Νέα

Προσποιηση Οργασμου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 210
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
444
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
1
Αστο φιλε οσοι μ το παν αυτο δε καταφεραν τπτ..
Διαβασε σε αλλο νημα μου τη τεχνικη του γλειφομουνι κ αν ακομα επιμενειςς  let me know. Loll

εχω διαβάσει βιβλίο για το γλυφομούνι. θα σε κάνω να σπαρταρας απο ηδονή. ποτε θες να συναντηθούμε;
 

Nikos256

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Φιλικη συμβουλη Νο1

Παρολο που ολους μας ερεθίζει ο οργασμος της αλλης, μην γινεστε εμμονικοί, συνηθως ερχονται μαζι μας για 1000 αλλους λογους και οχι για να εκτονοθουν με οργασμο. κοιταξτε τον δικο σας οργασμο γιατι αυτο ζηταει να σας ικανοποιησει.


Φιλικη συμβουλη Νο2

Μαθετε να διαβαζετε το σωμα της αλλης..δηλαδη ειναι τοσο δυσκολο να δειτε οτι το πολυ το κυριε ελεησον το βαριεται κ ο παπαςςς....................................................
Μην διαβαζεται πολυ σωματα, μην ακουτε βλακειες η γυναικα που θελει και μπορει να εχει οργασμο θα στο ζητησει ειτε αμεσα η εμεσα και κανενας αντρας πιστευω δεν θα αρνηθει. Θ ασου ζητησει να περιμενεις λιγο παραπανω, να κανεις πιο γρηγορες κινησεις, να εχετε εντονα προκαταρκτικα κτλ.

Φιλικη συμβουλη Νο3

Εχετε σκεφτει ποτε..οτι μπορει να βαριανασαινουμε κ να φωναζουμε γτ απλα προσπαθουμε να σας βοηθησουμε να χυσετε μια ωρα αρχυτερα...............
Οταν καταλαβετε κατι τετοιο παρτε τη απο πισω, η γαμ..της το στομα στα 4 θα το ευχαριστηθει περισσοτερο και θα της εχεις καυλωσει το μυαλο για να ναχει να χαιδευεται μετα μονη.

Φιλικη συμβουλη Νο4

Σταματηστε να εχετε την απαιτηση να χυσει η αλλη στα 5 λεπτα που τη γαμαςς...Καλα ποιος νομιζειςς οτι εισαι!...........................................ΣΥΜΦΩΝΩ δεν μας συμφαιρει πολυ κουραστικο και με ολη αυτη την κουραση θα σας πεσει ασε που στο τελος βλεποντας σε να χτυπιεσαι θα ξενερωσει τελειως.
Παρτε την αγκαλια και αφηστε την χαιδευτει..... την ωρα που ξεκιναει ο οργασμος μπειτε μεσα της , στο στομα της οπου θλετε.
Επιτεψτε της να χαιδευεται σε ιεραποστολικη σταση.....ο οργασμος θαναι εντονος.



Φιλικη συμβουλη Νο5

Το να σκουζει η αλλη δε σημαινει οτι εχει  οργασμο! ΣΥΜΦΩΝΩ
εγω προτιμω το σκουξιμο οταν την σοδομω τουλαχιστον ειναι ρεαλ και μπορει μετα να μετατραπει και σε ρεαλ οργασμο.

Φιλικη συμβουλη Νο6

Οταν οι γυναικες λενε γαμ... μου το μυαλο δεν εννοουν να της τον  απο τα αυτια!!! Γινετε Κινκυ η τουλαχιστον δωστε της θάρρος ωστε να εκφρασει την κινκυ σεξουαλικοτητα της.... Μην ξεστομιζεται μαλακιες του τυπου: Αυτη ειναι ανωμαλη γιατι της αρεσει να την δενουν, δερνουν κλπ. Ακομα και να βρισκεται κατι ακραιο μην εισαστε απολυτοι.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Βρε αγγλόφωνο ζώο ξέρω πότε καλείται δεσποινίς μια κοπέλα..
Και ο λόρδος υπήρχε κάποτε αλλά πλέον όχι.Με κάποιον τέτοιο τρόπο έχουν καταργήσει και το δεσποινίς.
Αν επιμένεις όμως κάνω πίσω διότι σκέφτεσαι με το μουνι σου μάλλον!!! :P


χαχαχ στην ελληνικη πραγματικοτητα της γειτονιας σ ειχατε πολλους λορδους??
το δεσποινις δεν εχει καταργηθει
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Σηκω φυγε απο δω ρε νουμερο, που σε παρακαλανε κιολας να σου γλειψουν το σαπιομουνο σου, και το παιζεις και δυσκολη.

Το γλειφομουνι ειναι ακλιτο προφανως, γενική "του γλειφομούνι"


ρε μας δουλευειςςς
βαλε τα γυαλακια σου γτ τα ματια σ παπαδουλιζουν
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Φιλικη συμβουλη Νο1

Παρολο που ολους μας ερεθίζει ο οργασμος της αλλης, μην γινεστε εμμονικοί, συνηθως ερχονται μαζι μας για 1000 αλλους λογους και οχι για να εκτονοθουν με οργασμο. κοιταξτε τον δικο σας οργασμο γιατι αυτο ζηταει να σας ικανοποιησει.


Φιλικη συμβουλη Νο2

Μαθετε να διαβαζετε το σωμα της αλλης..δηλαδη ειναι τοσο δυσκολο να δειτε οτι το πολυ το κυριε ελεησον το βαριεται κ ο παπαςςς....................................................
Μην διαβαζεται πολυ σωματα, μην ακουτε βλακειες η γυναικα που θελει και μπορει να εχει οργασμο θα στο ζητησει ειτε αμεσα η εμεσα και κανενας αντρας πιστευω δεν θα αρνηθει. Θ ασου ζητησει να περιμενεις λιγο παραπανω, να κανεις πιο γρηγορες κινησεις, να εχετε εντονα προκαταρκτικα κτλ.

Φιλικη συμβουλη Νο3

Εχετε σκεφτει ποτε..οτι μπορει να βαριανασαινουμε κ να φωναζουμε γτ απλα προσπαθουμε να σας βοηθησουμε να χυσετε μια ωρα αρχυτερα...............
Οταν καταλαβετε κατι τετοιο παρτε τη απο πισω, η γαμ..της το στομα στα 4 θα το ευχαριστηθει περισσοτερο και θα της εχεις καυλωσει το μυαλο για να ναχει να χαιδευεται μετα μονη.

Φιλικη συμβουλη Νο4

Σταματηστε να εχετε την απαιτηση να χυσει η αλλη στα 5 λεπτα που τη γαμαςς...Καλα ποιος νομιζειςς οτι εισαι!...........................................ΣΥΜΦΩΝΩ δεν μας συμφαιρει πολυ κουραστικο και με ολη αυτη την κουραση θα σας πεσει ασε που στο τελος βλεποντας σε να χτυπιεσαι θα ξενερωσει τελειως.
Παρτε την αγκαλια και αφηστε την χαιδευτει..... την ωρα που ξεκιναει ο οργασμος μπειτε μεσα της , στο στομα της οπου θλετε.
Επιτεψτε της να χαιδευεται σε ιεραποστολικη σταση.....ο οργασμος θαναι εντονος.



Φιλικη συμβουλη Νο5

Το να σκουζει η αλλη δε σημαινει οτι εχει  οργασμο! ΣΥΜΦΩΝΩ
εγω προτιμω το σκουξιμο οταν την σοδομω τουλαχιστον ειναι ρεαλ και μπορει μετα να μετατραπει και σε ρεαλ οργασμο.

Φιλικη συμβουλη Νο6

Οταν οι γυναικες λενε γαμ... μου το μυαλο δεν εννοουν να της τον  απο τα αυτια!!! Γινετε Κινκυ η τουλαχιστον δωστε της θάρρος ωστε να εκφρασει την κινκυ σεξουαλικοτητα της.... Μην ξεστομιζεται μαλακιες του τυπου: Αυτη ειναι ανωμαλη γιατι της αρεσει να την δενουν, δερνουν κλπ. Ακομα και να βρισκεται κατι ακραιο μην εισαστε απολυτοι.


Νικολακη ταιριαζουμε! :smitten:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Και εγώ έχω προσποιηθεί οργασμό, ήθελε σώνει και καλά να μείνει έγκυος και δεν τέλειωνα μέσα έκανα πως είχα οργασμό και την άφηνα, γιατί με κοίταζε μετά με μισό μάτι;
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.260
Like
815
Πόντοι
96
Για άνθρωπος ή για άλλο είδος :think:

Από ότι βλέπω απόψεις διίστανται.
Σε ότι με αφορά, εάν δεν είμαι βέβαιος πως η κορασίδα είναι άκρως αξιο-γαμεύσιμη δεν μου επιτρέπεται να της χαρίσω έναν έρωτα όλο τρέλα.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Και εγώ έχω προσποιηθεί οργασμό, ήθελε σώνει και καλά να μείνει έγκυος και δεν τέλειωνα μέσα έκανα πως είχα οργασμό και την άφηνα, γιατί με κοίταζε μετά με μισό μάτι;

οτι να ναι...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Και εγώ έχω προσποιηθεί οργασμό, ήθελε σώνει και καλά να μείνει έγκυος και δεν τέλειωνα μέσα έκανα πως είχα οργασμό και την άφηνα, γιατί με κοίταζε μετά με μισό μάτι;
Τύπε εχω κανει ακριβως το ιδιο
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Από ότι βλέπω απόψεις διίστανται.
Σε ότι με αφορά, εάν δεν είμαι βέβαιος πως η κορασίδα είναι άκρως αξιο-γαμεύσιμη δεν μου επιτρέπεται να της χαρίσω έναν έρωτα όλο τρέλα.

περι εσου ο λογοςς?
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Πραγματικα αυτο το θεμα απορω που υπαρχει κιολας δηλαδη δεν ειναι πυρηνικη φυσικη ρε τυποι να καταλαβεις ποτε ερχεται σε οργασμο μια γκομενα.Ουτε ανασες,ουτε η φατσα ουτε τιποτα τετοιες μαλακιες τα πραγματα ειναι πολυ απλα.Οταν τελειωνει η αλλη οι μυες μεσα στο μουνι της κανουν συσπασεις και σφιγγουν τον πουτσο ειδικα σε καποιες φασεις ετσι και την εχεις στα τεσσερα και πας πολυ γρηγορα και η αλλη τελειωση και γινει αυτο την γαμησες ειναι λες και χτυπας με τον πουτσο σε τοιχο.Απλα ειναι τα πραγματα δεν γινετε να κοροιδευει η καθε χαμουρα με ψευτικους οργασμους και να τρωει ο καθε τυπος τον παπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom