Νέα

Πρόβλημα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ολλανδός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 402
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16

  Ολλανδε θα σου μιλήσω ώς μεγάλος αδερφός πολύ πολύ σοβαρά και με πλήρη συναίσθηση των όσων θα επακολουθήσουν....



  ΞΕΚΩΛΙΑΣΕ ΤΗΝ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ!

  ΣΚΙΣΕ ΤΗΣ ΤΑ ΒΑΡΔΟΥΛΑ!

  ΚΑΝΤΗΝ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΦΑΝΤΑΡΟ!

  ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΔΕΣΠΟΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ!


  :knockinb: :pipa2: :tits: :fuck1: :humpleg: :kissass2: :kissass: :tits2:


   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Καλησπέρα σε όλους!Προχωρημένη ώρα, αλλά τώρα πριν λίγο προέκυψε και είπα να ρωτήσω τους έμπειρους!
Λοιπόν, απόψε μου την έπεσε μία η οποία με περνάει 7 χρόνια και είναι αρραβωνιασμένη...από την μία είναι ωραία γκόμενα και μεγαλύτερη, οπότε αυτό με φτιάχνει  ;) αλλά απ' την άλλη, έχω και κάποιες ηθικές αναστολές ακριβώς επειδη είναι αρραβωνιασμένη....είχα βγει έξω απ' το μαγαζί να πάρω ένα τηλέφωνο και με ακολούθησε οπότε γνωριστήκαμε γι΄ αυτό τα ξέρω όλα αυτά....ταυτόχρονα όμως σκέφτομαι οτι για να το κάνει αυτό, σημαίνει οτι το έχει ξανακάνει ή οτι ψάχνεται γενικά οπότε ο μαλάκας θα είμαι εγώ αν δεν ορμήσω....το γράφω απόψε γιατί αύριο μου είπε να πάμε για μπάνιο....τι προτείνετε?

στείλε μας photo της :tits: να σου πούμε την άποψη μας  :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Καρακαταξεσκισε την την πουτανα !!!!!!!




Και μετα εννημερωσε και τον μαλακα της μπας και σωθει  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Καλησπέρα σε όλους!Προχωρημένη ώρα, αλλά τώρα πριν λίγο προέκυψε και είπα να ρωτήσω τους έμπειρους!
Λοιπόν, απόψε μου την έπεσε μία η οποία με περνάει 7 χρόνια και είναι αρραβωνιασμένη...από την μία είναι ωραία γκόμενα και μεγαλύτερη, οπότε αυτό με φτιάχνει  ;) αλλά απ' την άλλη, έχω και κάποιες ηθικές αναστολές ακριβώς επειδη είναι αρραβωνιασμένη....είχα βγει έξω απ' το μαγαζί να πάρω ένα τηλέφωνο και με ακολούθησε οπότε γνωριστήκαμε γι΄ αυτό τα ξέρω όλα αυτά....ταυτόχρονα όμως σκέφτομαι οτι για να το κάνει αυτό, σημαίνει οτι το έχει ξανακάνει ή οτι ψάχνεται γενικά οπότε ο μαλάκας θα είμαι εγώ αν δεν ορμήσω....το γράφω απόψε γιατί αύριο μου είπε να πάμε για μπάνιο....τι προτείνετε?
εμπαινε γιουτσο....ορμα μην μασας...το πολυ πολυ να φας τιποτα ψιλες απο τον δικο της τουλαχιστων θα εχεις γαμησει ομως..εκτος και αν δεν βλεπεται τοτε μην προχωρας καθολου...τωρα ειναι αργα πιστευω θα εχεις παει για "μπανιο" μαζι της  :grin: :grin:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
[size=40pt]εμπαινε γιουτσο[/size]....ορμα μην μασας...το πολυ πολυ να φας τιποτα ψιλες απο τον δικο της τουλαχιστων θα εχεις γαμησει ομως..εκτος και αν δεν βλεπεται τοτε μην προχωρας καθολου...τωρα ειναι αργα πιστευω θα εχεις παει για "μπανιο" μαζι της  :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καλησπέρα σε όλους!Προχωρημένη ώρα, αλλά τώρα πριν λίγο προέκυψε και είπα να ρωτήσω τους έμπειρους!
Λοιπόν, απόψε μου την έπεσε μία η οποία με περνάει 7 χρόνια και είναι αρραβωνιασμένη...από την μία είναι ωραία γκόμενα και μεγαλύτερη, οπότε αυτό με φτιάχνει  ;) αλλά απ' την άλλη, έχω και κάποιες ηθικές αναστολές ακριβώς επειδη είναι αρραβωνιασμένη....είχα βγει έξω απ' το μαγαζί να πάρω ένα τηλέφωνο και με ακολούθησε οπότε γνωριστήκαμε γι΄ αυτό τα ξέρω όλα αυτά....ταυτόχρονα όμως σκέφτομαι οτι για να το κάνει αυτό, σημαίνει οτι το έχει ξανακάνει ή οτι ψάχνεται γενικά οπότε ο μαλάκας θα είμαι εγώ αν δεν ορμήσω....το γράφω απόψε γιατί αύριο μου είπε να πάμε για μπάνιο....τι προτείνετε?
να ακολουθησεις την κολοκοτρωνεια τακτικη......ρωτησα τον πουτσο μου και μου ειπε....
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
  Ότι δεν θέλεις οι άλλοι να σου κάνουν ,μην  το κάνεις εσύ σε κάποιον άλλον. Ο ΑΝΤΡΑΣ ποτέ δεν τρώει την γκόμενα του άλλου εφ'όσον το ξαίρει. Όλα τα άλλα που λένε μερικοί παρά πάνω είναι χοντρομαλακίες του πεζοδρομείου. Η γνώμη μου είναι.
Καλησπέρα σε όλους!Προχωρημένη ώρα, αλλά τώρα πριν λίγο προέκυψε και είπα να ρωτήσω τους έμπειρους!
Λοιπόν, απόψε μου την έπεσε μία η οποία με περνάει 7 χρόνια και είναι αρραβωνιασμένη...από την μία είναι ωραία γκόμενα και μεγαλύτερη, οπότε αυτό με φτιάχνει  ;) αλλά απ' την άλλη, έχω και κάποιες ηθικές αναστολές ακριβώς επειδη είναι αρραβωνιασμένη....είχα βγει έξω απ' το μαγαζί να πάρω ένα τηλέφωνο και με ακολούθησε οπότε γνωριστήκαμε γι΄ αυτό τα ξέρω όλα αυτά....ταυτόχρονα όμως σκέφτομαι οτι για να το κάνει αυτό, σημαίνει οτι το έχει ξανακάνει ή οτι ψάχνεται γενικά οπότε ο μαλάκας θα είμαι εγώ αν δεν ορμήσω....το γράφω απόψε γιατί αύριο μου είπε να πάμε για μπάνιο....τι προτείνετε?
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Παντρεμένες και αρραβωνιασμένες μόνο κώλο. :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
  Ότι δεν θέλεις οι άλλοι να σου κάνουν ,μην  το κάνεις εσύ σε κάποιον άλλον. Ο ΑΝΤΡΑΣ ποτέ δεν τρώει την γκόμενα του άλλου εφ'όσον το ξαίρει. Όλα τα άλλα που λένε μερικοί παρά πάνω είναι χοντρομαλακίες του πεζοδρομείου. Η γνώμη μου είναι.
σεραπις ξεχασες να βαλεις στο τελος.....
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
εμπαινε γιουτσο....ορμα μην μασας..

Nikos_Gioutsos-OSFP-PAO.jpg


:rockon: :rockon: :rockon:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους!Προχωρημένη ώρα, αλλά τώρα πριν λίγο προέκυψε και είπα να ρωτήσω τους έμπειρους!
Λοιπόν, απόψε μου την έπεσε μία η οποία με περνάει 7 χρόνια και είναι αρραβωνιασμένη...από την μία είναι ωραία γκόμενα και μεγαλύτερη, οπότε αυτό με φτιάχνει  ;) αλλά απ' την άλλη, έχω και κάποιες ηθικές αναστολές ακριβώς επειδη είναι αρραβωνιασμένη....είχα βγει έξω απ' το μαγαζί να πάρω ένα τηλέφωνο και με ακολούθησε οπότε γνωριστήκαμε γι΄ αυτό τα ξέρω όλα αυτά....ταυτόχρονα όμως σκέφτομαι οτι για να το κάνει αυτό, σημαίνει οτι το έχει ξανακάνει ή οτι ψάχνεται γενικά οπότε ο μαλάκας θα είμαι εγώ αν δεν ορμήσω....το γράφω απόψε γιατί αύριο μου είπε να πάμε για μπάνιο....τι προτείνετε?

Ρε τυπε που εγινε αυτο στην Ελλαδα η σε αλλη χωρα ? Δε γινονται αυτα εδωπερα με την καμια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ετσι. Οταν κάποια ψηνεται δεν χρειαζεται να το κουραζεις εσυ και να την προσεγγισεις.  :grin:

Σου δινει το πρασινο φωτακι αρπας την ευκαιρια και γινεται η δουλεια οτι λεγαμε και προχθες δηλαδη
αλλα τα αλανια σκιουροι διαφωνουσαν.  :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε τυπε που εγινε αυτο στην Ελλαδα η σε αλλη χωρα ? Δε γινονται αυτα εδωπερα με την καμια

Καλα εσυ εχεις ξεχαστει μεσα στο μπουρδελο και η τσατσα σε εχει κλειδωσει μεσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom