Νέα

Προσποιηση Οργασμου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 210
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Αυτά τα ολίγα για να μαθετε κάποτε οι γυναίκες ότι η προσποίηση οργασμού είναι μια δική σας εφεύρεση γιατί το ηλίθιο μυαλό σας δεν μπορεί να συζητήσει, να ζητήσει, να απελευθερωθεί στο σεξ.
Και αν μου πεις πως με όλα αυτά δεν λύνεται πάντα το πρόβλημα, τότε ναι, υπάρχει πρόβλημα ή πέσατε σε κοκοράκι με πρόωρη εκσπερμάτιση, ή σε βλάκα (υπάρχουν και αυτοί) ή επιτέλους παραδεχθείτε ότι είστε ανοργασμικές από το πολύ τρίψιμο κλειτορίδας στην εφηβεία σας  :grin:

ΥΓ.: μπήκα στη διαδικασία να απαντήσω σοβαρά στο θέμα σου, μπας και το διαβάσει καμιά που μπαινει εδω και ξεστραβωθεί ή αν μπαινεις και σε γυναικεία φόρουμ και είσαι λίγο έξυπνη, να μεταφέρεις εκεί και την άποψη των αντρών (χωρίς να τους εκπροσωπώ όλους) και να σταματήσει πλέον αυτή η μαλακία του ψέυτικου οργασμού που έχετε όλες αναπτύξει σε επιστήμη σαν τις πουτάνες.

Καλησπέρα Φίλε !! :hi:

Μη παιδεύεσαι με τις γυναίκες !! Η Ευα είχε τον παράδεισο και δεν της εφτανε !!! :grin:
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Καλησπέρα Φίλε !! :hi:

Μη παιδεύεσαι με τις γυναίκες !! Η Ευα είχε τον παράδεισο και δεν της εφτανε !!! :grin:

:hi: :wanker: :hi:

ϊσως μια δική σας τοποθέτηση λείπει αισθητά από το τόπικ Πιθανότητες Πολέμου με Τουρκία, φίλτατε
ίσως πάλι με την σιωπή σας έχετε ήδη διατυπώσει όσα θα θέλατε να πείτε
όπως και έχει  :hi:
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
το οτι με γνωριζεις ενω εγω δε σε θυμαμαι καν ειναι αν μη τι αλλο τιμητικο!

Καλά μην το πάρεις και πολύ πάνω σου, που ξέρεις μπορεί να προσποιήθηκα και εγώ ότι ήξερα όπως κάνετε εσείς με τον οργασμό  :dancing: :dancing: :dancing:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.175
Πόντοι
19.795
Καλησπέρα Φίλε !! :hi:

Μη παιδεύεσαι με τις γυναίκες !! Η Ευα είχε τον παράδεισο και δεν της εφτανε !!! :grin:
Το πιο σκληρο ναρκωτικο,
       η πρεζα που σκοτωνει
       ειν η γυναικα φιλε μου
       που το μυαλο θολωνει.
 
       Αν δοκιμασεις κολλησες,
       τιποτα δεν σε σωνει
       και της καψουρας γινεσαι
       σιγα-σιγα πρεζονι.

       Και οπως η πρεζα στην αρχη
       στα ουρανια σ ανεβαζει,
       μα οσο περναει ο καιρος
       με κολαση θα μοιαζει.
       
       
       
       
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Προς την νηματοθετρια !!

Σε διαβεβαιώ οτι από όλα έχει ο μπαξές !!

Και ανοργασμικές εχει, και ανάξιους εραστές έχει.

Ανάμεσα στους πανίβλακες που πάνε να γαμήσουν γυναίκες από την ουρήθρα μέχρι τις νευρωτικές που αποδίδουν στους άντρες πάσαν δική τους νόσον ανεπάρκεια η μαλακία υπάρχει μια πλειάδα ανθρώπων που τους εκφράζει το "I can get no satisfaction" των stones για διαφορετικούς τον καθένα λόγους.

Ομως θα σου θυμίσω κάτι !! Ο όρος υστερική/υστερικος πηγάζει απο το ύστερον. Και αυτό ξέρεις δέν είναι τυχαίο. Σκέψου το λίγο !!

Ολες οσες εμφορούνται απο αναζητήσεις κλισέ του τύπου "Κάποιος που να μου γαμάει το μυαλό" οταν τελικά τον βρίσκουν τον κάποιο δεν καταλήγουν σε οργασμούς αλλά σε κλάματα.
Διότι απλά τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους κώλους.

Για αυτό λοιπον αντι να ψάχνετε κάποιον να σας γαμήσει το μυαλό, ας αρκεστείτε κατ' αρχας σε κάποιον που να σας μιλάει στο μουνί !!

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
:hi: :wanker: :hi:

ϊσως μια δική σας τοποθέτηση λείπει αισθητά από το τόπικ Πιθανότητες Πολέμου με Τουρκία, φίλτατε
ίσως πάλι με την σιωπή σας έχετε ήδη διατυπώσει όσα θα θέλατε να πείτε
όπως και έχει  :hi:

:hi: :hi:

Αν βρώ χρόνο θα ποστάρω και εκεί !!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Το πιο σκληρο ναρκωτικο,
        η πρεζα που σκοτωνει
        ειν η γυναικα φιλε μου
        που το μυαλο θολωνει.
 
        Αν δοκιμασεις κολλησες,
        τιποτα δεν σε σωνει
        και της καψουρας γινεσαι
        σιγα-σιγα πρεζονι.

        Και οπως η πρεζα στην αρχη
        στα ουρανια σ ανεβαζει,
        μα οσο περναει ο καιρος
        με κολαση θα μοιαζει.
       
         
       
       

Καλησπέρα ποιητή μου !! :hi:

Απλά άψογος !!! :hi:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Προς την νηματοθετρια !!

Σε διαβεβαιώ οτι από όλα έχει ο μπαξές !!

Και ανοργασμικές εχει, και ανάξιους εραστές έχει.

Ανάμεσα στους πανίβλακες που πάνε να γαμήσουν γυναίκες από την ουρήθρα μέχρι τις νευρωτικές που αποδίδουν στους άντρες πάσαν δική τους νόσον ανεπάρκεια η μαλακία υπάρχει μια πλειάδα ανθρώπων που τους εκφράζει το "I can get no satisfaction" των stones για διαφορετικούς τον καθένα λόγους.

Ομως θα σου θυμίσω κάτι !! Ο όρος υστερική/υστερικος πηγάζει απο το ύστερον. Και αυτό ξέρεις δέν είναι τυχαίο. Σκέψου το λίγο !!

Ολες οσες εμφορούνται απο αναζητήσεις κλισέ του τύπου "Κάποιος που να μου γαμάει το μυαλό" οταν τελικά τον βρίσκουν τον κάποιο δεν καταλήγουν σε οργασμούς αλλά σε κλάματα.
Διότι απλά τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους κώλους.

Για αυτό λοιπον αντι να ψάχνετε κάποιον να σας γαμήσει το μυαλό, ας αρκεστείτε κατ' αρχας σε κάποιον που να σας μιλάει στο μουνί !!

Αγαπη μου γλυκια το μουνι κ το μυαλο ειναι αρρηκτα συνδεδεμενα!

Μιλα μου στο μυαλο για να μ γαμησεις το μουνι..
μιλα μου στο μουνι για να μ γαμησεις το μυαλο..

το πιασες?!
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Αγαπη μου γλυκια το μουνι κ το μυαλο ειναι αρρηκτα συνδεδεμενα!

Μιλα μου στο μυαλο για να μ γαμησεις το μουνι..
μιλα μου στο μουνι για να μ γαμησεις το μυαλο..

το πιασες?!

καλα ειδικα για σενα, εχουν συμπτυχθει τα πραγματα και εμεινες με μυαλό-μουνί
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Πάντως εγώ σοβαρά έχω πρόβλημα, η κοπέλα μου, χωρίς προκαταρκτικά χωρίς τίποτα,μόνο με διείσδυση έχει πάντα τον πρώτο οργασμό στο δίλεπτο. σε 15-20 λεπτά σεξ έχει σίγουρους 3. έχω πέσει σε πολυοργασμικιά ή όπως λέγεται κι αυτό έχει ως αποτέλεσμα να επαναπαύομαι και στο μέλλον με άλλες θα την πατήσω...
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Πάντως εγώ σοβαρά έχω πρόβλημα, η κοπέλα μου, χωρίς προκαταρκτικά χωρίς τίποτα,μόνο με διείσδυση έχει πάντα τον πρώτο οργασμό στο δίλεπτο. σε 15-20 λεπτά σεξ έχει σίγουρους 3. έχω πέσει σε πολυοργασμικιά ή όπως λέγεται κι αυτό έχει ως αποτέλεσμα να επαναπαύομαι και στο μέλλον με άλλες θα την πατήσω...

Αρα κρατα αυτη κ μη ψαξεις για επομενη :cheesy:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
1ον Αν το σαιτ ηταν αμιγως σχετιζομενο με τον αγοραιο ερωτα κ τπτ αλλο τοτε δε θα υπηρχε ενοτητα που να ονομαζεται sex γενικα

2ον Τα σχεδον 2 χρονια π ειμαι μελος εδω εχω διαπιστωσει οτι το 99% των μελων ειναι παντρεμενοι ή σχεσακηδες κ μονο το 1% δηλωνει φανατικα πορνοκολλημενο.
Άρα ολο και καποια γυναικα θα εχουν πισω τους που θα προσπαθουν να ικανοποιησουν..τωρα αν εσυ ανηκεις σαυτο το 1% περαστικα!

3ον Οτι γραφω δεν υποκειται στη καλη μ θεληση να ξεστραβωσω τα μελη του μπου αλλα μονο στην εσωτερικη μ αναγκη να επικοινωνησω τη σκεψη μου η το οποιο παραπονο ενδεχομενως να εχω

4ον Ο σωστος αντρας νοιαζεται πανω απο ολα για την ικανοποιηση της παρτενερ γτ ετσι ικανοποιηται  κι αυτος στο μεγιστο. Το ιδιο ισχυει κ για τις σωστες γυναικεςς
Δεν νομίζω ουτε καν το 99% του πληθυσμου γενικά να είναι παντρεμένοι η σχεσάκηδες , πόσο μάλλον το ποσοστό του σαιτ που λογικά θα είναι ακόμη μικρότερο. Αλλά ακόμα και να είναι 99% δεν σημαίνει οτι ο σχεσάκιας θα έχει απαραίτητα και σχέση.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Δεν νομίζω ουτε καν το 99% του πληθυσμου γενικά να είναι παντρεμένοι η σχεσάκηδες , πόσο μάλλον το ποσοστό του σαιτ που λογικά θα είναι ακόμη μικρότερο. Αλλά ακόμα και να είναι 99% δεν σημαίνει οτι ο σχεσάκιας θα έχει απαραίτητα και σχέση.



Oχι αλλα τεινει να σχετιζεται περισσοτερο με κοπελες μη επαγγελματιες...



επισης οταν ανεφερα τη δυναμικη του σαη το ποσοστο αντιστοιχει  εξαιρουμενων του ποσοστου γυναικων ζευγαριων  κ ομοφυλοφιλων


 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Αγαπη μου γλυκια το μουνι κ το μυαλο ειναι αρρηκτα συνδεδεμενα!

Μιλα μου στο μυαλο για να μ γαμησεις το μουνι..
μιλα μου στο μουνι για να μ γαμησεις το μυαλο..

το πιασες?!

Εγώ απο την αρχή πιασμενο το είχα. Εδώ και πολλά χρόνια  και σε πολλές χώρες και γλώσσες !!

Mη μπερδεύεσαι !!Και το στόμα με τον πρωκτό είναι άρρηκτα  συνδέδεμένα !! Ομως ούτε τρως απο το κώλο ούτε χέζεις από το στόμα. Με εξαίρεση βέβαια τις περιπτώσεις "ποιητικής αδείας". :grin:

Θα μιλήσω στο μυαλό κάποιας οντας αυτός που είμαι και λέγοντας αυτά που πρεσβεύω και οχι υστερόβουλα για να γαμήσω.
Αλλωστε το ξερό γαμήσι και εύκολο και φτηνό είναι πλέον.
Αν "εισακουστώ" οντας σληθινός και οχι μούφας τα υπόλοιπα  "όργανα" σπλά θα ακολουθήσουν και σε βεβαιώ εκ πείρας οτι θα ανταποκριθούν ( if you know what I mean ).
Ολα συνδέονται μεταξύ τους. Το καθένα ομως εχει και τον οριοθετημένο ρόλο του !!!  

Στην Αγγλία απο οπου ηρθες το λένε ομορφα "keep it simple" !!!

 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346

R3bel

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0

Φιλικη συμβουλη Νο11
Μετα το σεξ, την πληρωνεις για να φυγει.



για να γλυτωσουν τις αλλες 10 συμβουλες. πις οφ μαιντ.

Γιατί τα γράφεις εδώ αυτά? Αν θέλαμε να ικανοποιήσουμε τις γυναίκες δε θα τις πληρώναμε.

Οι γυναίκες προσποιούνται οργασμό γιατί νομίζουν ότι μας νοιάζει...

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
:respect: :respect: :worship: :worship:
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
Το νήμα είναι σίγουρα παρωδία και για καυλάντα, αλλά μου αρέσει μερικοί που κάθεστε και απαντάτε στα σοβαρά, λες και είμαστε τίποτα παρθένοι ή δεν έχουμε ιδέα για σεξ για να μην ξέρουμε πότε προσποιείται οργασμό μια γυναίκα ή τι πρέπει να κάνουμε για να έρθει σε οργασμό.

Νήμα ντροπή για τους άνδρες που δεν θα μπορούσε να το κάνει άλλο μέλος εκτός από την ακατανόμαστη που σε κάθε ευκαιρία τους μειώνει και τους χλευάζει  :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom