Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
ετσι ειναι φιλε ολες ενα μαλακα ψαχνουν να τους μεγαλωνει τα παιδια
Προσφατα ειχα γνωρισει μια εκανε παιδια με εναν εχει χωρισει
Και θελει να εχει καποιον να μιλαει και να κανει αγγαλιτσες
Σεξ ομως οταν θελει αυτη μου πε σε 3 βδομαδες οτι εχει περιοδο 2 φορες
Ηθελε αποκλειστικοτητα και αυτη να καυλαντιζει και να βγαζει τα βυζια της
Στο φεις μπουκ και παιρνει επιβεβαιωση απ τα λαικ
Ακουσε τις παναγιες της και ηρεμησε ειμαι μανα αξια μεγαλωνω δυο παιδια μονη μου ελεγε βεβαια επαιρνε κανα 700 αρι διατροφη
Καθυστερημενη εντελως πανηλιθια με περικεφαλαια
Οποιος θελει του στελνω προφιλ
για στειλε να τσεκαρουμε το φρουτο γιατι κατι μου θυμιζει....
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Άμα είσαι μόνος και απένταρος, τι έχεις να χάσεις; Δες το και σαν μια περιπέτεια.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.391
Πόντοι
6.955
Είχα βγει προ διετίας με μια μουνάρα δικηγορίνα 38 ετών χωρισμένη με ένα παιδί που γνώρισα στο blindchat.

Προ δυο ετών ήμουν μαλάκας και άπειρος, ακόμα έψαχνα σχέση και πίστευα πως συνάπτονται σχέσεις...τέλος πάντων......σχέση έλεγε ότι ψάχνει κι αυτή. (μούσι)

Μου έλεγε η γκόμενα πως έβγαινε με έναν 48αρη χωρισμένη με παιδί με τον οποίο χώρισε διότι εκείνος ήθελε μόνο να βγαίνουνε και όχι δεσμό.

Τότε είχα απορήσει και ρώταγα τον εαυτό μου "μαλάκας είναι ο 48αρης και ήθελε τον μούναρο μόνο για να βγαίνουν?"

Τώρα δύο χρόνια αργότερα έχω αντιληφθεί πόσο δίκιο είχε εκείνος ο άγνωστος σε εμένα κύριος!!!!


Για την ιστορία η δικηγορίνα από το "θα βγούμε την Πέμπτη" σταμάτησε ξαφνικά να απαντά ή να στέλνει μηνύματα.
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.462
Κριτικές
15
Like
4.653
Πόντοι
1.446
Μια ζωη ακουμε τις μαλακιες των γυναικων ...
Ιδου η αποκοδηκοποιηση ...

Ειμαι επιλεκτικη = δεν μου την πεφτει κακεις
Ειμαι απαιτητικη = ψαχνω τον ανδρα που δεν αξιζω
Ειμαι ανεξαρτητη = εδω γελαμε
Δεν υπαρχουν ανδρες = για τις ρωσιδες υπαρχουν


Καμια γυναικα δεν αξιζει τα λευτα που ζηταει ...


Μια εποχη κερατωνα την σχεση μου με εργαζομενη...
Μετα απο κανενα χρονο δεν μπορουσα να ξεχωρισω πια απο τις δυο ηταν η τελικα πιο πουτανα απο την αλλη ...
 

peoplayer41

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
91
Like
76
Πόντοι
0
ετσι ειναι φιλε ολες ενα μαλακα ψαχνουν να τους μεγαλωνει τα παιδια
Προσφατα ειχα γνωρισει μια εκανε παιδια με εναν εχει χωρισει
Και θελει να εχει καποιον να μιλαει και να κανει αγγαλιτσες
Σεξ ομως οταν θελει αυτη μου πε σε 3 βδομαδες οτι εχει περιοδο 2 φορες
Ηθελε αποκλειστικοτητα και αυτη να καυλαντιζει και να βγαζει τα βυζια της
Στο φεις μπουκ και παιρνει επιβεβαιωση απ τα λαικ
Ακουσε τις παναγιες της και ηρεμησε ειμαι μανα αξια μεγαλωνω δυο παιδια μονη μου ελεγε βεβαια επαιρνε κανα 700 αρι διατροφη
Καθυστερημενη εντελως πανηλιθια με περικεφαλαια
Οποιος θελει του στελνω προφιλ
Στειλε μου προφιλ αδερφε
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Είχα βγει προ διετίας με μια μουνάρα δικηγορίνα 38 ετών χωρισμένη με ένα παιδί που γνώρισα στο blindchat.

Προ δυο ετών ήμουν μαλάκας και άπειρος, ακόμα έψαχνα σχέση και πίστευα πως συνάπτονται σχέσεις...τέλος πάντων......σχέση έλεγε ότι ψάχνει κι αυτή. (μούσι)

Μου έλεγε η γκόμενα πως έβγαινε με έναν 48αρη χωρισμένη με παιδί με τον οποίο χώρισε διότι εκείνος ήθελε μόνο να βγαίνουνε και όχι δεσμό.

Τότε είχα απορήσει και ρώταγα τον εαυτό μου "μαλάκας είναι ο 48αρης και ήθελε τον μούναρο μόνο για να βγαίνουν?"

Τώρα δύο χρόνια αργότερα έχω αντιληφθεί πόσο δίκιο είχε εκείνος ο άγνωστος σε εμένα κύριος!!!!


Για την ιστορία η δικηγορίνα από το "θα βγούμε την Πέμπτη" σταμάτησε ξαφνικά να απαντά ή να στέλνει μηνύματα.

Φτηνα απεκτησες τη γνωση τυπε, μπραβο.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.244
Κριτικές
81
Like
8.044
Πόντοι
7.865
Μάγκες μου απο τον παλιό καιρό πουζήσαμε εμείς οι μπαρμπάδες,αν κάποια έφγτανε τα τριάντα και ακομα ήταν ανύπαντρη,την έλεγαν άρρωστη,χαζή ή πουτάνα.Πλέον οι πιο πολλές έχουν και τα 3.Γενικά τα κορίτσια του σήμερα είναι ασταθή και πάντα είχαν έναν μαλακα να τους τα χώνει,είτε ήταν ο μαλάκας ο πατέρας τους ή κάποιος γκομενος ή κάποιος beta χορηγός που δεν την πηδαγε κιόλας.Πάντα τους έλεγαν ότι είναι πιγκήπισσες,βασίλισσες και εν γένει ευγενείς κάποιου παραμυθιού,ενώ στην πραγματκότητα είναι λιμενεργάτες,σκαφτιάδες και βοθρατζήδες.Οι παραπάνω την γλυτώσατε πολύ φτηνα και αποκομίσατε γνώση.Άλλοι την πατάνε αλλιώς και τους ροκανίζουν χρήμα,τους φορτώνουν μπάσταρδα άλλων που τις έφτυσαν και διάφορες άλλες απατεωνιές.Η συμβουλή μου είναι να είστε απο μεριά σας ειλικρινείς και να τους δίνετε να καταλαβαίνουν ότι μονο για να γαμήσετε θέλετε.Και να επιμείνετε σε αυτό και τέλος.Θα εκτιμηθείτε περισσότερο απο το να είστε πειθήνιοι αγαπούληδες.Γαμήστε τες και γειά σας.Αν δεν κάτσουν στα παπάρια σας.Θα σας κάτσει άλλη.Μην γαμάτε τον εαυτό σας για ένα τσόλι που απλά θέλει επιβεβαίωση.
 

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
Πολύ ιδανικά τα παρουσιάζεις.Και ανύπαντρος και με κολλητούς και ταξίδια;Πού να βρεις ρε φίλε κολλητούς μετά από μια ηλικία;Και να τους ψήσεις κιόλας να πάτε και ταξίδια;

Οι περισσοτεροι φιλοι μου παντως 35-40, για να ερθουν μαζι μου να δουν έναν απλο  αγωνα  μιάμισης ωρας στην καφετερια,πρεπει να παρουν αδεια απο τη συζυγο και δεν μπορω να φανταστω και ποση γκρινια ακουν.Για ταξιδια και τσακαλοπαρεες ουτε λογος
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Οι περισσοτεροι φιλοι μου παντως 35-40, για να ερθουν μαζι μου να δουν έναν απλο  αγωνα  μιάμισης ωρας στην καφετερια,πρεπει να παρουν αδεια απο τη συζυγο και δεν μπορω να φανταστω και ποση γκρινια ακουν.Για ταξιδια και τσακαλοπαρεες ουτε λογος

Ακριβως ετσι.

Τοξικη ζωη μεσα σε αρρωστημενες καταστασεις.

Ειναι αυτοι που βλεπεις παντου γυρω σου και εχουν ψυχωτικη συμπεριφορα, εχουν καψει φλατζα και ψαχνουν παντου να βρουν την ευκαιρια να ξεσπασουν.

 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.462
Κριτικές
15
Like
4.653
Πόντοι
1.446
Πρεπει να καταλαβουμε επιτελους την αξια μας σαν Ανδρες ...

Η γυναικα και ιδιως η Ελλε-ι-νιδα θελει να γινει μανα και κιουρια ... αλλιως θεωρηται τελιωμενη

Αν μπορουσε να τα κανει μονη της δεν θα μας ελεγε ουτε καλημερα ... αλλα...

Χωρις ανδρα δεν μπορει να ειμαι μανα 
Χωρις ανδρα δεν μπορει να ειναι κυρια 

Οποτε γαματε ... και καντε την με ελαφρα...

Αν το σκεφτεις εχουμαι και τα φραγκα και τον ασσο στο μανικι...!
 

thivaios pit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2015
Μηνύματα
277
Like
187
Πόντοι
1
Πρεπει να καταλαβουμε επιτελους την αξια μας σαν Ανδρες ...

Η γυναικα και ιδιως η Ελλε-ι-νιδα θελει να γινει μανα και κιουρια ... αλλιως θεωρηται τελιωμενη

Αν μπορουσε να τα κανει μονη της δεν θα μας ελεγε ουτε καλημερα ... αλλα...

Χωρις ανδρα δεν μπορει να ειμαι μανα
Χωρις ανδρα δεν μπορει να ειναι κυρια

Οποτε γαματε ... και καντε την με ελαφρα...

Αν το σκεφτεις εχουμαι και τα φραγκα και τον ασσο στο μανικι...!
η δεύτερη πρόταση, όλο το νήμα
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Τύποι τα πράγματα είναι πολύ απλά, κάποιοι έχετε μείνει 15 χρόνια πίσω στην εποχή της φούσκας. Στα χρόνια της κρίσης η πραγματικότητα είναι ότι:

1. Οι Ελληνίδες έχουν βελτιωθεί σε εμφάνιση και συμπεριφορά. Όχι χαοτικά, αλλά η βελτίωση είναι εμφανής.

2. Δυστυχώς πολλοί άντρες αντιμετωπίζουν σοβαρότατα οικονομικά-επαγγελματικά προβλήματα με προεκτάσεις στην ψυχολογία τους.

Το αποτέλεσμα είναι ότι άντρες που έχουν μείνει ενεργοί στο παιχνίδι έχουν άφθονο μουνι στη διάθεσή τους. Είτε για γαμησια, είτε για σχέσεις, είτε για γάμο, ότι προτιμάει ο καθένας.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Εχω φιλη γιατρο στην Ελλαδα, 30 χρονων. Μετρια φατσα αλλα 1.75 και 60 (ξανατσεκαρα τη συνομιλια) κιλα απο οικογενεια με παρα πολλα φραγκα.

Αυτη λοιπον, για ενα χρονο ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ εναν αλλο συναδερφο της (απενταρος ομως) να την παντρευτει και να κανουν παιδι. Αυτος τελειως μα τελειως μπουλης ( δε μπορω να ποσταρω φωτο προφανως) αλλα σκεψου καποιον που δειχνει φλωρος και ειναι χοντρος (γιατρος ομως). Αυτος λοιπον την κερατωνε κιολας. Οταν αυτη το εμαθε συνεχισε να προσπαθει μεχρι που σταματησε.

Τωρα εχουν περασει καποιοι μηνες, την ρωταω και της λεω μα καλα γτ ολα αυτα. Και λεει ειμαι 30, μεγαλωνω θελω παιδια, ηταν γιατρος κλπ. Και τη ρωταω κιολας, μηπως επαιξε ρολο το οτι αυτος ηταν μπουλης και πιστευες στην αρχη οτι δε θα βρει αλλες? Και λεει ναι επαιξε ρολο.

Τωρα απο ολο το παραπανω τι συμπερασμα μπορω να βγαλω για τις ελληνιδες, οταν η μονη επαφη που εχω πλεον ειναι οι κοντες του εξωτερικου?





 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Οι περισσοτεροι φιλοι μου παντως 35-40, για να ερθουν μαζι μου να δουν έναν απλο  αγωνα  μιάμισης ωρας στην καφετερια,πρεπει να παρουν αδεια απο τη συζυγο και δεν μπορω να φανταστω και ποση γκρινια ακουν.Για ταξιδια και τσακαλοπαρεες ουτε λογος
θα με πει εμενα η γυναικα μου "Μην πας να δεις τον Παοκ"???? Τι λες ρε φιλαρακι?? στον δικηγορο διαζυγιων την αλλη μερα...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τελικα τυπε τι συμπερασμα εβγαλες για τις Ελληνιδες;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ειναι σαν τις τουαλετες....
Οι καλες ειναι πιασμενες,και οι ελευθερες χεσμενες....

Τυπε δεν ασπαζομαι τη γνωμη σου, τη σεβομαι ομως.

Η ερωτηση ηταν προς το κακιασμενο προβατο.

  :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom