Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες χαίρετε και καλως σας βρήκα :)

Έχουμε κανένα νεότερο για το μαγαζί ? Απο ότι ξέρω έχουν γίνει πολλές αλλαγές στο ρόστερ και έχω χάσει την μπάλλα  :boobies:  :dancing:
Έχει κανένας συναγωνιστής πιο τελευταία ενημέρωση?
Απο ότι θυμάμαι τα καλύτερα κατα την γνώμη μου ήταν δυο μελαχροινά με μακρυά μαλλιά και η αλέξια με την ροζίτα.
Είναι ακόμα εκεί ?

Εύχομαι να φανώ αντάξιος του φόρουμ :)
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες χαίρετε και καλως σας βρήκα :)

Έχουμε κανένα νεότερο για το μαγαζί ? Απο ότι ξέρω έχουν γίνει πολλές αλλαγές στο ρόστερ και έχω χάσει την μπάλλα  :boobies:  :dancing:
Έχει κανένας συναγωνιστής πιο τελευταία ενημέρωση?
Απο ότι θυμάμαι τα καλύτερα κατα την γνώμη μου ήταν δυο μελαχροινά με μακρυά μαλλιά και η αλέξια με την ροζίτα.
Είναι ακόμα εκεί ?

Εύχομαι να φανώ αντάξιος του φόρουμ :)

Απο ότι είδα και στην λίστα του μαγαζιού αυτά είναι τα ονόματα και των υπολοιπων :
"Κορίνα η σταρ του πριβέ! Δυνατές Αλέξια, Ροζίτα, Ροξάννα"

Ισχύουν ? Δώστε καμια πληροφορία για να γνωρίζω, σκέφτομαι να το επισκεφθώ το μαγαζί συντόμως...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ισχυουν πηγα χθες,Κορινα ολα τα λεφτα
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά το επισκέφτηκα πιό γρήγορα απο όσο περίμενα ;) Απο όσες ανέφερα πιο πάνω μόνο η ροξάνα δεν ήταν  (άδεια? έφυγε? only god knows).
Απο τις άλλες που γνώριζα είδα την σάρα που είχε χαθεί και αυτή για λίγο (θεικοι χοροί), ναταλι. Άλεξια, κορίνα και ροσίτα κλασσικές αξίες...

Απο τα νέα πρόσωπα εντύπωση μου έκανε η κίμ (λέει πως είναι γιαπωνέζα) και η ηλέκτρα, test drive next time ;)

Γενικά πάντως το μαγαζί ήταν λίγο understaffed μάλλον πλακώσανε όλες τις άδειες τους τώρα.

Αυτά τα ολίγα συμπολεμιστές.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Τελικά το επισκέφτηκα πιό γρήγορα απο όσο περίμενα ;) Απο όσες ανέφερα πιο πάνω μόνο η ροξάνα δεν ήταν  (άδεια? έφυγε? only god knows).
Απο τις άλλες που γνώριζα είδα την σάρα που είχε χαθεί και αυτή για λίγο (θεικοι χοροί), ναταλι. Άλεξια, κορίνα και ροσίτα κλασσικές αξίες...

Απο τα νέα πρόσωπα εντύπωση μου έκανε η κίμ (λέει πως είναι γιαπωνέζα) και η ηλέκτρα, test drive next time ;)

Γενικά πάντως το μαγαζί ήταν λίγο understaffed μάλλον πλακώσανε όλες τις άδειες τους τώρα.

Αυτά τα ολίγα συμπολεμιστές.

Αν θέλεις να test Ηλέκτρα, go ahead, αλλά μην κλαις τα λεφτά σου μετά...
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό το να μην κλαίω τα λεφτά μου τι το λές για την ηλεκτρα? Δεν αξίζει εννοείς ? ή οτι θα μου τα φάει χοντρά?

Για τιην Κιμ έχουμε κανα σχόλιο?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Αυτό το να μην κλαίω τα λεφτά μου τι το λές για την ηλεκτρα? Δεν αξίζει εννοείς ? ή οτι θα μου τα φάει χοντρά?

Για τιην Κιμ έχουμε κανα σχόλιο?

Η Κιμ μου είναι παντελώς αδιάφορη. Όσο για την Ηλέκτρα ένα θα πω: προ ετών στον ίδιο χώρο την κέρασα 1-2 πουτά και κατευθείαν άδειαζε το σφηνάκι, στην ψύχρα. στη μοκέτα. Τώρα δεν ξέρω αν κάνει ακόμα χουρούς ή τα μαζεύει από τα πουτά.
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό το να μην κλαίω τα λεφτά μου τι το λές για την ηλεκτρα? Δεν αξίζει εννοείς ? ή οτι θα μου τα φάει χοντρά?

Για τιην Κιμ έχουμε κανα σχόλιο?
Η Κιμ κανει απλο καλο χορο
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φαίνεται σίγουρα πάντως "ευχάριστη" παρέα ;) ;) ;)
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Κιμ μου είναι παντελώς αδιάφορη. Όσο για την Ηλέκτρα ένα θα πω: προ ετών στον ίδιο χώρο την κέρασα 1-2 πουτά και κατευθείαν άδειαζε το σφηνάκι, στην ψύχρα. στη μοκέτα. Τώρα δεν ξέρω αν κάνει ακόμα χουρούς ή τα μαζεύει από τα πουτά.

ναι ε? κρίμα και μου φάνηκε καλή περίπτωση η ηλέκτρα ;)
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
kim? ιαπωνεζα? για καντε μια περιγραφη..

παρεπιπτοντως, κιμ ειναι κορεατικο ονομα, οχι ιαπωνεζικο..
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
kim? ιαπωνεζα? για καντε μια περιγραφη..

παρεπιπτοντως, κιμ ειναι κορεατικο ονομα, οχι ιαπωνεζικο..

Δε φαντάζομαι να είναι όντως γιαπωνέζα, μάλλον για ρωσοσχιστομάτα την έκοψα. Λόγω σιλίκόνης βγήκε από τα ενδιαφέροντά μου.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
μεταγραφη απο μουσσες μου μυριζει, λενα κιμ, κορεατορωσσιδα με μαυρο ισιο μαλλι και ψιλοτουμπανιαρικο στηθος. θ' ασχοληθω απο σεπτεβρη, εξαλλου την αλλη βδομαδα θα ειμαι στην πηγη..  :grin:
 

Επισκέπτης
μεταγραφη απο μουσσες μου μυριζει, λενα κιμ, κορεατορωσσιδα με μαυρο ισιο μαλλι και ψιλοτουμπανιαρικο στηθος. θ' ασχοληθω απο σεπτεβρη, εξαλλου την αλλη βδομαδα θα ειμαι στην πηγη..  :grin:
κ εμενα αυτο μου θυμιζει....

Υ/Γ-->καλες διακοπες κ καλα να περασεις αδερφε...;)
 

Επισκέπτης
Θα συφωνησω με το φιλο solitonios για την κιμ. Δεν ειναι καινουργια και για μενα δεν λεει και τιποτα. Στηθος εχει καλο λογω σιλικονης. Απο χορο μαπα το καρπουζι απο οτι ξερω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom