Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
αλλα τοσα χρονια που εβλεπα τη ζωη να περναει μπροστα μου και να ζουν ολοι την ζωαρα και εγω να λιωνω στη μαλακια,αλλα ποσο καλα να ζησεις μετα για να αναπληρωσεις το χαμενο κενο χρονων;δεν γινεται.

Τι ζωάρα καναν δηλαδή οι άλλοι και δεν την έκανες εσύ;
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
Ζηλεύεις δηλαδή τον ποδοσφαιριστή που ενώ μπορεί να γαμάει ότι κινείται,παντρεύεται στα 20;:think:
Προφανως ρε βλακα οταν στα 25 εχει γαμησει 300 8-9ρια και ζει την απολυτη δοξα με 10 εκατομμυρια στη τραπεζα τι να του πει.

Θεμα ηλικιας ειναι? Δηλαδη στα 40 τι θα αλλαξει?

Εχει συμπυκνωσει τη ζωη του και αλλος που εχει παει 40-50 χρονων δεν εχει ζησει μια τριχα απο τη ζωη του.

Δεν εχεις ζησει το παραμικρο χορτασμα στη ζωη αλλα εχεις και αποψη σα γνησιος αγαμητος.
Ουτε εχεις στο κυκλο σου πλουσιους πραγματικα. Γενικα δεν εχεις ιδεα για τι μιλας.

Δε μπορει να εισαι τοσο στοκος ομως και να επιμενεις κιολας για πραγματα που ουτε εχεις ζησει ποτε.

Εγω προσωπικα σε μικροτερο βαθμο προφανως, εχω ζησει αυτη την αφθονια οταν στα 27-33 μου γαμαγα περιπου 50-60 καθε χρονο. Ηταν full time job ομως με καθημερινες εξοδους νυχτα πριν κανω εταιρεια δεν εκανα τιποτα αλλο στη ζωη μου. Με φιλαρακια που ειμασταν στο ιδιο μοτιβο, οχι σολο καριερα.

Ειδικα οταν ενα καλοκαιρι εσπασα τα ρεκορ μου και ειχα παει με 30 σε 2 μηνες αυτο που νιωθεις ειναι οτι δε σε ενδιαφερει πλεον του μουνι καν. Αηδιαζεις σχεδον.

Σκεψου το ποδοσφαιριστη που τα εχει κανει ολα αυτα πολλαπλασια με 10πλασια χλιδη και περιπου 2000 dms στο instagram τι χορτασμα εχει και ποσο στα αρχιδια του ειναι να τον βρεψει.

Το χεσιμο παιζει να ειναι πιο απολαυστικο γι αυτον.

Ειπαμε εσυ βρες τη πρωτη να τον βρεξεις και μολις φτασεις τις 100 το ξανασυζηταμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
καλα και εγω στην ιδια μοιρα ειμαι μην νομιζεις,και δεν ντρεπομαι να παραδεχτω οτι εχω απωθημενα.υπαρχει προσπαθεια βεβαια να ξεκολλησω αλλα τοσα χρονια που εβλεπα τη ζωη να περναει μπροστα μου και να ζουν ολοι την ζωαρα και εγω να λιωνω στη μαλακια,αλλα ποσο καλα να ζησεις μετα για να αναπληρωσεις το χαμενο κενο χρονων;δεν γινεται.

πραγματι οι ποδοσφαιριστες νοικοκυρευονται πολυ νωρις

Τα απωθυμενα και στο λεω μετα λογου γνωσεως δεν αφορουν ποσοτητα.

Δεν ειναι οτι εαν πας με 100 θα σου φυγουν τα απωθυμενα γιατι μπορει να πηγαινεις με 100 ιδια 7ρια και εσυ να εχεις απωθυμενο να πας με μοντελο η να κανεις τριο.

Μπορει να πας με 20 στη ζωη σου αλλα να ειναι με τους δικους σου ορους, να εχεις εσυ τον ελεγχο, να σε γουσταρουν και να σε παρακαλανε και να νιωθεις μεσα σου χορτατος.


Η τυπικη απαντηση η οποια ειναι αληθης ειναι οτι τα παντα ειναι στο μυαλο σου. Δεν υπαρχουν απωθυμενα και προσδοκιες εσυ τα εχεις χτισει στο μυαλο σου.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
Εσυ ρε ψυχάκια με τη σκέψη μου κοιμάσαι και ξυπνάς;Όλο για μένα γράφεις

Μήπως βαράς και μαλακία μαζί μου;
Μεχρι να σε ξεπαρθενιασω και να μη καις 50ρικα που δεν εχεις στις βιζιτες.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.202
Like
3.450
Πόντοι
456
Γυναίκες υπάρχουν άπειρες αλλά γυναίκες που να αρέσουν και να πληρούν κάποια στάνταρ ελάχιστες, τόσο απλά. Δυστηχώς για τις γυναίκες η ηλικία παίζει πολύ μεγάλο ρόλο και όσο πιο νωρίς το καταλάβουν τόσο το καλύτερο.

Είχα βγει για ποτό με μια γνωστή μου 30 φεύγα. Μιλάμε όποτε παίρναγαν τίποτα πιτσιρίκες τις κοίταγε με τόσο ζήλεια και κακία που έβγαζε μάτι. Δηλαδή άλλο ένας άντρας που κοιτάει ένα κωλαράκι και άλλο μια ώριμη γυναίκα που κοιτάει άλλες νεώτερες με φθόνο. Πιστεύω πολλοί το έχουν παρατηρήσει και καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Για αυτο άλλωστε και οι 30αρες 40αρες θέλουν νεώτερους τους ή τουλάχιστον συνομίληκους. Για να νιώσουν πως ακόμα περνάει η μπογιά τους σε σχέση με τις πιτσιρίκες.

Η πλειοψηφία των αντρών από ένα στάδιο και μετά συνδυάζει το γάμο με τα παιδιά. Η πλειοψηφία αν είχε να διαλέξει μεταξύ της Μπελούτσι που είναι 50φευγα και μιας όχι και τόσο εντυπωσιακής αλλά κατά πολύ νεώτερης θα διάλεγε τη νεώτερη. Ο λόγος είναι απλός.

Γνώμη μου είναι πως όποιος κατασταλάξει με κάποια 40φευγα και δεν αποκτησει παιδιά έχει υπογράψει την ταφόπλακα της ζωής του. Απλώς θα είναι η παρέα για ταξίδια μιας γυναίκας που ξέμεινε χωρίς φίλους επειδή όλες οι γνωστές της έχουν οικογένεια και δεν έχει τι άλλο να κάνει. Δυστηχία.

Τα media προβάλουν τους νέους και ομορφους. Για αυτό κυρίως στο τικ τοκ υπάρχουν κάτι βίντεο με γυναίκες που 30αριζουν και το παίζουν ακόμα 16χρονα. Κάποια στιγμή πάνε 35-40 διαπιστώνουν πως η μπογιά τους δεν περνάει και θυμούνται να κάνουν οικογένεια. Έλα μου όμως που τοτε οι άντρες που έχουν κατά νου δεν τις θέλουν. Οπότε περνάνε στην αφάνεια, στις γάτες και σε κάτι φεμινιστικά παραληρήματα του τύπου που πηγαν οι άντρες. Ακόμη και η τουνάρα το κατάλαβε αυτό και έκανε παιδί όσο περνάει η μπογιά της.

Όσο για εμάς τους άντρες το να ξεμείνεις γεροντοπαλήκαρο 60 φευγα χωρίς παιδιά είναι κάπως. Οι πιο πολλοί τέτοιοι τύποι καταλήγουν μονόχνωτοι και απωθητικοί. Εκτός βέβαια αν είσαι ο Μπραντ Πιτ ή ο Τομ Κρουζ.

Το κακό είναι πως 40αρες γεροντοκόρες σπαμάρουν το dating market με τα ψυχολογικά και τα απωθημένα τους και χαλάνε τη ψυχολογία όλων. Νεότερες και πιο αξιολογες γυναίκες υπάρχουν. Για τις άλλες απλά μαύρο. Όπως και στους αγαπούληδες με τη χαμηλή αυτοεκτίμηση που χαλάνε την πιάτσα για τους υπόλοιπους.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Τα απωθυμενα και στο λεω μετα λογου γνωσεως δεν αφορουν ποσοτητα.

Δεν ειναι οτι εαν πας με 100 θα σου φυγουν τα απωθυμενα γιατι μπορει να πηγαινεις με 100 ιδια 7ρια και εσυ να εχεις απωθυμενο να πας με μοντελο η να κανεις τριο.

Μπορει να πας με 20 στη ζωη σου αλλα να ειναι με τους δικους σου ορους, να εχεις εσυ τον ελεγχο, να σε γουσταρουν και να σε παρακαλανε και να νιωθεις μεσα σου χορτατος.


Η τυπικη απαντηση η οποια ειναι αληθης ειναι οτι τα παντα ειναι στο μυαλο σου. Δεν υπαρχουν απωθυμενα και προσδοκιες εσυ τα εχεις χτισει στο μυαλο σου.
αρα δεν πιστευεις και εσυ στα "χαμενα χρονια" και θεωρεις ότι όποτε ξεκινήσει το χόρτασμα είναι καλοδεχούμενο.πίστευα ότι το χόρτασμα στο γκομενικό και τις εμπειρίες όσο νωριτερα αρχίζει τοσο καλύτερα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
αρα δεν πιστευεις και εσυ στα "χαμενα χρονια" και θεωρεις ότι όποτε ξεκινήσει το χόρτασμα είναι καλοδεχούμενο.πίστευα ότι το χόρτασμα στο γκομενικό και τις εμπειρίες όσο νωριτερα αρχίζει τοσο καλύτερα.
Οχι ρε ουτε καν.

Γιατι τι ειναι αμα το κανεις μικρος παιρνεις το χρυσο βραβειο και σου χτιζουμε αδριαντα?
Ισα ισα μεγαλυτερος εχει μεγαλυτερη απολαυση και παιζεις με μεγαλυτερη γκαμα γυναικων και πιο ποιοτικα.

Ξερω ατομο προσωπικα ειχε παει με μια μεχρι τα 27 και μεχρι τα 30 ειχε πανω απο 50 και πολυ δυνατες που γι αυτον ηταν μεγαλο αλμα.

Αλλα αλλαξε τη ζωη του δεν εχανε το φιλοσοφο πανεξυπνηδη με θεωριες της πουτσας. Ηξερε οτι ηταν σκεπαρνι και αλλαξε ολοκληρος απο εμφανιση, ντυσιμο μεχρι κινησεις παρεες κλπ.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Οχι ρε ουτε καν.

Γιατι τι ειναι αμα το κανεις μικρος παιρνεις το χρυσο βραβειο και σου χτιζουμε αδριαντα?
Ισα ισα μεγαλυτερος εχει μεγαλυτερη απολαυση και παιζεις με μεγαλυτερη γκαμα γυναικων και πιο ποιοτικα.

Ξερω ατομο προσωπικα ειχε παει με μια μεχρι τα 27 και μεχρι τα 30 ειχε πανω απο 50 και πολυ δυνατες που γι αυτον ηταν μεγαλο αλμα.

Αλλα αλλαξε τη ζωη του δεν εχανε το φιλοσοφο πανεξυπνηδη με θεωριες της πουτσας. Ηξερε οτι ηταν σκεπαρνι και αλλαξε ολοκληρος απο εμφανιση, ντυσιμο μεχρι κινησεις παρεες κλπ.
πολυ αισιοδοξο το παραδειγμα που φερνεις,μακαρι να πλησιασω εστω και λιγο σε αυτο,φυσικα με σκληρη δουλεια και αλλαγη στη ζωη οπως σωστα γραφεις στο τελος και οχι να κλαιγομαι μονο στο μπου
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.738
Κριτικές
34
Like
4.696
Πόντοι
7.195
Για τον έλληνα άντρα γάμος ίσον παιδιά.
Για τη ελλεηνίδα γάμος ίσον βόλεμα.

Η Ευρώπη (και η Ελλάδα) είναι κοινωνίες μπουρδέλα.
Σε απόλυτη παρακμή, γι αυτό οι αυτόχθονες ελάχιστοι κάνουν παιδιά.
Πληρώνουν βέβαια (αναγκαστικά) τα παιδιά των λαθρομεταναστών..
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
πολυ αισιοδοξο το παραδειγμα που φερνεις,μακαρι να πλησιασω εστω και λιγο σε αυτο,φυσικα με σκληρη δουλεια και αλλαγη στη ζωη οπως σωστα γραφεις στο τελος και οχι να κλαιγομαι μονο στο μπου
ποσο εισαι?
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
ε δεν εισαι και παιδι στα 26,αλλοι στα 26 εχουν ζησει οσα εγω δεν προκειται σε 3 ζωες

Τι έχουν ζήσει δηλαδή ρε φίλε οι άλλοι 26ρηδες που εσυ θες 3 ζωές;

Άντε να μου πεις ότι οι γυναίκες ζούνε περισσότερα...επειδή είναι γυναίκες

Ποιους κοιτάς,τα παιδιά του Μπέκαμ ή τον Τζαστιν Μπιμπερ;
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
Μας κανεις πλακα?

Τωρα μεχρι τα 35 σου ειναι η ολο το peak σου.

Τι ηθελες να γαμας οτι κινειται στα 26 σου?

Κατ'αρχας θα σου πω ενα μεγαλο μυστικο

Απο τα 23-28 γυναικες ειναι πιο απαιτητικες και πιο δυσκολες και θελουν να της προσφερεις. Ειναι στο βιολογικο peak τους.
Και ειναι πιο ευκολο εαν εισαι μεγαλυτερος τους παρα συνομιληκος.
Εχουν καυλαντισει απο μικρες και ψαχνουν να βρουν τον σχεσακια provider.

Στα 18 -22 πανε με το συναισθημα, την ομορφια και το bad boy για να ζησουν τις εμπειριες. Αρα ειναι ταξεις μεγεθους πιο ευκολο για σεξ.
Εγω θα πηγαινα σε αυτο το target group στη ηλικια σου.

Και μετα τα 30 ειναι πιο ευκολες και κατασταλλαγμενες για σεξ.

Εχεις πολλα χρονια μπροστα σου.

Κοβεις αμεσα παρεες τυπου subzero που θεωρητικολογουν ωντας αγαμητοι για να δικαιολογησουν τη κατασταση τους. Πλησιαζεις και ακους ατομα που βλεπεις οτι εχουν αποτελεσματα και επιτυχιες. Θελεις να εχεις αποτελεσματα η να νιωθεις καλα οπως εισαι?

Κανεις πολλες παρεες τωρα που εισαι ακομα μικρος πριν σε φαει η εργασια και γινεις μονοχνωτος μπαρμπας και τη βγαζεις με χερατο καφε.

Κανεις καλες αντρικες παρεες που δε μιλανε ολη μερα για σλουκα διαμαντιδη και μπαρτζωκα.

Γενικα μιλας με οτι κινειται.

Αντρες, γυναικες. Ομορφες, μπαζα. Ταμιες, σερβιτορους.

Πηγαινεις σε event που κυκλοφορουν οι 20-22ρες.

Γενικα το να γαμας πολυ και καλα ειναι lifestyle και τροπος ζωης δεν ειναι περιστροφο να βαρας single targets και να τη πεσω σε αυτη γιατι εφαγα κολλημα. (Αυτα ειναι για το μεσο αντρακο του 80%. Εσυ πας για να εισαι στο 20%.) Ειναι χειροβομβιδα να χτυπας στο χωρο πολλες και ιδανικα να ερχονται αυτες σε εσενα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Μας κανεις πλακα?

Τωρα μεχρι τα 35 σου ειναι η ολο το peak σου.

Τι ηθελες να γαμας οτι κινειται στα 26 σου?

Κατ'αρχας θα σου πω ενα μεγαλο μυστικο

Απο τα 23-28 γυναικες ειναι πιο απαιτητικες και πιο δυσκολες και θελουν να της προσφερεις. Ειναι στο βιολογικο peak τους.
Και ειναι πιο ευκολο εαν εισαι μεγαλυτερος τους παρα συνομιληκος.
Εχουν καυλαντισει απο μικρες και ψαχνουν να βρουν τον σχεσακια.

Στα 18 -22 πανε με το συναισθημα, την ομορφια και το bad boy για να ζησουν τις εμπειριες. Αρα ειναι ταξεις μεγεθους πιο ευκολο για σεξ.
Εγω θα πηγαινα σε αυτο το target group στη ηλικια σου.

Και μετα τα 30 ειναι πιο ευκολες και κατασταλλαγμενες για σεξ.

Εχεις πολλα χρονια μπροστα σου.

Κοβεις αμεσα παρεες τυπου subzero που θεωρητικολογουν ωντας αγαμητοι για να δικαιολογησουν τη κατασταση τους. Πλησιαζεις και ακους ατομα που βλεπεις οτι εχουν αποτελεσματα και επιτυχιες. Θελεις να εχεις αποτελεσματα η να νιωθεις καλα οπως εισαι?

Κανεις πολλες παρεες τωρα που εισαι ακομα μικρος πριν σε φαει η εργασια και γινεις μονοχνωτος μπαρμπας και τη βγαζεις με χερατο καφε.

Κανεις καλες αντρικες παρεες που δε μιλανε ολη μερα για σλουκα διαμαντιδη και μπαρτζωκα.

Γενικα μιλας με οτι κινειται.

Αντρες, γυναικες. Ομορφες, μπαζα. Ταμιες, σερβιτορους.

Πηγαινεις σε event που κυκλοφορουν οι 20-22ρες.

Γενικα το να γαμας πολυ και καλα ειναι lifestyle και τροπος ζωης δεν ειναι περιστροφο να βαρας single targets και να τη πεσω σε αυτη γιατι εφαγα κολλημα. (Αυτα ειναι για το μεσο αντρακο του 80%. Εσυ πας για να εισαι στο 20%.) Ειναι χειροβομβιδα να χτυπας στο χωρο πολλες και ιδανικα να ερχονται αυτες σε εσενα.
καποια απο αυτα που αναφερες τα άρχισα ήδη,για να δουμε.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Τι έχουν ζήσει δηλαδή ρε φίλε οι άλλοι 26ρηδες που εσυ θες 3 ζωές;

Άντε να μου πεις ότι οι γυναίκες ζούνε περισσότερα...επειδή είναι γυναίκες

Ποιους κοιτάς,τα παιδιά του Μπέκαμ ή τον Τζαστιν Μπιμπερ;
δεκαδες γαμησια,διακοπες με μουνια παντου,εξοδους και βολτες πολλων ευρω και γενικα ξενυχτια δυνατα
μιλαω για καθημερινο κοσμο με ενα σεβαστο εισοδημα ή χρημα απο γονεις και κοινωνικο κυκλο,οχι για διασημους
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
δεκαδες γαμησια,διακοπες με μουνια παντου,εξοδους και βολτες πολλων ευρω και γενικα ξενυχτια δυνατα
μιλαω για καθημερινο κοσμο με ενα σεβαστο εισοδημα ή χρημα απο γονεις και κοινωνικο κυκλο,οχι για διασημους

Αυτά τα κάνουν πλουσιοπαιδα βορειων προαστίων,όχι καθημερινός κόσμος

Άμα κοιτάς αυτούς,τι να πω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom