Νέα

Πρόβλημα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ολλανδός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 402
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Οταν θα βγεις με αυτην αν δεν εχεις βγει ηδη... ρωτησε την αμα υπαρχει καποιο προβλημα να φερεις και μια φιλη μαζί. Εδω χρειαζεται το εργαλειο που λέγεται ΦΙΛΕΣ.

Αυτο κυριεs και κυριοι λεγεται........το πρωτο βημα για την εγκατασταση του συστηματοs...."κονε"
Ξερει τι κανει ο μικροs..... :grin: :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Παντα φυλαμε τα νωτα μας οταν δεν έχουμε σωστες ή αμφισβητισιμες ενδειξεις. Θυμησου το περιστατικο με την τυπισσα που ηθελε μεν να βγουμε αλλα δεν ειχε δωσει και το δικο της κινητο ή δεν ειχε κανει αναπ.  :P

την μερα που ηταν να βγουμε ειχα κανονισει ηδη κατι άλλο. Βρηκε μια αρραβωνιασμενη μπορει να ειναι οκ μπορει να ειναι και περιεργα το να κανει κινηση μπροστα στο γκομενο της δειχνει παντως αδιστακτη γκομενα ή οποια δεν προσεχει ψιλοτρελοκομειο δηλαδη ο Ολλανδος φαινεται πιο ηρεμο παιδι θα μπορεσει να την χειριστει?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Παντα φυλαμε τα νωτα μας οταν δεν έχουμε σωστες ή αμφισβητισιμες ενδειξεις. Θυμησου το περιστατικο με την τυπισσα που ηθελε μεν να βγουμε αλλα δεν ειχε δωσει και το δικο της κινητο ή δεν ειχε κανει αναπ.  :P

την μερα που ηταν να βγουμε ειχα κανονισει ηδη κατι άλλο.
:rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Παντα φυλαμε τα νωτα μας οταν δεν έχουμε σωστες ή αμφισβητισιμες ενδειξεις. Θυμησου το περιστατικο με την τυπισσα που ηθελε μεν να βγουμε αλλα δεν ειχε δωσει και το δικο της κινητο ή δεν ειχε κανει αναπ.  :P

την μερα που ηταν να βγουμε ειχα κανονισει ηδη κατι άλλο. Βρηκε μια αρραβωνιασμενη μπορει να ειναι οκ μπορει να ειναι και περιεργα το να κανει κινηση μπροστα στο γκομενο της δειχνει παντως αδιστακτη γκομενα ή οποια δεν προσεχει  
είσαι τύπος :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Δεν ειμαι τιποτα ο καθενας μπορει να τα κανει αυτα αρκει να ενδιαφερεται για το τι γινεται γυρω του να προσπαθει να ερμηνευσει πραξεις μη βγει στη ζωη με στυλακι α ενταξει θα γινουν αυτα που θελω εγω και σκεφτομαι εγω οπως τα σκεφτομαι ετσι ειναι  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κοριτσι για σπίτι!

χαχαχα σιγουρα. Να την πεφτει μπροστα στο γκομενο της σε αλλον οποτε εδω καταλαβαινεις 2 πραγματα
ή οτι ειναι τελειως μαλακας ο δικος της και δεν καταλαβαινει τπτ ή οτι αυτη ειναι τρελοκομειο και αδιστακτη
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
χαχαχα σιγουρα. Να την πεφτει μπροστα στο γκομενο της σε αλλον οποτε εδω καταλαβαινεις 2 πραγματα
ή οτι ειναι τελειως μαλακας ο δικος της και δεν καταλαβαινει τπτ ή οτι αυτη ειναι τρελοκομειο και αδιστακτη

ή οτι ο Ολλανδός είναι κελεπούρι  :dancing:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οποιος εχει παρομοια εμπειρια ας την παραθεσει για να μην λεμε μονο τα δικα μας
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ή οτι ο Ολλανδός είναι κελεπούρι  :dancing:

Γενικα αμα σ αρεσε καποιος δεν θα του εκανες μια κινηση να του το δειξεις λιγο? θα σε συγκινουσε αμα ερχοταν να σου κανει καμακι ακομη και αν δεν τον γουσταρες?????
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Γενικα αμα σ αρεσε καποιος δεν θα του εκανες μια κινηση να του το δειξεις λιγο? θα σε συγκινουσε αμα ερχοταν να σου κανει καμακι ακομη και αν δεν τον γουσταρες?????

όταν έχω σχέση όχι.
εαν ειμαι ελευθερη ναι πιθανον.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
όταν έχω σχέση όχι.
εαν ειμαι ελευθερη ναι πιθανον.

Το πιθανον παει στο οτι θα εκανες κατι να του το δειξεις... τα ακους σκιουρε?
επειδη ελεγες τα δικα σου προχθες
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Το πιθανον παει στο οτι θα εκανες κατι να του το δειξεις... τα ακους σκιουρε?
επειδη ελεγες τα δικα σου προχθες
εχω παρατηρησει οτι εισαι εξπερ σε αυτα τα θεματα στο φορουμ
 

Επισκέπτης
Το πιθανον παει στο οτι θα εκανες κατι να του το δειξεις... τα ακους σκιουρε?
επειδη ελεγες τα δικα σου προχθες

Το 4.000.000.000 ετών DNA έχει αποδώσει το ρόλο του κυνηγού στον άνδρα και το ρόλο του θηράματος στη γυναίκα:

[URL unfurl="true"]http://grizosgatos.blogspot.gr/2013/08/video.html[/url]

 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Eννοείται ότι ο άντρας είναι ο κυνηγος.
Αλλά πρέπει και η γυναίκα να τον αφήσει να την κυνηγησει.
να του δώσει ενα Hint.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Eννοείται ότι ο άντρας είναι ο κυνηγος.
Αλλά πρέπει και η γυναίκα να τον αφήσει να την κυνηγησει.
να του δώσει ενα Hint.
κατι που δεν γινεται καθολου. θυμαμαι πριν κανα 3-4 χρονια που εκανα καμακια κατι γινοταν τοτε.πρωτα χαμογελουσαν η κοιτουσαν αυτες. Τωρα εγω παω και μιλαω  και μου απαντανε με μονολεκτικες απαντησεις.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
κατι που δεν γινεται καθολου. θυμαμαι πριν κανα 3-4 χρονια που εκανα καμακια κατι γινοταν τοτε.πρωτα χαμογελουσαν η κοιτουσαν αυτες. Τωρα εγω παω και μιλαω  και μου απαντανε με μονολεκτικες απαντησεις.
ρε παπαρα εφαγες τη χυλοπιτα
ακομα πισω της σερνεσαι  :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom