Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.730
Like
2.018
Πόντοι
456
ξύλο πέφτει παντού, ο κωλότουρκος ο αχταρμαν δεν ήθελε να σφραγίσει το διαβατήριό του η κυπριακή δημοκρατία, έκανε μανούρα να μην σφραγιστεί, έκανε μανούρα και στο γήπεδο με το πιο επιεεικές πανό που υπήρξε κι εσείς του πήρατε πίπες και συγγνώμες παίρνοντας το μέρος του λόγω του μπάσκετ που είναι το μαναδικό τμήμα του ανύπαρκτου συλλόγου σας που σας θυμίζει τι είναι νίκη, ουστ βρωμότουρκοι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
247
Like
416
Πόντοι
21
ξύλο πέφτει παντού, ο κωλότουρκος ο αχταρμαν δεν ήθελε να σφραγίσει το διαβατήριό του η κυπριακή δημοκρατία, έκανε μανούρα να μην σφραγιστεί, έκανε μανούρα και στο γήπεδο με το πιο επιεεικές πανό που υπήρξε κι εσείς του πήρατε πίπες και συγγνώμες παίρνοντας το μέρος του λόγω του μπάσκετ που είναι το μαναδικό τμήμα του ανύπαρκτου συλλόγου σας που σας θυμίζει τι είναι νίκη, ουστ βρωμότουρκοι
Στα αρχιδια μου ο Αταμαν φίλε πήγαινε να βαρεσεις τον Κυπριο με την Ελληνική σημαία για ένα ποδοσφαιρικό παιχνίδι προσκύνα και τον σπανουλη που έβγαζε φώτο με την σημαία των σκοπιων και άσε το κούνημα του δαχτύλου σε εμάς.....Δεν σας παίρνει
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.715
Κριτικές
42
Like
28.944
Πόντοι
28.246
Στα αρχιδια μου ο Αταμαν φίλε πήγαινε να βαρεσεις τον Κυπριο με την Ελληνική σημαία για ένα ποδοσφαιρικό παιχνίδι προσκύνα και τον σπανουλη που έβγαζε φώτο με την σημαία των σκοπιων και άσε το κούνημα του δαχτύλου σε εμάς.....Δεν σας παίρνει
Ρε μας παιρνει και μας παραπαιρνει. Δεν σκυψαμε το κεφαλι για μια κουπα ή κουπες για κωλότουρκους.
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
247
Like
416
Πόντοι
21
Ρε μας παιρνει και μας παραπαιρνει. Δεν σκυψαμε το κεφαλι για μια κουπα ή κουπες για κωλκωλότουρκους
Εσεις γίνατε τουρκοι και κοπανησατε τους Κυπριους για μια πρόκριση ούτε καν κούπα....Ακόμα χειρότερα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koskam

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.822
Κριτικές
2
Like
73.118
Πόντοι
12.056
  • Like
Αντιδράσεις: koskam

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.686
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Φίλε επειδή σας βλέπω ότι τραβάτε μεγάλα ζόρια (λογικό μετά το περσινό ξεκωλιασμα του αιωνα) και εσύ είσαι ο μπροστάρης να σε ειδοποιησω οτι θα κλείσουμε ένα φιλικό με την Ανορθωση να πλακώσουμε τους Κυπρίους στο ξύλο και μετά θα βάλουμε και τον Διαμαντιδη να φωτογραφηθεί με την σημαία των Σκοπίων....Μπορείς να ηρεμήσεις τώρα θα ξηγηθουμε γαβρικα και πατριωτικα όπως εσείς!
Μπορείς να στείλεις σε παρακαλώ τη φωτό του Αντίτσ με την σημαία των Σκοπίων ( η προκλητική με τις 16 ακτίνες) κ να μου πεις ποιο στις ήταν κ αν ήταν τότε μπασκετμπολίστας του Ολυμπιακού όταν σήκωσε αυτή τη σημαία .....
Ευχαριστώ
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.381
Πόντοι
4.096
Εδω και 10 μερες μας εχετε ζαλισει τ@@@
Παατριωτες του κωλου
(απογονει του στολου)
Με Σκοπιανους Βουλγαρους (λεγε με Σασα-και μαλιστα φανατικος αφου προτιμησε την εθνικη τους απο τη γαλανολευκη) ολα καλα
Σας πειραξαν οι Τουρκοι εεε?
Μηπως γιατι σας εχουν κανει τον πατο χοανη?
Μηπως γιατι ο Αταμαν εχει γινει μπαμπας σας?
Ελατε οοοολοι σημερα στο Παναθηναικο σταδιο ωστε:
α) να δειτε κοσμο που ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ μπασκετ και δε φωναζεο οφσαιντ στο fast break
β) να βγειτε οικογενειακη φωτο καθως θα ναι εκει και ο παπους σας (Ζελικο)
γ)να παρετε μια πρωτη γευση απ το τι θα ζησετε φετος

(τοσες μερες δεν εχω μιλησει ,αλλα νισαφι πια):rockon:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.822
Κριτικές
2
Like
73.118
Πόντοι
12.056
Μπορείς να στείλεις σε παρακαλώ τη φωτό του Αντίτσ με την σημαία των Σκοπίων ( η προκλητική με τις 16 ακτίνες) κ να μου πεις ποιο στις ήταν κ αν ήταν τότε μπασκετμπολίστας του Ολυμπιακού όταν σήκωσε αυτή τη σημαία .....
Ευχαριστώ
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.634
Like
28.139
Πόντοι
5.006
Εδω και 10 μερες μας εχετε ζαλισει τ@@@
Παατριωτες του κωλου
(απογονει του στολου)
Με Σκοπιανους Βουλγαρους (λεγε με Σασα-και μαλιστα φανατικος αφου προτιμησε την εθνικη τους απο τη γαλανολευκη) ολα καλα
Σας πειραξαν οι Τουρκοι εεε?
Μηπως γιατι σας εχουν κανει τον πατο χοανη?
Μηπως γιατι ο Αταμαν εχει γινει μπαμπας σας?
Ελατε οοοολοι σημερα στο Παναθηναικο σταδιο ωστε:
α) να δειτε κοσμο που ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ μπασκετ και δε φωναζεο οφσαιντ στο fast break
β) να βγειτε οικογενειακη φωτο καθως θα ναι εκει και ο παπους σας (Ζελικο)
γ)να παρετε μια πρωτη γευση απ το τι θα ζησετε φετος

(τοσες μερες δεν εχω μιλησει ,αλλα νισαφι πια):rockon:
Μη βριζεις μορη γαμιολα :2on1::2on1:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.686
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Αυτή δλδ η σημαία είμαι προκλητική ; Προφανώς κ δεν είναι ο ήλιος της Βεργίνας με της 16 ακτίνες αλλά η σημαία της γειτονικής χώρας ....όπως πολλοί αθλητές σε συλλόγους σηκώνουν τις σημαίες του Μαρόκο Αλγερίας Βοσνίας ....
Μια σημαία που την έχουμε αποδεχτεί αφού δεν έχει τον ήλιο της Βεργίνας .με τις 16 γραμμές
Μη προσπαθείτε να ξεπλένετε ένα σφάλμα του ΠΑΟ κ θ13 κ dpg δημιουργώντας ανύπαρκτα γεγονότα
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.822
Κριτικές
2
Like
73.118
Πόντοι
12.056
Αυτή δλδ η σημαία είμαι προκλητική ; Προφανώς κ δεν είναι ο ήλιος της Βεργίνας με της 16 ακτίνες αλλά η σημαία της γειτονικής χώρας ....όπως πολλοί αθλητές σε συλλόγους σηκώνουν τις σημαίες του Μαρόκο Αλγερίας Βοσνίας ....
Μαλιστα
εγω δεν ειδα παιχτη του παναθηναικου να σηκωνει την σημαια με την ημισελινο η να φωτογραφιζεται με αυτην
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.686
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
εγω δεν ειδα παιχτη του παναθηναικου να σηκωνει την σημαια με την ημισελινο η να φωτογραφιζεται με αυτην
Λάθος του Σπανούλη να φωτογραφηθεί με οποιαδήποτε σημαία του κόσμου όλην της ελληνικής αλλά μιλάμε για σημαία αποδεχτεί από το ελληνικό κράτος
Κ ασφαλώς δεν είναι το ίδιο η τουρκική σημαία με των Σκοπίων κ η εχθρότητα που έχουμε με τις δύο αυτές χώρες δεν συγκρίνεται .

Ανόμοια πραγματα
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.822
Κριτικές
2
Like
73.118
Πόντοι
12.056
Λάθος του Σπανούλη να φωτογραφηθεί με οποιαδήποτε σημαία του κόσμου όλην της ελληνικής αλλά μιλάμε για σημαία αποδεχτεί από το ελληνικό κράτος
Κ ασφαλώς δεν είναι το ίδιο η τουρκική σημαία με των Σκοπίων κ η εχθρότητα που έχουμε με τις δύο αυτές χώρες δεν συγκρίνεται .

Ανόμοια πραγματα
μαλλον κανεις λαθος αν μιλησεις με σκοπιανους θα αλλαξεις αποψη...οι ανθρωποι χαρακτηριζονται μακεδονες εχουν μεγαλο μενος προς τον ελληνικο λαο
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.655
Πόντοι
3.656
Μπορείς να στείλεις σε παρακαλώ τη φωτό του Αντίτσ με την σημαία των Σκοπίων ( η προκλητική με τις 16 ακτίνες) κ να μου πεις ποιο στις ήταν κ αν ήταν τότε μπασκετμπολίστας του Ολυμπιακού όταν σήκωσε αυτή τη σημαία .....
Ευχαριστώ
έλα ρε μπατζανάκη που παιδιαρίζεις ,
δεν ξέρεις ότι ο Άντιτς μιλαγε για μακεδονία του Βαρδάρη , ο μεγαλέκος ήταν δικός τους κτλπ κτλπ ?
ο Μπουλούτ δεν ήταν τούρκος ? τον άλλο που έκανε τον αετό της μεγάλης αλβανίας δεν τον χειροκροτούσατε ?
ο Κόκκαλης δεν ήθελε τον τερίμ προπονητή αλλά έφαγε πόρτα ?
Πονάτε και κάνατε την τρίχα τριχιά διότι ο Άταμαν με τον ΔΓΠ σας ξεκώλιασαν την ομάδα κ κυρίως την παράγκα ,το 0-2 έγινε 3-2 :2funny:

ο μπακασέτας με τον μήτρογλου δεν μόστραραν την ελληνική σημαία στα τούρκικα γήπεδα και οι τούρκοι τους αποθέωναν ?
προς τιμήν τους δεν έπαιζαν τα μεγάφωνα τον Ζορμπά και στα γκολ έβαζαν ελληνικά λαικά ? :2funny:
εσύ δεν αποθέωνες πριν 2 χρόνια την ομάδα σου που την αποτελούσαν εξ ολοκλήρου υποσαχάριοι αφρικάνοι μουσουλμάνοι ?
Πολύ σωστά έκανες και συ και οι τούρκοι και μείς !!!! ο αθλητισμός ενώνει δεν διαχωρίζει ανάλογα με τα συμφέροντα της εκάστοτε ομάδας
Πάρτε κι άλλους Φουρνιέ να γίνετε ανταγωνιστικοί φίλε και όχι να λυσσάτε-κλαίτε σαν μπούληδες από ζήλεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom