Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
δεκαδες γαμησια,διακοπες με μουνια παντου,εξοδους και βολτες πολλων ευρω και γενικα ξενυχτια δυνατα
μιλαω για καθημερινο κοσμο με ενα σεβαστο εισοδημα ή χρημα απο γονεις και κοινωνικο κυκλο,οχι για διασημους

Δουλεια εχεις;
Μενεις μονος;
Αμαξι εχεις;
Εχεις τουλαχιστον εναν κολλητο;

Οτιδηποτε απο τα παραπανω ειναι τεραστιο ατου
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Δουλεια εχεις;
Μενεις μονος;
Αμαξι εχεις;
Εχεις τουλαχιστον εναν κολλητο;

Οτιδηποτε απο τα παραπανω ειναι τεραστιο ατου
τα 3 πρωτα ειναι,το τελευταιο τι να το κανεις αν οι παρεες σου ειναι το ιδιο ναυαγια και σενα και μιλανε για σλουκα και μπαρτζωκα οπως σωστα εγραψε ο αλλος;θελει να γινει η αρχη,μετα ολα ειναι πιο ευκολα,αυτη την αρχη προσπαθω να βρω
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
τα 3 πρωτα ειναι,το τελευταιο τι να το κανεις αν οι παρεες σου ειναι το ιδιο ναυαγια και σενα και μιλανε για σλουκα και μπαρτζωκα οπως σωστα εγραψε ο αλλος;θελει να γινει η αρχη,μετα ολα ειναι πιο ευκολα,αυτη την αρχη προσπαθω να βρω

Μην προσπαθεις να βγαλεις πολλες γκομενες σε λιγα χρονια. Προσπαθησε να βρεις μια καλη και να τα ζησετε ολα μαζι. Μια αρκει. Αν θες ποικιλια υπαρχουν και οι πουτανες.

Το νας πας διακοπες με τη Μαρια στην Ιο τον Ιουλιο και με τη Στελλα στην Παρο τον Αυγουστο δεν ειναι ανωτερο απο το να πας με την Σοφια (ανωτερη απο τις Μαρια και Στελλα) και Ιο και Παρο

Ψαξε την αξιολογη Σοφια

Και μη θεωρεις πως το να γαμησεις 3 Μαριες και 3 Στελλες ειναι κατι. Στο τελος της ημερας η Σοφια ειναι αυτη που μετραει...
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Μην προσπαθεις να βγαλεις πολλες γκομενες σε λιγα χρονια. Προσπαθησε να βρεις μια καλη και να τα ζησετε ολα μαζι. Μια αρκει. Αν θες ποικιλια υπαρχουν και οι πουτανες.

Το νας πας διακοπες με τη Μαρια στην Ιο τον Ιουλιο και με τη Στελλα στην Παρο τον Αυγουστο δεν ειναι ανωτερο απο το να πας με την Σοφια (ανωτερη απο τις Μαρια και Στελλα) και Ιο και Παρο
αν μπορεσεις να κανεις αυτο που λες (να βρεις 1 και καλη και να τα ζησεις ολα απο την αρχη)...
μετά πιστευώ βρίσκεις και άλλες πιο εύκολα
αλλά δεν θα προσπαθήσω και να κάνω σχέση που η άλλη θα την δει στα σοβαρά και θα σκέφτεται παιδιά και γάμους
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Πού να τα δει ένας μέσος Έλληνας 26αρης τα δεκάδες γαμήσια και τις διακοπές με τα μουνιά;

Αν δεν είναι πλουσιόπαιδο,μόνο με επαγγέλματα μπαρμαν,ντι τζει,youtuber που τραβάνε μουνιά μπορεί να τα κάνει

Οι περισσότεροι τον παίζουν στο ινσταγκραμ όλη μέρα ή γυρνάνε σαν κοπάδια απο μαγαζί σε μαγαζί.Στην καλύτερη,βρίσκουν κανα μπάζο και γινονται σχεσοπυρφόροι
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Πού να τα δει ένας μέσος Έλληνας 26αρης τα δεκάδες γαμήσια και τις διακοπές με τα μουνιά;

Αν δεν είναι πλουσιόπαιδο,μόνο με επαγγέλματα μπαρμαν,ντι τζει,youtuber που τραβάνε μουνιά μπορεί να τα κάνει

Οι περισσότεροι τον παίζουν στο ινσταγκραμ όλη μέρα ή γυρνάνε σαν κοπάδια απο μαγαζί σε μαγαζί.Στην καλύτερη,βρίσκουν κανα μπάζο και γινονται σχεσοπυρφόροι
η πλειψηφια μπορει να ειναι ετσι οπως λες.αλλα δεν ειναι και τοσο μεγαλη πλειοψηφια.αντε ναναι 60-40.απο τους 40,οι 20 ειναι αυτο το "τοπ 20" που γουσταρουν ολες και το υπολοιπο 20 ειναι αυτο που ζει φυσιολογικα και απολαμβάνει όλα όσα έγραψα.δεν ειναι και μικρο νούμερο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Δουλεια εχεις;
Μενεις μονος;
Αμαξι εχεις;
Εχεις τουλαχιστον εναν κολλητο;

Οτιδηποτε απο τα παραπανω ειναι τεραστιο ατου

26 χρονών,χλωμό να μπορεί να μείνει μόνος.Εκτός αν συγκατοικεί με άλλο άτομο

Αν δουλεύει για 600 ευρώ,απλά είναι λίγο πάνω...από τον πάτο

Αμάξι δύσκολο,αν έχεις έξοδα σπιτιού.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
η πλειψηφια μπορει να ειναι ετσι οπως λες.αλλα δεν ειναι και τοσο μεγαλη πλειοψηφια.αντε ναναι 60-40.απο τους 40,οι 20 ειναι αυτο το "τοπ 20" που γουσταρουν ολες και το υπολοιπο 20 ειναι αυτο που ζει φυσιολογικα και απολαμβάνει όλα όσα έγραψα.δεν ειναι και μικρο νούμερο

Το τοπ 5 γουστάρουν όλες,όχι το τοπ 20
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Οχι ρε ουτε καν.

Γιατι τι ειναι αμα το κανεις μικρος παιρνεις το χρυσο βραβειο και σου χτιζουμε αδριαντα?
Ισα ισα μεγαλυτερος εχει μεγαλυτερη απολαυση και παιζεις με μεγαλυτερη γκαμα γυναικων και πιο ποιοτικα.

Ξερω ατομο προσωπικα ειχε παει με μια μεχρι τα 27 και μεχρι τα 30 ειχε πανω απο 50 και πολυ δυνατες που γι αυτον ηταν μεγαλο αλμα.

Αλλα αλλαξε τη ζωη του δεν εχανε το φιλοσοφο πανεξυπνηδη με θεωριες της πουτσας. Ηξερε οτι ηταν σκεπαρνι και αλλαξε ολοκληρος απο εμφανιση, ντυσιμο μεχρι κινησεις παρεες κλπ.
Πώς ήταν πριν και πως έγινε μετά το make over;
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.874
Πόντοι
5.406
Έχει δίκιο ο @Sub-Zero ρε τρόμπες.
Στα 26 σου δεν έχεις προλάβει να φτιάξεις κύκλο.
Η ζωή ξεκινά στα 40 αφότου πρώτα φτιάξεις τον απαραίτητο κύκλο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
Πώς ήταν πριν και πως έγινε μετά το make over;

καλα δε του καναμε και πλαστικη ουτε του βαλαμε σαγονι και μαλλια.

Ντυσιμο αλλαξε, μουσι, κουρεμα και γενικα το ντυσιμο και η καθαριοτητα/μυρωδια ειναι κατι που το 99.999% των αντρων ειναι αναπαρκεις.

Και βεβαια το τεραστιο ειναι πως κινεισαι στο χωρο απο αυτο και μονο καταλαβαινουν οι γυναικες εαν θα σε γαμησουν η οχι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Εδώ ο γύπας μ'΄αυτή τη φάτσα,έφαγε τοσα λεφτά από γυναίκες.Και κάποιοι τις έχετε για έξυπνα όντα

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Εδώ ο γύπας μ'΄αυτή τη φάτσα,έφαγε τοσα λεφτά από γυναίκες.Και κάποιοι τις έχετε για έξυπνα όντα

Καλα ελεγε ο Δημητρακης οτι ακομα και οι ισοβιτες γαμανε περισσοτερο απο Ελληνες ναυαγια...
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.090
Πόντοι
2.306
Αργά ή γρήγορα, όλες οι γυναίκες κάποιον βρίσκουν, οι ποιο καπατσες παντρεοντε και πλούσιους, πχ η καλομοίρα που την κοροιδεβαμε χαζή, γιο εφοπλιστή πήγε και παντρευτηκε
Αυτός που την παντρεύτηκε είναι ο χαζός.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
Εδώ ο γύπας μ'΄αυτή τη φάτσα,έφαγε τοσα λεφτά από γυναίκες.Και κάποιοι τις έχετε για έξυπνα όντα


Φαντασου αυτος να γαμαει και να κανει τις τυπισσες οτι θελει ποσο πιο κατω εισαι εσυ απο αυτον και καθεσαι στη γωνια αγαμητος και νομιζεις οτι μονο μπαρμεν,ντιτζει,youtuber απο τα βορεια προαστεια γαμανε. Ρουφα το απο τον γυπα.

Αρα οτι λες γι ακομη μια φορα ειναι ολα μαλακιες.

Δε μπορεις να τον πεις αγαμητο αυτον σαν ολους του αλλους,ουτε πλουσιο, ουτε μπαρμαν αρα λες τις γυναικες... χαζες.

ΧΑΧΑ τι εγκεφαλικο εχει παθει αυτος μονος του βαζει αυτογκολ. :2funny::2funny::2funny:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.090
Πόντοι
2.306
Εδώ ο γύπας μ'΄αυτή τη φάτσα,έφαγε τοσα λεφτά από γυναίκες.Και κάποιοι τις έχετε για έξυπνα όντα

Ζήνα Κουτσελίνη, μια έγκριτη δημοσιογράφος ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΥΟ
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.090
Πόντοι
2.306
ήθελα 5 παιδιά στα 21 μου, την ειχα από τα 17 μου, 17 και αυτή.

ακολούθησε ακαδημαϊκή καριέρα, PhD κτλ κτλ κτλ (τα οποία πλήρωνα εγώ… μέχρι και το βιβλίο)
Λόγο υποχρεώσεων και των 2 επαγγελματικά εχω μόνο ενα γιο 15 χρόνων στο σήμερα.

Τις άλλες δυο που παντρεύτηκα (η 2η είχε 4 και ο φτωχός ήμουν εγώ και η 3η είναι πολύ μικρότερη μου με μεγαλη θέση σε πολυεθνική, δεν καίγεται… αλλα ούτε και εγώ)

Τα παιδιά κοστίζουν ΤΙΠΟΤΑ , μπροστά στο ΦΠΑ , περαίωση , προκαταβολή φόρου , ακίνητα ενφια , αυτοκίνητα επαγγελματικά service , λογιστές (εχω 3) και τα συναφή.

Εγώ με αυτά που βγάζω λέω είμαι φτωχός, αυτή είναι η άποψη μου.
Όπως και άποψη μου είναι αν εργάζομαι στα 50 (που θα εργάζομαι , αποτυχημένος. Ποσό θα ζήσω ακόμα ; Του καθενός το καντήλι είναι random…)

Δεν ξέρω αν κάποιος θεωρεί τα 1.200€ λίγα ή πολλά για τον εαυτό του και τι μπορεί να κάνει.
Όσα βγάζεις … χαλάς και μέχρι εκεί κουνιέσαι.
Έχεις δίκιο .
Τα παιδιά δεν κοστίζει σε χρήμα.
Κοστίζουν όμως σε κόπο, σε χρόνο και σε ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.090
Πόντοι
2.306
Από τα 16-30 τους αρέσουν τα κακά αγόρια. Ύστερα που περνάει ο χρόνος και 30ριζουν, χτυπάει το βιολογικό ρολόι, σύν η πίεση από την οικογένεια, το περιβάλλον, βάλε και ότι κυκλοφορούν πιο νέες γκόμενες, έρχονται δηλαδή οι επόμενες και ξαφνικά ψάχνουν το καλό παιδί, σταθερό, για ταβέρνες, ήσυχα νησιά και ηλιοβασιλέματα, ενώ τις έχουν περάσει όλοι οι χειρότεροι όταν ήταν νέες.
Κάπως έτσι, κρύβοντας πάντα με πόσους έχουν γαμηθει, ψάχνουν το καλό παιδί σε γάμους, βαφτίσια, μαζώξεις, εξόδους κτλπ.
Μαλακές είμαστε να πάρουμε τέτοια γκόμενα; Την έχουν γαμησει πόσοι, την έχουν παρατήσει πόσοι, έχει κάνει εκτρώσεις, χάπι επόμενης ημέρας, παρτούζες, ψυχολογικά απ' όλα αυτά κτλπ.
Ποτέ δεν λένε τον πραγματικό αριθμό με πόσους έχουν κοιμηθεί αλλά το καταλαβαίνουμε από τα μάτια,τους τρόπους και το πώς φέρεται μια γυναίκα.
Εσύ πήγαινε πάρε μια από το μοναστήρι τύπε. 0 χιλιόμετρα, αμεταχείριστη, δύο χρόνια εγγύηση, δωρεάν οδική βοήθεια.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.090
Πόντοι
2.306
Προφανως ρε βλακα οταν στα 25 εχει γαμησει 300 8-9ρια και ζει την απολυτη δοξα με 10 εκατομμυρια στη τραπεζα τι να του πει.

Θεμα ηλικιας ειναι? Δηλαδη στα 40 τι θα αλλαξει?

Εχει συμπυκνωσει τη ζωη του και αλλος που εχει παει 40-50 χρονων δεν εχει ζησει μια τριχα απο τη ζωη του.

Δεν εχεις ζησει το παραμικρο χορτασμα στη ζωη αλλα εχεις και αποψη σα γνησιος αγαμητος.
Ουτε εχεις στο κυκλο σου πλουσιους πραγματικα. Γενικα δεν εχεις ιδεα για τι μιλας.

Δε μπορει να εισαι τοσο στοκος ομως και να επιμενεις κιολας για πραγματα που ουτε εχεις ζησει ποτε.

Εγω προσωπικα σε μικροτερο βαθμο προφανως, εχω ζησει αυτη την αφθονια οταν στα 27-33 μου γαμαγα περιπου 50-60 καθε χρονο. Ηταν full time job ομως με καθημερινες εξοδους νυχτα πριν κανω εταιρεια δεν εκανα τιποτα αλλο στη ζωη μου. Με φιλαρακια που ειμασταν στο ιδιο μοτιβο, οχι σολο καριερα.

Ειδικα οταν ενα καλοκαιρι εσπασα τα ρεκορ μου και ειχα παει με 30 σε 2 μηνες αυτο που νιωθεις ειναι οτι δε σε ενδιαφερει πλεον του μουνι καν. Αηδιαζεις σχεδον.

Σκεψου το ποδοσφαιριστη που τα εχει κανει ολα αυτα πολλαπλασια με 10πλασια χλιδη και περιπου 2000 dms στο instagram τι χορτασμα εχει και ποσο στα αρχιδια του ειναι να τον βρεψει.

Το χεσιμο παιζει να ειναι πιο απολαυστικο γι αυτον.

Ειπαμε εσυ βρες τη πρωτη να τον βρεξεις και μολις φτασεις τις 100 το ξανασυζηταμε.
Είσαι alpha male τύπε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom