Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Άσε με, τσαντίστηκα τώρα.

Εσύ με την Βανδή, να ζήσετε!
Ωρίων οι εξηγήσεις του Λαζάρου/Αρίσταρχου δεν φάνηκαν καί πολύ πειστικές - επίσης έχει για άβαταρ έναν μαυριδερό μουσουλμάνο :confused: αλλά δεν πειράζει στους φίλους κάνουμε και λίγο τα στραβά μάτια ΠΑΣΟΚ είμαστε άλλωστε :angel: επίσης έχουμε καταιγισμό από τραγούδια Ωρίων - τι να σημαίνει αυτό - ΌΛΑ κάτι σημαίνουν :think:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.242
Κριτικές
2
Like
22.677
Πόντοι
6.236
Ωρίων οι εξηγήσεις του Λαζάρου/Αρίσταρχου δεν φάνηκαν καί πολύ πειστικές - επίσης έχει για άβαταρ έναν μαυριδερό μουσουλμάνο :confused: αλλά δεν πειράζει στους φίλους κάνουμε και λίγο τα στραβά μάτια ΠΑΣΟΚ είμαστε άλλωστε :angel: επίσης έχουμε καταιγισμό από τραγούδια Ωρίων - τι να σημαίνει αυτό - ΌΛΑ κάτι σημαίνουν :think:
Και εγώ, για φίλο τον νόμιζα. Αλλά οι φίλοι δεν αφήνουν τους φίλους να ανησυχούν - να, εσύ ξέρεις πόσο είχα ανησυχήσει.

Κανόνισε να φύγεις και εσύ και να μην χαιρετίσεις...θα πω στη Δέσποινα να σε κάνει μπλοκ.
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Και εγώ, για φίλο τον νόμιζα. Αλλά οι φίλοι δεν αφήνουν τους φίλους να ανησυχούν - να, εσύ ξέρεις πόσο είχα ανησυχήσει.

Κανόνισε να φύγεις και εσύ και να μην χαιρετίσεις...θα πω στη Δέσποινα να σε κάνει μπλοκ.
Παρόλο που δεν μου αρέσουν οι χαιρετισμοί και αυτά τα συναισθηματικά οκ Ωρίων θα χαιρετίσω - ΠΑΣΟΚ είμαι Ωρίων και τα πασοκομουτρα φεύγουν πάντα τελευταία :smiling-face-with-heart-eyes:επισης μην με απειλής με την Βανδή Ωρίων -προχθές ήταν στο νησί του Ιπποκράτη η κυρία Παγώνη :buck2: σε συνέδριο - δεν την λες άσχημη από κοντά δεν την λες καθόλου άσχημη :grin::smiling-face-with-heart-eyes::angel:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Παρόλο που δεν μου αρέσουν οι χαιρετισμοί και αυτά τα συναισθηματικά οκ Ωρίων θα χαιρετίσω - ΠΑΣΟΚ είμαι Ωρίων και τα πασοκομουτρα φεύγουν πάντα τελευταία :smiling-face-with-heart-eyes:επισης μην με απειλής με την Βανδή Ωρίων -προχθές ήταν στο νησί του Ιπποκράτη η κυρία Παγώνη :buck2: σε συνέδριο - δεν την λες άσχημη από κοντά δεν την λες καθόλου άσχημη :grin::smiling-face-with-heart-eyes::angel:
την οργώνει την παγωνει
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
την οργώνει την παγωνη
Είσαι κίτρινη κάρτα από τον Ωρίων κρατά χαμηλό προφίλ το νου σου το νου σου:buck2: - τον στεναχωρεσες τον Ωρίων μέχρι προτομή ετοιμάζαμε για σένα ασωτε :buck2:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
επίσης έχει για άβαταρ έναν μαυριδερό μουσουλμάνο :confused: αλλά δεν πειράζει στους φίλους κάνουμε και λίγο τα στραβά μάτια ΠΑΣΟΚ
Ασσυριος είναι, όχι μουσουλμάνος

Όλοι ΠΑΣΟΚ είμαστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom