Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (19 μέλη και 60 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε μην ασχολείστε.......
Είπαμε......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[youtube=425,350]wpbixtMosmM&NR=1[/youtube]

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Ο Τεν Κάτε είναι εξαιρετικός προπονητής και πρωτεργάτης των επιτυχιών της Μπαρτσελόνα. Για μένα, δεν υπάρχει κανένας Ράικαρντ. Ομως, για να πετύχει στην Πανάθα, θα πρέπει να του εξηγήσουν τι δεν έχει πάει καλά τα τελευταία χρόνια, να καταλάβει τη νοοτροπία και να τον πιστέψουν οι παίκτες. Πιστεύω ότι με το υλικό που έχουμε κι ακόμα κι αν δεν πάρουμε ονόματα και παικταράδες, η ομάδα θα παίξει καλή μπάλα. Η άμυνα χρειάζεται συμμάζεμα και απο κει και πέρα ο Ολλανδός μπορεί να κάνει καλή δουλειά, αρκεί να τον αφήσουν, και εμείς στην εξέδρα να έχουμε υπομονή. Επαναλαμβάνω το κρίσιμο σημείο είναι να καταλάβει τι παίζεται στον Παναθηναικό αλλά και το ελληνικό ποδόσφαιρο.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Και ο Μουρίνιο από βοηθός ξεκίνησε... :grin:
και ο Λεμονής και ο Ραβούσης. Γιατί δεν παίρνατε καλύτερα αυτούς; Το λεμονή καλύτερα που δεν τον πήρατε....άσε καλύτερα, μην σας κάνει καμιά πο΄ρεία στην υρώπη και δεν έχουμε να σας λέμε τίποτα...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
στον ΠΑΟ ποντάρουν στη φιλοδοξία του,στις γνώσεις του,και στην οργανωτικότητα του....εξάλλου..κοντός ψαλμός αλληλούια...
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
"ΠΟΑ" η πρωτη ομαδα στον κοσμο που οι παιχτριες της γυναικιας ομαδας βολευ ......ειναι ποιο Αντρες ....απο τους οπαδους της ομαδας......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θα αναφερεσαι φανταζομαι στο σκισιμο της σουφρας που σας κανανε μεσα στη ψαραγορα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Μην ασχολείσαι ρε με μαλακισμένα και κομπλεξικούς  :headbang:  :uglystupid:

όποιος θέλει να μάθει 5 πράγματα για τον Ολλανδό - και να σταματήσει τις γνωστές παπαρολογίες - ας διαβάσει τουλάχιστον αυτό:


και για να μην ξεχνιόμαστε... "Γαμιέται ο Θρύλος"
Ρε φιλε σιγα γιατι στο τελοs θα χαθουμε.Δηλαδη αυτα τα παραθεσεs σαν υπερ του τεν κατε η σαν κατα?????? :think: :think: :think: :think:Εγω καταλαβα οτι κοντευει τα 55(μια ηλικια οπου οι προπονητεs εχουν δειξει πραγματα και σιγα σιγα βλεπουν προs την εξοδο)και αυτουνου οι παρουσιεs του  σαν πρωτοs προπονητηs σε παγκο (βασει αυτων που ΕΣΥ παραθεσεs)ειναι στον ανυποληπτο τα τελευταια χρονια ΑΓΙΑΞ (παλευει στο ανυποληπτο πρωταθλημα τηs ολλανδιαs για δευτεροτριτοs),οπου του την πεφτανε οι οπαδοι (οπωσ εσυ παραθεσεs)στον παγκο , και στο ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ πρωταθλημα τηs ουγγαριαs οπου καταφερε και βγηκε 2οs.Θεωρω τον εαυτο μου λογικο ανθρωπο και δεν ισχυριζομαι οτι καποιοs ειναι ανικανοs η αχρηστοs πριν δειξει την δουλεια του.Οσον αφορα ομωs τον επικοινωνιακο τομεα,που στην ΕΛΛΑΔΑ παιζει μεγαλο ρολο ,μη προσπαθειs να μαs πεισειs οτι αυτο ειναι το μεγαλο ονομα προπονητη που προσελαβαν τα 4 ΜΕΓΑΘΗΡΙΑ του ΠΟΛΥΜΕΤΟΧΙΚΟΥ,για να χτυπησουν τον ΚΟΚΚΑΛΗ.ΕΛΕΟΣ.Ειναι σιγουρα αναγνωρισιμοs αλλα αναγνωρισιμοι ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο πΕΡΣΙΑΣ με τον......ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΙΚΑ... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:Αν ονειρευοσασυαν τετοιου βεληνεκουσ προπονητη τοτε ενα εχω να πω.ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΙΕΣ  ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Ειναι σιγουρα αναγνωρισιμοs αλλα αναγνωρισιμοι ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο πΕΡΣΙΑΣ με τον......ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΙΚΑ... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:Αν ονειρευοσασυαν τετοιου βεληνεκουσ προπονητη τοτε ενα εχω να πω.ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΙΕΣ  ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jοποerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

"Επιστήμονα" της εξέδρας αυτά που λες είναι τουλάχιστον αστεία... περίμενα κάτι σοβαρότερο από εσένα!!!

άκου Μπουρουτζίκας και Περσίας :jerking: και ο Κατέλης είναι αναγνωρίσιμος  :uglystupid:

όταν ήταν προπονητής στην Φίτεσε έκανε μάγκα και βγήκε 1ος σκόρερ ο Μαχλάς...

Φίλε για να πάρω το πρωτάθλημα θα πρέπει να παίζω μπαλάρα και να είμαι 3 φορές καλύτερος από εσένα... μιας και ο Πρόεδρος σου δεν "αφήνει" να του ξεφύγει τίτλος...

Μαλεζάνι, Πεσέιρο, Μουνιόθ και 3 είναι/ήταν καλά ονόματα στην πατρίδα τους... αλλά στην Ελλάδα... τίποτα

και μην ακούω μαλακίες για τον Λάουντρουπ... επείδη έκανε μια καλή χρονιά με την Χετάφε στην Ευρώπη (αν δε κάνω λάθος τερμάτισε 14η στο πρωτάθλημα). Τα προηγούμε χρόνια που ήταν στην Μπροντμπι το πρωτάθλημα το έπαιρνε συνεχώς η Κοπενγχάγη με προπονητή τον...................... Χανς Μπάκε!!!

τι προτείνεις εσύ λοιπόν... που έχεις συνηθήσει να βλέπεις μεγάλα ονόματα στον πάγκο της ομάδας σου...  :uglystupid:
 
θα μου πεις τι να το κάνεις εσύ το μεγάλο όνομα... εσύ έχεις Κόκκαλη που τα κάνει όλα...!!! 

 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
"Επιστήμονα" της εξέδρας αυτά που λες είναι τουλάχιστον αστεία... περίμενα κάτι σοβαρότερο από εσένα!!!

άκου Μπουρουτζίκας και Περσίας :jerking: και ο Κατέλης είναι αναγνωρίσιμος  :uglystupid:

όταν ήταν προπονητής στην Φίτεσε έκανε μάγκα και βγήκε 1ος σκόρερ ο Μαχλάς...

Φίλε για να πάρω το πρωτάθλημα θα πρέπει να παίζω μπαλάρα και να είμαι 3 φορές καλύτερος από εσένα... μιας και ο Πρόεδρος σου δεν "αφήνει" να του ξεφύγει τίτλος...

Μαλεζάνι, Πεσέιρο, Μουνιόθ και 3 είναι/ήταν καλά ονόματα στην πατρίδα τους... αλλά στην Ελλάδα... τίποτα

και μην ακούω μαλακίες για τον Λάουντρουπ... επείδη έκανε μια καλή χρονιά με την Χετάφε στην Ευρώπη (αν δε κάνω λάθος τερμάτισε 14η στο πρωτάθλημα). Τα προηγούμε χρόνια που ήταν στην Μπροντμπι το πρωτάθλημα το έπαιρνε συνεχώς η Κοπενγχάγη με προπονητή τον...................... Χανς Μπάκε!!!

τι προτείνεις εσύ λοιπόν... που έχεις συνηθήσει να βλέπεις μεγάλα ονόματα στον πάγκο της ομάδας σου...  :uglystupid:
 
θα μου πεις τι να το κάνεις εσύ το μεγάλο όνομα... εσύ έχεις Κόκκαλη που τα κάνει όλα...!!! 
Μπορειs να μου δωσειs μια ευθεια απαντηση???Εισαι ικανοποιημενοs απο τον ΤΕΝ ΚΑΤΕ αποκλειστικα και μονο σαν ονομα???Αναφερα μπουρου...και Περσια για να δειξω οτι ο δικοs σου ειναι αναγνωρισιμοs επειδη ηταν 2οs σε μεγαλουs συλλογουs.Και ο ΣΕΓΚΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΒΟΗΘΟΣ ΣΤΗ barca αλλα ειδεs πωσ τον ξεσκισανε!!!!!Πωσ εξηγειs την διαφορετικη αντιμετωπιση των δυο απο τα ΜΜΕ??Μαζευτηκανε ολοι οι αβερτοι βαζελοι μεγαλοεπιχειρηματιεs για να χτυπησουν τον ΚΟΚΚΑΛΗ με τον βοηθο ,του βοηθου,ω βοηθε....Φιλαρακι η πουτανα η αληθεια ειναι κουτση και ΑΣΧΗΜΗ και γιαυτο κανειs δεν θελει να την δει!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μπορειs να μου δωσειs μια ευθεια απαντηση???Εισαι ικανοποιημενοs απο τον ΤΕΝ ΚΑΤΕ αποκλειστικα και μονο σαν ονομα???Αναφερα μπουρου...και Περσια για να δειξω οτι ο δικοs σου ειναι αναγνωρισιμοs επειδη ηταν 2οs σε μεγαλουs συλλογουs.Και ο ΣΕΓΚΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΒΟΗΘΟΣ ΣΤΗ barca αλλα ειδεs πωσ τον ξεσκισανε!!!!!Πωσ εξηγειs την διαφορετικη αντιμετωπιση των δυο απο τα ΜΜΕ??Μαζευτηκανε ολοι οι αβερτοι βαζελοι μεγαλοεπιχειρηματιεs για να χτυπησουν τον ΚΟΚΚΑΛΗ με τον βοηθο ,του βοηθου,ω βοηθε....Φιλαρακι η πουτανα η αληθεια ειναι κουτση και ΑΣΧΗΜΗ και γιαυτο κανειs δεν θελει να την δει!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ρε πάλι εδώ είσαι;
Είπαμε ρε ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.
Οσο και να παρακαλάς δεν το γλιτώνειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μπορειs να μου δωσειs μια ευθεια απαντηση???Εισαι ικανοποιημενοs απο τον ΤΕΝ ΚΑΤΕ αποκλειστικα και μονο σαν ονομα???Αναφερα μπουρου...και Περσια για να δειξω οτι ο δικοs σου ειναι αναγνωρισιμοs επειδη ηταν 2οs σε μεγαλουs συλλογουs.Και ο ΣΕΓΚΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΒΟΗΘΟΣ ΣΤΗ barca αλλα ειδεs πωσ τον ξεσκισανε!!!!!Πωσ εξηγειs την διαφορετικη αντιμετωπιση των δυο απο τα ΜΜΕ??Μαζευτηκανε ολοι οι αβερτοι βαζελοι μεγαλοεπιχειρηματιεs για να χτυπησουν τον ΚΟΚΚΑΛΗ με τον βοηθο ,του βοηθου,ω βοηθε....Φιλαρακι η πουτανα η αληθεια ειναι κουτση και ΑΣΧΗΜΗ και γιαυτο κανειs δεν θελει να την δει!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ρε τυπε σε τσουζει?
με ηρθε ο βγενο και ο γιαννακο ρε ξυπνα
2 πουλοι μαζι να μπουν στην κωλαρα σας
θα φατε καλααααα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ρε τυπε σε τσουζει?
με ηρθε ο βγενο και ο γιαννακο ρε ξυπνα
2 πουλοι μαζι να μπουν στην κωλαρα σας
θα φατε καλααααα
θα ?????ΧΑ ΧΑ ΧΑ......Τωρα ποιοs τιs..... τρωει τισ τσεσπου????οταν θαααααα.....τοτε μιλα.....Αλλα πρωτα......ΦΤΥΣΕ ;) ;) ;) ;) ;) :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:θα θα θα θα θα θα θα θα θα θα .....ε...τελικα....αντε γα....... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
απευθυνομαι στους διαχειριστες του σαιτ

χωρις πολλα μπλα μπλα και εξω απο τα δοντια

[size=11pt]εαν καποιος μοντ/αντμιν η οποιοσδηποτε αλλος ξανασβησει post μου απο το θρεντ του Παναθηναικου,  μαζευω τα κουβαδακια μου και παω για αλλη παραλια[/size]


δεν το γουσταρω με τιποτα αυτο το πραμα...να μπαινω στο μπουρδελα.κομ να γραφω καποια πραγματα και την επομενη μερα να βλεπω οτι καποιος μοντ/αντμιν επιασε την γομολαστιχα και εσβησε αυτα που εγραψα....

[size=11pt]στο θρεντ της Παναθας θα γραφω οπως, οτι και οποτε γουσταρω....[/size]

ναι. ακριβως οπως το λεω.


εαν σε καποιον φιλο του ολυμπιακου που ειναι μελος εδω μεσα δεν αρεσουν αυτα που γραφω....ειναι προβλημα δικο του και οχι δικο μου (στο κατω κατω, μπορει να αλλαξει ομαδα η απλα να σταματησει να μπαινει στο θρεντ του Παναθηναικου)

πως να το κανουμε, δηλαδη....ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να εισαι ολυμπιακος και να σου αρεσουν αυτα που διαβαζεις στο θρεντ του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ... ειναι περα για περα φυσιολογικο αυτο που σου γραφω

οπως ας πουμε σε εναν παοκτζη, δεν αρεσει με τιποτα αυτο που βλεπει και που διαβαζει στο θρεντ του αρη.... ξενερωνει ο πακτζης στο θρεντ του αρη…
το ιδιο ισχυει και στην αντιθετη πλευρα...αναγουλα τον πιανει τον αρειανο οταν μπαινει στο θρεντ του παοκ....

ουτε, βεβαια, αναγκαζεται κανενας γαυρος να μπαινει στο πρασινο θρεντ. απο μονος του ερχεται...



ενοειται οτι εγω δεν προκειται να ξαναμπω σε θρεντ αλλης ομαδας για να προκαλεσω.
οτι εχω να γραψω για τον Παναθηναικο, τον παοκ, την αεκ, τον ολυμπιακο η οποιαδηποτε αλλη ομαδα, το γραφω στο θρεντ του ΠΑΟ.  απλα πραγματα.... χαβαλο κανουμε, χωρις να ενοχλουμε αλλους
τους κλονους των gay που μπαινουν εδω μεσα....απλα τους εχω γραμμενους. δεν υπαρχουν για μενα..... πως να παρω στα σοβαρα καποιον, που δεν εχει ουτε τα @@ να γραψει με το κανονικο του προφιλ; ε, δεν γινεται αυτο. πολλα ζητας


[size=11pt]σας προσφερω λοιπον αυτο το deal.... γουσταρετε; καλος. δεν γουσταρετε; χαιρεται....[/size]



προς Alexxx/Anthistheni:
το σιτε σας μου αρεσει παρα πολυ. Θα επιθυμουσα πολυ να μεινω.
κανονικα δεν χρειαζεται να το αναφερω. το γεγονος οτι ξαναγυρισα, νομιζω μιλαει απο μονο του 

δεν ειχα ποτε προβλημα με αυτα που γραφανε οι γαυροι στο θρεντ τους. δικαιωμα τους. να ποσταρουν οτι γουσταρουν. αυτοι στο δικο τους θρεντ, και εγω στο δικο μου...
εξαλλου....γι αυτο ειμαστε εδω. για τον χαβαλο, πανω απ ολα......

Ευχαριστω για την προσοχη σας


 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
καλα ρε χαλαρωσε,μην σκισεις το καλσον οχι τιποτε αλλο :2funny: :2funny: :2funny:
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ο καθενας εχει τις αποψεις του. Η δικια μου ειναι οτι ο Τεν Κατε θα αποτυχει. Ομοιως κι ο Βαλβερδε και ο οποιοσδηποτε ξενος προπονητης ερθει στην Ελλαδα, οι ελπιδες να φτιαξει ΟΜΑΔΑ ειναι 20%. Οσο στην Ελλαδα μετραει περισσοτερο η "δυναμη" τηε καθε ομαδας εξωγηπεδικα και η επιθυμια των οπαδων "πρωταθλημα εδω και τωρα", δεν υπαρχει περιπτωση να πετυχει ξενος προπονητης.
 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
9076uv6.jpg
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Xμμμμ πολύ ευγενικός ο ORCA... Aντί να γράψει "ποια είναι η πουστάρα που δεν έχει τ αρχίδια να φανερωθεί κ μου σβήνει τα ποστ" γράφει σε πολύ ήπιους τόνους. Όμως επειδή κ γω έχω την απορία, ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΥΣΤΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, σκατόγυφτοι αηδία καταντήσατε ρε απόγονοι του στόλου, είστε τόσο κομπλεξικοί ρε αρούρια κ τόσο μικροπρεπείς όπως σας αρμόζει ρε υπάνθρωποι.
Wellcome back ORCA, γράψτους στα παπάρια σου όπως ο laplace κ κάποιοι άλλοι εδω μέσα :rockon:  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom