Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (8 μέλη και 24 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγώ τώρα που είμαι βάζελος προσπαθώ να καταλάβω ποιός είναι πιο μαλάκας απ όλους.........
ο γαύρος που βρίζει μάνες; ή ο βάζελος που βρίζει μάνες;
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

γιατι δεν μπαινει σε δημοσκοπιση?
να ψηφισουμε
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
ΜΗ ΦΑΝΑΤΙΖΕΣΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ
και οι δυο ειναι το ιδιο , ανεξαρτητως συλλογικης προτιμησης.
και μη σβηνετε αλλα ποστ, εκτος να εχει μπαγκ η σελιδα και να τα τρωει...
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Οκ ρε φίλε μιλάω άσχημα,αλλά προκαλείς και εσύ.
Ma αυτοs ειναι ο σκοποs.Να ''σκοτωθουμε'',να ''πλακωθουμε''.να την πουμε ο εναs στον αλλο αλλα με χιουμορ....με ξεσκισεs προσφατα στο μπασκετ.Κανε μου χαβαλε χωριs γαμοσταυριδια και μαναδεs.Δεν ειναι ωραιο να βριζειs καποιον που δεν ξερειs.....Εισαι σιγουροs οτι αποκλειεται αν ξεραινομασταν να ειμασταν φιλαρακια??????επειδη εσυ εισαι βαζελοs και εγω γαυροs θα σκοτωνομασταν????Φιλουs η συγγενειs  ΓΑΥΡΟΥΣ δεν εχεισ????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Orca εγω σου έσβησα ενα ποστ στο οποίο έβριζες...ήθελες..να το αφήσω ? Για χαλαρώστε ρε παιδιά..Τι μαλακιά σας εχει πιάσει ?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αυτος που σβηνει τα ποστ μου περσονα

αυτος ειναι ο σουπερ μαλακας

και ειναι 100% γαυρος

χάνεις το δίκιο σου αδερφέ.
Η μάνα κανενός δε σου φταίει σε τίποτα επειδή αυτός, ή οποιοσδήποτε άλλος είναι μαλάκας. Βρίσε του την κωλοτρυπίδα, ότι έχει και δεν έχει, αλλά η μάνα είναι πρώτον μάνα για όλους και δεύτερον τρίτο πρόσωπο που δε φταίει σε τίποτα.......

Αυτή τη μαλακία με τα μπινελίκια στις μανάδες, τις αδερφές και τρίτα πρόσωπα ποτέ δεν την κατάλαβα............
 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
οχι Ass

καλα εκανες και το εσβησες

ομως τα αλλα τα ποστ ειμαι σιγουρος οτι ουτε εσυ ουτε και ο σταυρος δεν μου τα σβησατε

ποιο μουνοπανο με βγαζει εξω απο τα νερα

ποιος να ειναι αραγε

 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
ΑΣφιλερ εδω ο Ορκα λεει πως εξαφανιστηκαν ως δια μαγειας τα ποστ του,
πριν αρχισει να βριζει.
κι εμενα μου εχει συμβει σε κατι που ειχα γραψει στην ιστορια που εβαλε ο Νιτρο.
εχει κανενα "ζουζουνι" η σελιδα?
Orca εγω σου έσβησα ενα ποστ στο οποίο έβριζες...ήθελες..να το αφήσω ? Για χαλαρώστε ρε παιδιά..Τι μαλακιά σας εχει πιάσει ?
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Ma αυτοs ειναι ο σκοποs.Να ''σκοτωθουμε'',να ''πλακωθουμε''.να την πουμε ο εναs στον αλλο αλλα με χιουμορ....με ξεσκισεs προσφατα στο μπασκετ.Κανε μου χαβαλε χωριs γαμοσταυριδια και μαναδεs.Δεν ειναι ωραιο να βριζειs καποιον που δεν ξερειs.....Εισαι σιγουροs οτι αποκλειεται αν ξεραινομασταν να ειμασταν φιλαρακια??????επειδη εσυ εισαι βαζελοs και εγω γαυροs θα σκοτωνομασταν????Φιλουs η συγγενειs  ΓΑΥΡΟΥΣ δεν εχεισ????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Εγώ μάνες και σταυρούς δεν βρίζω ποτέ φίλε μου.Τα ιερά δεν τα πιάνω στο στόμα μου.Σορρυ αν σε ενόχλησε ο τρόπος μου αλλά προκάλεσες.Αλλος στη θέση μου,ίσως το συνέχιζε.Εγώ το λήγω εδώ. :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εγώ μάνες και σταυρούς δεν βρίζω ποτέ φίλε μου.Τα ιερά δεν τα πιάνω στο στόμα μου.Σορρυ αν σε ενόχλησε ο τρόπος μου αλλά προκάλεσες.Αλλος στη θέση μου,ίσως το συνέχιζε.Εγώ το λήγω εδώ. :grin:

αν καποιος δεν ειναι χριστιανος μετραει?
μπορουμε ναβριζουμε δλδ σταυρους?? :2funny:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Εγώ μάνες και σταυρούς δεν βρίζω ποτέ φίλε μου.Τα ιερά δεν τα πιάνω στο στόμα μου.Σορρυ αν σε ενόχλησε ο τρόπος μου αλλά προκάλεσες.Αλλος στη θέση μου,ίσως το συνέχιζε.Εγώ το λήγω εδώ. :grin:
Να ληξειS τα μπινελικια...Η πλακα ειναι παντα καλοδεχουμενη.Ολοι καποια στιγμη ξεφευγουμε(και εγω πρωτοS)αλλα αS προσπαθησουμε λιγο να μη το γαμαμε εντελωS.Απο μενα ηταν ληγμενο απο τηναρχη...Καλη καρδια.....ΠΕΛΑΤΗΗΗΗΗΗΗ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Να ληξειS τα μπινελικια...Η πλακα ειναι παντα καλοδεχουμενη.Ολοι καποια στιγμη ξεφευγουμε(και εγω πρωτοS)αλλα αS προσπαθησουμε λιγο να μη το γαμαμε εντελωS.Απο μενα ηταν ληγμενο απο τηναρχη...Καλη καρδια.....ΠΕΛΑΤΗΗΗΗΗΗΗ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

μην ξερασουμε
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Να ληξειS τα μπινελικια...Η πλακα ειναι παντα καλοδεχουμενη.Ολοι καποια στιγμη ξεφευγουμε(και εγω πρωτοS)αλλα αS προσπαθησουμε λιγο να μη το γαμαμε εντελωS.Απο μενα ηταν ληγμενο απο τηναρχη...Καλη καρδια.....ΠΕΛΑΤΗΗΗΗΗΗΗ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Στο...ποδοσφαιρο εννοειται...Γιατι στο μπασκετ.... :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
αααααααααααααααααααα ετσι ε;
τωρα ειμαι εγω ο κακος και οχι το μουνοπανο που μου σβηνει τα ποστ... (ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ASS + TON STAURO)
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ρε συ χριστιδη , τι σου φταιμε εμεις...
μιλα για την ομαδα που υποστηριζεις,
μην απευθυνεσαι στα αλλα μελη με τετοιο τροπο...
δε γελαει κανεις με αυτα που γραφεις...
Εγινε :thumbsup:
 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
απολυτο ρισπεκτ στα πρασινα [size=11pt]αδερφια[/size] που αντεχουν εδω μεσα

 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
και ξερετε γιατι εγραψα οτι του γαμω τη μανα;

γιατι πρεπει να ειναι ο ιδιος που εγραφε καποτε για τη μανα του ΑΡΙΩΝΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom