Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Έχω ένα βιτσιάκι. Γράφω μόνο για αυτές που μου αρέσουν
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Έχω ένα βιτσιάκι. Γράφω μόνο για αυτές που μου αρέσουν
Δεν το ήξερα, και πήγε ο νους μου στο κακό ...
Καλό πάντως είναι να γράφουμε κριτικές και reviews για όλα. Έτσι για ενημέρωση και update.
Και για να ικανοποιούμε όλα τα γούστα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ο καθένας με τα γούστα του :cheesy: και τη προσωπική του ικανοποίηση
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965

Η Σάντρα που είδα εγώ είμαι 99,999% σίγουρος ότι ήταν ξανθιά.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δε νομίζω να τα έβαψε, αν και έχω να πάω καιρό, οπότε μάλλον λάθος όνομα. Αν και στις τράμπες μεταξύ του ομίλου, έχουν ίδιο όνομα.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Υπάρχει μια μικρή περίπτωση να κάνω λάθος,
είμαι όμως πολύ σίγουρος ότι άκουσα το όνομα Σάντρα και ότι αυτό αντιστοιχεί σε ξανθιά κοπέλα.

Κανένας άλλος συναγωνιστής που να πήγε το Σάββατο ή πρόσφατα και να μας δώσει τα φώτα του;
 

spyrazf1

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
πηγα χτες ησυχια ειχε ισως λογω καθημερινης παντως τα κοριτσια βαριοντουσαν τα περισσοτερα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Πηγα πιρν λιγο καιρο και επαθα πλακα με την Ρωξανα..αυτη με το ακρι μαυρο μαλι...προσωπαρα και ωραιο σωμα..ηπιαμε 2-3 ποτακια καναμε και πριβε..και οπως ειναι φυσικο ψαχνομαι τωρα με γνωμες..εχει καθησει κανεις μαζι της??υπαρχει περιπτωση να...??η εστω μεσα στο πριβε αν παρω αυτο μετους 5 χορους...??

Εχω τις αποριες μου οπως καταλαβατε :cheesy:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Στο πριβε πως σου φανηκε?
Προσπαθησε αλλα πολυ δυσκολο το αλλο ...πρεπει να τα σκασεις πολυ χοντρα και αν....
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα πιρν λιγο καιρο και επαθα πλακα με την Ρωξανα..αυτη με το ακρι μαυρο μαλι...προσωπαρα και ωραιο σωμα..ηπιαμε 2-3 ποτακια καναμε και πριβε..και οπως ειναι φυσικο ψαχνομαι τωρα με γνωμες..εχει καθησει κανεις μαζι της??υπαρχει περιπτωση να...??η εστω μεσα στο πριβε αν παρω αυτο μετους 5 χορους...??

Εχω τις αποριες μου οπως καταλαβατε :cheesy:

Είχα την εντύπωση πως η εν λόγω δεν κάνει πριβέ χορούς , μόνο μαζεμένους απλούς. Μπορεί και να αλλάξανε τα κόζια, έχω να παώ αρκετό καιρό.

Όντως εντυπωσιακή παρουσία αλλά στον χόρο, για μένα τουλάχιστον υπάρχουν καλύτερες.

Όσο για το θέμα σου... απλά καλη τύχη και καλό βόλι ;)
...αν και το κόβω χλωμό. Εσυ βέβαια ξέρεις τι παίζει και αν παίζει κάτι. Το πρώτο βήμα είναι το τηλέφωνο, μετά βλέπεις.

We , strip maniacs, we salute you !!! :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
H Aληθεια ειναι οτι και ενας φιλος μου ειπε οτι δεν κανει πριβε αλλα απλους χορους,αλλα μετα απ  2 συνεχομενες ημερες που πηγα μου ζητησε αυτη να παμε για πριβε...και μετα απο εκει αρχισε να με ενδιαφερει σοβαρα ;)Απο εβδομαδα θαχω ισως καποια νεα...παντως εχει προσωπο πολυ δυνατο..τουλαχιστον για τα γουστα μου..
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε συμπολεμιστή σου έυχομαι ειλικρινά την επόμενη εβδομάδα να έχεις χαρμόσυνα νέα να μας πείς.
Το θέμα του πριβέ που λές είναι ενδιαφέρων. Τσίμπα τηλεφωνάκι και κάνε παιχνίδι ;)

For those about to ... φραπέ we salute you :)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φίλε συμπολεμιστή σου έυχομαι ειλικρινά την επόμενη εβδομάδα να έχεις χαρμόσυνα νέα να μας πείς.
Το θέμα του πριβέ που λές είναι ενδιαφέρων. Τσίμπα τηλεφωνάκι και κάνε παιχνίδι ;)

For those about to ... φραπέ we salute you :)

my avatar salutes you too! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Καιρό έχουμε να ακούσουμε για το εν λόγω ίδρυμα.
Έχει πάει κανένας πρόσφατα;
Καμιά νεότερη πληροφόρηση;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Κυριακη και Δευτερα θαμαι Αθηνα οπωτε θα παω και μια βολτα να δω την Ροξανα....αν δουλευει βεβαια γιατι ειναι λιγο φιρμα και δεν δουλευει παντα.Αρα θα πω τι παιζει απο Τριτη..αν μεχρι τοτε παει καποιος ας γραψει
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Είναι όντως αυτή λίγο κοντούλα και κάνει απίστευτο χορό. Ειδικά στο πριβέ είναι σκέτη απόλαυση. Όμως θέλω να επισημάνω, πως το παίζει λίγο έως πολύ ντίβα και αυτό έχει να κάνει με εμάς του ηλίθιους
σωστη η επισημανσις.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom