Νέα

Προσοχή! Νέα κατηγορία Αγγελιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 553
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
τι να σου κανω εσενα που η μαυρη μου η μοιρα δεν με εχει αφησει σε χλωρο κλαρι αυτες τις μερες και δεν εχω <<δευτερο μαρτυρα>> σωνει και ντε να με βγαλεις κλωνο, καλα δεν μπαινουν αλλες γυναικες εδω μεσα?τοσο σπανιο φαινομενο ειναι?με εσενα δεν εχουμε βαλει ενα στοιχηματακι?

σου ειχα κανει μια προταση
δεν απαντησες ποτε...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
τι να σου κανω εσενα που η μαυρη μου η μοιρα δεν με εχει αφησει σε χλωρο κλαρι αυτες τις μερες και δεν εχω <<δευτερο μαρτυρα>> σωνει και ντε να με βγαλεις κλωνο, καλα δεν μπαινουν αλλες γυναικες εδω μεσα?τοσο σπανιο φαινομενο ειναι?με εσενα δεν εχουμε βαλει ενα στοιχηματακι?
μην τον ακους,αυτος ειναι απιστος θωμας
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
H Kλειω δεν είναι κλώνος.
Εντάξει τώρα μωρή?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
τι να σου κανω εσενα που η μαυρη μου η μοιρα δεν με εχει αφησει σε χλωρο κλαρι αυτες τις μερες και δεν εχω <<δευτερο μαρτυρα>> σωνει και ντε να με βγαλεις κλωνο, καλα δεν μπαινουν αλλες γυναικες εδω μεσα?τοσο σπανιο φαινομενο ειναι?με εσενα δεν εχουμε βαλει ενα στοιχηματακι?
Ως γνωστον, "δυο μαρτυρανε, εναν κρεμανε..."
 

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
H Kλειω δεν είναι κλώνος.
Εντάξει τώρα μωρή?



αχ και να φανταστειτε οτι αυτος ο αγριανθρωπος ηταν καποτε η συμπαθεια μου...θα το λυσουμε απο εδω?? αφου βλεπεις τοσες μερες γραφω πως καποιος με εχει καταραστει...και νομιζω πως ξερω ποιος....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
καλησπερα χρυσα μου...αν και στο συγκεκριμενο τοπικ με εχετε πικρανει παρ'ολα αυτα θα υπενθυμισω για ακομη μια φορα τα εξης...
1.για οσους εκνευριζονται που δεν απαντω στα πμ τους ,οπως θα εχετε διαπιστωσει δεν μπαινω συχνα στο νετ ,δεν διαθετω υπολογιστη και ερχομαι 2 με 3 φορες την βδομαδα σε καποιο ιντερνετ καφε.επιπλεον ειναι η φυση πολλων πμ τετοια που δε μπορω να απαντησω (οταν εχω δηλωσει τι μπορω ,να καθησω να διαπραγματευτω αν  μπορω ξαφνικα να μεταμορφωθω σε 40αρα η αν γινεται να συναντηθω για 30 λεπτα για 50 ευρω κτλ?θεωρω τετοιου ειδους πμ ως αστεισμους οποτε δε εχω καποιο λογο να απαντησω
2.για αυτους που εκνευριζονται γιατι δεν κλεινω συναντηση μαζι τους...δεν σας ξερω και δεν εχω κατι προσωπικο με κανεναν.αλλα απο την αρχη ξεκαθαρισα πως ουτε μπορω ουτε θελω κατι παραπανω απο 2 συναντησεις τη βδομαδα,και δυστυχως σε αυτες τις 2 δεν μπορουν να χωρεσουν 100 ατομα.
3.γενικα πολλα νευρακια βλεπω βρε παιδια...χαλαρωστε λιγο...να τα πω παλι γιατι μαλλον δεν εγινα κατανοητη.δεν ειμαι επαγγελματιας δεν ειμαι γραφειο και δεν ειμαι σταντ μπαι ποτε θα χτυπησει το τηλεφωνο να βγω ραντεβου.για μενα συναντηση με ατομο του φορουμ σημαινει οτι για μια γυναικα που βγαινει για καποιον πρωτη φορα ραντεβου και καταληγουν σε one night stand.επομενως θα καθησω να φτιαχτω 2 ωρες , θα εχω κανονισει να μην εχω καποια υποχρεωση αρα ποσες πιθανοτητες υπαρχουν να βγω με καποιον που με καλει 1 ωρα πριν??ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ γραφειο.αν δε μπορειτεδεν σας πιεζει κανεις υπαρχουν χιλιαδες ςπαγγελματιες να περασετε ομορφα...αλλα μη μου τη μπαινετε επειδη δε θελω να συναντω 10 ατομα τη μερα.ευχαριστω πολυ
Μπα? και πώς απεκτησες τοση περαση? Περιεργο.  Κυκλοφορει καμια φωτο σου πουθενα?
Ή εχασα επεισοδια?
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
αχ και να φανταστειτε οτι αυτος ο αγριανθρωπος ηταν καποτε η συμπαθεια μου...θα το λυσουμε απο εδω?? αφου βλεπεις τοσες μερες γραφω πως καποιος με εχει καταραστει...και νομιζω πως ξερω ποιος....

Οι συμπάθειες σου σε φάγανε εσένα...
Συνήθισες τώρα να τα ρίχνεις εκεί
Τέρμα το μεσημεριανάδικο επι του παρόντος
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • 6331_1127679164377_1599125182_30302651_1972709_n.jpg_thumb.png
    6331_1127679164377_1599125182_30302651_1972709_n.jpg_thumb.png
    105,5 KB · Εμφανίσεις: 13

kleio-atihna

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Οι συμπάθειες σου σε φάγανε εσένα...
Συνήθισες τώρα να τα ρίχνεις εκεί
Τέρμα το μεσημεριανάδικο επι του παρόντος

αφου ειμαι αγαπησιαρα :-* :-*   ναι ναι πηγαινε στο τοπικ της δικιας σου....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom