με το άρωμα της να έχω να την θυμάμαι - εκείνη χαμογέλασε και είπε εσύ τι θα μου δώσεις να έχω από σένα - Ωρίων δεν φοράω αρώματα :( για ρίξε καμία ιδέα :undecided:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Μια χαρά Ωρίων και εγώ - αν βγεί και Αρίσταρχος και πει και αυτός ότι είναι καλά χτυπάμε Τζακ Ποτ :smiling-face-with-heart-eyes: να είχαμε και ένα εκατομμύριο ευρώ και μια δεκαριά πιπινια θα ήταν πιο ωραία μάλλον- αλλά πάλι κανείς δεν ξέρει -ποιος ξέρει τι θα λαχταρούσε πάλι το αχόρταγο μυαλό μας :smiling-face-with-heart-eyes::angel:
Καλά είμαι, εντάξει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Μια χαρά είναι τα πιπινια Ωρίων - σήμερα το πρωί είδα την μικρή χαιρετηθηκαμε και της ζήτησα να μου δώσει το μπουκαλάκι με το άρωμα της να έχω να την θυμάμαι - εκείνη χαμογέλασε και είπε εσύ τι θα μου δώσεις να έχω από σένα - Ωρίων δεν φοράω αρώματα :( για ρίξε καμία ιδέα :undecided:
Δώσε της ένα προφυλακτικό ( ίσως χρησιμοποιημένο..)
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Μια χαρά είναι τα πιπινια Ωρίων - σήμερα το πρωί είδα την μικρή χαιρετηθηκαμε και της ζήτησα να μου δώσει το μπουκαλάκι με το άρωμα της να έχω να την θυμάμαι - εκείνη χαμογέλασε και είπε εσύ τι θα μου δώσεις να έχω από σένα - Ωρίων δεν φοράω αρώματα :( για ρίξε καμία ιδέα :undecided:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Δώσε της ένα προφυλακτικό ( ίσως χρησιμοποιημένο..)
Αρισταρχε είσαι παιδί της λογικής και σαν παιδί τής λογικής σού είναι δύσκολο να καταλάβεις τα παιδιά του έρωτα σαν εμένα - νομίζω ο Ωρίων είναι πιο ειδικός σε αυτά τα θέματα :smiling-face-with-heart-eyes: ρε συ θέλεις να με καταστρέψεις πρέπει να δείξω καλή διαγωγή έχω βάλει στο μάτι μια άλλη πιτσιρίκα 25αρα :D:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.254
Κριτικές
2
Like
22.750
Πόντοι
6.236
Μια χαρά είναι τα πιπινια Ωρίων - σήμερα το πρωί είδα την μικρή χαιρετηθηκαμε και της ζήτησα να μου δώσει το μπουκαλάκι με το άρωμα της να έχω να την θυμάμαι - εκείνη χαμογέλασε και είπε εσύ τι θα μου δώσεις να έχω από σένα - Ωρίων δεν φοράω αρώματα :( για ρίξε καμία ιδέα :undecided:
Να, τέτοιες μαλακίες κάνετε...Ρε συ Jimmy, αν σου άρεσε τόσο, το πολύ πολύ, ρώτα την τι άρωμα φοράει και πες μου να σου το στείλω εγώ, αν δεν μπορείς να το βρεις. Άκου να ζητήσεις το άρωμά της... Μα πόσο ρομαντικοί είστε κάποιοι το κέρατό μου....

Να μην της δώσεις τίποτα. Αυτό που θα έπρεπε να της δώσεις για να σε θυμάται μια ζωή, δεν το ήθελε.

Next!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.254
Κριτικές
2
Like
22.750
Πόντοι
6.236
Αρισταρχε είσαι παιδί της λογικής και σαν παιδί τής λογικής σού είναι δύσκολο να καταλάβεις τα παιδιά του έρωτα σαν εμένα - νομίζω ο Ωρίων είναι πιο ειδικός σε αυτά τα θέματα :smiling-face-with-heart-eyes: ρε συ θέλεις να με καταστρέψεις πρέπει να δείξω καλή διαγωγή έχω βάλει στο μάτι μια άλλη πιτσιρίκα 25αρα :D:
Ανεβήκαμε πενταετία βλέπω! Εύγε!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Αρισταρχε είσαι παιδί της λογικής και σαν παιδί τής λογικής σού είναι δύσκολο να καταλάβεις τα παιδιά του έρωτα σαν εμένα - νομίζω ο Ωρίων είναι πιο ειδικός σε αυτά τα θέματα :smiling-face-with-heart-eyes: ρε συ θέλεις να με καταστρέψεις πρέπει να δείξω καλή διαγωγή έχω βάλει στο μάτι μια άλλη πιτσιρίκα 25αρα :D:
Δώσε το dna σου..είναι το πιο προσωπικό δώρο
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Δεν της παίρνει δώρο ένα βιβλίο μαγειρικής καλύτερα...
Έτσι κάτι χρήσιμο..να μάθει να μαγειρεύει νέο κορίτσι που είναι..
Εγώ ελεγα να της δώσει μια τρίχα απτά μαλια του..(όλο το dna εκεί είναι)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.254
Κριτικές
2
Like
22.750
Πόντοι
6.236
Έτσι κάτι χρήσιμο..να μάθει να μαγειρεύει νέο κορίτσι που είναι..
Εγώ ελεγα να της δώσει μια τρίχα απτά μαλια του..(όλο το dna εκεί είναι)
Ναι, την τρίχα από τα μαλλιά του θα την κάνει φυλαχτό. ΟΥΑΟΥ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom