Νέα

Προσποιηση Οργασμου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 210
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
μην ξυνεσθαι στην γκλιτσα του τσοπανη!

εχει σκεφτει να σε βιασουν?...εστω και σε ρολ πλευ? γιατι με την τοση ανωμαλια που σας δερνει, θα χυσεις πριν στον ακουμπησουν!

φαντασιωνεσαι ξενα χερια να ετοιμαζονται να σε χαυδευουν παντου αφου σου σκισουν τα μεταξωτα βρακια?

καυλωνεις με την ιδεα
να εισαι αναμεσα απο δροσερα ατριχα αγορια και εσυ να παιζεις με τις κουκλες τους γονατιστη?

Μηπως ειναι ο καιρος να γυρισεις μια τσοντα? να σε δουμε στα βραβια πορνο τον μαιο?
να απελευθερωθεις απο τα δεσμα της ελληνικης μικροαστικης νοοτροπιας!

υγ. τι βλεπω! δεν ηξερα. μιλαμε για κλινικη περιπτωση! μας εξαπατησαν, πισωωωω ρεεεεε!

υγ2. ο βιασμος ρεφλεξολογικα ισως ειναι καλη περιπτωση και σε βοηθησει. το βιαστη ποιος θα τον βοηθησει!

υγ3. ειπαμε σχολες για βοηθεια, δαφνι, δρομοκαιτιο, χιρδαριο κολπικο/καλπικο σεξ.

υγ4. ωχ. βλεπω εδω και σαδομαζο τασεις! πισω συντροφοι, κρυφτειτε στις γιαφκες της φυλης και τα υπογεια του μεταξουργειου! παναγια σωσε!

 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Τύπε όλοι πρέπει να φύγουμε από το νήμα που ντροπιάζει τους άνδρες. Να κάνουμε και μια μαζική αναφόρα για να γίνει λοκ και μπαν για να ησυχάσουμε.


χαχαχ αυτο δε θα συμβει..κοιμαμαι με τον αντμιν :P
 

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
340
Like
139
Πόντοι
1
......όσο καλύτερα γνωρίζεις την κάθε πτυχή του εαυτόυ  σου .....άλλο τόσο απολαμβάνεις την ζωή σε κάθε της  στιγμή !
Το να αναλύουμε και να λέμε αρλούμπες για μια προσποίηση οργασμού ειναι χάσιμο χρόνου !
Όσο ένας άντρας ειναι κυνηγός και το εξασκεί στο μέγιστο .....ξέρει να γαμει και να δέρνει !
Και όταν λέμε κυνηγός ....με αρχιδια να μην μασάει  σε τίποτα και για τίποτα ... και με ενα ικανοποιητικό μαδερι να δίνει ρεσιτάλ !
Το κακό ειναι ότι ο καπιταλισμός σας τα δίνει όλα απλόχειρα και οι περισσότεροι τρέχετε να τα αποκτήσετε κατόπιν πληρωμής  .....και χάνεται την ουσία !
Βγαίνει και ο Παπαρας ο Ασκητής και λέει τις φιλοσοφίες του ....και σας κομπλάρει ...όποτε χάθηκε το παιχνίδι του κυνηγού !
Όλα έχουν και τιμή !.....αλλά αυτό που σε τιμά και αξίζει ειναι αυτό που έριξες τρέξιμο και κυνηγητό .....ποντα φερμα σε οποία αξίζει !
Δεν ειμαι αντίθετος να γαματε ιεροδουλες .....αλλά  παν μετρον Άριστον !
Και στην τελική αυτός που είπε το ρητό .....εαν ξέραμε την αξία του πουτσου μας ...οι γυναίκες θα μας πληρώνανε να τις πηδήξουμε !....κάτι ήξερε ;)
Το ίδιο ισχύ και για την δυσκολότερη επέμβαση στην ιατρική !!!!

 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
μην ξυνεσθαι στην γκλιτσα του τσοπανη!

εχει σκεφτει να σε βιασουν?...εστω και σε ρολ πλευ? γιατι με την τοση ανωμαλια που σας δερνει, θα χυσεις πριν στον ακουμπησουν!

φαντασιωνεσαι ξενα χερια να ετοιμαζονται να σε χαυδευουν παντου αφου σου σκισουν τα μεταξωτα βρακια?

καυλωνεις με την ιδεα
να εισαι αναμεσα απο δροσερα ατριχα αγορια και εσυ να παιζεις με τις κουκλες τους γονατιστη?

Μηπως ειναι ο καιρος να γυρισεις μια τσοντα? να σε δουμε στα βραβια πορνο τον μαιο?
να απελευθερωθεις απο τα δεσμα της ελληνικης μικροαστικης νοοτροπιας!

υγ. τι βλεπω! δεν ηξερα. μιλαμε για κλινικη περιπτωση! μας εξαπατησαν, πισωωωω ρεεεεε!

υγ2. ο βιασμος ρεφλεξολογικα ισως ειναι καλη περιπτωση και σε βοηθησει. το βιαστη ποιος θα τον βοηθησει!

υγ3. ειπαμε σχολες για βοηθεια, δαφνι, δρομοκαιτιο, χιρδαριο κολπικο/καλπικο σεξ.

υγ4. ωχ. βλεπω εδω και σαδομαζο τασεις! πισω συντροφοι, κρυφτειτε στις γιαφκες της φυλης και τα υπογεια του μεταξουργειου! παναγια σωσε!

χαχαχ τυπε εχω φυγει απο τη μικροαστικη ελληνικη νοοτροπια εδω κ καιρο! συν οτι διαφερω απο τη μεση ελληνιδα καθως ειμαι way to openminded !
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
χαχαχ τυπε εχω φυγει απο τη μικροαστικη ελληνικη νοοτροπια εδω κ καιρο! συν οτι διαφερω απο τη μεση ελληνιδα καθως ειμαι way to openminded !

Ρε στόκε, Ελληνικά δεν ξέρεις, αλλά ούτε Αγγλικά; Αγγλία υποτίθεται μένεις. :uglystupid:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
......όσο καλύτερα γνωρίζεις την κάθε πτυχή του εαυτόυ  σου .....άλλο τόσο απολαμβάνεις την ζωή σε κάθε της  στιγμή !
Το να αναλύουμε και να λέμε αρλούμπες για μια προσποίηση οργασμού ειναι χάσιμο χρόνου !
Όσο ένας άντρας ειναι κυνηγός και το εξασκεί στο μέγιστο .....ξέρει να γαμει και να δέρνει !
Και όταν λέμε κυνηγός ....με αρχιδια να μην μασάει  σε τίποτα και για τίποτα ... και με ενα ικανοποιητικό μαδερι να δίνει ρεσιτάλ !
Το κακό ειναι ότι ο καπιταλισμός σας τα δίνει όλα απλόχειρα και οι περισσότεροι τρέχετε να τα αποκτήσετε κατόπιν πληρωμής  .....και χάνεται την ουσία !
Βγαίνει και ο Παπαρας ο Ασκητής και λέει τις φιλοσοφίες του ....και σας κομπλάρει ...όποτε χάθηκε το παιχνίδι του κυνηγού !
Όλα έχουν και τιμή !.....αλλά αυτό που σε τιμά και αξίζει ειναι αυτό που έριξες τρέξιμο και κυνηγητό .....ποντα φερμα σε οποία αξίζει !
Δεν ειμαι αντίθετος να γαματε ιεροδουλες .....αλλά  παν μετρον Άριστον !
Και στην τελική αυτός που είπε το ρητό .....εαν ξέραμε την αξία του πουτσου μας ...οι γυναίκες θα μας πληρώνανε να τις πηδήξουμε !....κάτι ήξερε ;)
Το ίδιο ισχύ και για την δυσκολότερη επέμβαση στην ιατρική !!!!

θελεις να τα φτιαξουμε!?
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Πάλι εδω γράφεις να μαζέψεις τη προσοχή πάνω σου και να ταϊζεις τον ναρκισσισμό σου (οταν είσαι μη ορατή απο τους άλλους)? Αν μέτραγες έξω δε θα έγραφες εδώ.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Πάλι εδω γράφεις να μαζέψεις τη προσοχή πάνω σου και να ταϊζεις τον ναρκισσισμό σου (οταν είσαι μη ορατή απο τους άλλους)? Αν μέτραγες έξω δε θα έγραφες εδώ.

δλδ οποιος γραφει εδω κ ανοιγει νηματα δε βλεπεται!

Ωραια εκδοχη κι αυτη! Δεν την ειχα σκεφτειι! λολλ
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Μη γράφεις αλλο βλακείες. Πες στα ίσα ψάχνω καυλαντα με λιγούρια.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Τζάμπα κόπος. Είσαι τόσο χαζή που δεν γίνεται τίποτα. :S :S :S

μου λες οτι ειμαι λαθοςς...δε μ λες ομως που ειμαι λαθοςς
αρα φιλε μου..δεν ειμαι λαθοςς απλα εσυ εισαι σπασικλαςς ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom