Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καποιο πουλακι μου ειπε οτι ειχαμε ενδιαφερουσες μεταγραφες στο ιδρυμα...αξιζει επισκεψεως θαρρω συντομως! :dancing:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
καποιο πουλακι μου ειπε οτι ειχαμε ενδιαφερουσες μεταγραφες στο ιδρυμα...αξιζει επισκεψεως θαρρω συντομως! :dancing:

Λίαν συντόμως πρέπει να επισκεφθεί το κατάστημα η επιτροπή
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Aπορω που στα δυνατα εργαλεια του μαγαιου δεν συνπεριλαμβανετε και την Ροξανα.
Εχω καθησειμε αρκετες και νομιζω οτι η Ροξανα ειναι απο τις καλυτερες.Ειδικα αν δεν εισε αρπακτικο και το πας με καλη κουβεντα..τοτε και αυτη φερετε αναλογα ;)
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Aπορω που στα δυνατα εργαλεια του μαγαιου δεν συνπεριλαμβανετε και την Ροξανα.
Εχω καθησειμε αρκετες και νομιζω οτι η Ροξανα ειναι απο τις καλυτερες.Ειδικα αν δεν εισε αρπακτικο και το πας με καλη κουβεντα..τοτε και αυτη φερετε αναλογα ;)

Φίλε συμπολεμιστή, κατανοώ το "κόλλημα" σου αλλά η συγκεκριμένη πέραν της εξωτερικής της ομορφιάς δεν νομίζω ότι στους χορούς συγκρίνεται με τις σταθερές αξίες του εν λόγω ιδρύματος.

Για παρέα δεν λέω, καλή είναι, αλλά για το ευγενές άθλημα της φραπεδίασης (ή κάτι κοντινό τλεοσπάντων) απλά νομίζω πως δέν τίθεται καν θέμα.

Τεσπα γούστα είναι αυτά...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φίλε συμπολεμιστή, κατανοώ το "κόλλημα" σου αλλά η συγκεκριμένη πέραν της εξωτερικής της ομορφιάς δεν νομίζω ότι στους χορούς συγκρίνεται με τις σταθερές αξίες του εν λόγω ιδρύματος.

Για παρέα δεν λέω, καλή είναι, αλλά για το ευγενές άθλημα της φραπεδίασης (ή κάτι κοντινό τλεοσπάντων) απλά νομίζω πως δέν τίθεται καν θέμα.

Τεσπα γούστα είναι αυτά...

πες τα χρυσοστομε!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Παρακαλω οπως προσελθει εις το βημα της Βουλης ο κ.Pitsilistis να μας πει για τις τρυφερες στιγμες που περασε εις την αγκαλια νεαρας κορασιδας εις το Princess / το μαγαζι δεν μου εκανε ιδιαιτερη αισθηση / αν εξαιρεσουμε μερικες αξιολογες κοπελες οι οποιες ολες πηγανε επανω στον pitsilisti οι υπολοιπες κατω του μετριου
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
εγω νομιζω πως το παλιο ανατολη στην χαμοστερνας ηταν το τοπ....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παρακαλω οπως προσελθει εις το βημα της Βουλης ο κ.Pitsilistis να μας πει για τις τρυφερες στιγμες που περασε εις την αγκαλια νεαρας κορασιδας εις το Princess / το μαγαζι δεν μου εκανε ιδιαιτερη αισθηση / αν εξαιρεσουμε μερικες αξιολογες κοπελες οι οποιες ολες πηγανε επανω στον pitsilisti οι υπολοιπες κατω του μετριου
ΤΣΟΓΛΑΝΕ πιτσι, με το που ηρθες ρε ΨΑΡΑΚΑ αρχισες τα στριπ ?????????

ουτε μια ανταποκριση απο σπιτια ????????

σε παραδιδω στο λαο σου και νιπτω τας χειρας μου..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ΤΣΟΓΛΑΝΕ πιτσι, με το που ηρθες ρε ΨΑΡΑΚΑ αρχισες τα στριπ ?????????

ουτε μια ανταποκριση απο σπιτια ????????

σε παραδιδω στο λαο σου και νιπτω τας χειρας μου..

και ο ποντιος πιλατος απεκρίθη : barabas or pitsilistis? :2funny: :2funny:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ρε άτιμε πίτσι?  :tickedoff: :tickedoff: Έκανες χουρό με το Χριστινάκι?  :rockon: :2funny: Τα τσάκισες όλα στην άδεια  :dancing:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Ρε άτιμε πίτσι?  :tickedoff: :tickedoff: Έκανες χουρό με το Χριστινάκι?  :rockon: :2funny: Τα τσάκισες όλα στην άδεια  :dancing:

Παναη ο πιτσι δεν εκανε απλως ενα χορο με τη Χριστινα / εχει πλοκη το θεμα / να δεις πως την καλεσε στο τραπεζι να σκισεις τα πτυχια σου ???? / με κλεφτες,ερωτικες,λαγνες ματιες και φιλακια στον αερα ...

Και μαλιστα ενω εκανε απλο χορο τον πηγε στους καναπεδες που κανουν τα πριβε και εκατσε και περισσοτερο απο τον κανονικο χρονο / εγω παντως με τον πιτσι δεν ξαναπαω στριπ / το παιδι εχει τρομερο ταλεντο και θα μας παρει τη δουλεια / πρωτη φορα αισθανθηκα οτι καποιος με απειλει .....
 

Επισκέπτης
ιπουργε μου ιποκλινομαι μπροστα σου!εσι εισαι ο ενας και μοναδικος μαστερ τον στριπς!!!!!!οι ιπολοιποι ειναι μαθιτουδια σου πλανιταρχι μου!!!οσο για χθες ιταν μια κολασμενι βραδια αλλα ελιπαν απο τιν παρεα εξεσιοι σινεμπουρδελιαριδες....ξερουν εκινοι..!!!φραπεδιαρι ακουσ????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ιπουργε μου ιποκλινομαι μπροστα σου!εσι εισαι ο ενας και μοναδικος μαστερ τον στριπς!!!!!!οι ιπολοιποι ειναι μαθιτουδια σου πλανιταρχι μου!!!

να μη σε ξαναδω μπροστα μου....ακου εκει ο υπουργος μαστερ των στριπς!γελασανε και τα τσιμεντα των εισοδων ολων των καταστηματων πτυελοσιελου και φραπετεριων αττικης και περιχωρων και πασης ελλαδος! :2funny: :2funny:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
να μη σε ξαναδω μπροστα μου....ακου εκει ο υπουργος μαστερ των στριπς!γελασανε και τα τσιμεντα των εισοδων ολων των καταστηματων πτυελοσιελου και φραπετεριων αττικης και περιχωρων και πασης ελλαδος! :2funny: :2funny:

Πέστα πέστα θα μας πάρουνε φαλάγγι οι αλεξιπτωτιστές των στριπ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ενημέρωση από μαγαζί Σάββατο βράδυ......
Το μαγαζί όχι τίγκα, αλλά αρκετό κόσμο.... Σόου με ξενέρωτο γαμπρό που δεν ακούμπησε ούτε το βυζί της Σοφίας η οποία ήταν λιώμα και με λίγη πίεση απ τον γαμπρό θα έκανε τα γνωστά απίστευτά της.... Η Αλέξια όπως πάντα εκεί, η Κορίνα εκεί αλλά ούτε χορό στην πίστα από βαριεστημάρα. Αγαπούληδες πολλοί, οι περισσότερες εχθές είχαν γίνει λιώμα και ένας γνώστης θα έκανε απίστευτο γλέντι εχθές.... Η Χριστίνα (η αδύνατη που πάχυνε) την έπεφτε από την πίστα σε γκόμενα παρέας που καθόταν μπροστά μπροστά με 3 αρσενικά ξενέρια..... Η κοπελίτσα είχε καβλώσει απίστευτα. Γλωσσόφιλα στην ψύχρα από τη Χριστίνα. Απίστευτο γέλιο εχθές. Πέρασα πολύ ωραία...... Γέλιο πολύ και χαβαλές το μαγαζί εχθές.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στοις Λουτσίλις αγγελάκο μου ;) Εχασες το γλέντι εεεεε;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom