Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Χτες βράδυ έφοδος στο καφεκοπτείο της Χρυσάφη. Λίγος κόσμος (Εουροβύζιον γαρ) και αρκετές εργάτριες.
Έχουμε και λέμε:
1. Ροζίτα (τιμήθηκε με πουτό και πριβέ!!!)
2. Κορίνα (πάντα σε διακοπή συμβολαίου)
3. Αντριάνα
4. Άννα
5. Αννίτα
6. Βαλέρια
7. Ναταλί
8. Μισέλ
9. Εύα
10. Σοφία
11. Σάρα
12. Μάντι (new entry)
13. Λιλιάνα
14. Τζούλι
15. Ναόμι (μου σέρβιρε arabica με αφρόγαλο)
16. Σόνια (arabica)
17. Τζένιφερ (arabica)
18. Τζένη (arabica)

Επίσης 4-5 ακόμα που δεν κατεγράφησαν στο δίωρο της εφόδου. Τα ρέστα σωστά οι σερβιτόροι ευγενικοί και το χαϊλαϊτ ένας τύπος στο διπλανό τραπέζι αγόρευε για τον Αϊνστάϊν, την ατομική βόμβα και τον διεθνή αφοπλισμό...!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Α ναι και το πριβέ παραμένει στα 40€ το φτηνότερο νομίζω της αγοράς!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Το τελευταίο χείριστο ήταν Diammond, που παραλίγο να τη βρίσω για prive kindergarden... αλλά είπα να δοκιμάσω κάτι άγνωστο. Για γνωστές(...) δε ξέρω εκεί
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Χτες βράδυ έφοδος στο καφεκοπτείο της Χρυσάφη. Λίγος κόσμος (Εουροβύζιον γαρ) και αρκετές εργάτριες.
...
Α ναι και το πριβέ παραμένει στα 40€ το φτηνότερο νομίζω της αγοράς!
Σωστός!!!
Πολύ καλή ενημέρωση!!!
Ευχαριστούμε.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Χτες βράδυ έφοδος στο καφεκοπτείο της Χρυσάφη. Λίγος κόσμος (Εουροβύζιον γαρ) και αρκετές εργάτριες.
Έχουμε και λέμε:
1. Ροζίτα (τιμήθηκε με πουτό και πριβέ!!!)
2. Κορίνα (πάντα σε διακοπή συμβολαίου)
3. Αντριάνα
4. Άννα
5. Αννίτα
6. Βαλέρια
7. Ναταλί
8. Μισέλ
9. Εύα
10. Σοφία
11. Σάρα
12. Μάντι (new entry)
13. Λιλιάνα
14. Τζούλι
15. Ναόμι (μου σέρβιρε arabica με αφρόγαλο)
16. Σόνια (arabica)
17. Τζένιφερ (arabica)
18. Τζένη (arabica)

Επίσης 4-5 ακόμα που δεν κατεγράφησαν στο δίωρο της εφόδου. Τα ρέστα σωστά οι σερβιτόροι ευγενικοί και το χαϊλαϊτ ένας τύπος στο διπλανό τραπέζι αγόρευε για τον Αϊνστάϊν, την ατομική βόμβα και τον διεθνή αφοπλισμό...!!!

19. Εγκίτα
(την θυμήθηκα μόλις)
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
19. Εγκίτα
(την θυμήθηκα μόλις)
Κάπτεν με όλο το σεβασμό, τη βραδιά της Eurovision είχε υπηρεσία και η Αλέξια, όπως και μία παλαίστρια της Ελληνορωμαικής (νομίζω Λάουρα) νταρντανονταρντάνα με κοντό ξανθό μαλλί.
Παρεπιπτόντως (και αν επιτρέπεται...) τι αδίκημα έχει διαπράξει η Κορίνα και τιμωρείται έτσι?
Τελευταίο ερώτημα : Η Ροζίτα έχει χαλαρώσει καθόλου η παραμένει παγοκολώνα?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τι αδίκημα έχει διαπράξει η Κορίνα και τιμωρείται έτσι?
Στην Εισαγγελεία Πρωτοδικών κρατείται ποινικό μητρώο με όλες τις καταδίκες.

Τελευταίο ερώτημα : Η Ροζίτα έχει χαλαρώσει καθόλου η παραμένει παγοκολώνα?
Ανάλογα με τις μέρες της... Εδώ και μια πενταετία "έτσι ήμουν, έτσι είμαι κι έτσι θα μαι" λέει το άσμα.....
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Κάπτεν με όλο το σεβασμό, τη βραδιά της Eurovision είχε υπηρεσία και η Αλέξια, όπως και μία παλαίστρια της Ελληνορωμαικής (νομίζω Λάουρα) νταρντανονταρντάνα με κοντό ξανθό μαλλί.
Παρεπιπτόντως (και αν επιτρέπεται...) τι αδίκημα έχει διαπράξει η Κορίνα και τιμωρείται έτσι?
Τελευταίο ερώτημα : Η Ροζίτα έχει χαλαρώσει καθόλου η παραμένει παγοκολώνα?

Ομολογώ ότι Αλέξια δεν πήρε το μάτι μου κάπου θα ήταν κωλυώμενη ίσως. Η παλαίστρια που λές ήταν μια με μακρύ παντελόνι; Η Κορίνα την είδε ντίβα και τιμωρείται. Η Ροζίτα πολύ καλή στο πουτό, λίγο επαγγελματίας στο πριβέ.
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα ή καλησπέρα να πώ?μάλλον καλημέρα για τους ξενύχτηδες ένας απο τους οποίους είμαι και εγώ!πήγα για 2η φορά στη ζωή μου στο στριπτητζάδικο της αλίμου-καλαμακίου και το κλίμα ήταν πολύ καλό ομολογουμένως σε σχέση με την προηγούμενη φορά(προ διετίας αν δεν κάνω λάθος).Πολύς κόσμος,πολλές όμορφες κοπέλες,χοροί τρελλοί και γενικά καυλοπέρασα καλά.Αλήθεια τον είδατε αυτόν τον pitsilistis στο θρέντ "baby o πειραιώς?"εκπληκτική γραφή.Χαχαχα :2funny:
 

Επισκέπτης
Mπορειτε να μου πειτε τα χαρακτηριστικα αυτης της Εγκιτας,διοτι θα ηθελά να βρω την Ετιτα απο Μουσσες μηπως μιλαμε για την ιδια?
Ψαξε αλλου....δεν ειναι αυτη....(αν βρεις πουθενα την Τσελσι τη φιλη/κολλητη της...ρωτα εκεινη...)!!!

***Δε νομιζω να την πετυχεις πουθενα....αλλα για να απαλυνω την καψουρα σου....μπορει κ ν'αλλαξε επαγγελμα...if you know what i mean...;)
 

ammos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Ψαξε αλλου....δεν ειναι αυτη....(αν βρεις πουθενα την Τσελσι τη φιλη/κολλητη της...ρωτα εκεινη...)!!!

***Δε νομιζω να την πετυχεις πουθενα....αλλα για να απαλυνω την καψουρα σου....μπορει κ ν'αλλαξε επαγγελμα...if you know what i mean...;)

Ρε που είχες λυσσάξει με την κοπέλλα εξ'αρχής για άλλο επάγγελμα.... if you know what I mean!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom