Νέα

Προσποιηση Οργασμου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 210
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Εγώ απο την αρχή πιασμενο το είχα. Εδώ και πολλά χρόνια  και σε πολλές χώρες και γλώσσες !!

Mη μπερδεύεσαι !!Και το στόμα με τον πρωκτό είναι άρρηκτα  συνδέδεμένα !! Ομως ούτε τρως απο το κώλο ούτε χέζεις από το στόμα. Με εξαίρεση βέβαια τις περιπτώσεις "ποιητικής αδείας". :grin:

Θα μιλήσω στο μυαλό κάποιας οντας αυτός που είμαι και λέγοντας αυτά που πρεσβεύω και οχι υστερόβουλα για να γαμήσω.
Αλλωστε το ξερό γαμήσι και εύκολο και φτηνό είναι πλέον.
Αν "εισακουστώ" οντας σληθινός και οχι μούφας τα υπόλοιπα  "όργανα" σπλά θα ακολουθήσουν και σε βεβαιώ εκ πείρας οτι θα ανταποκριθούν ( if you know what I mean ).
Ολα συνδέονται μεταξύ τους. Το καθένα ομως εχει και τον οριοθετημένο ρόλο του !!!  

Στην Αγγλία σπο οπου ηρθες το λένε ομορφα "keep it simoke" !!!

με το συμπαθειο αλλα οντας αυτος π εισαι κ εξηγωντας τα πιστευω σου κ τις αληθειεςς σ δε θα καυλωσεις την αλλη..ποσο μαλλον να την φτασεις σε οργασμο πριν ακομα την ακουμπησειςςς...

δε λεω καλο να εισαι genuine αλλα στο κρεβατι φιλε δε μετραει κ τοσο...

επισης απο προσωπικη εμπειρια θα σ πω οτι το καλυτερο καυλωμα που ειχα ποτε στη ζωη μου ..που πραγματικα ειχα σεληνιαστει...ηταν με καποιον τον οποιον δε γνωριζα...αν μη τι αλλο πρωτη φορα τον εβλεπα..ημουν εκτεθειμενη μπροστα του γυμνη... δεν με αγγιξε ουτε στο ελαχιστο...κ ομως με εκανε να χυσω ποταμια! Πως?? ουτε κ εγω ξερω! Ισως και να το λενε ξυπνημα των αισθησεων...
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Προσωπικα μονη μου χυνω καθημερινα...ποτε ομως δεν εχω χυσει παρουσια αλλου...
ειναι κατι π ακομη το δουλευω!

επισης απο προσωπικη εμπειρια θα σ πω οτι το καλυτερο καυλωμα που ειχα ποτε στη ζωη μου ..που πραγματικα ειχα σεληνιαστει...ηταν με καποιον τον οποιον δε γνωριζα...αν μη τι αλλο πρωτη φορα τον εβλεπα..ημουν εκτεθειμενη μπροστα του γυμνη... δεν με αγγιξε ουτε στο ελαχιστο...κ ομως με εκανε να χυσω ποταμια! Πως?? ουτε κ εγω ξερω! Ισως και να το λενε ξυπνημα των αισθησεων...

:orchestra: :s&m_3: :s&m_1: :s&m_2: :rockon: :headbaning2:
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
Έτσι είναι, το έξυπνο πουλί από την μύτη πιάνεται.

 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
τυπε αν δεν δεθεις ουσιαστικα με την αλλη..θα τις ψιλοβαριεσαι ολεςς...
εκτος κ αν αυτο ειναι το χομπι σου..
δεν είναι το χόμπι μου, ουσιαστικά και συναισθηματικά δένομαι. το σεξ βαριέμαι, είναι σαρκικό το ζήτημα
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
με το συμπαθειο αλλα οντας αυτος π εισαι κ εξηγωντας τα πιστευω σου κ τις αληθειεςς σ δε θα καυλωσεις την αλλη..ποσο μαλλον να την φτασεις σε οργασμο πριν ακομα την ακουμπησειςςς...




δε λεω καλο να εισαι genuine αλλα στο κρεβατι φιλε δε μετραει κ

Μμμμ !! Μάλλον παρά είσαι σίγουρη για τις δυνατότητες των άλλων.  :grin: :grin:

Οσο και για το κατά πόσο μπορεί να διαφέρουν κάποιες άλλες γυναίκες απο εσένα !!
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
παμε παλι..
αγαπητε κλειτοριδικα χυνω μονη π καθημερινα! ποτε ομως μπροστα σε αλλον!

κολπικα ομως ποτε μονη μ..μιας κ δε μπορω μονη μ παρα μονο με αλλον!

το πιασες?

Παναγιώτη αρκετά κράτησε το αστείο,σταμάτα να λες το πουλάκι σου κλειτορίδα
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μμμμ !! Μάλλον παρά είσαι σίγουρη για τις δυνατότητες των άλλων.  :grin: :grin:

Οσο και για το κατά πόσο μπορεί να διαφέρουν κάποιες άλλες γυναίκες απο εσένα !!

ειμαι σιγουρη μοναχα για οτι εχω δει κ τπτ αλλο!
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
παμε παλι..
αγαπητε κλειτοριδικα χυνω μονη π καθημερινα! ποτε ομως μπροστα σε αλλον!

κολπικα ομως ποτε μονη μ..μιας κ δε μπορω μονη μ παρα μονο με αλλον!

το πιασες?

όχι

αφού στην επόμενη σελίδα θα τα πεις διαφορετικά, μην κουράζεις τσάμπα το μυαλουδάκι σου. συνέχισε το παραμύθι

:coffee:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
επισης απο προσωπικη εμπειρια θα σ πω οτι το καλυτερο καυλωμα που ειχα ποτε στη ζωη μου ..που πραγματικα ειχα σεληνιαστει...ηταν με καποιον τον οποιον δε γνωριζα...αν μη τι αλλο πρωτη φορα τον εβλεπα..ημουν εκτεθειμενη μπροστα του γυμνη... δεν με αγγιξε ουτε στο ελαχιστο...κ ομως με εκανε να χυσω ποταμια! Πως?? ουτε κ εγω ξερω! Ισως και να το λενε ξυπνημα των αισθησεων...
Το λένε αισθησιασμό αυτό που περιγράφεις.

Και για να αντιληφθείς και να καταλάβεις τον μηχανισμό του απαιτείται τόσο γενικότερη γνώση οσο και ιδίως αυτογνωσία.

Ξεκίνα να "σκάβεις" τη ψυχούλα σου και ψάξε και καποιο σχετικό βιβλίο η το δίκτυο.

Καλό διάβασμα !!


 

R3bel

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
με το συμπαθειο αλλα οντας αυτος π εισαι κ εξηγωντας τα πιστευω σου κ τις αληθειεςς σ δε θα καυλωσεις την αλλη..ποσο μαλλον να την φτασεις σε οργασμο πριν ακομα την ακουμπησειςςς...

δε λεω καλο να εισαι genuine αλλα στο κρεβατι φιλε δε μετραει κ τοσο...

άρα μας λες ότι γουστάρετε παπάτζα , μούρη κλπ κωμικοτραγικά ( για μένα που αρνούμαι να συμμετέχω στο πανηγυράκι της προβολής του εαυτού μου ως κάτι άλλο)  .

Όχι ότι δεν το ξέραμε αυτό . Στην ίδια κοινωνία ζούμε όλοι και βλέπουμε τι γίνεται ( σχεδόν )

Το κοινωνιολογικό ερώτημα είναι αν οι γυναίκες την βρίσκουν με το να γνωρίζουν ότι τρώνε παπάτζα ή αν όντως πιστεύουν ότι ο cool άντρας με μαλλί , μουσάκι , παντελόνι 200 ευρώ και τατου αστεράκι  :vomit: που τις καυλώνει είναι όντως έτσι γαμάουα στην υπόλοιπη καθημερινότητα του

έκανα μια προσπάθεια για σοβαρό διάλογο πάντως  :sunglasses: :2funny: :headbaning1:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Το λένε αισθησιασμό αυτό που περιγράφεις.

Και για να αντιληφθείς και να καταλάβεις τον μηχανισμό του απαιτείται τόσο γενικότερη γνώση οσο και ιδίως αυτογνωσία.

Ξεκίνα να "σκάβεις" τη ψυχούλα σου και ψάξε και καποιο σχετικό βιβλίο η το δίκτυο.

Καλό διάβασμα !!


το ανακαλυψα οταν ημουν 22 ετων..
εχω υποτακτικες τασειςς και λατρευω καθε λογης ερωτικο παιχνιδι..
Η αρχη των παντων ειναι ο αισθησιασμοςςς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom