Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Γεια σας συναγωνιστες. Νεο μελος και χαρουμενο που βρηκα ενα τετοιο φορουμ στο νετ. Τις προσεχεις μερες θα επισκευτουμε το εν λογω ιδρυμα με παρεα και θα ηθελα να μου προτεινετε κατι αξιολογο. Φραπες με ποιες παιζει? Ευχαριστω παλικαρια.

εξαρταται απο τις εσωτερικες μεταγραφες που εχουν παιχτει....παλιοτερα η κορινα τον επαιζε καταπληκτικα μαζι με απιστευτο gfe καυλωτικο χορο...τωρα δεν ξερω τί κανει.Επισης εκπληκτικο χορο με τρελλο φραπε επαιζε μια βικα(που την ψαχνω απο το καλοκαιρι και δεν την εχω δει πουθενα)η οποια ηταν και μουναρα τρελλα και ειχε κατι εκπληκτικα πουτανιστικο πανω της...αλλα χαθηκε πολυ γρηγορα...μια βδομαδα στο πρινσεςς ηταν και μετα χαθηκε ξαφνου...που να εισαι τωρα μωρο μου?
 

lore

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας. ξερει κανεις κατι για τι ζακλιν απο ρας αν οντος μεταφερτηικε στο πρινσες και τι υπηρεσιες προσφερει?
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
εΙΔα σε αλλο σαιτ οτι στο baby gold σαββατο βραδυ ειναι μια μουναρος που σου δινει φραπε με καλαμακι....ειναι θαμωνας οχι εργαζομενη! ξερει κανεις και γι αυτο? :think: :grin:
 

goas

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
εΙΔα σε αλλο σαιτ οτι στο baby gold σαββατο βραδυ ειναι μια μουναρος που σου δινει φραπε με καλαμακι....ειναι θαμωνας οχι εργαζομενη! ξερει κανεις και γι αυτο? :think: :grin:
Μηπως ειναι απεργοσπάστης;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εΙΔα σε αλλο σαιτ οτι στο baby gold σαββατο βραδυ ειναι μια μουναρος που σου δινει φραπε με καλαμακι....ειναι θαμωνας οχι εργαζομενη! ξερει κανεις και γι αυτο? :think: :grin:

πρεπει να ειναι η φιλη μου η τζενη.
 

goas

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Η Τζενη...; Να μας τη γνωρισιες... Αν εχεις τετοιες φιλες τι να τον κανεις το φραπε...;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Η Τζενη...; Να μας τη γνωρισιες... Αν εχεις τετοιες φιλες τι να τον κανεις το φραπε...;
Φίλε στο δημοτικό λέγαμε στις φίλες μας... Να σου δώσω ένα τάληρο να σου πιάσω το βυζάκι;
Ετσι κάνει ο Βάσος........ Φραπές και τάλαρο.....
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Φίλε στο δημοτικό λέγαμε στις φίλες μας... Να σου δώσω ένα τάληρο να σου πιάσω το βυζάκι;
Ετσι κάνει ο Βάσος........ Φραπές και τάλαρο.....

Και απαντούσανε "δε δίνεις ένα πεντακοσάρικο να σου πάρω μια πίπα να τελειώνουμε;" κατα το ανέκδοτο;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και απαντούσανε "δε δίνεις ένα πεντακοσάρικο να σου πάρω μια πίπα να τελειώνουμε;" κατα το ανέκδοτο;
Καπετάνιο γιατί εμένα μου τα λένε ακόμα αυτά στο πρινσες;;;;;
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Μάλλον δε μεγάλωσα από τότε καθόλου.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Καπετάνιο γιατί εμένα μου τα λένε ακόμα αυτά στο πρινσες;;;;;
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Μάλλον δε μεγάλωσα από τότε καθόλου.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βλπ. ποστ στο άλλο θρεντ με τις ελλεεινίδες.
Αντε μην έρθω και τις ξεμαλλιάσω όλες εκεί μέσα. :tickedoff:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837

goas

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Πεφτουν τα διοικητικα προστιμα βροχη, ε Καπταιν;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Κύριοι.
Εχθές επίσκεψη σε πρινσες μετά από καιρόν πολύν.... Μήνες για την ακρίβεια.
Το μαγαζί πρέπει να μετονομαστεί σε κλάμπ ντεκαντάνς.

Εχω τόσες γνωστές εκεί μέσα και όμως κατάφεραν να με ξενερώσουν και να μη συνεχίσω την κωλομπαρότσαρκα.
Οι γκόμενες που ξέρω ήρθαν να με χαιρετήσουν και να μου πουν ότι δουλειά δεν έχει.... Το μαγαζί ήταν μισογεμάτο, αλλά δουλειά ελάχιστη..... Εχουν συνηθίσει βλέπεις τις 300άρες και τα 4-5 πριβέ πεντάλεπτου από παλιά.....
Πολλές παρέες μπακούρια, κάνα ποτάκι, κάνα χουρό αλλά γενικά το μαγαζί δεν θύμιζε σε τίποτα τις εποχές προ 3ετίας.
Είδα βεβαίως και το μόνο πράγμα που δεν έχω δει ποτέ τόσα χρόνια σε κωλόμπαρα.....
Η γκόμενα (βαριεστημένη μέχρι θανάτου) όπως και όλο το κλίμα στο μαγαζί, κάθεται στη μπάρα για τις γκόμενες (όποιος ξέρει το μαγαζί είναι δεξιά όπως μπαίνεις).
Ερχεται πελάτης (της λέει στο αυτί προφανώς έλα σε παρακαλώ να πάμε για χορό) και η γκόμενα αποσβολωμένη πηγαίνει μαζί του. ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΑΠ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΡΕ :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:.......... Λοιπόν στην Ελλάδα κάνουν πλέον οι πελάτες κονσομασιόν και όχι οι στρίπερς.
Οι χοροί στην πίστα απαράδεκτοι. Ο Δι Τζέι σιγοτραγουδούσε το άσμα "Είμαι ο Ντι Τζέι και κοιμάμαι στην κονσόλα"
Στο μαγαζί έχουν μείνει πολλές γκόμενες για χρόνια και νομίζουν ότι είναι σπίτι τους.
Τα γκαρσόνια αν και με γνωρίζουν με το μικρό μου όνομα και μάλιστα γνωρίζουν ότι ξέρω τον υπεύθυνο προσωπικά κατάφεραν στο λογαριασμό εκτός από το Δώρο του Πάσχα να μου βάλουν και το Δώρο του Σερβιτόρου. Δεν είπα τίποτα, αλλά θα τα φτιάξω καλά τα μπαστάρδια.
Προσοχή λοιπόν στους απατεώνες σερβιτόρους (στο δώρο του Πάσχα και των Σερβιτόρων πρωτομαγιάτικα) και γενικά όποιος πάει ξανά σε αυτό το μαγαζί είναι άξιος της μοίρας και της αγαμίας του.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Προς
Λάουρα: Κοπέλα μου έχεις γίνει το σύνθετο/σερβάν του μαγαζιού. Είστε μια παρέα και μονάχη ξεφτιλίζεσαι. :jerking: :jerking:
Μέλα: Καλή κοπέλα είσαι αλλά δεν κάνεις για στρίπερ. Τα έχουμε πει 100 φορές.. :idiot: :idiot:
Σοφία: 10 χρόνια στρίπερ, άριστος χαρακτήρας αλλά κοπέλα μου όταν δεν είσαι λιώμα είσαι σαν τον επιτάφιο......Η πήγαινε σπίτι σου ή συνέχισε να κατεβάζεις λίτρα ουίσκι. :dancing: :dancing:
Αλέξια: Κοριτσάρα μου ξέρεις πόσο σε αγαπάω, τα έχουμες πει τόσες φορές σε παρέα...... Πρέπει επειγόντως να αλλάξεις περιβάλλον... :think: :think: :think:
Κορίνα: Εχεις ωραίο κώλο και σώμα, αλλά έχεις βλαχόφατσα και είσαι μακράν ο αντιπαθέστερος χαρακτήρας και απ τις πιο αγενείς στρίπερ που υπάρχουν στην πιάτσα.  :tickedoff: :tickedoff:
Αννα: Μην μπλέκεις τη δουλειά με τα προσωπικά κοπέλα μου.... Δεν σου έχει βγει σε καλό. Πιστεύω να το έχεις καταλάβει.....
Λιλιάνα: Το ότι αδυνάτισες δε σημαίνει αυτομάτως ότι έγινες και στρίπερ... Καλύτερα καθαρίστρια.
Λοιπά Αττικής: Μου είστε αδιάφορες. Με ξενερώνετε περισσότερο από αυτές που ξέρω.

Σερβιτόρε 1,2: Γαμιέστε και είστε απατεώνες
Σερβιτόρε 3,4: Γαμιέστε λόγω ιδιότητας.

Θάνο αγάπη μου είσαι η όαση μέσα στην έρημο, αλλά τι να το κάμεις που κάθεσαι όξω στο κρύο.....
Σίμο μωρό μου έλειψες ρεπό και με έγδυσαν τα μουνιά οι λοιποί..... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έχω να πάω και γω στο μαγαζί αυτό μήνες αλλά συμφωνώ στα περισσότερα απο αυτα που λές και για τις κοπέλες και για τους σερβιτόρους.

Σίμος rulezz  :2funny:

Πάντως έχω ακούσει ότι έχει ανανεωθεί το εμπόρευμα τελευταία, ισχύει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom